Jeugdfita Berkel-Enschot 2018 Jeugdfita Berkel-Enschot 2018
Handboogvereniging De Meierijers (1284)
Berkel-Enschot, from 10-06-2018 to 10-06-2018
Jeugdfita Berkel-Enschot 2018
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Recurve - Heren Categorie 1 (cadet t/m 10)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1KOREMAN Lars1244Saense Handboog Skutters285/ 10028550
Recurve - Heren Categorie 2 (cadet 11-12)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1STEER Jelte1172Grensjagers310/ 2297/ 1323/ 2930220
2KOLLARD Stan1194HBS Lindenheuvel318/ 1291/ 2320/ 3929310
3OTTERLO Bodhi van1249De Waterlandschutters296/ 3286/ 3330/ 1912230
4LONT Sem1004Sint Sebastiaen271/ 4229/ 4293/ 4793130
5BRUNENBERG Ivo1174HBV Ontspanning201/ 5191/ 5241/ 563360
6MORTEL Rick van de1099HBV Ontspanning171/ 6143/ 6176/ 649040
Recurve - Heren Categorie 3 (cadet 13-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1GOG Roland van1003Arc295/ 3313/ 1321/ 5929220
2LAARHOVEN Kay van1309Sint Bernardus291/ 5298/ 5336/ 2925320
3SMEETS Yaël1289HBV Midden Limburg296/ 2287/ 8340/ 1923250
4KRIJGSMAN Kristian1312HBS Almere306/ 1299/ 3305/11910290
5ALBERTS Bruno1095Sint Jozef Doelen277/11302/ 2330/ 3909180
6ROMMERS Menno1018L'Union Fait La Force286/ 7299/ 3321/ 6906220
7CAMP Marlon1174HBV Ontspanning289/ 6287/ 8329/ 4905210
8CLAASSEN Hanjo1328Brediusschutters293/ 4292/ 6311/ 8896170
9BROESS Sjef1087De Vriendenkring 1897282/10267/14309/ 9858150
10TILBORG Robin van1284De Meierijers268/12278/12304/12850140
11EIJKEN Guus van1122Rozenjacht286/ 8251/19313/ 785080
12LANGENDOEN Lucas1018L'Union Fait La Force282/ 9281/11285/18848170
13HENDRIKS Quin1289HBV Midden Limburg268/12270/13301/14839130
14JANSEN Jarno1093H.B.V. De Bosjagers257/15266/15307/10830120
15SIJBERS Mike1289HBV Midden Limburg238/22282/10302/13822170
16SCHWEIGER Jurre1312HBS Almere244/20290/ 7277/22811120
17KWAST Jurgen1231A.H.V. Centaur249/18260/17289/16798140
18ROMMENS Robert1010Concordia Florebith256/16265/16275/24796100
19VERKOULEN David1174HBV Ontspanning255/17248/20289/16792100
20LANDZAAT Stephan1284De Meierijers223/25246/21297/1576670
21BEMMELEN Sander van1004Sint Sebastiaen262/14230/23273/25765120
22MES Jan1046Nimrod240/21236/22282/2075850
23VOS Hessel1363Robin Hood246/19222/25284/19752100
24JONG Nigel de1230ABC Taxus234/24224/24277/2373560
25BRUIJNS Tim1231A.H.V. Centaur206/28253/18257/2971640
26WILDE Davy de1065HBV Nimrod193/29207/26278/2167880
27HELMER Max1312HBS Almere223/26191/29247/3066120
28VERKOULEN Michael1174HBV Ontspanning212/27187/30257/2865660
29WILLEMSEN Stan1342Grensschutters160/31199/28265/2662440
30BERK Tristan van den1094Concordia187/30165/31260/2761270
31PANHUIJSEN Rens1312HBS Almere121/33202/27202/3152520
32ANGEVARE Tobias1243MBSOV Noordkop238/230023800
33ASLANIAN Hovik1087De Vriendenkring 1897122/3200/2412200
34STERRE Thomas van der1284De Meierijers069/3206900
Recurve - Heren Categorie 4 (cadet 18-20)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1GIESBERS Paul1072L'Arc251/ 1238/ 2310/ 1799110
2DIRKS Teun1098Ogio Eindhoven231/ 2244/ 1302/ 2777140
3BOERSBROEK Simon1099HBV Ontspanning154/ 3170/ 3261/ 358580
Recurve - Dames Categorie 1 (cadet t/m 10)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1PANHUIJSEN Annick1312HBS Almere327/ 1287/ 1299/ 1913270
Recurve - Dames Categorie 2 (cadet 11-12)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1ROEFFEN Quinty1155De Schutroe334/ 1319/ 1329/ 2982400
2GRINSVEN Marit van1085VZOD Volkel308/ 3315/ 2338/ 1961310
3GOEREE Aniek1046Nimrod318/ 2295/ 3323/ 3936260
4STRUIJK Esmeralda1022De Heerlijkheid297/ 4260/ 4316/ 4873220
