JVD OPEN 
Kings of Archery Serie JVD OPEN
Kings of Archery Serie
Kings of Archery (KOA)
Eindhoven, from 17-11-2018 to 18-11-2018
JVD OPEN 
Kings of Archery Serie
Entries by Name
 
A - Å - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
AAMAAS Njaal45ANORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ACHTERSTRAAT Shauni13BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ACKX Enzo47CBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ADALBERT David42BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ADAM Frederic6BBELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ADNET Manuel30BFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
AGAMENNONI Annalisa14AITAITALYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
AGUAS DROUET Sara21DBELBELGIUMCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
AJODHIA Vikash9DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ALBERGA DeanNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ALLAERT Nick39ABELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ALLIANCE Jordan27ABELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ALLIOT Mathieu43CFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ALOTAIBI Meshal21CKSASAUDI ARABIACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ALTHAUS Andreas65CGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
AMEEL Tom28DBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ANASTASIO Anastasia29BITAITALYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ANDERSEN Christian57ADENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ANDERSON Steve41DUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ANGELESCU Codruta18DROUROMANIACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ANGEVARE Tobias12BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ANGHELACHE Luca2BROUROMANIARecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
AREND Alexandra20AGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
AREND Stephan6DGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ARMSTRONG Craig47BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ASBACH Jens47ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ASCENSIO Flavien32CFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ÅKERMAN Fredrik44ASWESWEDENCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BAETS Frank61CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BAIL Jose70DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BAINTON Aaron43AGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BAKKER Willem7BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BANG Jan71ADENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BANG Margaret21BDENDENMARKCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BARAER Antoine1BFRAFRANCERecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BARAER Edouard74BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BARAËR Quentin46BFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BARCZEWSKI Thomas74AGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BARUCH Udi62AISRISRAELCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BASHKIREV Alexey70CRUSRUSSIACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BAYARDO Gabriela15BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BECK ChristianGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BECKER Philipp71CGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BECKERS Viveca15CLUXLUXEMBOURGRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BEERNAERT Kevin60DBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BEETSMA ElinNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BEGA Patrick76ALUXLUXEMBOURGCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BEGA Timo57BLUXLUXEMBOURGCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BEHAR Kfir41DISRISRAELCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BELLMANN SandraGERGERMANYRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BERANEK Radek11BCZECZECH REPUBLICRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BESSEMS Yves3ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BIANCHI Kevin17CBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BIRKENFELD Philipp69AGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BLASWEILER Bart6ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BLASWEILER-BUTTER Bianca17CNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BLAZQUEZ ARBONIES Alberto49BESPSPAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BLEYENDAAL Ruben41ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BLINKHOF Freek51CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BLINKHOF Manon14ANEDNETHERLANDSCompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOCH Christophe31CFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOE Morten46CNORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BOECKX Nicky30BBELBELGIUMCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BÖHM Sascha6DGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BÖHNKE Julia31DGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BONDON Angélique25CFRAFRANCECompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BONDON Morgan58AFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BONI Stefano59AITAITALYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BONVALET Frederic15CFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOONSTRA Erica27CNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BORGSTRÖM Hampus53DSWESWEDENCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BOS Jackson69ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BOS Reinier30ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BOUDEHEN Théo3BFRAFRANCERecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BOULCH Jean-Philippe40BFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BOURGEON Jeremy68AFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BOUVRY TimBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BRADA Vladimir41BCZECZECH REPUBLICCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BRAECKMAN Marc48DBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BRAHIM BannaMARMAROCCORecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BRAMSEN Rasmus64CDENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BRAULT Thomas76AFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BREMER Tilman7CGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BRINK Raymond76DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BROEKHUIS John12BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BROEKSMA Gijs5DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BRUNN Heiko41CGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BUDEN Domagoj40CCROCROATIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUDEN Ivana36CCROCROATIACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BÜKER Lena20AGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BUREAU Pierre8BFRAFRANCERecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BÜRMANN Anja25DGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BÜRMANN Ralf26AGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
BURRI Kevin53BSUISWITZERLANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BURRUS Raphaël51DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUSBY Duncan45BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUTTS JimmyUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
BUTZ Andrea28BGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
