Hyundai Archery World Cup - Stage 2 Hyundai Archery World Cup - Stage 2
World Archery (WA)
Shanghai (CHN), from 06-05-2019 to 12-05-2019
Hyundai Archery World Cup - Stage 2
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
BARNES David15CRecurve MenQualification Round Recurve
BRIDGER Deonne41CRecurve WomenQualification Round Recurve
COGHLAN Patrick12CCompound MenQualification Round Compound
HAYWOOD Sarah40CRecurve WomenQualification Round Recurve
INGLEY Alice39CRecurve WomenQualification Round Recurve
KUCHEL Andrew14CCompound MenQualification Round Compound
MAXWORTHY Belinda38CRecurve WomenQualification Round Recurve
MCDOUGALL Matthew13CCompound MenQualification Round Compound
OOSTHUIZEN Danie11CCompound MenQualification Round Compound
POTTS Alec13CRecurve MenQualification Round Recurve
TYACK Ryan14CRecurve MenQualification Round Recurve
WEI Victor12CRecurve MenQualification Round Recurve
CHEAH RicciCoach
FRYER RichardOther Function
MOSEY TimOther Function
PARK JamesCoach
ROSE GraemeTeam Manager
SHIH Ya PingCoach
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
GSTOETTNER Andreas27ARecurve MenQualification Round Recurve
RIESS Nina51ARecurve WomenQualification Round Recurve
WIENER Nico26CCompound MenQualification Round Compound
BANBANGLADESH
Name
Target
Event
Session
BANIK Susmita36ACompound WomenQualification Round Compound
DAS Ashim Kumer27BCompound MenQualification Round Compound
ISLAM MOHAMMAD Tamimul8CRecurve MenQualification Round Recurve
MILON Md Emdadul Haque9CRecurve MenQualification Round Recurve
RAY Beauty50BRecurve WomenQualification Round Recurve
RUBEL Mohammad Hakim Ahmed10CRecurve MenQualification Round Recurve
SHANA Md Ruman11CRecurve MenQualification Round Recurve
FREDERICK MartinCoach
HOQUE Mohammad ZiaulCoach
ISLAM Md QumrulTeam Manager
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ADRIAENSEN Ben20CRecurve MenQualification Round Recurve
DE SMEDT Jarno21CRecurve MenQualification Round Recurve
FREDERICKX Brend21CCompound MenQualification Round Compound
KOOLS Jonathan19CCompound MenQualification Round Compound
KOOLS Reginald20CCompound MenQualification Round Compound
PRIEELS Sarah46CCompound WomenQualification Round Compound
ROOS Senna22CRecurve MenQualification Round Recurve
NOTENBOOM FrancisTeam Manager
WHITTINGHAM AllistairCoach
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
BREHAUT Jamie25BCompound MenQualification Round Compound
HOOEY JudeCoach
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
AN Qixuan44CRecurve WomenQualification Round Recurve
DING Yiliang12DRecurve MenQualification Round Recurve
FENG Hao11DRecurve MenQualification Round Recurve
GU Senji14ACompound MenQualification Round Compound
LI Jialun14DRecurve MenQualification Round Recurve
LONG Xiaoqing42CRecurve WomenQualification Round Recurve
LUO Sha41ACompound WomenQualification Round Compound
MENG Fanxu43CRecurve WomenQualification Round Recurve
NIE Yuanyuan43ACompound WomenQualification Round Compound
SUN Yingjie12ACompound MenQualification Round Compound
WANG Yue11ACompound MenQualification Round Compound
WEI Shaoxuan13DRecurve MenQualification Round Recurve
WU Guangjie42ACompound WomenQualification Round Compound
XUE Zheng13ACompound MenQualification Round Compound
ZHANG Yue44ACompound WomenQualification Round Compound
ZHENG Yichai45CRecurve WomenQualification Round Recurve
HE YingCoach
LEE WangwooCoach
PAN Min RuiCoach
SHI MinDelegation Official
TAO LiweiCoach
WEI ZongminMedical Person
WU FengboCoach
WU JinDelegation Official
XIAO HaopengTeam Manager
XUE Hai FengCoach
ZHAO ZhigangCoach
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
VAVRO Mario26ACompound MenQualification Round Compound
