European Club Team Cup European Club Team Cup
World Archery Europe (WAE)
Catez (SLO), from 14-09-2019 to 15-09-2019
European Club Team Cup
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ACHA GONZALES Pablo13B13MSTADE CLERMONTOISRECURVE MENQualification Round
ADICEON Audrey24B12WLES ARCHERS RIOMOISRECURVE WOMENQualification Round
AGNONA Clementine18D6WARCHERS DE COMPIEGNERECURVE WOMENQualification Round
ALART Margaux22C3WLES ARCHERS CATALANSRECURVE WOMENQualification Round
ALCARAZ VALLS Angels24A2WALMUSSAFESRECURVE WOMENQualification Round
ANTOINE Thomas8C9MLES ARCHERS RIOMOISRECURVE MENQualification Round
ARDIET Willy1B12MLES ARCHERS CATALANSRECURVE MENQualification Round
BARBELIN Lisa22B12WLES ARCHERS RIOMOISRECURVE WOMENQualification Round
BERGUIN Manon17D6WARCHERS DE COMPIEGNERECURVE WOMENQualification Round
BILLOUE Florian6D11MFRANCS ARCHERS NICERECURVE MENQualification Round
BRIANNE Noemie20C9WSAINT AVERTINRECURVE WOMENQualification Round
BUREAU Pierre11D10MARCHERS DE RENNESRECURVE MENQualification Round
CALATAYUD Amelie16B5WARC CLUB DE NIMESRECURVE WOMENQualification Round
CANTOS-FIGUEROLA Leticia16C1WAL´KALARECURVE WOMENQualification Round
CASTAÑOS Celia17C1WAL´KALARECURVE WOMENQualification Round
CEBRIAN MARTINEZ Sandra19A4WCLUB SAGITTA DE TIRO CON ARCORECURVE WOMENQualification Round
CHIRAULT Thomas10C13MSTADE CLERMONTOISRECURVE MENQualification Round
CREMMYDAS Aurore25C3WLES ARCHERS CATALANSRECURVE WOMENQualification Round
CUPIOLI Federico12B18MARCIERI DEL TITANORECURVE MENQualification Round
D - E - F - G
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DANIEL Lucas12D10MARCHERS DE RENNESRECURVE MENQualification Round
DE LA CUERDA MONTERO Ruben12A4MARQUEROS POZUELORECURVE MENQualification Round
DE VELASCO MARTINEZ Ines16A4WCLUB SAGITTA DE TIRO CON ARCORECURVE WOMENQualification Round
DIELEMANS Mitch5B15MBLANKENFELDER BSRECURVE MENQualification Round
EICHHORN Anne20A11WBLANKENFELDER BSRECURVE WOMENQualification Round
ELSASSER Henrik8B14MBSC KARLSRUHERECURVE MENQualification Round
ENCINAS FUENTES Julian4A3MARCOSOTORECURVE MENQualification Round
ESCUDERO OLLERO Marcos5C2MLA FLECHA DE SALAMANCARECURVE MENQualification Round
FERNANDEZ SANCHEZ Alvaro6C2MLA FLECHA DE SALAMANCARECURVE MENQualification Round
FICHET Romain5D11MFRANCS ARCHERS NICERECURVE MENQualification Round
FORLANI Jacopo11B18MARCIERI DEL TITANORECURVE MENQualification Round
GALJANIC Filip2D7MLK ANKARANRECURVE MENQualification Round
GAND Tobias7B14MBSC KARLSRUHERECURVE MENQualification Round
GARCIA MEDINA Daniel4C2MLA FLECHA DE SALAMANCARECURVE MENQualification Round
GIROUILLE Romain10D10MARCHERS DE RENNESRECURVE MENQualification Round
GOMEZ BELTRAN Maria25A2WALMUSSAFESRECURVE WOMENQualification Round
GUY Oceane25B8WLA SENTINELLE DE BRIENONRECURVE WOMENQualification Round
H - J - K - L
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HABJAN Den1C6MLK KAMNIKRECURVE MENQualification Round
HERNANDO Juan Ignacio13A4MARQUEROS POZUELORECURVE MENQualification Round
JAMOT Maxence9C9MLES ARCHERS RIOMOISRECURVE MENQualification Round
JIMENEZ Mathieu4D11MFRANCS ARCHERS NICERECURVE MENQualification Round
KACPER Bizon13D16MLKS LUCZNIK-ZYWIECRECURVE MENQualification Round
KACZMARECK Elodie22D8WLA SENTINELLE DE BRIENONRECURVE WOMENQualification Round
KASPER Andreas13C1MUNION-GRAZ-SEIERSBERGRECURVE MENQualification Round
KASPROWSKI Oscar11A16MLKS LUCZNIK-ZYWIECRECURVE MENQualification Round
