JVD OPEN 
Kings of Archery Serie JVD OPEN
Kings of Archery Serie
Kings of Archery (KOA)
Eindhoven, from 17-11-2018 to 18-11-2018
JVD OPEN 
Kings of Archery Serie
Entries by Event
 
CMCompound Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUTAUSTRIA
075AMAYER MichaelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BELBELGIUM
047CACKX EnzoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
039AALLAERT NickSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
027AALLIANCE JordanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
028DAMEEL TomSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
060DBEERNAERT KevinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
017CBIANCHI KevinSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOUVRY TimSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
048DBRAECKMAN MarcSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
054ACAUWE MichaelSession 2 Sunday (9:30-11:15)
068CCLEREBAUT PhilippeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
055DDE RYCKÈRE EricSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
059BDELIVEYNE FredericSession 2 Sunday (9:30-11:15)
059DDELLEMANS BjarneSession 2 Sunday (9:30-11:15)
032ADELLEMANS ErwinSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
052DDELVIGNE OlivierSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
022BDEMEY DominiekSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
049ADENAYER SebastienSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
044CDEPOITIER JulienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
063AETIENNE DavidSession 2 Sunday (9:30-11:15)
056BFREDERICKX BrendSession 2 Sunday (9:30-11:15)
061DGOOSSENS ChrisSession 2 Sunday (9:30-11:15)
053CHEIRWEGH KennySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
062CJORIS GianniSession 2 Sunday (9:30-11:15)
053AKOOLS JonathanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
043CKOOLS ReginaldSession 2 Sunday (9:30-11:15)
065BLEMOINE TomSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
024BMAAS MatthiasSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
045AMESTDAGH SvenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NEYT YoramSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAESMANS GlennSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
020CPARENT MarcSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
054CPATERAKIS AkylasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
067APOELMANS NielsSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
047APOTTEAU BaptistSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
071BPRIEELS PhilippeSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
058DREYNTIENS KristofSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026DREYNTIENS MarcSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
057CROOSEN EricSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
053DROSSEEL DirkSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
069DSIENAERT ChrisSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
024DSIMONS DaveSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
068CSIMONS MarkSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
060CSOETAERT StefaanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
021BSTRENS AlainSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
058AVAN LOOY QuintenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
022CVANDEN HOECK MauriceSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
021AVANDEPOELE MarcSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
040CVANDEPOELE MathieuSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
074DVANDERVELDEN VincentSession 2 Sunday (9:30-11:15)
057DVERDEYEN LucSession 2 Sunday (9:30-11:15)
074BVERVACKE JaronSession 2 Sunday (9:30-11:15)
048BVINGERHOETS BartSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
027BWILLEMS NorbertSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
067CWOIT FrédéricSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BLRBELARUS
051DLAVRENTIEV OlegSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CROCROATIA
040CBUDEN DomagojSession 2 Sunday (9:30-11:15)
043DMARKEŠ IvanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
039CVAVRO MarioSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CZECZECH REPUBLIC
041BBRADA VladimirSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
050APEROUTKA OndřejSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
069DREITMEIER FilipSession 2 Sunday (9:30-11:15)
039CVANĚK MartinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DENDENMARK
057AANDERSEN ChristianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
071ABANG JanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
064CBRAMSEN RasmusSession 2 Sunday (9:30-11:15)
039BDAMKJER KentSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
045DDAMSBO MartinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
074ADARUM AndreasSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ERDAL MadsSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
073CFREDERIKSEN HenrikSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
040DHANSEN StephanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
064BKNUDSEN MadsSession 2 Sunday (9:30-11:15)
019DLADEGAARD JørgenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
069BLAURSEN MartinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
041CSCHOU LAURSEN PatrickSession 2 Sunday (9:30-11:15)
058CVØLUND HelgeSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ESAEL SALVADOR
052AVELIZ MiguelSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ESPSPAIN
049BBLAZQUEZ ARBONIES AlbertoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
068BCASILLAS DEL MONTE DanielSession 2 Sunday (9:30-11:15)
049APÉREZ Jesús JacintoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
071DTRILLO CarlosSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ESTESTONIA
069CMARANDI MartSession 2 Sunday (9:30-11:15)
067DRESSAR EvertSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FINFINLAND
044DJUUTILAINEN MikkoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRAFRANCE
042BADALBERT DavidSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
030BADNET ManuelSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
043CALLIOT MathieuSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
032CASCENSIO FlavienSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
