2019 Arizona State Indoor Championships 2019 Arizona State Indoor Championships
Desert Sky Archers (DSA)
Ben Avery Shooting Facility - Indoor Range, from 19-01-2019 to 27-01-2019
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
ADKINS Preston10BAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 3
AINSWORTH Cailyn7AAZUSA-ARIZONACompound Cadet WomenSes. 3
ALIHODZIC Allen12BAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 3
AMUNDSEN Kiel 8DAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 3
ANDERSON Laurel11CAZUSA-ARIZONARecurve Cub WomenSes. 2
ANDERSON Michael4AAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 MenSes. 1
ASHBY Blake4DAZUSA-ARIZONARecurve Junior MenSes. 1
ASHBY Jordon10BAZUSA-ARIZONARecurve Cub MenSes. 1
AUSTIN Chris6CAZUSA-ARIZONARecurve Junior MenSes. 1
AYALA Benjamin12DAZUSA-ARIZONACompound Bowman MenSes. 4
BABB Ronnie2BAZUSA-ARIZONACompound Master 70 MenSes. 3
BACHMAN Ryan6AAZUSA-ARIZONACompound Junior MenSes. 3
BACHMAN Tyler4AAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
BAIN Anna6CAZUSA-ARIZONABarebow Collegiate WomenSes. 2
BALCH Mark3CAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
BELZNER Catherine5AAZUSA-ARIZONACompound Master 50 WomenSes. 4
BELZNER Steven11CAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 4
BETTS Mike2CAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 MenSes. 2
BLACK Ryan13BAZUSA-ARIZONARecurve Cadet MenSes. 2
BONILLA Laelani5AAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 2
BOVE Nathan12DAZUSA-ARIZONARecurve Bowman MenSes. 2
BRADY Lawrence3BAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 MenSes. 2
BRANCH Amanda11BAZUSA-ARIZONACompound Cadet WomenSes. 4
BRANDENBERGER Karl2CAZUSA-ARIZONACompound Master 60 MenSes. 4
BRAZSKY Max8CAZUSA-ARIZONARecurve Cadet MenSes. 1
BREID Emma7BAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 1
BRUNKO Hunter8CAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 3
BRUNKO Ken2AAZUSA-ARIZONABarebow Master 50 MenSes. 1
BRUNKO Ken2AAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 3
BUBBY Ram13BAZUSA-ARIZONACompound Cub MenSes. 3
BUBBY Siva10AAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 3
BUCHER Rick7DAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 2
BUTTERFIELD Larry3CAZUSA-ARIZONACompound Master 60 MenSes. 3
C - D - F - G
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
CANAN Clayton9CAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
CARLSON Ella12BAZUSA-ARIZONACompound Bowman WomenSes. 4
CHAN Joyce4BAZUSA-ARIZONARecurve WomenSes. 2
CHILDRESS Sandra7AAZUSA-ARIZONABarebow WomenSes. 2
CHRISTIANSEN/ADAMS Olyvia10AAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 2
CLEGHORN Alexandra6DAZUSA-ARIZONACompound Cadet WomenSes. 4
COOK Eddy6CAZUSA-ARIZONACompound Master 60 MenSes. 4
CORDIVIN  Edgar2CAZUSA-ARIZONACompound Master 60 MenSes. 3
CREWS Mariah11AAZUSA-ARIZONARecurve Cub WomenSes. 1
CRONIN Brian4DAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
CRONIN Deanna3DAZUSA-ARIZONACompound WomenSes. 4
CUCHIARA  Heather 11DAZUSA-ARIZONACompound WomenSes. 4
DORIA Richard3DAZUSA-ARIZONALongbow Master 60 MenSes. 2
DURON ValeriaAZUSA-ARIZONACompound Junior WomenSes. 4
FAWCETT David6CAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 3
FELIX Kaylee11AAZUSA-ARIZONACompound Cub WomenSes. 4
FISK Peityn13CAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 2
FLAKE Wade5BAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
FLOYD Joel9DAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
FOCHT Eric3AAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 MenSes. 2
FOCHT Jerod5CAZUSA-ARIZONARecurve Junior MenSes. 2
FOSTER Bryan7BAZUSA-ARIZONABarebow MenSes. 2
FOTH Zachary9DAZUSA-ARIZONARecurve Cub MenSes. 1
FRANZONE Hailey12DAZUSA-ARIZONARecurve Bowman WomenSes. 1
FUREDAY Gundry10AAZUSA-ARIZONARecurve Cub MenSes. 1
FURMAN Robert3DAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
FYFFE Matthew1CAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
