JVD OPEN 
Kings of Archery Serie JVD OPEN
Kings of Archery Serie
Kings of Archery (KOA)
Eindhoven, from 17-11-2018 to 18-11-2018
JVD OPEN 
Kings of Archery Serie
Entries by Country
 
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
MAYER Michael75ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ACKX Enzo47CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ADAM Frederic6BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
AGUAS DROUET Sara21DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ALLAERT Nick39ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ALLIANCE Jordan27ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
AMEEL Tom28DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BEERNAERT Kevin60DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BIANCHI Kevin17CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOECKX Nicky30BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BOUVRY TimCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BRAECKMAN Marc48DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CALLEWAERT Danny3CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CALLEWAERT Pedro5BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CAUWE Michael54ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CLAESEN Jessica36ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CLEREBAUT Philippe68CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAMAN Jelle1DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DAMAN Peter8ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE RYCKÈRE Eric55DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DE SMEDT Jarno2DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE WEERDT Tasha14DRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEINEKO Iliana15DRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DELIVEYNE Frederic59BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELLEMANS Bjarne59DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELLEMANS Cindy23DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DELLEMANS Erwin32ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DELVIGNE Olivier52DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEMEY Dominiek22BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DEMEY Louise23CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DENAYER Sebastien49ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEPOITIER Julien44CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEPREZ Filip1BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DRIESEN Wim6BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ETIENNE David63ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FREDERICKX Brend56BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FREDERICKX Danny11ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GEERAERTS Bart4BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GOOSSENS Chris61DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GOOSSENS Lenka21CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEIRWEGH Kenny53CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HELLEMANS Julie22CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEYLEN Rens11CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
JACOBS Christine19ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JANSEN Ben8DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JORIS Gianni62CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KOENEN Anja28CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KOOLS Jonathan53ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KOOLS Reginald43CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LARCIN MagalieCompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LEMOINE Tom65BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LINSEN Dirk12CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MAAS Matthias24BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MARKEY Pieter9ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MARKEY Tom7CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MARTENS Naomi28DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MESTDAGH Sven45ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MEYNEN DEGRYSE Lena28CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NAUWELAERTS Liezle13CRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NEYT YoramCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAESMANS GlennCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PARENT Marc20CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PATERAKIS Akylas54CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
POELMANS Niels67ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
POTTEAU Baptist47ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PRIEELS Philippe71BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PRIEELS Sarah26DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REYNTIENS Kristof58DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REYNTIENS Marc26DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ROOS Senna2CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROOSEN Eric57CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROSSEEL Dirk53DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SIENAERT Chris69DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SIMONS Dave24DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SIMONS Mark68CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SNELS Els22ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SOETAERT Stefaan60CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
STEYLAERTS Esther14ARecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STRENS Alain21BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
THIRY Nico6DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN BROECK Els15DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN LOOY Quinten58ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN SPRENGEL Pieter8ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN STEEN Elian2CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VANDEN HOECK Maurice22CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VANDEPOELE Marc21ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VANDEPOELE Mathieu40CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VANDERVELDEN Vincent74DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VANOEVEREN Stany9DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VANOOY Joyce29ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VERDEYEN Luc57DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERSYCK Lieve22BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VERVACKE Jaron74BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VINGERHOETS Bart48BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WILLEMS Norbert27BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WOIT Frédéric67CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WOUTERS Danny8DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WOUTERS Yannick1ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
LAVRENTIEV Oleg51DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj40CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUDEN Ivana36CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARKEŠ Ivan43DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAVRO Mario39CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANEK Radek11BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BRADA Vladimir41BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PEROUTKA Ondřej50ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REITMEIER Filip69DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VANĚK Martin39CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANDERSEN Christian57ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BANG Jan71ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BANG Margaret21BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BRAMSEN Rasmus64CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAMKJER Kent39BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DAMSBO Erika31BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAMSBO Martin45DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DARUM Andreas74ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ERDAL MadsCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FREDERIKSEN Henrik73CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HANSEN Stephan40DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JENSEN Tanja25ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KNUDSEN Mads64BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LADEGAARD Jørgen19DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LAURSEN Martin69BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MUNK CARLSEN Pil19ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHOU LAURSEN Patrick41CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VØLUND Helge58CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