BUTZ Stefan63CGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CACCIATORE Sasa60ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CADRONET Nathan55BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CAGIRAN Evren49CTURTURKEYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CAINE Andy3DGBRGREAT BRITAINRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CAINE Jacob71BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CAIRNS William30DGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CALLEWAERT Danny3CBELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CALLEWAERT Pedro5BBELBELGIUMRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CARLSSON Magnus49DSWESWEDENCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CAROSSO Cristiano73BITAITALYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CARR KieranGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CASILLAS DEL MONTE Daniel68BESPSPAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CAUWE Michael54ABELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CAVALLERI Giulia35AITAITALYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CHAMBOLERON Luc72DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CHECKEROSKI Tim55DUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CHEVALIER Gilles40BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CHOLLET Pierre26CFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CHORTI Ariadni19DNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CLAESEN Jessica36ABELBELGIUMCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CLAPIÉ Sébastien58CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CLEREBAUT Philippe68CBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COLLINS Michael19AUSAUSACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
CONVERY Alan67DGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
COPIN Frederic62DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CORLESS Susan33DGBRGREAT BRITAINCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CORNU Jean Michel55AFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
COSTA Bruno75DPORPORTUGALCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
COTTERILL Martyn76BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COUGHLAN Joshua2CIRLIRELANDRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
COUSINS Dave39BUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COUWENBERG Martine32CNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
COX Cassidy27AUSAUSACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
CROSSIN Jimmy52AFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
CVEJIC Alexandre63DFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
D - E - F - G
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DAHLBLOM Erik60CSWESWEDENCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DAMAN Jelle1DBELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DAMAN Peter8ABELBELGIUMRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAMKJER Kent39BDENDENMARKCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DAMSBO Erika31BDENDENMARKCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAMSBO Martin45DDENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DANIELZYK Beatrice23CGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DANILET Anca26AROUROMANIACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DANILET Doru17AROUROMANIACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DANILET Ilinca26DROUROMANIACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DARUM Andreas74ADENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAULEU Ludovic48DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DAVOLI Gianluca30BITAITALYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DE BAKKER Mick10ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE BUIJN Niels10DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DE GOULET Thibaut61AFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE GROOT Shakira21DNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE JONG Manou35DNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE JONG Thomas9BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DE LAAT Sanne27DNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE RYCKÈRE Eric55DBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DE SMEDT Jarno2DBELBELGIUMRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE SMIT Fleur21BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DE WEERDT Tasha14DBELBELGIUMRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEDEN Esther16DNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEELSTRA Jald-Jetse12BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEINEKO Iliana15DBELBELGIUMRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEKKERS Merel28ANEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEKKERS Peter56DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DELEVOYE Jerome17DFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DELIVEYNE Frederic59BBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELLEMANS Bjarne59DBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELLEMANS Cindy23DBELBELGIUMCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DELLEMANS Erwin32ABELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DELOBELLE Fabien50DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELOCHE Pierre-Julien55CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DELVIGNE Olivier52DBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEMEY Dominiek22BBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DEMEY Louise23CBELBELGIUMCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DENAYER Sebastien49ABELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DEPOITIER Julien44CBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEPREZ Filip1BBELBELGIUMRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DESOUSA GiselleNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DETER Darleen20DGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DEVAVRY Florent53AFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DIANI Fabrizio11DITAITALYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DIECKMANN Jan64DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DIELEMANS Mitch5ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DIETRICH Jonathan72CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DIEVAL Etienne16DFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DIRKS Cornelis59CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DODEMONT Sophie28AFRAFRANCECompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DOLATA Carsten74CGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DOLDE Nicole23BGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DONNERS Kyra17BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DOORNBOSCH Geoffrey5ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DORFNER Lars50DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DRACHE Jeremy15AFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DREWS David29DGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DRIESEN Wim6BBELBELGIUMRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DUBOIS Réginald51CFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DUBRAY Vanessa27DFRAFRANCECompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
DUCOUP Thomas52BFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DUHAMEL Antonin18CFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
DUNNIGHAN Kate16AGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DUPUIS Anthony48AFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
DURANTET Sébastien69CFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
EBERHARD Elaila36DSUISWITZERLANDCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
EIBECK Rick44BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
