Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019 Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019
Handboogvereniging De Meierijers (1284)
Berkel-Enschot, from 23-06-2019 to 23-06-2019
Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Recurve - Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1BAAIJENS Jarno1284De Meierijers202/ 1122/ 1159/ 148331
Recurve - Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1LONT Sem1004Sint Sebastiaen311/ 1308/ 1340/ 1959248
2GORKUM Jarno van1094HBV Concordia287/ 2288/ 2324/ 28992410
3MELIS Tymo1284De Meierijers265/ 3257/ 3303/ 4825121
4HENDRIKS Loek1289Hbv Midden Limburg246/ 5254/ 4313/ 3813195
5KOENIS Jasper1001Frederik Hendrik258/ 4238/ 5297/ 5793104
6KOREMAN Lars1244Shs229/ 6212/ 6269/ 671072
7HAGEN Luca1284De Meierijers082/ 7196/ 727821
Recurve - Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1LAARHOVEN Kay van1309St. Bernardus332/ 1324/ 1317/ 59734117
2CAMP Marlon1174HBV Ontspanning329/ 2300/ 4331/ 19603112
3KRIJGSMAN Kristian1312HBS Almere316/ 3312/ 3328/ 39563212
4ANGEVARE Tobias1243MBSOV Noordkop292/ 7318/ 2331/ 2941299
5THEUNIS Marco91Wss294/ 6296/ 7313/ 8903206
6VERKOULEN David1174HBV Ontspanning300/ 4291/10302/16893142
7COLLAS Arne507OSS Overrepen286/ 9291/ 9315/ 78922612
8BRUIJNS Tim1231Centaur295/ 5276/15317/ 6888258
9BROESS Sjef1087De vriendenkring 1897286/10287/11306/11879145
10STEER Jelte1172Grensjagers269/13298/ 5306/12873175
11STEPHENS James1231Centaur273/12271/16326/ 4870213
12DIEPSTRATEN Zeno1034Sint Sebastiaan263/15296/ 6308/ 98672411
13DELIEN Maarten1130de Zwartmikkers261/16286/12306/15853124
14HENDRIKS Quin1289Hbv Midden Limburg275/11268/18306/14849147
15VRIES Sietse De1057De Vrolijke Schutters266/14277/13297/20840205
16VREEZE Fimme de1001Frederik Hendrik243/23292/ 8301/17836154
17OTTERLO Bodhi van1249Waterlandschutters244/22277/14307/10828186
18CLAASSEN Hanjo1231Centaur252/19261/21306/13819122
19WILDE Davy De1065Nimrod250/20263/19301/1881472
20ROMMENS Robert1010Concordia florebith288/ 8269/17250/28807114
21VOS Hessel1363Robin Hood248/21263/19284/2279594
22WILLEMSEN Stan1342De grensschutters256/18212/27300/19768143
23BUITENHUIS Richard1349ACE-Xclusive257/17243/22258/27758132
24LOMMERS Syrt1230ABC Taxuc235/24242/23268/25745102
25WEIJTMANS Michael1284De Meierijers232/25218/26277/2372793
26BIJKERK Gerben1363Robin Hood226/26232/24261/26719103
27JANSEN Jarno1094HBV Concordia214/28220/25274/2470871
28GARCIA Ramiro1231Centaur188/30184/29288/2166084
29CLEEF Tristan van1230ABC Taxuc205/29209/28232/3164622
29SMITS Olav1328Brediusschutters223/27179/30244/2964622
31BERK Tristan van den1094HBV Concordia161/31140/31233/3053450
Recurve - Heren Cat. 4 (Junioren 18-20) [Na 99 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1ROSENBRAND Wessel1021E.M.M Waalwijk293/ 1265/ 2317/ 1875199
2TILBORG Robin van1284De Meierijers266/ 2268/ 1314/ 2848173
3GREEF Lars de1098Ogio247/ 3256/ 3296/ 3799124
Recurve - Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1STRUIJK Esmeralda1022De Heerlijkheid330/ 1294/ 2327/ 19512913
2PORSIUS Siora1285HBS Pijlsnel291/ 2277/ 3292/ 286075
3AARLE Sophie van1045Landmans Unie273/ 4296/ 1288/ 4857104
4KOSTER Lisa1719Pijlsnel276/ 3258/ 4289/ 382384
Recurve - Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1TEMPELMAN Mary-Ann1312HBS Almere261/ 6302/ 1317/ 2880204
2GRINSVEN Marit van1085Vzod281/ 2279/ 3316/ 3876208
3POST Jasmijn1312HBS Almere273/ 4275/ 4326/ 18741810
4LELIEVELD Cheyenne1006Hks291/ 1260/ 7304/ 5855146
5PRIJT Nanne van der1191Eendracht St. Sebastiaan272/ 5269/ 5307/ 484893
6VISSER Savanna1312HBS Almere277/ 3256/ 8299/ 7832133
7DAATZELAAR Marcha1072L’arc249/ 9281/ 2302/ 6832103
8ROZEN Tiffany1284De Meierijers239/10263/ 6298/ 8800167
9BERK Sheila van den1094HBV Concordia255/ 8247/10285/ 978771
10CLAASEN Ariana1057De Vrolijke Schutters258/ 7208/13274/11740135
11WILLEMSEN Florijn1098Ogio150/14248/ 9281/1067991
12MAURIK Iris Van1057De Vrolijke Schutters211/11215/12242/1266852
13SANDERS Britt1057De Vrolijke Schutters187/12222/11215/1462471
14VOORTMAN Emilia1236Assumburg177/13198/14210/1558532
15HENGST Serena1328Brediusschutters136/15131/16237/1350442
16DEAVILLE Jade1284De Meierijers136/16132/15175/1644320
17PULLENS Tjarina1284De Meierijers77/1711/17116/1720410
Recurve - Dames Cat. 4 (Junioren 18-20)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1POLS Jennifer1001Frederik Hendrik278/ 1275/ 1315/ 1868165
2BROUWER Emily1098Ogio273/ 2258/ 2307/ 2838185
Compound - Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1BOS Oliver1312HBS Almere353/ 1325/ 2336/ 110145824
2OIJEN Lars van1021E.M.M Waalwijk336/ 2335/ 1324/ 29954515
Compound - Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1MORTEL Rick van de1099HBV Ontspanning235/ 1282/ 1290/ 1807173
Compound - Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1DEULING Hugo1234Achilles312/ 1305/ 1334/ 1951329
2VLIEGER Matthew1249Waterlandschutters297/ 2280/ 3303/ 2880157
3TEMPELMAN Damian1312HBS Almere291/ 3285/ 2299/ 3875131
Compound - Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1BROEKHOVEN Mark van1034Sint Sebastiaan314/ 1316/ 1333/ 1963326
Compound - Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1DAATZELAAR Marit1072L’arc311/ 1287/ 1306/ 1904219
2VLAARDINGERBROEK Zoë1329HBC Doelgericht282/ 2245/ 2284/ 281184
Compound - Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1JANSSEN Aurora1163Ehs322/ 1329/ 1348/ 19995119
Hout - Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1VRIES Tycho De1393HBV Drachtsterpijl289/ 1259/ 1243/ 179120
Hout - Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1WIJDEMANS Vincent1284De Meierijers59/ 155/ 1164/ 127810
Hout - Dames Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1WIERSMA Jules1284De Meierijers303/ 1259/ 1251/ 181370
Hout - Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1HEESEWIJK Marieke van1284De Meierijers136/ 1102/ 1200/ 143832