KREMSNER Rudolf12C1MUNION-GRAZ-SEIERSBERGRECURVE MENQualification Round
LACROIX Emilie19C9WSAINT AVERTINRECURVE WOMENQualification Round
LAORDEN FITER Maria Huigin18A4WCLUB SAGITTA DE TIRO CON ARCORECURVE WOMENQualification Round
LARTIGUE Hugo7C9MLES ARCHERS RIOMOISRECURVE MENQualification Round
LEFRANCOIS Ianis3B12MLES ARCHERS CATALANSRECURVE MENQualification Round
LESNIAK Natalia19D7WLKS LUCZNIK-ZYWIECRECURVE WOMENQualification Round
LISA Soenen17B5WARC CLUB DE NIMESRECURVE WOMENQualification Round
LOPEZ SANCHIS Nerea23A2WALMUSSAFESRECURVE WOMENQualification Round
LORIDE Oriane21C9WSAINT AVERTINRECURVE WOMENQualification Round
M - P - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
MACE Godefrai2B12MLES ARCHERS CATALANSRECURVE MENQualification Round
MAIER Johannes8D5MFSG TACHERTINGRECURVE MENQualification Round
MALDONADO HERNANDEZ Maria17A4WCLUB SAGITTA DE TIRO CON ARCORECURVE WOMENQualification Round
MARÍN Alicia18C1WAL´KALARECURVE WOMENQualification Round
MEIER Jens9B14MBSC KARLSRUHERECURVE MENQualification Round
MORELLO Marco6A19MARC. IUVENILIARECURVE MENQualification Round
MYSZOR Wioletta20D7WLKS LUCZNIK-ZYWIECRECURVE WOMENQualification Round
PAOLI Alessandro5A19MARC. IUVENILIARECURVE MENQualification Round
PINERO HERNANDO Ignacio2A3MARCOSOTORECURVE MENQualification Round
PLIHON Pierre10A8MARC CLUB DE NIMESRECURVE MENQualification Round
PRODAN Kristjan3D7MLK ANKARANRECURVE MENQualification Round
RAVNIKAR Ziga3C6MLK KAMNIKRECURVE MENQualification Round
ROYER Manon18B5WARC CLUB DE NIMESRECURVE WOMENQualification Round
SACH Peter6B15MBLANKENFELDER BSRECURVE MENQualification Round
SANCHEZ ANTOKU Ken14A4MARQUEROS POZUELORECURVE MENQualification Round
SANNA Mickael11C13MSTADE CLERMONTOISRECURVE MENQualification Round
SANTELJ Ervin1D7MLK ANKARANRECURVE MENQualification Round
SANTOS DEL VALLE Manuel1A3MARCOSOTORECURVE MENQualification Round
SCHATURSUNOW Richard4B15MBLANKENFELDER BSRECURVE MENQualification Round
SCHUH Berengere23D8WLA SENTINELLE DE BRIENONRECURVE WOMENQualification Round
SOLERA SANCHEZ Jose Manuel3A3MARCOSOTORECURVE MENQualification Round
SOULE Quentin9A8MARC CLUB DE NIMESRECURVE MENQualification Round
STRAJHAR Gasper2C6MLK KAMNIKRECURVE MENQualification Round
SZWARC Agata21A11WBLANKENFELDER BSRECURVE WOMENQualification Round
T - U - V - W - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TABARD Anne-Sophie16D6WARCHERS DE COMPIEGNERECURVE WOMENQualification Round
TEVZ Sanja19B10WLK ANKARANRECURVE WOMENQualification Round
TONELLI Amedeo7A19MARC. IUVENILIARECURVE MENQualification Round
TORRES Sandra24C3WLES ARCHERS CATALANSRECURVE WOMENQualification Round
TREVES Aurelia23B12WLES ARCHERS RIOMOISRECURVE WOMENQualification Round
TURA Leonardo10B18MARCIERI DEL TITANORECURVE MENQualification Round
ULREICH Stefan14C1MUNION-GRAZ-SEIERSBERGRECURVE MENQualification Round
UMER Ana20B10WLK ANKARANRECURVE WOMENQualification Round
VALLADONT Jean-Charles8A8MARC CLUB DE NIMESRECURVE MENQualification Round
VAN DIJCK Claire22A11WBLANKENFELDER BSRECURVE WOMENQualification Round
VELKOVA Mia21B10WLK ANKARANRECURVE WOMENQualification Round
WIESER Felix Florian7D5MFSG TACHERTINGRECURVE MENQualification Round
WIESER Moritz Maximilian9D5MFSG TACHERTINGRECURVE MENQualification Round
WOJTALA Adam14D16MLKS LUCZNIK-ZYWIECRECURVE MENQualification Round
ZYZANSKA Sylwia21D7WLKS LUCZNIK-ZYWIECRECURVE WOMENQualification Round