070DBAIL JoseSession 2 Sunday (9:30-11:15)
074BBARAER EdouardSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
046BBARAËR QuentinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
031CBOCH ChristopheSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
058ABONDON MorganSession 2 Sunday (9:30-11:15)
015CBONVALET FredericSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
040BBOULCH Jean-PhilippeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
068ABOURGEON JeremySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
076ABRAULT ThomasSession 2 Sunday (9:30-11:15)
051DBURRUS RaphaëlSession 2 Sunday (9:30-11:15)
055BCADRONET NathanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
072DCHAMBOLERON LucSession 2 Sunday (9:30-11:15)
040BCHEVALIER GillesSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026CCHOLLET PierreSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
058CCLAPIÉ SébastienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
062DCOPIN FredericSession 2 Sunday (9:30-11:15)
055ACORNU Jean MichelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
052ACROSSIN JimmySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
063DCVEJIC AlexandreSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
048DDAULEU LudovicSession 2 Sunday (9:30-11:15)
061ADE GOULET ThibautSession 2 Sunday (9:30-11:15)
017DDELEVOYE JeromeSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
050DDELOBELLE FabienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
055CDELOCHE Pierre-JulienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
053ADEVAVRY FlorentSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
072CDIETRICH JonathanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
016DDIEVAL EtienneSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
015ADRACHE JeremySession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
051CDUBOIS RéginaldSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
052BDUCOUP ThomasSession 2 Sunday (9:30-11:15)
018CDUHAMEL AntoninSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
048ADUPUIS AnthonySession 2 Sunday (9:30-11:15)
069CDURANTET SébastienSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
045BFISCHER MarcSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
064BFRUTEL SebastienSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
071DGALLAIS DUTRIEZ AlbanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
044DGASSE NicolasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
075AGIROUILLE RomainSession 2 Sunday (9:30-11:15)
070DHAAG NiklasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
049BHEMARD MartialSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
072BHENNIQUE ChrisSession 2 Sunday (9:30-11:15)
075CHERVÉ BrunoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
063BJULIEN SimonSession 2 Sunday (9:30-11:15)
065ALALLEMANT JulienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
072BLALLEMANT PascalSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
031BLECOUFFE YoanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
066DLÉGER ChristopheSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
048CLEROUGE CedricSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
054CLIENARD SébastienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
062CMALARD SylvainSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
062BMAULARD TristanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
016BMONTERO Jean-NoelSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
029BNOTA DamienSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
074CPAPOT CédricSession 2 Sunday (9:30-11:15)
048CPEINEAU SebastienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
043DPIRON BenjaminSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
076CREITHLER Jean-FrancoisSession 2 Sunday (9:30-11:15)
066CROUX HervéSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
067BSALAUN HerveSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
064CTHIERRY JeremySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
045CTOMBUL AlexisSession 2 Sunday (9:30-11:15)
073DTORLET TeddySession 2 Sunday (9:30-11:15)
054BVAN DERCAMERE MaximeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
042AWATTEBLED LoicSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
018DWIESENER DavidSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
051AWOLFGANG VielSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GBRGREAT BRITAIN
047BARMSTRONG CraigSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
043ABAINTON AaronSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
045BBUSBY DuncanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
071BCAINE JacobSession 2 Sunday (9:30-11:15)
030DCAIRNS WilliamSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CARR KieranSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
067DCONVERY AlanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
076BCOTTERILL MartynSession 2 Sunday (9:30-11:15)
058DFROGGATT SimonSession 2 Sunday (9:30-11:15)
076CGONCALVES JoseSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
052DHAMILTON DeanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
026BHARRIE-THOMPSON PeterSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HARRIS GrahamSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
055CHOLMES SimonSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HORAN ChrisSession 2 Sunday (9:30-11:15)
065ALASZKOWICZ NeilSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
073CLOCK OskarsSession 2 Sunday (9:30-11:15)
032DMASON JamesSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
028BMAYBIN AndrewSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MCGARRY DanielSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
069BMCLEAN ChristopherSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
075BMETCALFF JimSession 2 Sunday (9:30-11:15)
066BMONTGOMERY MattSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
058BNASH TimSession 2 Sunday (9:30-11:15)
070BPARVESS MikeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
033DPEDZIWIATR JacekSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
046ARAVENSCROFT AdamSession 2 Sunday (9:30-11:15)
056CREA DanielSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
060BRICHARDS CarlSession 2 Sunday (9:30-11:15)
057CWALSH JakeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
027DWENCH NickSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