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
EBERMANN Erik26ARecurve MenQualification Round Recurve
HORACKOVA Marie52BRecurve WomenQualification Round Recurve
VOZECH Jan25ARecurve MenQualification Round Recurve
HORACEK ZdenekTeam Manager
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
DEGN Randi45DRecurve WomenQualification Round Recurve
HALSKOV Aske27DRecurve MenQualification Round Recurve
JAGER Maja46DRecurve WomenQualification Round Recurve
JENSEN Tanja44BCompound WomenQualification Round Compound
LAURSEN Anne Marie47DRecurve WomenQualification Round Recurve
DALL NielsTeam Manager
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
HERNANDEZ Roberto27CCompound MenQualification Round Compound
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ACHA Pablo15DRecurve MenQualification Round Recurve
ALVAREZ OSPINA Pilar46ACompound WomenQualification Round Compound
ALVARINO GARCIA Miguel18DRecurve MenQualification Round Recurve
CANALES Elia44DRecurve WomenQualification Round Recurve
CASTANOS Celia42DRecurve WomenQualification Round Recurve
CASTRO Daniel16DRecurve MenQualification Round Recurve
GALISTEO Monica43DRecurve WomenQualification Round Recurve
LOPEZ Ramon27ACompound MenQualification Round Compound
MARCOS Andrea45ACompound WomenQualification Round Compound
MARIN Alicia41DRecurve WomenQualification Round Recurve
PIFARRE TRUJILLO Miguel17DRecurve MenQualification Round Recurve
CUESTA EliasCoach
MONTES RubenTeam Manager
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
BOTTINELLI Gajane43ARecurve WomenQualification Round Recurve
JUUTILAINEN Mikko25CCompound MenQualification Round Compound
KUOPPA Taru42ARecurve WomenQualification Round Recurve
NISULA Satu44ARecurve WomenQualification Round Recurve
PIIPPO Samuli5CRecurve MenQualification Round Recurve
PYYLAMPI Tero6CRecurve MenQualification Round Recurve
TEKONIEMI Antti4CRecurve MenQualification Round Recurve
TUKIAINEN Iida41ARecurve WomenQualification Round Recurve
VIKSTROM Antti Olavi7CRecurve MenQualification Round Recurve
SISTONEN AnteroCoach
FPOTAHITI
Name
Target
Event
Session
GRAS Didier25CRecurve MenQualification Round Recurve
WINKELSTROETER Teiva26CRecurve MenQualification Round Recurve
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ANTOINE Thomas22DRecurve MenQualification Round Recurve
DELILLE Ferdinand24DRecurve MenQualification Round Recurve
JIMENEZ Mathieu23DRecurve MenQualification Round Recurve
TIZZONI Jean-manuelTeam Manager
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BARBER Thomas10ARecurve MenQualification Round Recurve
BETTLES Sarah37CRecurve WomenQualification Round Recurve
FOLKARD Naomi35CRecurve WomenQualification Round Recurve
GIBSON Ella37DCompound WomenQualification Round Compound
HALL Tom8ARecurve MenQualification Round Recurve
HUSTON Patrick9ARecurve MenQualification Round Recurve
MASON James25ACompound MenQualification Round Compound
MASON Lucy38DCompound WomenQualification Round Compound
O’SULLIVAN Lucy39DCompound WomenQualification Round Compound
PIPER Eleanor34CRecurve WomenQualification Round Recurve
PITMAN Bryony36CRecurve WomenQualification Round Recurve
WISE Alexander7ARecurve MenQualification Round Recurve
PRIESTMAN RichardCoach
SMITH SarahTeam Manager
TEASDALE ShaunCoach
ZAGAMI AlbertoCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
MAYR Camilo26DRecurve MenQualification Round Recurve
TARTLER Elisa49BRecurve WomenQualification Round Recurve
DELLENBACH MarcCoach
HKGHONG KONG, CHINA
Name
Target
Event
Session
CHAN Jor Shing24CRecurve MenQualification Round Recurve
CHENG Hung Ting38BCompound WomenQualification Round Compound
CHEUNG Cheuk Sing19ACompound MenQualification Round Compound