VELIZ Miguel52ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
BLAZQUEZ ARBONIES Alberto49BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CASILLAS DEL MONTE Daniel68BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARCOS Andrea29ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARTINEZ CALVO Raquel24DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PÉREZ Jesús Jacinto49ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TRILLO Carlos71DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
HÕIM Emily31CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KASAK Bessi17CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARANDI Mart69CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OONA Märt7ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RESSAR Evert67DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
JUUTILAINEN Mikko44DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RATILAINEN Samuel4CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SIEVINEN Pauli9CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADALBERT David42BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ADNET Manuel30BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ALLIOT Mathieu43CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ASCENSIO Flavien32CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BAIL Jose70DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BARAER Antoine1BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BARAER Edouard74BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BARAËR Quentin46BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BOCH Christophe31CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BONDON Angélique25CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BONDON Morgan58ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BONVALET Frederic15CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOUDEHEN Théo3BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BOULCH Jean-Philippe40BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BOURGEON Jeremy68ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BRAULT Thomas76ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUREAU Pierre8BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BURRUS Raphaël51DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CADRONET Nathan55BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CHAMBOLERON Luc72DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CHEVALIER Gilles40BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CHOLLET Pierre26CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CLAPIÉ Sébastien58CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COPIN Frederic62DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CORNU Jean Michel55ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CROSSIN Jimmy52ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CVEJIC Alexandre63DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DAULEU Ludovic48DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE GOULET Thibaut61ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELEVOYE Jerome17DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DELOBELLE Fabien50DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELOCHE Pierre-Julien55CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEVAVRY Florent53ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DIETRICH Jonathan72CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DIEVAL Etienne16DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DODEMONT Sophie28ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DRACHE Jeremy15ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DUBOIS Réginald51CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DUBRAY Vanessa27DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DUCOUP Thomas52BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DUHAMEL Antonin18CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DUPUIS Anthony48ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DURANTET Sébastien69CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FISCHER Marc45BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRUTEL Sebastien64BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GALLAIS DUTRIEZ Alban71DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GASSE Nicolas44DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GIROUILLE Romain75ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAAG Niklas70DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HAUTTEMENT Fabrice3ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HEMARD Martial49BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HENNIQUE Chris72BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HERVÉ Bruno75CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HERVE Sandra26CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HUON Tiphaine34DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JULIEN Simon63BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LALLEMANT Julien65ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LALLEMANT Pascal72BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LECOUFFE Yoan31BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LEFORT Quentin10ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LÉGER Christophe66DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LÉGER Patricia18BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LEROUGE Cedric48CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LIBERT Eric6CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LIENARD Sébastien54CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MALARD Sylvain62CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MAULARD Tristan62BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MONS Aurelie14BCompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MONTAGNE Elodie20BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MONTERO Jean-Noel16BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MORFAUX Christian3CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NOTA Damien29BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PAPOT Cédric74CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PEINEAU Sebastien48CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PIRON Benjamin43DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
POUPARD Valérie15CRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REITHLER Jean-Francois76CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RENAUDIN Tiphaine29DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROUX Hervé66CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SALAUN Herve67BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHEPPERS Lucrezia19CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHEPPERS Madison18CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
THIERRY Jeremy64CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TOMBUL Alexis45CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TORLET Teddy73DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TOURBIN Celine27BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TREMBLAYES Anaïs27ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DERCAMERE Maxime54BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VILLARD Laurena13DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WATTEBLED Loic42ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WIESENER David18DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WOLFGANG Viel51ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