GARCIA Erica5DAZUSA-ARIZONACompound WomenSes. 3
GATTON James1BAZUSA-ARIZONALongbow Master 70 MenSes. 2
GILLESPIE Dustin6BAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
GOMEZ Diego12AAZUSA-ARIZONACompound Cub MenSes. 3
GOSNELL Heather4AAZUSA-ARIZONARecurve WomenSes. 2
GOSNELL Ron2AAZUSA-ARIZONARecurve Master 50 MenSes. 2
GRAHAM Lilly10CAZUSA-ARIZONACompound Cub WomenSes. 4
GRANATA Richard3BAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 4
GRUJICIC Tamara13AAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 2
H - J - K
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
HANSEMANN Isabella7CAZUSA-ARIZONACompound Collegiate WomenSes. 4
HELMAN Haley12CAZUSA-ARIZONACompound Cub WomenSes. 3
HENDRICKSON Stone12DAZUSA-ARIZONACompound Cub MenSes. 3
HENSBERRY Kevin4CAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
HICKS Kimberly7BAZUSA-ARIZONACompound Junior WomenSes. 3
HJERPE Waylon5BAZUSA-ARIZONARecurve Cadet MenSes. 2
HOBEL Jake12AAZUSA-ARIZONACompound Bowman MenSes. 4
HOLLEY London11CAZUSA-ARIZONABarebow Cub WomenSes. 1
HOLLIDAY Carl8BAZUSA-ARIZONACompound Collegiate MenSes. 4
HORNE Avery10DAZUSA-ARIZONARecurve Cub WomenSes. 2
HORNE James9BAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 MenSes. 2
HOWARD Trinity11BAZUSA-ARIZONABarebow Cub WomenSes. 1
HUEY Joseph5AAZUSA-ARIZONARecurve Cadet MenSes. 1
HULL Kyle5AAZUSA-ARIZONACompound Collegiate MenSes. 3
HUTARO Ricardo9AAZUSA-ARIZONABarebow MenSes. 1
JENSEN Whitney6BAZUSA-ARIZONARecurve Junior WomenSes. 1
JOHNSON Hadassah8DAZUSA-ARIZONABarebow Bowman WomenSes. 2
JOHNSON Jeremiah6DAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
JOHNSON Magnus9CAZUSA-ARIZONABarebow Cub MenSes. 2
JOHNSON Miles11DAZUSA-ARIZONABarebow Bowman MenSes. 2
JOHNSON Morgan10CAZUSA-ARIZONABarebow Cub MenSes. 2
JOHNSON Nathan5DAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 2
JOHNSON Phineas4CAZUSA-ARIZONABarebow Bowman MenSes. 2
KAIRIS Alex8DAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
KANG Andrew12BAZUSA-ARIZONARecurve Bowman MenSes. 2
KELLER Elisa7BAZUSA-ARIZONACompound Junior WomenSes. 4
KELLER Paeton1BAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
KELLER West10CAZUSA-ARIZONACompound Master 50 WomenSes. 3
KESTER Charlie3DAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 3
KETTELHUT Randy3AAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
KIMBALL Riley3BAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
KIPPES Abigail12AAZUSA-ARIZONARecurve Bowman WomenSes. 1
KOLB Mikie13DAZUSA-ARIZONABarebow Bowman MenSes. 2
KOZAK Bella2BAZUSA-ARIZONABarebow Master 50 WomenSes. 2
KUCKER Mariska12AAZUSA-ARIZONARecurve Bowman WomenSes. 2
L - M
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
LABEAU Diana1DAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 WomenSes. 1
LABEAU Terry2DAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 MenSes. 1
LARD Kelsey8AAZUSA-ARIZONARecurve WomenSes. 2
LESATZ Vance5DAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
LESTER Sarah9AAZUSA-ARIZONACompound Collegiate WomenSes. 4
LEVARIO Travis9CAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 3
LICKFELDT  Cameron 10DAZUSA-ARIZONACompound Cub WomenSes. 4
LICKFELDT  Cole12CAZUSA-ARIZONACompound Bowman MenSes. 4
LILLEGARD Devin4DAZUSA-ARIZONACompound Collegiate MenSes. 3
LIU Celine1CAZUSA-ARIZONARecurve Bowman WomenSes. 1
LORD Stephanie3CAZUSA-ARIZONACompound Master 50 WomenSes. 4
MARTIN Brandon4BAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
MATINEZ Branden12CAZUSA-ARIZONARecurve Bowman MenSes. 1
MAURER Jedidiah2DAZUSA-ARIZONARecurve Cub MenSes. 2
MCCAIN Jimmy7DAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
MCLEAN Autumn7DAZUSA-ARIZONACompound Junior WomenSes. 4
MILLER Jena3AAZUSA-ARIZONACompound WomenSes. 4
MILLER Travis4AAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
MIRANDA Roberto10BAZUSA-ARIZONABarebow Collegiate MenSes. 2
MIRICH Jackson6DAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
MONTERO Medley7AAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 1