CHUI Pik Shan39BCompound WomenQualification Round Compound
LAU Chi Hung21ACompound MenQualification Round Compound
LEE Wan Yi40BCompound WomenQualification Round Compound
SHUM Kit Pui37BCompound WomenQualification Round Compound
TSUI Wai Hung20ACompound MenQualification Round Compound
WONG Sung Tin23CRecurve MenQualification Round Recurve
YEN Ka King22ACompound MenQualification Round Compound
CHENG Wai Lun WilliamTeam Manager
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
. Sangeeta44BRecurve WomenQualification Round Recurve
BHAKAT Ankita41BRecurve WomenQualification Round Recurve
BISLA Sangampreet Singh18DCompound MenQualification Round Compound
CHOUDHARY Jagdish12ARecurve MenQualification Round Recurve
DINDOR Vakilraj14ARecurve MenQualification Round Recurve
GURJAR Priya42DCompound WomenQualification Round Compound
JADHAO Monali Chandraharsh40DCompound WomenQualification Round Compound
KUMAR Praveen16DCompound MenQualification Round Compound
PARVEENA 41DCompound WomenQualification Round Compound
PREETI 42BRecurve WomenQualification Round Recurve
SHITOLE Sakshi Rajendra43BRecurve WomenQualification Round Recurve
SINGH Chaman11ARecurve MenQualification Round Recurve
SINGH Gurwinder15DCompound MenQualification Round Compound
SINGH Lovejot17DCompound MenQualification Round Compound
SINGH Sukhchain13ARecurve MenQualification Round Recurve
KAILASH Coach
KALE Sunita RameshwarOther Function
ROY Sumesh ChandraCoach
SAWAIYAN MajhiCoach
YADAV Ashvini KumarOther Function
YADAV Jay SinghOther Function
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ALIPOOR Niloofar34ARecurve WomenQualification Round Recurve
ASHRAFI Sadegh15BRecurve MenQualification Round Recurve
EBADI Esmaeil22BCompound MenQualification Round Compound
GHASSEMI Parmida36ARecurve WomenQualification Round Recurve
HALIMIANAVVAL Seyedeh-Vida46BCompound WomenQualification Round Compound
KABOUDANI Mohammadsadegh18BRecurve MenQualification Round Recurve
MAHBOUBI MATBOOE Nima23BCompound MenQualification Round Compound
NEMATI Zahra33ARecurve WomenQualification Round Recurve
PALIZBAN Mohammadsaleh24BCompound MenQualification Round Compound
PIRALI NAJAFABADI Amin17BRecurve MenQualification Round Recurve
SHABANI Reza16BRecurve MenQualification Round Recurve
SHOJAMEHR Shiva35ARecurve WomenQualification Round Recurve
AHMADI MajidCoach
MIRRAHIMI MajidCoach
NAJARI OmidTeam Manager
SHABANI ZahraCoach
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
FURUKAWA Takaharu19ARecurve MenQualification Round Recurve
HAYAKAWA Ren39ARecurve WomenQualification Round Recurve
KUBARA Chinatsu40ARecurve WomenQualification Round Recurve
KURAYA Tomoaki21ARecurve MenQualification Round Recurve
MIYATA Etsuko45DCompound WomenQualification Round Compound
MUTO Hiroki22ARecurve MenQualification Round Recurve
NAKAMURA Kazune24DCompound MenQualification Round Compound
OHI Kazuki20ARecurve MenQualification Round Recurve
SONODA Waka38ARecurve WomenQualification Round Recurve
SUGIMOTO Tomomi37ARecurve WomenQualification Round Recurve
KIM SanghoonCoach
MATSUKI YujiCoach
OKAMOTO RyujiCoach
TANAKA NobukaneTeam Manager
YOON HyesunCoach
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ABDULLIN Ilfat7DRecurve MenQualification Round Recurve
ASKAROVA Karakoz48CRecurve WomenQualification Round Recurve
BEKTURSUN Zhomart24CCompound MenQualification Round Compound
DUZELBAYEV Sultan8DRecurve MenQualification Round Recurve
GANKIN Denis9DRecurve MenQualification Round Recurve
IGIBAYEVA Gaukhar47CRecurve WomenQualification Round Recurve
ILYASSOVA Alina46CRecurve WomenQualification Round Recurve
KARABAYEV Akbarali23CCompound MenQualification Round Compound
