2019 Arizona State Indoor Championships 2019 Arizona State Indoor Championships
Desert Sky Archers (DSA)
Ben Avery Shooting Facility - Indoor Range, from 19-01-2019 to 27-01-2019
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1AROUGHTON StephenAZUSA-ARIZONARecurve Junior Men
1BVADLAMUDI SamhithaAZUSA-ARIZONARecurve Cub Women
1CLIU CelineAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Women
1DLABEAU DianaAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 Women
2ABRUNKO KenAZUSA-ARIZONABarebow Master 50 Men
2BMOORE PaulAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 Men
2CYAMAGUCHI GaryAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 Men
2DLABEAU TerryAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 Men
3AKETTELHUT RandyAZUSA-ARIZONARecurve Men
3BKIMBALL RileyAZUSA-ARIZONARecurve Men
3CBALCH MarkAZUSA-ARIZONARecurve Men
3DFURMAN RobertAZUSA-ARIZONARecurve Men
4AANDERSON MichaelAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 Men
4BMOORE PhillipAZUSA-ARIZONARecurve Junior Men
4CVAN HORN BreannaAZUSA-ARIZONABarebow Junior Women
4DASHBY BlakeAZUSA-ARIZONARecurve Junior Men
5AHUEY JosephAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Men
5BTO NicholasAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Men
5CMORGAN SierraAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
5DSHINN RonAZUSA-ARIZONALongbow Master 60 Men
6ANUGENT MollyAZUSA-ARIZONARecurve Women
6BJENSEN WhitneyAZUSA-ARIZONARecurve Junior Women
6CAUSTIN ChrisAZUSA-ARIZONARecurve Junior Men
6DMIRICH JacksonAZUSA-ARIZONARecurve Men
7AMONTERO MedleyAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
7BBREID EmmaAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
7DMORGAN GarrickAZUSA-ARIZONARecurve Junior Men
8AMORGAN JarredAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Men
8BSEVERNS TeaganAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
8CBRAZSKY MaxAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Men
8DKAIRIS AlexAZUSA-ARIZONARecurve Men
9AHUTARO RicardoAZUSA-ARIZONABarebow Men
9BMORGAN JonathanAZUSA-ARIZONARecurve Men
9CCANAN ClaytonAZUSA-ARIZONARecurve Men
9DFOTH ZacharyAZUSA-ARIZONARecurve Cub Men
10AFUREDAY GundryAZUSA-ARIZONARecurve Cub Men
10BASHBY JordonAZUSA-ARIZONARecurve Cub Men
10CPARKER RachelAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Women
10DWERNER DustynAZUSA-ARIZONABarebow Bowman Men
11ACREWS MariahAZUSA-ARIZONARecurve Cub Women
11BHOWARD TrinityAZUSA-ARIZONABarebow Cub Women
11CHOLLEY LondonAZUSA-ARIZONABarebow Cub Women
11DWALTER LynnAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 Women
12AKIPPES AbigailAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Women
12CMATINEZ BrandenAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Men
12DFRANZONE HaileyAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Women
Session 2
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1ASEFRANKA ScottAZUSA-ARIZONABarebow Men
1BGATTON JamesAZUSA-ARIZONALongbow Master 70 Men
1CRABSKA DonAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 Men
1DSMITH DavidAZUSA-ARIZONABarebow Men
2AGOSNELL RonAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 Men
2BKOZAK BellaAZUSA-ARIZONABarebow Master 50 Women
2CBETTS MikeAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 Men
2DMAURER JedidiahAZUSA-ARIZONARecurve Cub Men
3AFOCHT EricAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 Men
3BBRADY LawrenceAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 Men
3CSWARTZFAGER DennisAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 Men