042BWHITE ChrisSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GERGERMANY
065CALTHAUS AndreasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
074ABARCZEWSKI ThomasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BECK ChristianSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
071CBECKER PhilippSession 2 Sunday (9:30-11:15)
069ABIRKENFELD PhilippSession 2 Sunday (9:30-11:15)
041CBRUNN HeikoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026ABÜRMANN RalfSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
063CBUTZ StefanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
064DDIECKMANN JanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
074CDOLATA CarstenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
050DDORFNER LarsSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
029DDREWS DavidSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
044BEIBECK RickSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
061AERDOGAN NailSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
060BFRANZEN AndreasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
029CGÖCKE OliverSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
018BGONDEK DennisSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
017BGÖSCH GerhardSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖTTGES MarcoSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
025AHAFER JürgenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
072CHAHNENKAMM MarkusSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
043BHAMDORF SebastianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
063AHAMMELE BjörnSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
064AHARTMANN DanielSession 2 Sunday (9:30-11:15)
020AHERZOG RalfSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
018AHORNBERGER OliverSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
060DHORNUNG HenrikSession 2 Sunday (9:30-11:15)
042CJANKE KaiSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
044CJESSE HerbertSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
022AKATZENBERG ChristianSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
063DKUNSCH PaoloSession 2 Sunday (9:30-11:15)
015BLAUER JörgSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
073DLEHNEN FlorianSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LUIDOLT HerbertSession 2 Sunday (9:30-11:15)
051BMATTHES MichaelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
046BMICHAEL JörgSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
040DMICHAEL JustinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
072AMÜNSTERER FlorianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
042DOPPERMANN IngoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
061BOVERFELD DirkSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
049DPAULS PatrickSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
053BPRIEBE NiklasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
063CREHR StefanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
057BREICH AndreasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
064DRENSMANN DirkSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REUTER AndreasSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
073ASAGA WaldemarSession 2 Sunday (9:30-11:15)
054ASCHALLENMÜLLER AchimSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
062ASCHAUM AndreasSession 2 Sunday (9:30-11:15)
059BSCHMITZ SvenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
062DSCHÜTZ DirkSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
068BSCHÜTZ LeonSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
066CSCHÜTZ YannickSession 2 Sunday (9:30-11:15)
046DSCHWARZLÄNDER AndreSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SPICKENBAUM RalfSession 2 Sunday (9:30-11:15)
068DSPURA ChristianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
047DSTIEGLITZ StefanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
019BTERWEY AndreasSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
043BTHIEME JensSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
027CTHRUN FriedhelmSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
042ATRACHSEL MarcelSession 2 Sunday (9:30-11:15)
057AVOGE MichaelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
061DWALTER ChristianSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
056BWEIL RalfSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
070CWERNER SamuelSession 2 Sunday (9:30-11:15)
022DZIMMERMANN MircoSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
INDINDIA
057DPAL KashishSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
IRLIRELAND
048BMITCHELL JordanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
054BRYAN ChristopherSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ISRISRAEL
062ABARUCH UdiSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
041DBEHAR KfirSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
058BMELAMED YehonatanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ITAITALY
059ABONI StefanoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
073BCAROSSO CristianoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
030BDAVOLI GianlucaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
056CPOLIDORI JacopoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
050BSCHIARI SilvioSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KSASAUDI ARABIA
021CALOTAIBI MeshalSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LIBLEBANON
046AEL CHEIKH LouaiSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LUXLUXEMBOURG
076ABEGA PatrickSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
057BBEGA TimoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GONCALVES RuiSession 2 Sunday (9:30-11:15)
073BHOCEVAR ArnaudSession 2 Sunday (9:30-11:15)
064AKRAUS StéphaneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
053CSEYWERT GillesSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MASMALAYSIA
059CMAZUKI JuwaidiSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NEDNETHERLANDS
047AASBACH JensSession 2 Sunday (9:30-11:15)
061CBAETS FrankSession 2 Sunday (9:30-11:15)
041ABLEYENDAAL RubenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
051CBLINKHOF FreekSession 2 Sunday (9:30-11:15)
069ABOS JacksonSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
030ABOS ReinierSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