ARMSTRONG Craig47BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BAINTON Aaron43ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BUSBY Duncan45BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CAINE Andy3DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CAINE Jacob71BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CAIRNS William30DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CARR KieranCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CONVERY Alan67DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CORLESS Susan33DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COTTERILL Martyn76BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DUNNIGHAN Kate16ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FROGGATT Simon58DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GARDINER Matthew9BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GONCALVES Jose76CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GRAY Verity22DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HAMILTON Dean52DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HARRIE-THOMPSON Peter26BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HARRIS GrahamCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HEALEY Penny14CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HINCKLEY Phil4DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HOLMES Simon55CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HORAN ChrisCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HUSTON Patrick1CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JUDD Michael6ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LARKINS Yulia16BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LASZKOWICZ Neil65ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LOCK Oskars73CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MASON James32DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MAYBIN Andrew28BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MCGARRY DanielCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MCLEAN Christopher69BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MEERING Sophie18DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
METCALFF Jim75BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MONTGOMERY Matt66BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NASH Tim58BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
O'SULLIVAN Lucy33CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PARVESS Mike70BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PEDZIWIATR Jacek33DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RAVENSCROFT Adam46ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REA Daniel56CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RICHARDS Carl60BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SARGEANT Bayley27BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TUTUIANU Anca25ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WALSH Jake57CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WENCH Nick27DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WHITE Chris42BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
ALTHAUS Andreas65CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
AREND Alexandra20ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
AREND Stephan6DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BARCZEWSKI Thomas74ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BECK ChristianCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BECKER Philipp71CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BELLMANN SandraRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BIRKENFELD Philipp69ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BÖHM Sascha6DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BÖHNKE Julia31DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BREMER Tilman7CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BRUNN Heiko41CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BÜKER Lena20ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BÜRMANN Anja25DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BÜRMANN Ralf26ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BUTZ Andrea28BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BUTZ Stefan63CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DANIELZYK Beatrice23CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DETER Darleen20DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DIECKMANN Jan64DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DOLATA Carsten74CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DOLDE Nicole23BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DORFNER Lars50DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DREWS David29DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
EIBECK Rick44BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ELSASSER Henrik8CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ENDLICHER Melanie24ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ERDOGAN Nail61ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FINK Claudia20CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FORSTER Pascal10BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRANZEN Andreas60BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRANZEN Kati21CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GAND Tobias3DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GÖCKE Oliver29CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖLZ Dominic12ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GONDEK Dennis18BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖSCH Gerhard17BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖTTGES MarcoCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖTZ Robin4CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HADWIGER Dirk12CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HAFER Jürgen25ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HAHNENKAMM Markus72CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HAMDORF Sebastian43BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAMMELE Björn63ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HARTMANN Daniel64ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEIGENHAUSER Kristina25BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HERZOG Ralf20ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HOFFMANN Lars-Derek10CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HORNBERGER Oliver18ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HORNUNG Henrik60DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JANKE Kai42CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JESSE Herbert44CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KATZENBERG Christian22ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
KINDERMANN Volker10DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KLESMANN Daniela16CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KOK Paul11ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
KRÖMKER Lennert7BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KUHNE Katrin23ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KUHRAU Markus8BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KUNSCH Paolo63DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LANDROCK Katharina31ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LAUER Jörg15BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LEHNEN Florian73DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LOEWE Annika16DRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LOEWE Christoph1DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LUIDOLT HerbertCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MATTHES Michael51BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MEIER Jens6BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MEIßER Janine26ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MERGENTHALER Stefanie24DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MERZ Olaf11DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
METZLAFF ArneRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MICHAEL Jörg46BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MICHAEL Justin40DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MÜLLER Tobias9CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MÜNSTERER Florian72ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NIBBE IngoRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OBST Fabian12CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OBST Oliver7DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OPPERMANN Ingo42DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OVERFELD Dirk61BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAULS Patrick49DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PÖTSCH Jörg8BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PRIEBE Niklas53BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PÜTTER Madeline19BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RABENOW Axel7CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RÄDER Meike14DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RÄDER Philipp2DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