MOORE Paul2BAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 MenSes. 1
MOORE Phillip4BAZUSA-ARIZONARecurve Junior MenSes. 1
MORAN Bret6AAZUSA-ARIZONACompound Master 60 MenSes. 4
MORAN Chris9CAZUSA-ARIZONACompound Master 60 WomenSes. 4
MORGAN Garrick7DAZUSA-ARIZONARecurve Junior MenSes. 1
MORGAN Jarred8AAZUSA-ARIZONARecurve Cadet MenSes. 1
MORGAN Jonathan9BAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 1
MORGAN Sierra5CAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 1
MOZILO Christopher5CAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 3
MUGAVERO Lori8AAZUSA-ARIZONACompound Master 50 WomenSes. 3
MUSSMAN Chris6BAZUSA-ARIZONARecurve Junior MenSes. 2
N - O - P - R - S
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
NIELSEN Patrick10BAZUSA-ARIZONACompound Cub MenSes. 4
NIELSEN Patrick11BAZUSA-ARIZONARecurve Cub MenSes. 2
NIELSEN Ryan6BAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
NUGENT Molly6AAZUSA-ARIZONARecurve WomenSes. 1
OLENSKI Matthew9AAZUSA-ARIZONABarebow Collegiate MenSes. 2
ORTH Richard2AAZUSA-ARIZONACompound Master 70 MenSes. 4
PARK Andrew7CAZUSA-ARIZONARecurve MenSes. 2
PARKER Rachel10CAZUSA-ARIZONARecurve Bowman WomenSes. 1
PENNINGTON Mark2DAZUSA-ARIZONACompound Master 70 MenSes. 4
POLLEI Jordan9DAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
POLLEI Tom4CAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 4
RABSKA Don1CAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 MenSes. 2
REED Grace8DAZUSA-ARIZONACompound Junior WomenSes. 4
RICHARDS Melody4DAZUSA-ARIZONABarebow WomenSes. 2
RIST Brenson 11CAZUSA-ARIZONACompound Cub MenSes. 3
RODRIGUEZ Eleanor8BAZUSA-ARIZONARecurve WomenSes. 2
ROSAS V.10DAZUSA-ARIZONACompound WomenSes. 3
ROUGHTON Stephen1AAZUSA-ARIZONARecurve Junior MenSes. 1
SCHAECHER Madison9DAZUSA-ARIZONARecurve Junior WomenSes. 2
SCHLIEF Madison9BAZUSA-ARIZONACompound Junior WomenSes. 3
SEFRANKA Scott1AAZUSA-ARIZONABarebow MenSes. 2
SEVERNS Teagan8BAZUSA-ARIZONARecurve Cadet WomenSes. 1
SHINN Ron5DAZUSA-ARIZONALongbow Master 60 MenSes. 1
SIDELL Matthew7AAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 4
SMITH Annabella5BAZUSA-ARIZONACompound Cadet WomenSes. 3
SMITH David1DAZUSA-ARIZONABarebow MenSes. 2
SMITH Shaylee10AAZUSA-ARIZONACompound Cub WomenSes. 4
SMITH Walter8BAZUSA-ARIZONACompound Master 60 MenSes. 3
SPECK Michael4BAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
SPREHE Brianne8CAZUSA-ARIZONACompound Collegiate WomenSes. 4
STAINS Hailey11AAZUSA-ARIZONARecurve Cub WomenSes. 2
STAINS Katie6AAZUSA-ARIZONARecurve Junior WomenSes. 2
STANFIELD Hunter13AAZUSA-ARIZONACompound Bowman MenSes. 3
STANFIELD Tyler11AAZUSA-ARIZONACompound Cub MenSes. 3
STEINESS Harleigh13CAZUSA-ARIZONACompound Cub WomenSes. 3
STONECIPHER Dakota12CAZUSA-ARIZONARecurve Bowman WomenSes. 2
STROJEK Trevor9BAZUSA-ARIZONACompound Cadet MenSes. 4
SWARTZFAGER Dennis3CAZUSA-ARIZONARecurve Master 70 MenSes. 2
SZAFASZ Alyssa6DAZUSA-ARIZONABarebow WomenSes. 2
T - V - W - Y
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
TERCERO Isabella13DAZUSA-ARIZONACompound Cub WomenSes. 3
TERSEY Kolin1AAZUSA-ARIZONACompound Junior MenSes. 3
TO Nicholas5BAZUSA-ARIZONARecurve Cadet MenSes. 1
TRIPLETT Scott2BAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 4
VADLAMUDI Samhitha1BAZUSA-ARIZONARecurve Cub WomenSes. 1
VAN HORN Breanna4CAZUSA-ARIZONABarebow Junior WomenSes. 1
VEIDMARK III Arvid2DAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 3
WAGNER Bradley3AAZUSA-ARIZONACompound MenSes. 3
WAGNER Thompson9AAZUSA-ARIZONACompound Junior MenSes. 3
WALTER Lynn11DAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 WomenSes. 1
WAPNIARSKI Zoey8CAZUSA-ARIZONARecurve Junior WomenSes. 2
WERNER Dustyn10DAZUSA-ARIZONABarebow Bowman MenSes. 1
YAMAGUCHI Gary2CAZUSA-ARIZONARecurve Master 60 MenSes. 1
YANEZ  Eric 11BAZUSA-ARIZONACompound Cub MenSes. 3
YEE Spencer8AAZUSA-ARIZONACompound Junior MenSes. 4
YODER Kyle3BAZUSA-ARIZONACompound Master 50 MenSes. 3