076DBRINK RaymondSession 2 Sunday (9:30-11:15)
060ACACCIATORE SasaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
056DDEKKERS PeterSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
059CDIRKS CornelisSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
072AELBERTS RickSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
044BELZINGA PeterSession 2 Sunday (9:30-11:15)
070AENTHOVEN JanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
055BEVERAERS Jean PascalSession 2 Sunday (9:30-11:15)
076BGEVEN BenjaminSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
024AGORT MarkSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
028AHANSEN KenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
016CHARDIJZER PaulSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
074DHEIJSTEK WimSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
045CHOLL XanderSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HOLLEMAN JanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
030CHUIJER JorisSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
063BJÖCKER PeterSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
054DKLEEFMAN RoySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
067CKLEIJNJANS JosSession 2 Sunday (9:30-11:15)
020DKORTHOUT MaikelSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
066BKROL MatthijsSession 2 Sunday (9:30-11:15)
066AKUPPEN TheoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
052CLAZAREVIC DanijelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
059DLEERTOUWER JosSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
050ALÜPKEMANN HenningSession 2 Sunday (9:30-11:15)
029AMAAS GerardSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
048AMICHIELS ThomasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
046CMULDER VincentSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
073AOP DEN BUYSCH MikeSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
067APAASMAN VincentSession 2 Sunday (9:30-11:15)
033CPASSIER TheoSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
047BPATER SilSession 2 Sunday (9:30-11:15)
031APAULSSEN AndreSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
023APENNINGS PatrickSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
065DPROOSTEN DaveSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
075CPUNT ThomSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
015DREIJNDERS WalterSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
023CROELOFS TimSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
039ASCHLOESSER MikeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHOONEWILLE ZaschaSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
052CSCHREUDERS ColannSession 2 Sunday (9:30-11:15)
052BSEBREGTS PeterSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
054DSNELDER RikSession 2 Sunday (9:30-11:15)
020BSTARREVELD JohnSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
061BSTAS HareldSession 2 Sunday (9:30-11:15)
039DSTRIJBOS JackSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
049CTJIN A DJIE JaySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
071ATJIN A DJIE MichaelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
025DUIJTTEN BOOGAART PatrickSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
061CVAN CRUCHTEN ArnoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
032BVAN DE KERKHOF MelvinSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
065CVAN DE VEN PimSession 2 Sunday (9:30-11:15)
040AVAN DEN BOSCH-SCHWANEN GuidoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
050CVAN DER MEULEN RoySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
075BVAN DER WALLEN EdwinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
065DVAN EIL ThomasSession 2 Sunday (9:30-11:15)
068DVAN GLABBEEK ReneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
071CVAN KOOTEN B.A.Session 1 Sunday (7:30 - 9:15)
031DVAN UDEN JoeSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
041AVAN VLODROP OlafSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
072DVAN WAMEL JeroenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
024CVD KERKHOF MaikelSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
055AVERBURG KoenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
019CVERHOEFF StijnSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
028CVERLOUW JoostSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
067BVERWOERDT MaxSession 2 Sunday (9:30-11:15)
070BVISSER AnneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
016AVLIELAND JordiSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
023DWEIJENBERG BjornSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
021DWIJGERDE SjorsSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
025CZIELTJEN MartinSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NORNORWAY
045AAAMAAS NjaalSession 2 Sunday (9:30-11:15)
046CBOE MortenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
042CFAUGSTAD AndersSession 2 Sunday (9:30-11:15)
042DHAUGSETH MadsSession 2 Sunday (9:30-11:15)
066AHOLTE Ole JørgenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
062BISNES TrymSession 2 Sunday (9:30-11:15)
066DJOHNSEN Jon WilliamSession 2 Sunday (9:30-11:15)
047CKALADAMIS GeorgeSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
047DLIE EivindSession 2 Sunday (9:30-11:15)
065BTJENTLAND OddmundSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POLPOLAND
070AZIELINSKI MichalSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PORPORTUGAL
075DCOSTA BrunoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROUROMANIA
017ADANILET DoruSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RUSRUSSIA
070CBASHKIREV AlexeySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SLOSLOVENIA
051BMODIC StašSession 2 Sunday (9:30-11:15)
050BSITAR DejanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SRBSERBIA
046DNEDELJKOVIĆ OgnjenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SUISWITZERLAND
053BBURRI KevinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
060AHAEFELFINGER RomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
050CHOFER PatrizioSession 2 Sunday (9:30-11:15)
068AKNAACK QuirinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
045DSCHLEGEL StefanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
075DZOMBORI AlainSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SWESWEDEN