REHR Stefan63CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REICH Andreas57BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REIßER Lukas12ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REMMERT Lars8DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RENNETT Annika23DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RENSMANN Dirk64DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REUTER AndreasCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RIEGER Cedric2ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RODENBERG Holger13BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RÜTER Christina29CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SAGA Waldemar73ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SAUTER Patricia30DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SAUTER Sabine25CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHÄFER MalteRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHALLENMÜLLER Achim54ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHAUM Andreas62ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHMITZ Sven59BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHULTE RENGER Dennis5DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SCHÜTZ Dirk62DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHÜTZ Leon68BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHÜTZ Yannick66CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHWARZLÄNDER Andre46DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SPICKENBAUM JuttaCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SPICKENBAUM RalfCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SPRENGER Karsten5BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SPURA Christian68DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
STENAU Christine24CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STICHLER Karsten2ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
STIEGLITZ Stefan47DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TERWEY Andreas19BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
THIEME Jens43BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
THRUN Friedhelm27CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
TRACHSEL Marcel42ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TSCHERNITSCH Engelbert10BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
UNRUH Lisa13ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER STRAETEN Steffen5CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VOGE Michael57ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WALTER Christian61DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WEBER BarbaraCompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WEBER Thorsten10DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WECKMÜLLER Max3BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WEIL Ralf56BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WEITSCH Jennifer19CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WENZL Jennifer34CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WERNER Samuel70CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WETZEL Harry11BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WEYAND Kerstin32DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WIESE Ulrike32BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ZILINSKI Thomas2DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ZIMMERMANN Mirco22DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MERZ HeikeSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
PAL Kashish57DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
COUGHLAN Joshua2CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
JUDGE Shona26BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MITCHELL Jordan48BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POWER Adam3BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RYAN Christopher54BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WALSH Mark7ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ISRISRAEL
Name
Target
Event
Session
BARUCH Udi62ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BEHAR Kfir41DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MATZKIN Guy5CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MELAMED Yehonatan58BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
AGAMENNONI Annalisa14ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ANASTASIO Anastasia29BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BONI Stefano59ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CAROSSO Cristiano73BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CAVALLERI Giulia35ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAVOLI Gianluca30BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DIANI Fabrizio11DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FOGLIO Alessia18ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRANGILLI Carla14BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRANGILLI Michele2BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GRANATA Giuliana24ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MOLFESE Fabio4DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MONZANI Stefania14CRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MORELLO Marco7ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POLIDORI Jacopo56CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHIARI Silvio50BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SERI Marco4CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KSASAUDI ARABIA
Name
Target
Event
Session
ALOTAIBI Meshal21CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LIBLEBANON
Name
Target
Event
Session
EL CHEIKH Louai46ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BECKERS Viveca15CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BEGA Patrick76ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BEGA Timo57BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GONCALVES RuiCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOCEVAR Arnaud73BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KRAUS Stéphane64ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
POP Noah13CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
POP Razvan6CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SEYWERT Gilles53CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARMAROCCO
Name
Target
Event
Session
BRAHIM BannaRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
MAZUKI Juwaidi59CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ROMAN ARROYO Aida Nabila13CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
ACHTERSTRAAT Shauni13BRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
AJODHIA Vikash9DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ALBERGA DeanRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ANGEVARE Tobias12BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ASBACH Jens47ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BAETS Frank61CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BAKKER Willem7BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BAYARDO Gabriela15BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BEETSMA ElinRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BESSEMS Yves3ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BLASWEILER Bart6ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BLASWEILER-BUTTER Bianca17CRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BLEYENDAAL Ruben41ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BLINKHOF Freek51CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BLINKHOF Manon14ACompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOONSTRA Erica27CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BOS Jackson69ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BOS Reinier30ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BRINK Raymond76DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BROEKHUIS John12BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BROEKSMA Gijs5DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CACCIATORE Sasa60ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CHORTI