SM-Viikon Mixed Team karsinta / EM-Karsinta SM-Viikon Mixed Team karsinta / EM-Karsinta
Suomen Jousiampujain liitto (SJAL)
Myyrmäen Urheilupuisto, Vantaa, from 07-07-2018 to 8-07-2018
SM-Viikon Mixed Team karsinta / EM-Karsinta
Osallistujalista (taulujärjestys)
 
Jakso 1
Tausta
Kilpailija
Maa/Seura
Maa/seura
Laji
1AMATIKAINEN KristiinaSIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTTähtäinjousi Naiset
1BHOMMAS JohannaHOODROBIN HOODTähtäinjousi Naiset
1CRYTKY JohannaPUIJOPUIJON JOUSITähtäinjousi Naiset
2AKUOPPA TaruSIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTTähtäinjousi Naiset
2BRAISOMA MarjaHOODROBIN HOODTähtäinjousi Naiset
2CHELIN JohannaARCUSARCUSTähtäinjousi Naiset
3ARUUSKANEN AleksandraSIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTTähtäinjousi Naiset
3BLASSILA Ida-LottaSAIJOSAIMAAN JOUSITähtäinjousi Naiset
3CLAAMANEN SusannaARTEMISARTEMISTähtäinjousi Naiset
4ANISULA SatuJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATTähtäinjousi Naiset
4BKUKKOHOVI HeliOJMOULUN JOUSIMIEHETTähtäinjousi Naiset
4CPERÄLÄ LauraJOJUJOUSI-JUSSITTähtäinjousi Naiset
5AVIKSTRÖM MarjoSULKAOULAISTEN SULKATähtäinjousi Naiset
5BTUKIAINEN IidaWTWILHELM TELLTähtäinjousi Naiset
5CBOTTINELLI GajaneERÄTAPANILAN ERÄTähtäinjousi Naiset
6AVIKSTRÖM AnttiOJMOULUN JOUSIMIEHETTähtäinjousi Yleinen
6BRATILAINEN SamuelARCUSARCUSTähtäinjousi Yleinen
6CLEIKKOLA MarkusJOJUJOUSI-JUSSITTähtäinjousi Yleinen
7APIIPPO SamuliOJMOULUN JOUSIMIEHETTähtäinjousi Yleinen
7BHUHTALA JuusoARCUSARCUSTähtäinjousi Yleinen
7CTEKONIEMI AnttiTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATTähtäinjousi Yleinen
8APYYLAMPI TeroTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATTähtäinjousi Yleinen
8BTANVEL PriitARCUSARCUSTähtäinjousi Yleinen
8CRONKANEN SampoTAPERTAPANILAN ERÄTähtäinjousi Yleinen
9ASUONTAKA PasiTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATTähtäinjousi Yleinen
9BKOSKINEN KariARTEMISARTEMISTähtäinjousi Yleinen
9CMÄENPÄÄ EeroPJAPORIN JOUSIAMPUJATTähtäinjousi Yleinen
10AHATAVA MattiTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATTähtäinjousi Yleinen
10BSISTONEN AnteroSIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTTähtäinjousi Yleinen
10CLEIJALA AkuVEVEVEIKKOLAN VEIKOTTähtäinjousi Yleinen
11ALITMANEN RistoPUIJOPUIJON JOUSITähtäinjousi Yleinen
11BPALLONEN LauriHOODROBIN HOODTähtäinjousi Yleinen
12AKATILA JohannaJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATTaljajousi Naiset
12BLANTEE AnneHOODROBIN HOODTaljajousi Naiset
12CNUMMINEN KalleHOODROBIN HOODTaljajousi Yleinen
13ARAUNIO HeliARCUSARCUSTaljajousi Naiset
13BLEHTONEN KajPJAPORIN JOUSIAMPUJATTaljajousi Yleinen
13COLLILA JaanaRIJORIIHI-JOUSETTaljajousi Naiset
14AIMMONEN JariVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATTaljajousi Yleinen
14BSALOMAA AhtiWTWILHELM TELLTaljajousi Yleinen
14CHAAVISTO NicoTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATTaljajousi Yleinen
15ALATUMÄKI HennaVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATTaljajousi Naiset
15BJUUTILAINEN MikkoWTWILHELM TELLTaljajousi Yleinen
15CMAKKONEN SusannaJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATTaljajousi Naiset
16ASÄYNEVIRTA EiraVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATTaljajousi Naiset
16BHAUTAMÄKI JuhoPOJOPOHJAN JOUSITaljajousi Yleinen
16CTOIVANEN ViliTAPERÄTAPANILAN ERÄTaljajousi Yleinen
17ATUUPANEN PetteriRAMSESRAMSESTaljajousi Yleinen
17BJUUTILAINEN TimoVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATTaljajousi Yleinen
18ANIKANDER LauriARCUSARCUSTaljajousi Yleinen
18BVAINIO ReimaSISUSINI-SULATTaljajousi Yleinen