EL CHEIKH Louai46ALIBLEBANONCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ELBERTS Rick72ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ELLISON Toja27CUSAUSACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ELSASSER Henrik8CGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ELZINGA Peter44BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ELZINGA Vanessa23ANEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ENDLICHER Melanie24AGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ENTHOVEN Inge33BNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ENTHOVEN Jan70ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ERDAL MadsDENDENMARKCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ERDOGAN Nail61AGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ERIKSEN Arnt Marius10ANORNORWAYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ETIENNE David63ABELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
EVANG Sara H S16BNORNORWAYRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
EVERAERS Jean Pascal55BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FABER Florian5BSUISWITZERLANDRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FAUGSTAD Anders42CNORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FINK Claudia20CGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FISCHER Marc45BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FOGET Koen9ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FOGLIO Alessia18AITAITALYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FORSTER Pascal10BGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRANGILLI Carla14BITAITALYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRANGILLI Michele2BITAITALYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRANSEN John2ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRANZEN Andreas60BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRANZEN Kati21CGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FREDERICKX Brend56BBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FREDERICKX Danny11ABELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FREDERIKS Sybrenne34ANEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FREDERIKSEN Henrik73CDENDENMARKCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FRERIKS Tim3DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FROGGATT Simon58DGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
FRUTEL Sebastien64BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
FURNES Christoffer11CNORNORWAYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GALLAIS DUTRIEZ Alban71DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GAND Tobias3DGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GARDINER Matthew9BGBRGREAT BRITAINRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GASSE Nicolas44DFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GEERAERTS Bart4BBELBELGIUMRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GELLENTHIEN Braden39DUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GEVEN Benjamin76BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GIEBELS Robin6CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GIELEN Davy1ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GIROUILLE Romain75AFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GÖCKE Oliver29CGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖLZ Dominic12AGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GONCALVES Jose76CGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GONCALVES RuiLUXLUXEMBOURGCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GONDEK Dennis18BGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GOOSSENS Chris61DBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GOOSSENS Lenka21CBELBELGIUMRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GORE Heather35BUSAUSACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GORT Mark24ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖSCH Gerhard17BGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖTTGES MarcoGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GÖTZ Robin4CGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
GRANATA Giuliana24AITAITALYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GRAY Verity22DGBRGREAT BRITAINCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GROENEVELD Evelien30CNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
GROOT WASSINK Chris4BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
GRYDELAND Runa30ANORNORWAYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
H - I - J - K - L
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HAAG Niklas70DFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HADWIGER Dirk12CGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HAEFELFINGER Roman60ASUISWITZERLANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAFER Jürgen25AGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HAHNENKAMM Markus72CGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HAMDORF Sebastian43BGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAMILTON Dean52DGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAMMELE Björn63AGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HANLEY Kolby51AUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HANSEN Ancilla22CNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HANSEN Ken28ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HANSEN Stephan40DDENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HARDIJZER Paul16CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HARRELSON Christine32AUSAUSACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HARRIE-THOMPSON Peter26BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HARRIS GrahamGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HARTMANN Daniel64AGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAUGSETH Mads42DNORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HAUTTEMENT Fabrice3AFRAFRANCERecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HEALEY Penny14CGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEIGENHAUSER Kristina25BGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEIJKERS Antoinette22DNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEIJSTEK Wim74DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HEIRWEGH Kenny53CBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HELLEMANS Julie22CBELBELGIUMRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HEMARD Martial49BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HENNIQUE Chris72BFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HERVÉ Bruno75CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HERVE Sandra26CFRAFRANCECompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HERZOG Ralf20AGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HEYLEN Rens11CBELBELGIUMRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HINCKLEY Phil4DGBRGREAT BRITAINRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HINTEN Randy9ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HOCEVAR Arnaud73BLUXLUXEMBOURGCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOFER Patrizio50CSUISWITZERLANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOFFMANN Lars-Derek10CGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HÕIM Emily31CESTESTONIACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOLL Xander45CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HOLLA Lindsey22BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOLLEMAN JanNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOLMES Simon55CGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HOLTE Ole Jørgen66ANORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOOGMANS Frank4ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HORAN ChrisGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HORNBERGER Oliver18AGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HORNUNG Henrik60DGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOUBIERS Ilse19BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HOWARD Jeff23BUSAUSACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HUIJER Joris30CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
