Emb?tes Fieldi 2018 Embūtes Fieldi 2018
SK Curland (Curland)
Embūte (LAT), from 28-07-2018 to 29-07-2018
Emb?tes Fieldi 2018
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
B - D - G
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
BALABANOVS Andrejs1CLAT-ALARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks kadetiMarķēts
BĒNIŅŠ Andris5ALAT-AIMAIM ARCHERYKompaktloks pieaugušieMarķēts
BRUSOKIENĖ Neringa11BUSTRUGNINĖ STRĖLĖGarais loks sievietesNemarķēts
BRUŽIS Jānis3ALAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks VīriešiNemarķēts
BURKEVICS Aleksis9BLAT-CURCURLANDKompaktloks kadetiMarķēts
BURKEVICS Modris3BLAT-CURCURLANDNeaprīkots loks pieaugušieNemarķēts
DERBAKOVS Andrejs3DLAT-AIMAIM ARCHERYRekursīvais loks kadetiMarķēts
GANSONS Edgars3CLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks pieaugušieNemarķēts
GASPERSONE Jūlija5BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks pieaugušieMarķēts
GASPERSONS Valdis7ALAT-FWAFREE WIND ARCHERSGarais loks vīriešiNemarķēts
GŪTMANIS Raimonds1CLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks pieaugušieNemarķēts
K - L
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
KADIĶE Regīna Elizabete9BLAT-AMAAMAZONESGarais loks kadetiNemarķēts
KARPAVIČIUS Vytas5DUSTRUGNINĖ STRĖLĖGarais loks vīriešiNemarķēts
KAULIŅŠ Ģirts11CLAT-LINLINDALES UGUNSKompaktloks pieaugušieMarķēts
KLESTROVS Kārlis Ernests3CLAT-ALARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks kadetiMarķēts
KRĒGERE Dace11DLAT-ZIEZIEMEĻNIEKSGarais loks SievietesNemarķēts
KRŪZE Valdis7CLAT00VIESISGarais loks vīriešiNemarķēts
LAPSIŅA Loreta9CLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks kadetiMarķēts
LIEPIŅA Ināra11CLAT-SAVSAVAGE ARCHERGarais loks SievietesNemarķēts
LIGNICKIS Arnis7DLAT-SAVSAVAGE ARCHERGarais loks vīriešiNemarķēts
LUTERS Kaspars11ALAT-CURCURLANDRekursīvais loks vīriešiMarķēts
M - N - P - R
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
MEDNE Viva5DLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks pieaugušieMarķēts
MEDNIS Haralds9ALAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks kadetiMarķēts
MELECE Liene11ALAT-SAVSAVAGE ARCHERGarais loks SievietesNemarķēts
MELECIS Andris7BLAT-SAVSAVAGE ARCHERGarais loks VīriešiNemarķēts
NĒRINGA-MARTINSONE Ketija5ALAT-FWAFREE WIND ARCHERSGarais loks vīriešiNemarķēts
NOVADS Kristaps5BLAT-SAVSAVAGE ARCHERGarais loks vīriešiNemarķēts
POPOVS Pāvels1BLAT-CURCURLANDNeaprīkots loks pieaugušieNemarķēts
RONIS Jānis1DLAT-CURCURLANDNeaprīkots loks pieaugušieNemarķēts
ROSVALDS Raivo1ALAT-ALARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks kadetiMarķēts
RUBLE Kristīne9DLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks kadetiMarķēts
RUBLIS Dāvids9ALAT-FWAFREE WIND ARCHERSGarais loks kadetiNemarķēts
S - T - V - Z
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
SALNA Artis3BLAT-LINLINDALES UGUNSRekursīvais loks kadetiMarķēts
SIŅŅIKOVS Nikolajs11BLAT-AIMAIM ARCHERYRekursīvais loks vīriešiMarķēts
SOLOVJOVS Vitālijs1ALAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks pieaugušieNemarķēts
SPĀĢE Madara1DLAT-LINLINDALES UGUNSRekursīvais loks kadetiMarķēts
TRINKŪNA Kintija Laima1BLAT-LINLINDALES UGUNSRekursīvais loks kadetiMarķēts
VILISTERS Armands5CLAT-FWAFREE WIND ARCHERSGarais loks vīriešiNemarķēts
VOROBJOVS Nikita3ALAT-ALARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks kadetiMarķēts
ZAĻAISKALNA Tīna Marija9CLAT-FWAFREE WIND ARCHERSGarais loks kadetiNemarķēts
ZĀLĪTE Agate5CLAT-AIMAIM ARCHERYKompaktloks pieaugušieMarķēts
ZVIRGZDIŅŠ Ivars3DLAT-AIMAIM ARCHERYNeaprīkots loks pieaugušieNemarķēts