KARABAYEV Rustam22CCompound MenQualification Round Compound
MUSSAYEV Sanzhar10DRecurve MenQualification Round Recurve
UMURZAKOVA Mariya44CCompound WomenQualification Round Compound
BUZAUOV ZhumatCoach
GREGORY KimCoach
KICHKIN ArtemCoach
NIGMATULLA SaidiyevCoach
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHANG Hye Jin51DRecurve WomenQualification Round Recurve
CHOI Bomin41CCompound WomenQualification Round Compound
CHOI Misun49DRecurve WomenQualification Round Recurve
CHOI Yonghee19BCompound MenQualification Round Compound
KANG Chae Young50DRecurve WomenQualification Round Recurve
KIM Jongho21BCompound MenQualification Round Compound
KIM Woojin19BRecurve MenQualification Round Recurve
KIM Yunhee42CCompound WomenQualification Round Compound
LEE Seungyun20BRecurve MenQualification Round Recurve
LEE Woo Seok21BRecurve MenQualification Round Recurve
SO Chaewon43CCompound WomenQualification Round Compound
YANG Jaewon20BCompound MenQualification Round Compound
AN HyungseungCoach
CHOI KyunghwanTeam Manager
HONG SeungjinCoach
KIM JintaekMedical Person
MOON Ji YeonOther Function
OH Kyo-MoonCoach
OH Seon TekCoach
PARK ChaesoonCoach
PARK JongwooCoach
RYU Su JengCoach
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
ABDUL HALIL Nur Afisa46ARecurve WomenQualification Round Recurve
CHAM NONG Saritha34CCompound WomenQualification Round Compound
GHAPAR Nur Aliya47ARecurve WomenQualification Round Recurve
HALIM Nur Aina Yasmine36CCompound WomenQualification Round Compound
JAFAR Syahrizan11DCompound MenQualification Round Compound
KAMARUDDIN Haziq5ARecurve MenQualification Round Recurve
LOKE Shin Hui48ARecurve WomenQualification Round Recurve
MAT SALLEH Fatin Nurfatehah33CCompound WomenQualification Round Compound
MAZLAN Nuramalia Haneesha45ARecurve WomenQualification Round Recurve
MOHAMAD Khairul Anuar3ARecurve MenQualification Round Recurve
MOHANARAJA Khambeswaran13DCompound MenQualification Round Compound
MOHD ASMI Nurul Syazhera35CCompound WomenQualification Round Compound
MOHD KAMRO Mohd Hakhiki12DCompound MenQualification Round Compound
NOR HASRIN Muhammad Akmal6ARecurve MenQualification Round Recurve
WONG Co Wan14DCompound MenQualification Round Compound
ZOLKEPELI Muhamad Zarif Syahiir4ARecurve MenQualification Round Recurve
AHMAD AdnanCoach
ISHAK NorizhamCoach
LEE Jae HyungTeam Manager
MAHAZAN Muhammad ZakiCoach
SULAIMAN MarbawiCoach
MGLMONGOLIA
Name
Target
Event
Session
ALTANGEREL Enkhtuya49CRecurve WomenQualification Round Recurve
BAASANKHUU Adiyasuren22BRecurve MenQualification Round Recurve
BAATARKHUYAG Otgonbold24BRecurve MenQualification Round Recurve
BISHINDEE Urantungalag50CRecurve WomenQualification Round Recurve
DAVAAKHUU Shagjsuren23ACompound MenQualification Round Compound
GANBAATAR Ganzorig24ACompound MenQualification Round Compound
JANTSAN Gantugs23BRecurve MenQualification Round Recurve
GANZORIG YundendorjCoach
PUREVDORJ JamiyangomboCoach
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
VAN CASPEL Inge45CCompound WomenQualification Round Compound
VAN DEN BERG Sjef5DRecurve MenQualification Round Recurve
VAN DER VEN Rick6DRecurve MenQualification Round Recurve
VAN TONGEREN Jan4DRecurve MenQualification Round Recurve
WIJLER Steve3DRecurve MenQualification Round Recurve
VAN DER HOFF RonTeam Manager
VAN ROZENDAAL-VAN GERVEN JacquelineCoach
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
BAM Hanlie34DCompound WomenQualification Round Compound
BARCLAY Marcus12BCompound MenQualification Round Compound
MATHESON Finn27BRecurve MenQualification Round Recurve
RANDLE Elizabeth33DCompound WomenQualification Round Compound
SHEERIN Dean13BCompound MenQualification Round Compound