3DDORIA RichardAZUSA-ARIZONALongbow Master 60 Men
4AGOSNELL HeatherAZUSA-ARIZONARecurve Women
4BCHAN JoyceAZUSA-ARIZONARecurve Women
4CJOHNSON PhineasAZUSA-ARIZONABarebow Bowman Men
4DRICHARDS MelodyAZUSA-ARIZONABarebow Women
5ABONILLA LaelaniAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
5BHJERPE WaylonAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Men
5CFOCHT JerodAZUSA-ARIZONARecurve Junior Men
5DJOHNSON NathanAZUSA-ARIZONARecurve Men
6ASTAINS KatieAZUSA-ARIZONARecurve Junior Women
6BMUSSMAN ChrisAZUSA-ARIZONARecurve Junior Men
6CBAIN AnnaAZUSA-ARIZONABarebow Collegiate Women
6DSZAFASZ AlyssaAZUSA-ARIZONABarebow Women
7ACHILDRESS SandraAZUSA-ARIZONABarebow Women
7BFOSTER BryanAZUSA-ARIZONABarebow Men
7CPARK AndrewAZUSA-ARIZONARecurve Men
7DBUCHER RickAZUSA-ARIZONARecurve Men
8ALARD KelseyAZUSA-ARIZONARecurve Women
8BRODRIGUEZ EleanorAZUSA-ARIZONARecurve Women
8CWAPNIARSKI ZoeyAZUSA-ARIZONARecurve Junior Women
8DJOHNSON HadassahAZUSA-ARIZONABarebow Bowman Women
9AOLENSKI MatthewAZUSA-ARIZONABarebow Collegiate Men
9BHORNE JamesAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 Men
9CJOHNSON MagnusAZUSA-ARIZONABarebow Cub Men
9DSCHAECHER MadisonAZUSA-ARIZONARecurve Junior Women
10ACHRISTIANSEN/ADAMS OlyviaAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
10BMIRANDA RobertoAZUSA-ARIZONABarebow Collegiate Men
10CJOHNSON MorganAZUSA-ARIZONABarebow Cub Men
10DHORNE AveryAZUSA-ARIZONARecurve Cub Women
11ASTAINS HaileyAZUSA-ARIZONARecurve Cub Women
11BNIELSEN PatrickAZUSA-ARIZONARecurve Cub Men
11CANDERSON LaurelAZUSA-ARIZONARecurve Cub Women
11DJOHNSON MilesAZUSA-ARIZONABarebow Bowman Men
12AKUCKER MariskaAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Women
12BKANG AndrewAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Men
12CSTONECIPHER DakotaAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Women
12DBOVE NathanAZUSA-ARIZONARecurve Bowman Men
13AGRUJICIC TamaraAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
13BBLACK RyanAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Men
13CFISK PeitynAZUSA-ARIZONARecurve Cadet Women
13DKOLB MikieAZUSA-ARIZONABarebow Bowman Men
Session 3
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1ATERSEY KolinAZUSA-ARIZONACompound Junior Men
1BKELLER PaetonAZUSA-ARIZONACompound Men
1CFYFFE MatthewAZUSA-ARIZONACompound Men
2ABRUNKO KenAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
2BBABB RonnieAZUSA-ARIZONACompound Master 70 Men
2CCORDIVIN  EdgarAZUSA-ARIZONACompound Master 60 Men
2DVEIDMARK III ArvidAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
3AWAGNER BradleyAZUSA-ARIZONACompound Men
3BYODER KyleAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
3CBUTTERFIELD LarryAZUSA-ARIZONACompound Master 60 Men
3DKESTER CharlieAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
4ABACHMAN TylerAZUSA-ARIZONACompound Men
4BSPECK MichaelAZUSA-ARIZONACompound Men
4CHENSBERRY KevinAZUSA-ARIZONACompound Men
4DLILLEGARD DevinAZUSA-ARIZONACompound Collegiate Men
5AHULL KyleAZUSA-ARIZONACompound Collegiate Men
5BSMITH AnnabellaAZUSA-ARIZONACompound Cadet Women
5CMOZILO ChristopherAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
5DGARCIA EricaAZUSA-ARIZONACompound Women
6ABACHMAN RyanAZUSA-ARIZONACompound Junior Men
6BGILLESPIE DustinAZUSA-ARIZONACompound Men
6CFAWCETT DavidAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
6DJOHNSON JeremiahAZUSA-ARIZONACompound Men
7AAINSWORTH CailynAZUSA-ARIZONACompound Cadet Women
7BHICKS KimberlyAZUSA-ARIZONACompound Junior Women
7DMCCAIN JimmyAZUSA-ARIZONACompound Men
