Senioreiden 18m SM-kilpailut Senioreiden 18m SM-kilpailut
Riihi-Jouset (RiJo)
Riihimäen urheilutalo, from 24-02-2019 to 24-02-2019
Senioreiden 18m SM-kilpailut
Seniorit 50 vaisto [60:n nuolen jälkeen]
 
Seniorit 50 vaisto [60:n nuolen jälkeen]
Sija
Kilpailija
Maan lyhenne
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Tulos
10
9
1VIITANEN TimoKU-RYKurikan Ryhti259125915181814
2JALKANEN PekkaLRJLänsirajan Jousiampujat255425735121222
3ALAKYLMÄNEN MattiJJAJärvenpään Jousiampujat252625725091122
4RAUHALA TimoINJOInarinjärven Jouset254525245061216
5AHO VesaPOJOPohjan Jousi25722417498626
6KYRÖ TarmoINJOInarinjärven Jouset25632368492818
7RAIVIO PerttiHOODRobin Hood239724654851315
8PÄRSSINEN JuhaHOODRobin Hood239824564841210
9ROINI MarkkuHOODRobin Hood23492359469810
10VAINIKKA EsaSAIJOSaimaan Jousi2161023110447109
11VIERIKKO LassiLRJLänsirajan Jousiampujat189111931138256