HUNSPERGER Janine21ASUISWITZERLANDCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
HUON Tiphaine34DFRAFRANCECompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
HUSTON Patrick1CGBRGREAT BRITAINRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
IEPURI Ghenadie3AROUROMANIARecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ISNES Trym62BNORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JACOBS Christine19ABELBELGIUMRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JANKE Kai42CGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JANSEN Ben8DBELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JENSEN Tanja25ADENDENMARKCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JESSE Herbert44CGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JEURISSEN Damiaan10BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JÖCKER Peter63BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JOHANSSON Rickard76DSWESWEDENCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JOHNSEN Jon William66DNORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JONES Naomi18CNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JORIS Gianni62CBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JUDD Michael6AGBRGREAT BRITAINRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JUDGE Shona26BIRLIRELANDCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
JULIEN Simon63BFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
JUUTILAINEN Mikko44DFINFINLANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KALADAMIS George47CNORNORWAYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KASAK Bessi17CESTESTONIARecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KATZENBERG Christian22AGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
KINDERMANN Volker10DGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KLEEFMAN Roy54DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KLEIJNJANS Jos67CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KLESMANN Daniela16CGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KNAACK Quirin68ASUISWITZERLANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KNUDSEN Mads64BDENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KOENEN Anja28CBELBELGIUMCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KOK Paul11AGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
KOOLS Jonathan53ABELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KOOLS Reginald43CBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KORTHOUT Maikel20DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
KOSEC Dolores22ASLOSLOVENIACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KRAUS Stéphane64ALUXLUXEMBOURGCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KRIJGSMAN Kristian2BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KROL Matthijs66BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KRÖMKER Lennert7BGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KUHNE Katrin23AGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KUHRAU Markus8BGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KUNSCH Paolo63DGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
KUPPEN Theo66ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
KWAKS Sarah18ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LAAN Sarina15ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LADEGAARD Jørgen19DDENDENMARKCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LALLEMANT Julien65AFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LALLEMANT Pascal72BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LANDROCK Katharina31AGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LARCIN MagalieBELBELGIUMCompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LARKINS Yulia16BGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LASZKOWICZ Neil65AGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LAUER Jörg15BGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LAURSEN Martin69BDENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LAVRENTIEV Oleg51DBLRBELARUSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LAZAREVIC Danijel52CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LECOUFFE Yoan31BFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LEERTOUWER Jos59DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LEFORT Quentin10AFRAFRANCERecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LÉGER Christophe66DFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LÉGER Patricia18BFRAFRANCECompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LEHNEN Florian73DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LELIEVELD Cheyenne15BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LEMOINE Tom65BBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LEROUGE Cedric48CFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LEŚNIAK Renata36BPOLPOLANDCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LIBERT Eric6CFRAFRANCERecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LIE Eivind47DNORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LIENARD Sébastien54CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LIMÅS Joakim43ASWESWEDENCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LINSEN Dirk12CBELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LISLEVAND Sunniva25DNORNORWAYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LJUBINKOVIC Marija34BSRBSERBIACompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LOBBIA MarcoNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LOCK Oskars73CGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LOEWE Annika16DGERGERMANYRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LOEWE Christoph1DGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
LUGTIGHEID Tim12DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
LUIDOLT HerbertGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
LÜPKEMANN Henning50ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
M - N - O - P - R
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
MAAGDENBERG Jeffrey7BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MAAGDENBERG Maeike16CNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MAAS Gerard29ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MAAS Matthias24BBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MALARD Sylvain62CFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MARANDI Mart69CESTESTONIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARCOS Andrea29AESPSPAINCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARKEŠ Ivan43DCROCROATIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARKEY Pieter9ABELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MARKEY Tom7CBELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MARKOVIC Irina20DNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MARTENS Naomi28DBELBELGIUMCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MARTINEZ CALVO Raquel24DESPSPAINCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MASON James32DGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MATTHES Michael51BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MATZKIN Guy5CISRISRAELRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MAULARD Tristan62BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MAYBIN Andrew28BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MAYER Michael75AAUTAUSTRIACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MAZUKI Juwaidi59CMASMALAYSIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MCGARRY DanielGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MCLEAN Christopher69BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MEERING Sophie18DGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MEIER Jens6BGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MEIßER Janine26AGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MELAMED Yehonatan58BISRISRAELCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MERGENTHALER Stefanie24DGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MERZ Olaf11DGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MESTDAGH Sven45ABELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