5DAATZELAAR Marcha1072L'Arc244/ 5255/ 5307/ 5806120
6KLEINEKORTE Maud1284De Meierijers193/ 6168/ 7259/ 762060
7VROENHOVEN Samantha van1093H.B.V. De Bosjagers110/ 7208/ 6267/ 658540
Recurve - Dames Categorie 3 (cadet 13-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1JETTEN Lotte1203Willem Tell Sc.285/ 1304/ 1314/ 2903190
2OSZCZEDA Martina1231A.H.V. Centaur274/ 2285/ 2317/ 1876130
3GROOT Shakira de1045Landsmans Unie272/ 3267/10313/ 4852150
4SIJBERS Olga1289HBV Midden Limburg251/ 6272/ 8303/ 6826100
5BERK Sheila van den1094Concordia264/ 4275/ 5279/12818150
6KORTHALS ALTES Daniek1239Concordia231/10278/ 4305/ 5814130
7TEMPELMAN Mary-Ann1312HBS Almere253/ 5269/ 9291/ 9813100
8PULLENS Tjarina1284De Meierijers249/ 7260/13301/ 7810140
9VISSER Savanna1312HBS Almere246/ 8273/ 7283/1180270
10LELIEVELD Cheyenne1006HKS Zoetermeer216/14278/ 3294/ 8788140
11PRIJT Nanne van der1191Eendracht St. Sebastiaan198/16275/ 6314/ 2787150
12VROENHOVEN Sharon van1093H.B.V. De Bosjagers244/ 9256/15284/1078490
13GRAAF Tamara van der1312HBS Almere218/13261/12257/1773690
14MOS Emma de1328Brediusschutters220/12239/16269/1472870
15HEST Nikki van1197HBS Lindenheuvel221/11265/11235/1972170
16BLOMMERT Eline1328Brediusschutters178/19257/14276/13711120
17SANDERS Britt1057De Vrolijke Schutters194/17212/17267/1567340
18VOORTMAN Emilia1236Assumburg169/21210/18259/1663880
19DEAVILLE Jade1284De Meierijers193/18207/19235/1863560
20MULDER Jasmijn1004Sint Sebastiaen170/20185/20214/2056930
21MAURIK Iris van1057De Vrolijke Schutters204/15185/2154/2144310
Recurve - Dames Categorie 4 (cadet 18-20)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1SMIT Fleur de1057De Vrolijke Schutters253/ 1257/ 1322/ 1832170
2ZANDBERG Ester1363Robin Hood242/ 2232/ 2295/ 2769100
3BODÉWES Isabel1045Landsmans Unie242/ 2227/ 3281/ 4750120
4SANDEN Janna van de1065HBV Nimrod218/ 4217/ 5273/ 670870
5HANCOX Anasha1363Robin Hood194/ 6226/ 4280/ 570080
6JONG Tara1065HBV Nimrod196/ 5166/ 7287/ 364970
7CLAESSENS Elina1284De Meierijers188/ 7210/ 6230/ 762830
Compound - Heren Categorie 2 (cadet 11-12)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1LANTANG DE GROOT Senna1098Ogio Eindhoven310/ 1285/ 1305/ 1900150
Compound - Heren Categorie 3 (cadet 13-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1SNELDER Rik1230ABC Taxus339/ 1347/ 1355/ 11041720
2BOS Jackson1312HBS Almere334/ 4335/ 3350/ 21019590
3SCHELTEMA Jimmy1008Sint Sebastiaan336/ 2318/ 4344/ 3998490
4UDEN Joe1045Landsmans Unie335/ 3314/ 5341/ 4990460
5TJIN A DJIE Jay1312HBS Almere313/ 6336/ 2331/ 7980410
6BROEKHOVEN Mark van1034Sint Sebastiaan324/ 5309/ 6339/ 5972400
7GROENEWEGEN Nemo1284De Meierijers311/ 7298/ 7332/ 6941280
8WILMES Ben1034Sint Sebastiaan257/ 9242/ 9263/ 9762100
9JOSTEN Björn1072L'Arc225/10233/10270/ 872870
10BAARS Jort1312HBS Almere309/ 8273/ 8140/10722150
Compound - Dames Categorie 1 (cadet t/m 10)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1DAATZELAAR Marit1072L'Arc346/ 1322/ 1306/ 1974410
Compound - Dames Categorie 3 (cadet 13-17)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1BROEKHOVEN Emma van1034Sint Sebastiaan344/ 1333/ 1351/ 11028660
Barebow - Heren Categorie 2 (cadet 11-12)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1WIJDEMANS Vincent1284De Meierijers171/ 1109/ 1207/ 148720
Barebow - Dames Categorie 1 (cadet t/m 10)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1WIERSMA Jules1284De Meierijers154/ 2165/ 1204/ 152300
2HORSTEN Anouk1284De Meierijers170/ 186/ 255/ 331120
3SCHIJNDEL Annika1284De Meierijers144/ 310/ 397/ 225110