044AÅKERMAN FredrikSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
053DBORGSTRÖM HampusSession 2 Sunday (9:30-11:15)
049DCARLSSON MagnusSession 2 Sunday (9:30-11:15)
060CDAHLBLOM ErikSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
076DJOHANSSON RickardSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
043ALIMÅS JoakimSession 2 Sunday (9:30-11:15)
056AROODT Wayne AlfredSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
056ASTRÖMBERG LinusSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TURTURKEY
049CCAGIRAN EvrenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
USAUSA
041DANDERSON SteveSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUTTS JimmySession 2 Sunday (9:30-11:15)
055DCHECKEROSKI TimSession 2 Sunday (9:30-11:15)
019ACOLLINS MichaelSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
039BCOUSINS DaveSession 2 Sunday (9:30-11:15)
039DGELLENTHIEN BradenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
051AHANLEY KolbySession 2 Sunday (9:30-11:15)
023BHOWARD JeffSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
056DRYALS IV GeorgeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
059ASHREVE ZacharySession 2 Sunday (9:30-11:15)
SULLIVAN MattSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
040ATEDFORD PaulSession 2 Sunday (9:30-11:15)
044AWILDE LoganSession 2 Sunday (9:30-11:15)
041BWILDE ReoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CWCompound Woman
Target
Rank
Name
Ses.
BELBELGIUM
021DAGUAS DROUET SaraSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
030BBOECKX NickySession 2 Sunday (9:30-11:15)
036ACLAESEN JessicaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
023DDELLEMANS CindySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
023CDEMEY LouiseSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
028CKOENEN AnjaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LARCIN MagalieSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
028DMARTENS NaomiSession 2 Sunday (9:30-11:15)
028CMEYNEN DEGRYSE LenaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
026DPRIEELS SarahSession 2 Sunday (9:30-11:15)
029AVANOOY JoyceSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
022BVERSYCK LieveSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CROCROATIA
036CBUDEN IvanaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DENDENMARK
021BBANG MargaretSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
031BDAMSBO ErikaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
025AJENSEN TanjaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
019AMUNK CARLSEN PilSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ESPSPAIN
029AMARCOS AndreaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
024DMARTINEZ CALVO RaquelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ESTESTONIA
031CHÕIM EmilySession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRAFRANCE
025CBONDON AngéliqueSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
028ADODEMONT SophieSession 2 Sunday (9:30-11:15)
027DDUBRAY VanessaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026CHERVE SandraSession 2 Sunday (9:30-11:15)
034DHUON TiphaineSession 2 Sunday (9:30-11:15)
018BLÉGER PatriciaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
014BMONS AurelieSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
020BMONTAGNE ElodieSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
029DRENAUDIN TiphaineSession 2 Sunday (9:30-11:15)
027BTOURBIN CelineSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
027ATREMBLAYES AnaïsSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GBRGREAT BRITAIN
033DCORLESS SusanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
022DGRAY VeritySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
033CO'SULLIVAN LucySession 2 Sunday (9:30-11:15)
027BSARGEANT BayleySession 2 Sunday (9:30-11:15)
025ATUTUIANU AncaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GERGERMANY
031DBÖHNKE JuliaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
020ABÜKER LenaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
025DBÜRMANN AnjaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
028BBUTZ AndreaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
023BDOLDE NicoleSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
024AENDLICHER MelanieSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
020CFINK ClaudiaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
021CFRANZEN KatiSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
025BHEIGENHAUSER KristinaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
031ALANDROCK KatharinaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
026AMEIßER JanineSession 2 Sunday (9:30-11:15)
019BPÜTTER MadelineSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
029CRÜTER ChristinaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
030DSAUTER PatriciaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
025CSAUTER SabineSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SPICKENBAUM JuttaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
024CSTENAU ChristineSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WEBER BarbaraSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
019CWEITSCH JenniferSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
034CWENZL JenniferSession 2 Sunday (9:30-11:15)
032DWEYAND KerstinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
032BWIESE UlrikeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
IRLIRELAND
026BJUDGE ShonaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ITAITALY
029BANASTASIO AnastasiaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
035ACAVALLERI GiuliaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
018AFOGLIO AlessiaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NEDNETHERLANDS
014ABLINKHOF ManonSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
027CBOONSTRA EricaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
032CCOUWENBERG MartineSession 2 Sunday (9:30-11:15)
035DDE JONG ManouSession 2 Sunday (9:30-11:15)
027DDE LAAT SanneSession 2 Sunday (9:30-11:15)
028ADEKKERS MerelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
023AELZINGA VanessaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
033BENTHOVEN IngeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
034AFREDERIKS SybrenneSession 2 Sunday (9:30-11:15)
030CGROENEVELD EvelienSession 2 Sunday (9:30-11:15)