METCALFF Jim75BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
METZLAFF ArneGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MEYNEN DEGRYSE Lena28CBELBELGIUMCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MICHAEL Jörg46BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MICHAEL Justin40DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MICHIELS Thomas48ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MITCHELL Jordan48BIRLIRELANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MODIC Staš51BSLOSLOVENIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MOLFESE Fabio4DITAITALYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MONS Aurelie14BFRAFRANCECompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MONTAGNE Elodie20BFRAFRANCECompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MONTERO Jean-Noel16BFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MONTGOMERY Matt66BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MONZANI Stefania14CITAITALYRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MORELLO Marco7AITAITALYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
MORFAUX Christian3CFRAFRANCERecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MULDER Vincent46CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MÜLLER Tobias9CGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
MUNK CARLSEN Pil19ADENDENMARKCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
MÜNSTERER Florian72AGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NASH Tim58BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NAUWELAERTS Liezle13CBELBELGIUMRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NEDELJKOVIĆ Ognjen46DSRBSERBIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NEUTEBOOM Mike1CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NEYT YoramBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NIBBE IngoGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
NOEST Chantal28DNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
NORDHAGEN-MARTHINSEN Filip5ANORNORWAYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
NOTA Damien29BFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
O'SULLIVAN Lucy33CGBRGREAT BRITAINCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OBST Fabian12CGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OBST Oliver7DGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OLEKSEJENKO Elena19DSUISWITZERLANDCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OLFFEN VAN Robert-jan8ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OONA Märt7AESTESTONIARecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OP DEN BUYSCH Mike73ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OPPERMANN Ingo42DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
OUDIJN Quinten9CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
OVERFELD Dirk61BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAASMAN Vincent67ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PAESMANS GlennBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAL Kashish57DINDINDIACompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAPOT Cédric74CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PARENT Marc20CBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PARVESS Mike70BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PASSIER Theo33CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PATER Sil47BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PATERAKIS Akylas54CBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAULS Patrick49DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PAULSSEN Andre31ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PEDZIWIATR Jacek33DGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PEINEAU Sebastien48CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PENNINGS Patrick23ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PÉREZ Jesús Jacinto49AESPSPAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PEROUTKA Ondřej50ACZECZECH REPUBLICCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PIRON Benjamin43DFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PLEITER Denzel11CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POELMANS Niels67ABELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
POLIDORI Jacopo56CITAITALYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POLS Jennifer23BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
POP Noah13CLUXLUXEMBOURGRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
POP Razvan6CLUXLUXEMBOURGRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
PÖTSCH Jörg8BGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
POTTEAU Baptist47ABELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
POUPARD Valérie15CFRAFRANCERecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
POWER Adam3BIRLIRELANDRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
POZNIAKOVA Tetiana35CUKRUKRAINECompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PRIEBE Niklas53BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PRIEELS Philippe71BBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PRIEELS Sarah26DBELBELGIUMCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
PROOSTEN Dave65DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PUNT Thom75CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
PÜTTER Madeline19BGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RAASTAD DAVIES Kristin18BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RABENOW Axel7CGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RÄDER Meike14DGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RÄDER Philipp2DGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RATILAINEN Samuel4CFINFINLANDRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RAVENSCROFT Adam46AGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REA Daniel56CGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REHR Stefan63CGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REICH Andreas57BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REIJNDERS Walter15DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
REINDERS Brian3CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REIßER Lukas12AGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REITHLER Jean-Francois76CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REITMEIER Filip69DCZECZECH REPUBLICCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REMMERT Lars8DGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RENAUDIN Tiphaine29DFRAFRANCECompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RENNER Suzan25BNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RENNETT Annika23DGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RENSMANN Dirk64DGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RESSAR Evert67DESTESTONIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
REUTER AndreasGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