Ariadni19DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COUWENBERG Martine32CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE BAKKER Mick10ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE BUIJN Niels10DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DE GROOT Shakira21DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE JONG Manou35DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE JONG Thomas9BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DE LAAT Sanne27DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE SMIT Fleur21BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEDEN Esther16DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEELSTRA Jald-Jetse12BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEKKERS Merel28ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEKKERS Peter56DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DESOUSA GiselleRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DIELEMANS Mitch5ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DIRKS Cornelis59CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DONNERS Kyra17BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DOORNBOSCH Geoffrey5ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ELBERTS Rick72ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ELZINGA Peter44BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ELZINGA Vanessa23ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ENTHOVEN Inge33BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ENTHOVEN Jan70ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
EVERAERS Jean Pascal55BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FOGET Koen9ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRANSEN John2ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FREDERIKS Sybrenne34ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRERIKS Tim3DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GEVEN Benjamin76BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GIEBELS Robin6CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GIELEN Davy1ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GORT Mark24ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GROENEVELD Evelien30CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GROOT WASSINK Chris4BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HANSEN Ancilla22CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HANSEN Ken28ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HARDIJZER Paul16CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HEIJKERS Antoinette22DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEIJSTEK Wim74DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HINTEN Randy9ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HOLL Xander45CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HOLLA Lindsey22BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOLLEMAN JanCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOOGMANS Frank4ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HOUBIERS Ilse19BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HUIJER Joris30CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
JEURISSEN Damiaan10BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JÖCKER Peter63BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JONES Naomi18CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KLEEFMAN Roy54DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KLEIJNJANS Jos67CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KORTHOUT Maikel20DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
KRIJGSMAN Kristian2BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KROL Matthijs66BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KUPPEN Theo66ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KWAKS Sarah18ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LAAN Sarina15ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LAZAREVIC Danijel52CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LEERTOUWER Jos59DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LELIEVELD Cheyenne15BRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LOBBIA MarcoRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LUGTIGHEID Tim12DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LÜPKEMANN Henning50ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MAAGDENBERG Jeffrey7BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MAAGDENBERG Maeike16CRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MAAS Gerard29ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MARKOVIC Irina20DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MICHIELS Thomas48ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MULDER Vincent46CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NEUTEBOOM Mike1CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NOEST Chantal28DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OLFFEN VAN Robert-jan8ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OP DEN BUYSCH Mike73ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OUDIJN Quinten9CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PAASMAN Vincent67ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PASSIER Theo33CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PATER Sil47BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PAULSSEN Andre31ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PENNINGS Patrick23ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PLEITER Denzel11CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POLS Jennifer23BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PROOSTEN Dave65DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PUNT Thom75CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RAASTAD DAVIES Kristin18BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REIJNDERS Walter15DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
REINDERS Brian3CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RENNER Suzan25BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROEFFEN Quinty20CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROELOFS Tim23CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ROMMENS Robert12ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ROOS Nick7DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SCHLOESSER Mike39ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHONHAGE Eva17BRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHOONEWILLE ZaschaCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SCHREUDERS Colann52CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHWEIGER Jurre8CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SEBREGTS Peter52BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SMEETS Yaël9DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SNELDER Rik54DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
STARREVELD John20BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
STAS Hareld61BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
STRIJBOS Jack39DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
THEELEN Leon4BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
TJIN A DJIE Jay49CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TJIN A DJIE Michael71ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