022CHANSEN AncillaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
018CJONES NaomiSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
020DMARKOVIC IrinaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
028DNOEST ChantalSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
025BRENNER SuzanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
033AVAN BROEKHOVEN EmmaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
028BVAN CASPEL IngeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
029CVAN DEN BERG - HOUFFELAAR YvonneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER LOOIJ SandraSession 2 Sunday (9:30-11:15)
030AVAN DER MARK ChantalSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
029BVAN DER TAK BelindaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
029DVEERMAN MariaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026BVERMEULEN JodySession 2 Sunday (9:30-11:15)
NORNORWAY
030AGRYDELAND RunaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
025DLISLEVAND SunnivaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POLPOLAND
036BLEŚNIAK RenataSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROUROMANIA
018DANGELESCU CodrutaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026ADANILET AncaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026DDANILET IlincaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SLOSLOVENIA
022AKOSEC DoloresSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SRBSERBIA
034BLJUBINKOVIC MarijaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SUISWITZERLAND
036DEBERHARD ElailaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
021AHUNSPERGER JanineSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
019DOLEKSEJENKO ElenaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
026CWOZNIAK KasiaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
UKRUKRAINE
035CPOZNIAKOVA TetianaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
USAUSA
027ACOX CassidySession 2 Sunday (9:30-11:15)
027CELLISON TojaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
035BGORE HeatherSession 2 Sunday (9:30-11:15)
032AHARRELSON ChristineSession 2 Sunday (9:30-11:15)
024BRYALS RhondaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RMRecurve Men
Target
Rank
Name
Ses.
BELBELGIUM
006BADAM FredericSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
003CCALLEWAERT DannySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
005BCALLEWAERT PedroSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
001DDAMAN JelleSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
008ADAMAN PeterSession 2 Sunday (9:30-11:15)
002DDE SMEDT JarnoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
001BDEPREZ FilipSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
006BDRIESEN WimSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
011AFREDERICKX DannySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
004BGEERAERTS BartSession 2 Sunday (9:30-11:15)
011CHEYLEN RensSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
008DJANSEN BenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
012CLINSEN DirkSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
009AMARKEY PieterSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
007CMARKEY TomSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
002CROOS SennaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
006DTHIRY NicoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
008AVAN SPRENGEL PieterSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
002CVAN STEEN ElianSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
009DVANOEVEREN StanySession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
008DWOUTERS DannySession 2 Sunday (9:30-11:15)
001AWOUTERS YannickSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CZECZECH REPUBLIC
011BBERANEK RadekSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ESTESTONIA
007AOONA MärtSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FINFINLAND
004CRATILAINEN SamuelSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
009CSIEVINEN PauliSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRAFRANCE
001BBARAER AntoineSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
003BBOUDEHEN ThéoSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
008BBUREAU PierreSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
003AHAUTTEMENT FabriceSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
010ALEFORT QuentinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
006CLIBERT EricSession 2 Sunday (9:30-11:15)
003CMORFAUX ChristianSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GBRGREAT BRITAIN
003DCAINE AndySession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
009BGARDINER MatthewSession 2 Sunday (9:30-11:15)
004DHINCKLEY PhilSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
001CHUSTON PatrickSession 2 Sunday (9:30-11:15)
006AJUDD MichaelSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GERGERMANY
006DAREND StephanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
006DBÖHM SaschaSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
007CBREMER TilmanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
008CELSASSER HenrikSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
010BFORSTER PascalSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
003DGAND TobiasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
012AGÖLZ DominicSession 2 Sunday (9:30-11:15)
004CGÖTZ RobinSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
012CHADWIGER DirkSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
010CHOFFMANN Lars-DerekSession 2 Sunday (9:30-11:15)
010DKINDERMANN VolkerSession 2 Sunday (9:30-11:15)
011AKOK PaulSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
007BKRÖMKER LennertSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
008BKUHRAU MarkusSession 2 Sunday (9:30-11:15)
001DLOEWE ChristophSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
006BMEIER JensSession 2 Sunday (9:30-11:15)
011DMERZ OlafSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
METZLAFF ArneSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
009CMÜLLER TobiasSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NIBBE IngoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
012COBST FabianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
007DOBST OliverSession 2 Sunday (9:30-11:15)
008BPÖTSCH JörgSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