UNDERDOWN Chloe36DCompound WomenQualification Round Compound
VAN TONDER Riku14BCompound MenQualification Round Compound
VAN TONDER Rynard11BCompound MenQualification Round Compound
WALKER Lisa35DCompound WomenQualification Round Compound
BAM GustavCoach
GRANT MarianneTeam Manager
GROBBELAAR ChristinaOther Function
HUFF LeahOther Function
MATHESON CushlaTeam Manager
MATHESON LexieOther Function
RICKARD BryceOther Function
VAN TONDER AnnemieOther Function
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ACHILIE Ovidiu26BCompound MenQualification Round Compound
AMAIESTROAIE Madalina50ARecurve WomenQualification Round Recurve
DANILA Andrei26BRecurve MenQualification Round Recurve
IEPURI Ghenadi25BRecurve MenQualification Round Recurve
MIKLOS Beatrice49ARecurve WomenQualification Round Recurve
VIOREL HabianTeam Manager
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
BALDANOV Arsalan6BRecurve MenQualification Round Recurve
BALZHANOVA Viktoria43DCompound WomenQualification Round Compound
BASHKIREV Alexey23DCompound MenQualification Round Compound
BAZARZHAPOV Galsan3BRecurve MenQualification Round Recurve
OSIPOVA Elena47BRecurve WomenQualification Round Recurve
PAVLOV Asim22DCompound MenQualification Round Compound
PEROVA Ksenia46BRecurve WomenQualification Round Recurve
POPOV Vitalii5BRecurve MenQualification Round Recurve
STEPANOVA Inna45BRecurve WomenQualification Round Recurve
TSYDYPOV Erdem4BRecurve MenQualification Round Recurve
TSYREMPILOVA Sayana48BRecurve WomenQualification Round Recurve
TSYRENDONDOPOVA Darima44DCompound WomenQualification Round Compound
ERDYNEEV KonstantinCoach
KAMAEV KirillMedical Person
NIKOLAEV AlexeyCoach
POPOV StanislavCoach
SINSINGAPORE
Name
Target
Event
Session
CHAI Xin Yu Keller52ARecurve WomenQualification Round Recurve
GUNAWAN Christina33ACompound WomenQualification Round Compound
LOH Tze Chieh Contessa34ACompound WomenQualification Round Compound
MADELEINE ONG Xue Li35ACompound WomenQualification Round Compound
TAN Pecilius Sheau JiuanTeam Manager
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK Rok19DRecurve MenQualification Round Recurve
ELLISON Toja45BCompound WomenQualification Round Compound
RAVNIKAR Ziga20DRecurve MenQualification Round Recurve
STRAJHAR Gasper21DRecurve MenQualification Round Recurve
KONCAN GregorTeam Manager
SRBSERBIA
Name
Target
Event
Session
STEFANOVIC Nikola25DRecurve MenQualification Round Recurve
COLOVIC MiljkoCoach
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
DUCHON Juraj23ARecurve MenQualification Round Recurve
DUCHON Miroslav24ARecurve MenQualification Round Recurve
LONGOVA Alexandra51BRecurve WomenQualification Round Recurve
MISKOVSKY MatejTeam Manager
THATHAILAND
Name
Target
Event
Session
CHAINAK Sirapop18BCompound MenQualification Round Compound
CHATACHOT Nitiphum17BCompound MenQualification Round Compound
INKHAM Nattapat33BRecurve WomenQualification Round Recurve
ITSARANGKUN NA AYUTTHAYA Dhansarit15BCompound MenQualification Round Compound
JANTIMA Natthakan34BRecurve WomenQualification Round Recurve
JUNSOOK Nareumon37CCompound WomenQualification Round Compound
KAEWCHOMPHU Kanoknapus39CCompound WomenQualification Round Compound
KHUNHIRANCHAIYO Narisara36BRecurve WomenQualification Round Recurve
MANEESOMBATKUL Kanyavee40CCompound WomenQualification Round Compound
PATHAIRAT Tanapat7BRecurve MenQualification Round Recurve
PHOHIRAN Khwanchai16BCompound MenQualification Round Compound
PHUTDEE Waraporn35BRecurve WomenQualification Round Recurve
PRATUMSUWAN Kodchaporn38CCompound WomenQualification Round Compound
SOITHONG Aitthiwat9BRecurve MenQualification Round Recurve
THAMWONG Witthaya8BRecurve MenQualification Round Recurve
