Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019 Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019
Handboogvereniging De Meierijers (1284)
Berkel-Enschot, from 23-06-2019 to 23-06-2019
Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019
deelnemers gesorteerd op doel
 
Sessie 1
Doel
Sporter
Land / Vereniging
Land / Verenigingsnaam
De gebeurtenis
1ATILBORG Robin van1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)
1BROSENBRAND Wessel1021E.M.M WAALWIJKRecurve Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)
1CGREEF Lars de1098OGIORecurve Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)
2AWIJDEMANS Vincent1284DE MEIERIJERSHout Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)
2CBROUWER Emily1098OGIORecurve Dames Cat. 4 (Junioren 18-20)
3ABROEKHOVEN Mark van1034SINT SEBASTIAANCompound Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)
3CPOLS Jennifer1001FREDERIK HENDRIKRecurve Dames Cat. 4 (Junioren 18-20)
4AKRIJGSMAN Kristian1312HBS ALMERERecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
4BVRIES Sietse De1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
4CWEIJTMANS Michael1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
4DGARCIA Ramiro1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
5ATEMPELMAN Mary-Ann1312HBS ALMERERecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
5BSANDERS Britt1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
5CPULLENS Tjarina1284DE MEIERIJERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
5DCLAASSEN Hanjo1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
6AVISSER Savanna1312HBS ALMERERecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
6BCLAASEN Ariana1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
6CDEAVILLE Jade1284DE MEIERIJERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
6DBRUIJNS Tim1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
7APOST Jasmijn1312HBS ALMERERecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
7BMAURIK Iris Van1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
7CROZEN Tiffany1284DE MEIERIJERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
7DVOS Hessel1363ROBIN HOODRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
8ATEMPELMAN Damian1312HBS ALMERECompound Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
8BBUITENHUIS Richard1349ACE-XCLUSIVERecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
8COTTERLO Bodhi van1249WATERLANDSCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
8DBIJKERK Gerben1363ROBIN HOODRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
9BSTEPHENS James1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
9CVLIEGER Matthew1249WATERLANDSCHUTTERSCompound Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
9DCLEEF Tristan van1230ABC TAXUCRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
10ACAMP Marlon1174HBV ONTSPANNINGRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
10BDIEPSTRATEN Zeno1034SINT SEBASTIAANRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
10CSMITS Olav1328BREDIUSSCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
10DLOMMERS Syrt1230ABC TAXUCRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
11AVERKOULEN David1174HBV ONTSPANNINGRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
11CHENGST Serena1328BREDIUSSCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
11DBROESS Sjef1087DE VRIENDENKRING 1897Recurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
12AGRINSVEN Marit van1085VZODRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
12BLELIEVELD Cheyenne1006HKSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
12CWILLEMSEN Florijn1098OGIORecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
13APRIJT Nanne van der1191EENDRACHT ST. SEBASTIAANRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
13BCOLLAS Arne507OSS OVERREPENRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
13CBERK Sheila van den1094HBV CONCORDIARecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
13DBERK Tristan van den1094HBV CONCORDIARecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
14ADAATZELAAR Marcha1072L’ARCRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
14BVOORTMAN Emilia1236ASSUMBURGRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
14CDEULING Hugo1234ACHILLESCompound Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
14DWILLEMSEN Stan1342DE GRENSSCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
15AROMMENS Robert1010CONCORDIA FLOREBITHRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
15CDELIEN Maarten1130DE ZWARTMIKKERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
16AJANSEN Jarno1094HBV CONCORDIARecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
16BSTEER Jelte1172GRENSJAGERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
16CTHEUNIS Marco91WSSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
17AVREEZE Fimme de1001FREDERIK HENDRIKRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
17BHENDRIKS Quin1289HBV MIDDEN LIMBURGRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
17CLAARHOVEN Kay van1309ST. BERNARDUSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
18AANGEVARE Tobias1243MBSOV NOORDKOPRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
18BWILDE Davy De1065NIMRODRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)
18CJANSSEN Aurora1163EHSCompound Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)
19AHAGEN Luca1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
19BGORKUM Jarno van1094HBV CONCORDIARecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
19CSTRUIJK Esmeralda1022DE HEERLIJKHEIDRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
19DKOENIS Jasper1001FREDERIK HENDRIKRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
20AMELIS Tymo1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
20BHENDRIKS Loek1289HBV MIDDEN LIMBURGRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
20CROOIJACKERS Danique1022DE HEERLIJKHEIDRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
21AHEESEWIJK Marieke van1284DE MEIERIJERSHout Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
21BKOSTER Lisa1719PIJLSNELRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
21CKOREMAN Lars1244SHSRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
22AAARLE Sophie van1045LANDMANS UNIERecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
22BDAATZELAAR Marit1072L’ARCCompound Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
22CMORTEL Rick van de1099HBV ONTSPANNINGCompound Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
23ALONT Sem1004SINT SEBASTIAENRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
23BPORSIUS Siora1285HBS PIJLSNELRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
23CVLAARDINGERBROEK Zoë1329HBC DOELGERICHTCompound Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)
24ABAAIJENS Jarno1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
24BOIJEN Lars van1021E.M.M WAALWIJKCompound Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
24CWIERSMA Jules1284DE MEIERIJERSHout Dames Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
25ASTERRE Thomas van der1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
25BBOS Oliver1312HBS ALMERECompound Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)
25CVRIES Tycho De1393HBV DRACHTSTERPIJLHout Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)