Kejohanan Memanah MSSD Petaling Utama 2018 Kejohanan Memanah MSSD Petaling Utama 2018
PPD Petaling Utama (PPD PU)
Sekolah Rendah Kebangsaan Kampung Tunku, Petaling Jaya, from 27-03-2018 to 30-03-2018
Kejohanan Memanah MSSD Petaling Utama 2018
Brackets
 
Recurve Bawah 12 Lelaki
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Muhammad Ariff Adlee Iskandar DzulkarnainSKKTSK Kampung Tunku6
32Syakirin B Faizul SKTDH1SK Taman Dato' Harun (1)0
Muhammad Ariff Adlee Iskandar Dzulkarnain6
Muhammad Aiman Afiq Mahathir0
17Muhammad Aiman Afiq MahathirSKBSD1SK Bandar Sri Damansara 16
16Azlan Bin Abd Rashid SEK9KDSK Seksyen 9 Kota Damansara4
Muhammad Ariff Adlee Iskandar Dzulkarnain6
Muhammad Adyan Raees Mohd Razman0
9Rafiq Khairul Rizal SKBSD2SK Bandar Baru Sri Damansara 24
24Muhammad Firas Hilmi RokhaizanSKDUSK Damansara Utama6
Muhammad Firas Hilmi Rokhaizan0
Muhammad Adyan Raees Mohd Razman6
25Muhamad Farhan A. ROSMANSRKJ1SK Kelana Jaya 10
8Muhammad Adyan Raees Mohd RazmanSKDUSK Damansara Utama6
Muhammad Ariff Adlee Iskandar Dzulkarnain7
Raiyan Elyas Mohammad Adzri1
5Muhammad Adam Md YusufSKSRISK Sri Petaling6
28Airish Nasuha Anwar ZainieSKTDH1SK Taman Dato' Harun (1)0
Muhammad Adam Md Yusuf6
Faiq Asyraf Ahmad Shihan2
21Muhammad Danish IKHWAN B. NORHANSKBUD2SK Bandar Utama Damansara 22
12Faiq Asyraf Ahmad ShihanSKKTSK Kampung Tunku6
Muhammad Adam Md Yusuf1
Raiyan Elyas Mohammad Adzri7
13Loga A/l Anpalagan SJKTVSJK (Tamil) Vivekananda6
20Azzimudin Shah Azlan ShahSKBSD2SK Bandar Baru Sri Damansara 20
Loga A/l Anpalagan 3
Raiyan Elyas Mohammad Adzri7
29Muhammad Faiz RusliSKTDH1SK Taman Dato' Harun (1)0Gold
4Raiyan Elyas Mohammad AdzriSKBSD1SK Bandar Sri Damansara 16Muhammad Ariff Adlee Iskandar Dzulkarnain6
Muhammad Afiq Zahein Asarulnizam4
Bronze
3Naufal Faiz NurulzaharSKDUSK Damansara Utama6Raiyan Elyas Mohammad Adzri6
30Fahrin Azrizam HasnizamSKTDH1SK Taman Dato' Harun (1)0Muhamad Irvan Hamka 0
Naufal Faiz Nurulzahar6
Parviinnas Naidu A/l Magesparar0
19Geetan A/l Ramesh KumaranSJKTVSJK (Tamil) Vivekananda1
14Parviinnas Naidu A/l MagespararSKDUSK Damansara Utama7
Naufal Faiz Nurulzahar510
Muhamad Irvan Hamka 6*X
11Muhamad Aqil Zarif NadzrudinSKKTSK Kampung Tunku6
22Muhammad 'imran Muhammad RoslanSKDUSK Damansara Utama0
Muhamad Aqil Zarif Nadzrudin0
Muhamad Irvan Hamka 6
27Faris Daniel Ahmad FadhliSRKJ1SK Kelana Jaya 10
6Muhamad Irvan Hamka SKDUSK Damansara Utama6
Muhamad Irvan Hamka 1
Muhammad Afiq Zahein Asarulnizam7
7Muhammad Nur Aiman Mohammad NajibSKDUSK Damansara Utama6
26Ahmad B Abdul Manap SRKJ1SK Kelana Jaya 10
Muhammad Nur Aiman Mohammad Najib0
Muhammad Haiqal Mikhail Mohd Rashidi6
23Mohamad Haziq Roseli Mohd AsriSKTROSK Tropicana0
10Muhammad Haiqal Mikhail Mohd RashidiSKTROSK Tropicana6
Muhammad Haiqal Mikhail Mohd Rashidi0
Muhammad Afiq Zahein Asarulnizam6
15Login A/l Anpalagan SJKTVSJK (Tamil) Vivekananda7
18Muhamad Afif Idlan Muhamad AsriSKDUSK Damansara Utama1
Login A/l Anpalagan 1
Muhammad Afiq Zahein Asarulnizam7
31Adam Bin Amirulnizam SRKJ1SK Kelana Jaya 10
2Muhammad Afiq Zahein AsarulnizamSKKTSK Kampung Tunku6