UIJTTEN BOOGAART Patrick25DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAES Damian5CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAES Tim10CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN BROEKHOVEN Emma33ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN CASPEL Inge28BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN CRUCHTEN Arno61CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DE KERKHOF Melvin32BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN DE VEN Pim65CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN BERG - HOUFFELAAR Yvonne29CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN BERG Gerben9BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN BERG Sjef1ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN BERK Sheila20BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN BERK-DE HAAN Chrislaine16ARecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN BOSCH-SCHWANEN Guido40ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN OEVER Rick4ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER LOOIJ SandraCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER MARK Chantal30ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER MEULEN Roy50CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER PRIJT Nanne14BRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER TAK Belinda29BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER VEN Geert11DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER VEN Rick1DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER WALLEN Edwin75BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER WINKEL Laura13BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DIJCK Claire17DRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN EIJKEN Guus12DRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN EIL Thomas65DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN ESCH Colin11BRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN ESCH Yvonne17ARecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN GLABBEEK Rene68DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN HEST Nikki15ARecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN KOOTEN B.A.71CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN LAAR Bart4ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN LAAR Jan Jaap10CRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN LAAR Trudy21ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN MOURIK Barry4DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN SON Debbie13DRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN TIEL Bart1CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN UDEN Joe31DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN VLODROP Olaf41ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN VROENHOVEN Sharon13ARecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN WAMEL Jeroen72DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VD KERKHOF Maikel24CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VEERMAN Maria29DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VERBURG Koen55ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERHOEFF Stijn19CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VERLOUW Joost28CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VERMEULEN Jody26BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERSTEGEN Luuk7DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VERWOERDT Max67BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VISSER Anne70BCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VLIELAND Jordi16ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VOS Julle11ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VUGTS Casper12DRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WEIJENBERG Bjorn23DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WIJGERDE Sjors21DCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WIJLER Steve1BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WILTHAGEN Jonah8CRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WINKLER Yael17ARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WOLFS Tom6ARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WOLTERS Manou24BRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ZEILEMAKER Dennis13ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ZIELTJEN Martin25CCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
AAMAAS Njaal45ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BOE Morten46CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ERIKSEN Arnt Marius10ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
EVANG Sara H S16BRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FAUGSTAD Anders42CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FURNES Christoffer11CRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GRYDELAND Runa30ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAUGSETH Mads42DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOLTE Ole Jørgen66ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ISNES Trym62BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JOHNSEN Jon William66DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KALADAMIS George47CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LIE Eivind47DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LISLEVAND Sunniva25DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NORDHAGEN-MARTHINSEN Filip5ARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RIDDERSTRÖM LineRecurve WomenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RØE Silje24CRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
STORELV Jon-Arne5DRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TJENTLAND Oddmund65BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
LEŚNIAK Renata36BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ZIELINSKI Michal70ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PORPORTUGAL
Name
Target
Event
Session
COSTA Bruno75DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ANGELESCU Codruta18DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ANGHELACHE Luca2BRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DANILET Anca26ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DANILET Doru17ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DANILET Ilinca26DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
IEPURI Ghenadie3ARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
BASHKIREV Alexey70CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
KOSEC Dolores22ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MODIC Staš51BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SITAR Dejan50BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SRBSERBIA
Name
Target
Event
Session
LJUBINKOVIC Marija34BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NEDELJKOVIĆ Ognjen46DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
BURRI Kevin53BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
EBERHARD Elaila36DCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FABER Florian5BRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAEFELFINGER Roman60ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOFER Patrizio50CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HUNSPERGER Janine21ACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KNAACK Quirin68ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OLEKSEJENKO Elena19DCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHLEGEL Stefan45DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WOZNIAK Kasia26CCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ZOMBORI Alain75DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ÅKERMAN Fredrik44ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BORGSTRÖM Hampus53DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CARLSSON Magnus49DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAHLBLOM Erik60CCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JOHANSSON Rickard76DCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LIMÅS Joakim43ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROODT Wayne Alfred56ACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STRÖMBERG Linus56ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
CAGIRAN Evren49CCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
POZNIAKOVA Tetiana35CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve41DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUTTS JimmyCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CHECKEROSKI Tim55DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COLLINS Michael19ACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
COUSINS Dave39BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COX Cassidy27ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ELLISON Toja27CCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GELLENTHIEN Braden39DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GORE Heather35BCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HANLEY Kolby51ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HARRELSON Christine32ACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOWARD Jeff23BCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RYALS IV George56DCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RYALS Rhonda24BCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SHREVE Zachary59ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SULLIVAN MattCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
TEDFORD Paul40ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WILDE Logan44ACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WILDE Reo41BCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)