REYNTIENS Kristof58DBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
REYNTIENS Marc26DBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RICHARDS Carl60BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RIDDERSTRÖM LineNORNORWAYRecurve WomenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
RIEGER Cedric2AGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RODENBERG Holger13BGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ROEFFEN Quinty20CNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROELOFS Tim23CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ROMAN ARROYO Aida Nabila13CMEXMEXICORecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROMMENS Robert12ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ROODT Wayne Alfred56ASWESWEDENCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROOS Nick7DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ROOS Senna2CBELBELGIUMRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ROOSEN Eric57CBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROSSEEL Dirk53DBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ROUX Hervé66CFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RÜTER Christina29CGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RYALS IV George56DUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
RYALS Rhonda24BUSAUSACompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RYAN Christopher54BIRLIRELANDCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
RØE Silje24CNORNORWAYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
S - T - U - V
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
SAGA Waldemar73AGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SALAUN Herve67BFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SARGEANT Bayley27BGBRGREAT BRITAINCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SAUTER Patricia30DGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SAUTER Sabine25CGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHÄFER MalteGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHALLENMÜLLER Achim54AGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHAUM Andreas62AGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHEPPERS Lucrezia19CFRAFRANCERecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHEPPERS Madison18CFRAFRANCERecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHIARI Silvio50BITAITALYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHLEGEL Stefan45DSUISWITZERLANDCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHLOESSER Mike39ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHMITZ Sven59BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHONHAGE Eva17BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHOONEWILLE ZaschaNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SCHOU LAURSEN Patrick41CDENDENMARKCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHREUDERS Colann52CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHULTE RENGER Dennis5DGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SCHÜTZ Dirk62DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHÜTZ Leon68BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHÜTZ Yannick66CGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SCHWARZLÄNDER Andre46DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SCHWEIGER Jurre8CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SEBREGTS Peter52BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SERI Marco4CITAITALYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SEYWERT Gilles53CLUXLUXEMBOURGCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SHREVE Zachary59AUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SIENAERT Chris69DBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SIEVINEN Pauli9CFINFINLANDRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SIMONS Dave24DBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
SIMONS Mark68CBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SITAR Dejan50BSLOSLOVENIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SMEETS Yaël9DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SNELDER Rik54DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SNELS Els22ABELBELGIUMRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SOETAERT Stefaan60CBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SPICKENBAUM JuttaGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SPICKENBAUM RalfGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SPRENGER Karsten5BGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
SPURA Christian68DGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
STARREVELD John20BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
STAS Hareld61BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
STENAU Christine24CGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STEYLAERTS Esther14ABELBELGIUMRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STICHLER Karsten2AGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
STIEGLITZ Stefan47DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STORELV Jon-Arne5DNORNORWAYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STRENS Alain21BBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
STRIJBOS Jack39DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
STRÖMBERG Linus56ASWESWEDENCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
SULLIVAN MattUSAUSACompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
TEDFORD Paul40AUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TERWEY Andreas19BGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
THEELEN Leon4BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
THIEME Jens43BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
THIERRY Jeremy64CFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
THIRY Nico6DBELBELGIUMRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
THRUN Friedhelm27CGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
TJENTLAND Oddmund65BNORNORWAYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TJIN A DJIE Jay49CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TJIN A DJIE Michael71ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TOMBUL Alexis45CFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TORLET Teddy73DFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TOURBIN Celine27BFRAFRANCECompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TRACHSEL Marcel42AGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
TREMBLAYES Anaïs27AFRAFRANCECompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TRILLO Carlos71DESPSPAINCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
TSCHERNITSCH Engelbert10BGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
TUTUIANU Anca25AGBRGREAT BRITAINCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
UIJTTEN BOOGAART Patrick25DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
