Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019 Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019
Handboogvereniging De Meierijers (1284)
Berkel-Enschot, from 23-06-2019 to 23-06-2019
Jeugd FITA Berkel-Enschot 2019
deelnemers in alfabetische volgorde
 
A - B - C
Sporter
Doel
Land / Vereniging
Land / Vereniging
De gebeurtenis
Sessie
AARLE Sophie van22A1045LANDMANS UNIERecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
ANGEVARE Tobias18a1243MBSOV NOORDKOPRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
BAAIJENS Jarno24A1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)Ses. 1
BERK Sheila van den13C1094HBV CONCORDIARecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
BERK Tristan van den13D1094HBV CONCORDIARecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
BIJKERK Gerben8D1363ROBIN HOODRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
BOS Oliver25B1312HBS ALMERECompound Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)Ses. 1
BROEKHOVEN Mark van3A1034SINT SEBASTIAANCompound Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)Ses. 1
BROESS Sjef11D1087DE VRIENDENKRING 1897Recurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
BROUWER Emily2C1098OGIORecurve Dames Cat. 4 (Junioren 18-20)Ses. 1
BRUIJNS Tim6D1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
BUITENHUIS Richard8B1349ACE-XCLUSIVERecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
CAMP Marlon10A1174HBV ONTSPANNINGRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
CLAASEN Ariana6B1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
CLAASSEN Hanjo5D1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
CLEEF Tristan van9D1230ABC TAXUCRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
COLLAS Arne13B507OSS OVERREPENRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
D - G - H
Sporter
Doel
Land / Vereniging
Land / Vereniging
De gebeurtenis
Sessie
DAATZELAAR Marcha14A1072L’ARCRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
DAATZELAAR Marit22B1072L’ARCCompound Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
DEAVILLE Jade6C1284DE MEIERIJERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
DELIEN Maarten15C1130DE ZWARTMIKKERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
DEULING Hugo14C1234ACHILLESCompound Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
DIEPSTRATEN Zeno10B1034SINT SEBASTIAANRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
GARCIA Ramiro4D1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
GORKUM Jarno van19B1094HBV CONCORDIARecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
GREEF Lars de1C1098OGIORecurve Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)Ses. 1
GRINSVEN Marit van12A1085VZODRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
HAGEN Luca19A1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
HEESEWIJK Marieke van21A1284DE MEIERIJERSHout Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
HENDRIKS Loek20B1289HBV MIDDEN LIMBURGRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
HENDRIKS Quin17B1289HBV MIDDEN LIMBURGRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
HENGST Serena11C1328BREDIUSSCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
J - K - L - M - O
Sporter
Doel
Land / Vereniging
Land / Vereniging
De gebeurtenis
Sessie
JANSEN Jarno16A1094HBV CONCORDIARecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
JANSSEN Aurora18c1163EHSCompound Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
KOENIS Jasper19D1001FREDERIK HENDRIKRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
KOREMAN Lars21C1244SHSRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
KOSTER Lisa21B1719PIJLSNELRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
KRIJGSMAN Kristian4A1312HBS ALMERERecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
LAARHOVEN Kay van17C1309ST. BERNARDUSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
LELIEVELD Cheyenne12B1006HKSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
LOMMERS Syrt10D1230ABC TAXUCRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
LONT Sem23A1004SINT SEBASTIAENRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
MAURIK Iris Van7B1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
MELIS Tymo20A1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
MORTEL Rick van de22C1099HBV ONTSPANNINGCompound Heren Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
OIJEN Lars van24B1021E.M.M WAALWIJKCompound Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)Ses. 1
OTTERLO Bodhi van8C1249WATERLANDSCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
P - R - S
Sporter
Doel
Land / Vereniging
Land / Vereniging
De gebeurtenis
Sessie
POLS Jennifer3C1001FREDERIK HENDRIKRecurve Dames Cat. 4 (Junioren 18-20)Ses. 1
PORSIUS Siora23B1285HBS PIJLSNELRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
POST Jasmijn7A1312HBS ALMERERecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
PRIJT Nanne van der13A1191EENDRACHT ST. SEBASTIAANRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
PULLENS Tjarina5C1284DE MEIERIJERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
ROMMENS Robert15A1010CONCORDIA FLOREBITHRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
ROOIJACKERS Danique20C1022DE HEERLIJKHEIDRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
ROSENBRAND Wessel1B1021E.M.M WAALWIJKRecurve Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)Ses. 1
ROZEN Tiffany7C1284DE MEIERIJERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
SANDERS Britt5B1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
SMITS Olav10C1328BREDIUSSCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
STEER Jelte16B1172GRENSJAGERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
STEPHENS James9B1231CENTAURRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
STERRE Thomas van der25A1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)Ses. 1
STRUIJK Esmeralda19C1022DE HEERLIJKHEIDRecurve Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
T - V - W
Sporter
Doel
Land / Vereniging
Land / Vereniging
De gebeurtenis
Sessie
TEMPELMAN Damian8A1312HBS ALMERECompound Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
TEMPELMAN Mary-Ann5A1312HBS ALMERERecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
THEUNIS Marco16C91WSSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
TILBORG Robin van1A1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)Ses. 1
VERKOULEN David11A1174HBV ONTSPANNINGRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
VISSER Savanna6A1312HBS ALMERERecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
VLAARDINGERBROEK Zoë23C1329HBC DOELGERICHTCompound Dames Cat. 2 (Aspiranten 12-13)Ses. 1
VLIEGER Matthew9C1249WATERLANDSCHUTTERSCompound Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
VOORTMAN Emilia14B1236ASSUMBURGRecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
VOS Hessel7D1363ROBIN HOODRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
VREEZE Fimme de17A1001FREDERIK HENDRIKRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
VRIES Sietse De4B1057DE VROLIJKE SCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
VRIES Tycho De25C1393HBV DRACHTSTERPIJLHout Heren Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)Ses. 1
WEIJTMANS Michael4C1284DE MEIERIJERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
WIERSMA Jules24C1284DE MEIERIJERSHout Dames Cat. 1 (Aspiranten t/m 11)Ses. 1
WIJDEMANS Vincent2A1284DE MEIERIJERSHout Heren Cat. 4 (Junioren 18-20)Ses. 1
WILDE Davy De18B1065NIMRODRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
WILLEMSEN Florijn12C1098OGIORecurve Dames Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1
WILLEMSEN Stan14D1342DE GRENSSCHUTTERSRecurve Heren Cat. 3 (Cadetten 14-17)Ses. 1