THEPNA Denchai10BRecurve MenQualification Round Recurve
ASAVASANTI SomchaiTeam Manager
CHOU Ming-HsiCoach
CHUKIATTIKHUN UbolratCoach
DHARMASAKTI NatthaphatTeam Manager
WANKUMLUE ChadinCoach
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Chieh-Lun16CCompound MenQualification Round Compound
CHEN Hsiang-Hsuan18CCompound MenQualification Round Compound
CHEN Li Ju33BCompound WomenQualification Round Compound
CHEN Yi-Hsuan36BCompound WomenQualification Round Compound
DENG Yu-Cheng13BRecurve MenQualification Round Recurve
HUANG I-Jou35BCompound WomenQualification Round Compound
KAO Hao-Wen12BRecurve MenQualification Round Recurve
LEI Chien-Ying38DRecurve WomenQualification Round Recurve
LIN Chia-En39DRecurve WomenQualification Round Recurve
LIN Ming-Ching34BCompound WomenQualification Round Compound
LIU Yuan15CCompound MenQualification Round Compound
PAN Yu Ping17CCompound MenQualification Round Compound
PENG Chia-Mao40DRecurve WomenQualification Round Recurve
TAN Ya-Ting37DRecurve WomenQualification Round Recurve
TANG Chih-Chun14BRecurve MenQualification Round Recurve
WEI Chun-Heng11BRecurve MenQualification Round Recurve
CHANG Yu-ChinMedical Person
LENG You-RongMedical Person
LIN Cheng-HsienCoach
LIN Ming-RueiMedical Person
LIU Chan-MingCoach
NI Ta-ChihCoach
TIEN KangCoach
TTOTRINIDAD AND TOBAGO
Name
Target
Event
Session
KENDAL-BROWN Amanda Jessica52CRecurve WomenQualification Round Recurve
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AK Samet19CRecurve MenQualification Round Recurve
AKTUNA Aybuke36DRecurve WomenQualification Round Recurve
ANAGOZ Yasemin33DRecurve WomenQualification Round Recurve
ARAZ Suleyman19DCompound MenQualification Round Compound
BOSTAN Yesim42BCompound WomenQualification Round Compound
BOZLAR Fatih17CRecurve MenQualification Round Recurve
CAGIRAN Evren20DCompound MenQualification Round Compound
COSKUN Gulnaz34DRecurve WomenQualification Round Recurve
DAL Erdal Meric18CRecurve MenQualification Round Recurve
DERIN Sevcan35DRecurve WomenQualification Round Recurve
ELMAAGACLI Gizem43BCompound WomenQualification Round Compound
GAZOZ Mete16CRecurve MenQualification Round Recurve
TOMRUK Ipek41BCompound WomenQualification Round Compound
YETIM Muhammed21DCompound MenQualification Round Compound
BEKTAS OnurCoach
CAKIROGLU HakanTeam Manager
CALHAN YasinMedical Person
CORBA YusufCoach
ERGIN Yusuf GoktugCoach
GIZEP CemMedical Person
NASARIDZE NataliaCoach
OZDEMIR EmreCoach
USAUSA
Name
Target
Event
Session
BOURDAGE Alex15ARecurve MenQualification Round Recurve
BROWN Mackenzie37BRecurve WomenQualification Round Recurve
ELLISON Brady17ARecurve MenQualification Round Recurve
GELLENTHIEN Braden18ACompound MenQualification Round Compound
KAUFHOLD Casey40BRecurve WomenQualification Round Recurve
LORIG Khatuna39BRecurve WomenQualification Round Recurve
MICKELBERRY Erin38BRecurve WomenQualification Round Recurve
MORGAN Tate17ACompound MenQualification Round Compound
REQUA Matthew18ARecurve MenQualification Round Recurve
RUIZ Alexis37ACompound WomenQualification Round Compound
SCHAFF Kris15ACompound MenQualification Round Compound
STRACHAN Sophia40ACompound WomenQualification Round Compound
SULLIVAN Matt16ACompound MenQualification Round Compound
THEODORE Breanna39ACompound WomenQualification Round Compound
VAN NATTA Jamie38ACompound WomenQualification Round Compound
WILLIAMS Jack16ARecurve MenQualification Round Recurve
GIOVATTO GiuseppeMedical Person
KAUFHOLD RobCoach
LEE KiSikCoach
LOYD PennyCoach
MALAVASI LeticiaTeam Manager
NICHOLS MelCoach
WILLIAMS WendyCoach
WOO SongiCoach
VIEVIETNAM
Name
Target
Event
Session
NGUYEN Thanh Binh27CRecurve MenQualification Round Recurve
NGUYEN Huy ThanhCoach