SM-Viikon Mixed Team karsinta / EM-Karsinta SM-Viikon Mixed Team karsinta / EM-Karsinta
Suomen Jousiampujain liitto (SJAL)
Myyrmäen Urheilupuisto, Vantaa, from 07-07-2018 to 8-07-2018
SM-Viikon Mixed Team karsinta / EM-Karsinta
Tulosluettelo sarjoittain ja luokittain - henkilökohtainen kilpailu
 
Tähtäinjousi - Yleinen [72:n nuolen jälkeen]
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
70
70
Kokonaistulos
10+X
X
1VIKSTRÖM AnttiOJMOulun Jousimiehet322/ 1332/ 1654247
2SISTONEN AnteroSIVSherwoodin Iloiset Veikot304/ 5308/ 461283
3HUHTALA JuusoARCUSArcus304/ 3305/ 5609173
4MÄENPÄÄ EeroPJAPorin Jousiampujat303/ 6303/ 6606178
5PIIPPO SamuliOJMOulun Jousimiehet297/ 8309/ 3606135
6HATAVA MattiTJATampereen Jousiampujat310/ 2294/1060471
7PYYLAMPI TeroTJATampereen Jousiampujat304/ 4299/ 8603123
8TANVEL PriitARCUSArcus287/11310/ 2597132
9TEKONIEMI AnttiTJATampereen Jousiampujat291/ 9303/ 7594111
10RATILAINEN SamuelARCUSArcus303/ 7287/11590121
11LEIJALA AkuVEVEVeikkolan Veikot289/10296/ 9585115
12RONKANEN SampoTAPERTapanilan Erä273/13286/12559122
13LEIKKOLA MarkusJOJUJousi-Jussit276/12279/14555102
14PALLONEN LauriHOODRobin Hood273/14282/1355593
15KOSKINEN KariARTEMISArtemis270/15271/1554140
16SUONTAKA PasiTJATampereen Jousiampujat258/16248/1650642
17LITMANEN RistoPUIJOPuijon Jousi177/17229/1740611
Tähtäinjousi - Naiset [72:n nuolen jälkeen]
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
70
70
Kokonaistulos
10+X
X
1KUOPPA TaruSIVSherwoodin Iloiset Veikot298/ 1318/ 1616147
2RUUSKANEN AleksandraSIVSherwoodin Iloiset Veikot277/ 2292/ 2569123
3PERÄLÄ LauraJOJUJousi-Jussit270/ 4289/ 355982
4NISULA SatuJJAJärvenpään Jousiampujat267/ 5283/ 4550111
5KUKKOHOVI HeliOJMOulun Jousimiehet272/ 3272/ 854463
6MATIKAINEN KristiinaSIVSherwoodin Iloiset Veikot253/ 7277/ 5530113
7RYTKY JohannaPUIJOPuijon Jousi250/ 9277/ 652763
8VIKSTRÖM MarjoSULKAOulaisten Sulka251/ 8272/ 752362
9LASSILA Ida-LottaSAIJOSaimaan Jousi246/11254/ 950021
10HELIN JohannaARCUSArcus256/ 6232/1348830
11TUKIAINEN IidaWTWilhelm Tell229/13245/1047421
12RAISOMA MarjaHOODRobin Hood234/12234/1246841
13BOTTINELLI GajaneERÄTapanilan Erä249/10205/1545410
14HOMMAS JohannaHOODRobin Hood214/14235/1144930
15LAAMANEN SusannaARTEMISArtemis210/15226/1443640
Taljajousi - Yleinen [72:n nuolen jälkeen]
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
50
50
Kokonaistulos
10+X
X
1JUUTILAINEN MikkoWTWilhelm Tell338/ 1346/ 26844319
2SALOMAA AhtiWTWilhelm Tell334/ 3347/ 16813815
3TOIVANEN ViliTAPERÄTapanilan Erä336/ 2338/ 46743419
4HAUTAMÄKI JuhoPOJOPohjan Jousi326/ 7346/ 36724112
5HAAVISTO NicoTJATampereen Jousiampujat331/ 5338/ 5669306
6TUUPANEN PetteriRAMSESRamses333/ 4331/ 7664277
7NIKANDER LauriARCUSArcus324/ 8333/ 6657279
8NUMMINEN KalleHOODRobin Hood330/ 6324/ 8654269
9LEHTONEN KajPJAPorin Jousiampujat319/ 9319/ 9638177
10IMMONEN JariVJAVarkauden Jousiampujat309/10315/10624198
11VAINIO ReimaSISUSini-Sulat299/11302/11601204
12JUUTILAINEN TimoVJAVarkauden Jousiampujat175/12155/1233042
Taljajousi - Naiset [72:n nuolen jälkeen]
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
50
50
Kokonaistulos
10+X
X
1OLLILA JaanaRIJORiihi-Jouset327/ 1313/ 2640223
2RAUNIO HeliARCUSArcus319/ 2313/ 3632187
3LANTEE AnneHOODRobin Hood304/ 3320/ 1624143
4LATUMÄKI HennaVJAVarkauden Jousiampujat280/ 5298/ 4578126
5MAKKONEN SusannaJJAJärvenpään Jousiampujat299/ 4277/ 6576156
6KATILA JohannaJJAJärvenpään Jousiampujat256/ 7296/ 555283
7SÄYNEVIRTA EiraVJAVarkauden Jousiampujat266/ 6273/ 7539110