Emb?tes Fieldi 2018 Embūtes Fieldi 2018
SK Curland (Curland)
Embūte (LAT), from 28-07-2018 to 29-07-2018
Emb?tes Fieldi 2018
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
BMNeaprīkots loks pieaugušie
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
003DZVIRGZDIŅŠ IvarsNemarķēts
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
003ABRUŽIS JānisNemarķēts
003CGANSONS EdgarsNemarķēts
001CGŪTMANIS RaimondsNemarķēts
001ASOLOVJOVS VitālijsNemarķēts
LAT-CURCURLAND
003BBURKEVICS ModrisNemarķēts
001BPOPOVS PāvelsNemarķēts
001DRONIS JānisNemarķēts
CCKompaktloks kadeti
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-CURCURLAND
009BBURKEVICS AleksisMarķēts
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
009CLAPSIŅA LoretaMarķēts
009AMEDNIS HaraldsMarķēts
009DRUBLE KristīneMarķēts
CMKompaktloks pieaugušie
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
005ABĒNIŅŠ AndrisMarķēts
005CZĀLĪTE AgateMarķēts
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
005BGASPERSONE JūlijaMarķēts
005DMEDNE VivaMarķēts
LAT-LINLINDALES UGUNS
011CKAULIŅŠ ĢirtsMarķēts
LCGarais loks kadeti
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AMAAMAZONES
009BKADIĶE Regīna ElizabeteNemarķēts
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
009ARUBLIS DāvidsNemarķēts
009CZAĻAISKALNA Tīna MarijaNemarķēts
LMGarais loks vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
007AGASPERSONS ValdisNemarķēts
005ANĒRINGA-MARTINSONE KetijaNemarķēts
005CVILISTERS ArmandsNemarķēts
LAT-SAVSAVAGE ARCHER
007DLIGNICKIS ArnisNemarķēts
007BMELECIS AndrisNemarķēts
005BNOVADS KristapsNemarķēts
LAT00VIESIS
007CKRŪZE ValdisNemarķēts
USTRUGNINĖ STRĖLĖ
005DKARPAVIČIUS VytasNemarķēts
LWGarais loks sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-SAVSAVAGE ARCHER
011CLIEPIŅA InāraNemarķēts
011AMELECE LieneNemarķēts
LAT-ZIEZIEMEĻNIEKS
011DKRĒGERE DaceNemarķēts
USTRUGNINĖ STRĖLĖ
011BBRUSOKIENĖ NeringaNemarķēts
RCRekursīvais loks kadeti
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
003DDERBAKOVS AndrejsMarķēts
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
001CBALABANOVS AndrejsMarķēts
003CKLESTROVS Kārlis ErnestsMarķēts
001AROSVALDS RaivoMarķēts
003AVOROBJOVS NikitaMarķēts
LAT-LINLINDALES UGUNS
003BSALNA ArtisMarķēts
001DSPĀĢE MadaraMarķēts
001BTRINKŪNA Kintija LaimaMarķēts
RMRekursīvais loks vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
011BSIŅŅIKOVS NikolajsMarķēts
LAT-CURCURLAND
011ALUTERS KasparsMarķēts