8AMUGAVERO LoriAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Women
8BSMITH WalterAZUSA-ARIZONACompound Master 60 Men
8CBRUNKO HunterAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
8DAMUNDSEN Kiel AZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
9AWAGNER ThompsonAZUSA-ARIZONACompound Junior Men
9BSCHLIEF MadisonAZUSA-ARIZONACompound Junior Women
9CLEVARIO TravisAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
9DFLOYD JoelAZUSA-ARIZONACompound Men
10ABUBBY SivaAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
10BADKINS PrestonAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
10CKELLER WestAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Women
10DROSAS V.AZUSA-ARIZONACompound Women
11ASTANFIELD TylerAZUSA-ARIZONACompound Cub Men
11BYANEZ  Eric AZUSA-ARIZONACompound Cub Men
11CRIST Brenson AZUSA-ARIZONACompound Cub Men
12AGOMEZ DiegoAZUSA-ARIZONACompound Cub Men
12BALIHODZIC AllenAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
12CHELMAN HaleyAZUSA-ARIZONACompound Cub Women
12DHENDRICKSON StoneAZUSA-ARIZONACompound Cub Men
13ASTANFIELD HunterAZUSA-ARIZONACompound Bowman Men
13BBUBBY RamAZUSA-ARIZONACompound Cub Men
13CSTEINESS HarleighAZUSA-ARIZONACompound Cub Women
13DTERCERO IsabellaAZUSA-ARIZONACompound Cub Women
Session 4
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
2AORTH RichardAZUSA-ARIZONACompound Master 70 Men
2BTRIPLETT ScottAZUSA-ARIZONACompound Men
2CBRANDENBERGER KarlAZUSA-ARIZONACompound Master 60 Men
2DPENNINGTON MarkAZUSA-ARIZONACompound Master 70 Men
3AMILLER JenaAZUSA-ARIZONACompound Women
3BGRANATA RichardAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
3CLORD StephanieAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Women
3DCRONIN DeannaAZUSA-ARIZONACompound Women
4AMILLER TravisAZUSA-ARIZONACompound Men
4BMARTIN BrandonAZUSA-ARIZONACompound Men
4CPOLLEI TomAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
4DCRONIN BrianAZUSA-ARIZONACompound Men
5ABELZNER CatherineAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Women
5BFLAKE WadeAZUSA-ARIZONACompound Men
5DLESATZ VanceAZUSA-ARIZONACompound Men
6AMORAN BretAZUSA-ARIZONACompound Master 60 Men
6BNIELSEN RyanAZUSA-ARIZONACompound Men
6CCOOK EddyAZUSA-ARIZONACompound Master 60 Men
6DCLEGHORN AlexandraAZUSA-ARIZONACompound Cadet Women
7ASIDELL MatthewAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
7BKELLER ElisaAZUSA-ARIZONACompound Junior Women
7CHANSEMANN IsabellaAZUSA-ARIZONACompound Collegiate Women
7DMCLEAN AutumnAZUSA-ARIZONACompound Junior Women
8AYEE SpencerAZUSA-ARIZONACompound Junior Men
8BHOLLIDAY CarlAZUSA-ARIZONACompound Collegiate Men
8CSPREHE BrianneAZUSA-ARIZONACompound Collegiate Women
8DREED GraceAZUSA-ARIZONACompound Junior Women
9ALESTER SarahAZUSA-ARIZONACompound Collegiate Women
9BSTROJEK TrevorAZUSA-ARIZONACompound Cadet Men
9CMORAN ChrisAZUSA-ARIZONACompound Master 60 Women
9DPOLLEI JordanAZUSA-ARIZONACompound Men
10ASMITH ShayleeAZUSA-ARIZONACompound Cub Women
10BNIELSEN PatrickAZUSA-ARIZONACompound Cub Men
10CGRAHAM LillyAZUSA-ARIZONACompound Cub Women
10DLICKFELDT  Cameron AZUSA-ARIZONACompound Cub Women
11AFELIX KayleeAZUSA-ARIZONACompound Cub Women
11BBRANCH AmandaAZUSA-ARIZONACompound Cadet Women
11CBELZNER StevenAZUSA-ARIZONACompound Master 50 Men
11DCUCHIARA  Heather AZUSA-ARIZONACompound Women
12AHOBEL JakeAZUSA-ARIZONACompound Bowman Men
12BCARLSON EllaAZUSA-ARIZONACompound Bowman Women
12CLICKFELDT  ColeAZUSA-ARIZONACompound Bowman Men
12DAYALA BenjaminAZUSA-ARIZONACompound Bowman Men