UNRUH Lisa13AGERGERMANYRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAES Damian5CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAES Tim10CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN BROEKHOVEN Emma33ANEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN CASPEL Inge28BNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN CRUCHTEN Arno61CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DE KERKHOF Melvin32BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN DE VEN Pim65CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN BERG - HOUFFELAAR Yvonne29CNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN BERG Gerben9BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN BERG Sjef1ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN BERK Sheila20BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN BERK-DE HAAN Chrislaine16ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN BOSCH-SCHWANEN Guido40ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DEN BROECK Els15DBELBELGIUMRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DEN OEVER Rick4ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER LOOIJ SandraNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER MARK Chantal30ANEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER MEULEN Roy50CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER PRIJT Nanne14BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER STRAETEN Steffen5CGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN DER TAK Belinda29BNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER VEN Geert11DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER VEN Rick1DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DER WALLEN Edwin75BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN DER WINKEL Laura13BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DERCAMERE Maxime54BFRAFRANCECompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN DIJCK Claire17DNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN EIJKEN Guus12DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN EIL Thomas65DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN ESCH Colin11BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN ESCH Yvonne17ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN GLABBEEK Rene68DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN HEST Nikki15ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN KOOTEN B.A.71CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN LAAR Bart4ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN LAAR Jan Jaap10CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN LAAR Trudy21ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VAN LOOY Quinten58ABELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN MOURIK Barry4DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN SON Debbie13DNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN SPRENGEL Pieter8ABELBELGIUMRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN STEEN Elian2CBELBELGIUMRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN TIEL Bart1CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN UDEN Joe31DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VAN VLODROP Olaf41ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN VROENHOVEN Sharon13ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAN WAMEL Jeroen72DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VANDEN HOECK Maurice22CBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VANDEPOELE Marc21ABELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VANDEPOELE Mathieu40CBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VANDERVELDEN Vincent74DBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VANĚK Martin39CCZECZECH REPUBLICCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VANOEVEREN Stany9DBELBELGIUMRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VANOOY Joyce29ABELBELGIUMCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VAVRO Mario39CCROCROATIACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VD KERKHOF Maikel24CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VEERMAN Maria29DNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VELIZ Miguel52AESAEL SALVADORCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERBURG Koen55ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERDEYEN Luc57DBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERHOEFF Stijn19CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VERLOUW Joost28CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VERMEULEN Jody26BNEDNETHERLANDSCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERSTEGEN Luuk7DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VERSYCK Lieve22BBELBELGIUMCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VERVACKE Jaron74BBELBELGIUMCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VERWOERDT Max67BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VILLARD Laurena13DFRAFRANCERecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VINGERHOETS Bart48BBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VISSER Anne70BNEDNETHERLANDSCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VLIELAND Jordi16ANEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VOGE Michael57AGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
VOS Julle11ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
VUGTS Casper12DNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
VØLUND Helge58CDENDENMARKCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
W - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
WALSH Jake57CGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WALSH Mark7AIRLIRELANDRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WALTER Christian61DGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WATTEBLED Loic42AFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WEBER BarbaraGERGERMANYCompound WomanSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WEBER Thorsten10DGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WECKMÜLLER Max3BGERGERMANYRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WEIJENBERG Bjorn23DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WEIL Ralf56BGERGERMANYCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WEITSCH Jennifer19CGERGERMANYCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WENCH Nick27DGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WENZL Jennifer34CGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WERNER Samuel70CGERGERMANYCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WETZEL Harry11BGERGERMANYRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WEYAND Kerstin32DGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WHITE Chris42BGBRGREAT BRITAINCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WIESE Ulrike32BGERGERMANYCompound WomanSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WIESENER David18DFRAFRANCECompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WIJGERDE Sjors21DNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WIJLER Steve1BNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WILDE Logan44AUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WILDE Reo41BUSAUSACompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WILLEMS Norbert27BBELBELGIUMCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WILTHAGEN Jonah8CNEDNETHERLANDSRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WINKLER Yael17ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WOIT Frédéric67CBELBELGIUMCompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WOLFGANG Viel51AFRAFRANCECompound MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WOLFS Tom6ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
WOLTERS Manou24BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WOUTERS Danny8DBELBELGIUMRecurve MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
WOUTERS Yannick1ABELBELGIUMRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
WOZNIAK Kasia26CSUISWITZERLANDCompound WomanSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ZEILEMAKER Dennis13ANEDNETHERLANDSRecurve MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ZIELINSKI Michal70APOLPOLANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)
ZIELTJEN Martin25CNEDNETHERLANDSCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ZILINSKI Thomas2DGERGERMANYRecurve MenSession 1 Sunday (7:30 - 9:15)
ZIMMERMANN Mirco22DGERGERMANYCompound MenSession 3 Sunday (11:30-13:15:00)
ZOMBORI Alain75DSUISWITZERLANDCompound MenSession 2 Sunday (9:30-11:15)