007CRABENOW AxelSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
002DRÄDER PhilippSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
012AREIßER LukasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
008DREMMERT LarsSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
002ARIEGER CedricSession 2 Sunday (9:30-11:15)
013BRODENBERG HolgerSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SCHÄFER MalteSession 2 Sunday (9:30-11:15)
005DSCHULTE RENGER DennisSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
005BSPRENGER KarstenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
002ASTICHLER KarstenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
010BTSCHERNITSCH EngelbertSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
005CVAN DER STRAETEN SteffenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
010DWEBER ThorstenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
003BWECKMÜLLER MaxSession 2 Sunday (9:30-11:15)
011BWETZEL HarrySession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
002DZILINSKI ThomasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
IRLIRELAND
002CCOUGHLAN JoshuaSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
003BPOWER AdamSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
007AWALSH MarkSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ISRISRAEL
005CMATZKIN GuySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ITAITALY
011DDIANI FabrizioSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
002BFRANGILLI MicheleSession 2 Sunday (9:30-11:15)
004DMOLFESE FabioSession 2 Sunday (9:30-11:15)
007AMORELLO MarcoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
004CSERI MarcoSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LUXLUXEMBOURG
013CPOP NoahSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
006CPOP RazvanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MARMAROCCO
BRAHIM BannaSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NEDNETHERLANDS
009DAJODHIA VikashSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ALBERGA DeanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
012BANGEVARE TobiasSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
007BBAKKER WillemSession 2 Sunday (9:30-11:15)
003ABESSEMS YvesSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
006ABLASWEILER BartSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
012BBROEKHUIS JohnSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
005DBROEKSMA GijsSession 2 Sunday (9:30-11:15)
010ADE BAKKER MickSession 2 Sunday (9:30-11:15)
010DDE BUIJN NielsSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
009BDE JONG ThomasSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
012BDEELSTRA Jald-JetseSession 2 Sunday (9:30-11:15)
005ADIELEMANS MitchSession 2 Sunday (9:30-11:15)
005ADOORNBOSCH GeoffreySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
009AFOGET KoenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
002AFRANSEN JohnSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
003DFRERIKS TimSession 2 Sunday (9:30-11:15)
006CGIEBELS RobinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
001AGIELEN DavySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
004BGROOT WASSINK ChrisSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
009AHINTEN RandySession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
004AHOOGMANS FrankSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
010BJEURISSEN DamiaanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
002BKRIJGSMAN KristianSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LOBBIA MarcoSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
012DLUGTIGHEID TimSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
007BMAAGDENBERG JeffreySession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
001CNEUTEBOOM MikeSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
008AOLFFEN VAN Robert-janSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
009COUDIJN QuintenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
011CPLEITER DenzelSession 2 Sunday (9:30-11:15)
003CREINDERS BrianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
012AROMMENS RobertSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
007DROOS NickSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
008CSCHWEIGER JurreSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
009DSMEETS YaëlSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
004BTHEELEN LeonSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
005CVAES DamianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
010CVAES TimSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
009BVAN DEN BERG GerbenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
001AVAN DEN BERG SjefSession 2 Sunday (9:30-11:15)
004AVAN DEN OEVER RickSession 2 Sunday (9:30-11:15)
011DVAN DER VEN GeertSession 2 Sunday (9:30-11:15)
001DVAN DER VEN RickSession 2 Sunday (9:30-11:15)
012DVAN EIJKEN GuusSession 2 Sunday (9:30-11:15)
011BVAN ESCH ColinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
004AVAN LAAR BartSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
010CVAN LAAR Jan JaapSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
004DVAN MOURIK BarrySession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
001CVAN TIEL BartSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
007DVERSTEGEN LuukSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
011AVOS JulleSession 2 Sunday (9:30-11:15)
012DVUGTS CasperSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
001BWIJLER SteveSession 2 Sunday (9:30-11:15)
008CWILTHAGEN JonahSession 2 Sunday (9:30-11:15)
006AWOLFS TomSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
013AZEILEMAKER DennisSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NORNORWAY
010AERIKSEN Arnt MariusSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
011CFURNES ChristofferSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
005ANORDHAGEN-MARTHINSEN FilipSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
005DSTORELV Jon-ArneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROUROMANIA
002BANGHELACHE LucaSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
003AIEPURI GhenadieSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SUISWITZERLAND
005BFABER FlorianSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RWRecurve Women
Target
Rank
Name
Ses.
BELBELGIUM
014DDE WEERDT TashaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
015DDEINEKO IlianaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
021CGOOSSENS LenkaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
022CHELLEMANS JulieSession 2 Sunday (9:30-11:15)
019AJACOBS ChristineSession 2 Sunday (9:30-11:15)
013CNAUWELAERTS LiezleSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
022ASNELS ElsSession 2 Sunday (9:30-11:15)
014ASTEYLAERTS EstherSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
015DVAN DEN BROECK ElsSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ESTESTONIA
017CKASAK BessiSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRAFRANCE
015CPOUPARD ValérieSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
019CSCHEPPERS LucreziaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
018CSCHEPPERS MadisonSession 2 Sunday (9:30-11:15)
013DVILLARD LaurenaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GBRGREAT BRITAIN
016ADUNNIGHAN KateSession 2 Sunday (9:30-11:15)
014CHEALEY PennySession 2 Sunday (9:30-11:15)
016BLARKINS YuliaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
018DMEERING SophieSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GERGERMANY
020AAREND AlexandraSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BELLMANN SandraSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
023CDANIELZYK BeatriceSession 2 Sunday (9:30-11:15)
020DDETER DarleenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
016CKLESMANN DanielaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
023AKUHNE KatrinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
016DLOEWE AnnikaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
024DMERGENTHALER StefanieSession 2 Sunday (9:30-11:15)
014DRÄDER MeikeSession 2 Sunday (9:30-11:15)
023DRENNETT AnnikaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
013AUNRUH LisaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ITAITALY
014AAGAMENNONI AnnalisaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
014BFRANGILLI CarlaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
024AGRANATA GiulianaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
014CMONZANI StefaniaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LUXLUXEMBOURG
015CBECKERS VivecaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MEXMEXICO
013CROMAN ARROYO Aida NabilaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NEDNETHERLANDS
013BACHTERSTRAAT ShauniSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
015BBAYARDO GabrielaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BEETSMA ElinSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
017CBLASWEILER-BUTTER BiancaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
019DCHORTI AriadniSession 2 Sunday (9:30-11:15)
021DDE GROOT ShakiraSession 2 Sunday (9:30-11:15)
021BDE SMIT FleurSession 2 Sunday (9:30-11:15)
016DDEDEN EstherSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DESOUSA GiselleSession 2 Sunday (9:30-11:15)
017BDONNERS KyraSession 2 Sunday (9:30-11:15)
022DHEIJKERS AntoinetteSession 2 Sunday (9:30-11:15)
022BHOLLA LindseySession 2 Sunday (9:30-11:15)
019BHOUBIERS IlseSession 2 Sunday (9:30-11:15)
018AKWAKS SarahSession 2 Sunday (9:30-11:15)
015ALAAN SarinaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
015BLELIEVELD CheyenneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
016CMAAGDENBERG MaeikeSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
023BPOLS JenniferSession 2 Sunday (9:30-11:15)
018BRAASTAD DAVIES KristinSession 2 Sunday (9:30-11:15)
020CROEFFEN QuintySession 2 Sunday (9:30-11:15)
017BSCHONHAGE EvaSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
020BVAN DEN BERK SheilaSession 2 Sunday (9:30-11:15)
016AVAN DEN BERK-DE HAAN ChrislaineSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
014BVAN DER PRIJT NanneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
013BVAN DER WINKEL LauraSession 2 Sunday (9:30-11:15)
017DVAN DIJCK ClaireSession 2 Sunday (9:30-11:15)
017AVAN ESCH YvonneSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
015AVAN HEST NikkiSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
021AVAN LAAR TrudySession 2 Sunday (9:30-11:15)
013DVAN SON DebbieSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
013AVAN VROENHOVEN SharonSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
017AWINKLER YaelSession 2 Sunday (9:30-11:15)
024BWOLTERS ManouSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NORNORWAY
016BEVANG Sara H SSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RIDDERSTRÖM LineSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
024CRØE SiljeSession 2 Sunday (9:30-11:15)