Jousiammunnan halli-SM2018 Jousiammunnan halli-SM2018
Oulun Jousimiehet ry (OJM)
Ouluhalli, from 24-03-2018 to 25-03-2018
Jousiammunnan halli-SM2018
Seniorit 70 Tähtäin [60:n nuolen jälkeen]
 
Seniorit 70 Tähtäin [60:n nuolen jälkeen]
Sija
Kilpailija
Maan lyhenne
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Tulos
10
9
1RAIVIO KariJJAJärvenpään Jousiampujat261125725181221
2INKERI JukkaWTWilhelm Tell240426515051514
3HOTTI JuhaniLJLapin Jousi252225045021217
4FÄRM ErkkiSULKAOulaisten Sulka23952543493919
5PARVIAINEN MarkkuTJATampereen Jousiampujat246323174771019
6POLLARI SeppoJO-JUJousi-Jussit23562386473716
7KANKAANPÄÄ HeikkiKU-RYKurikan Ryhti226724654721117
8MYLLYKANGAS TeuvoACHAchilles21582268441912
9LYYTIKÄINEN SeppoIJAIitin Jousiampujat2019216941748
10MÄKI-LEPPILAMPI AarnoACHAchilles185101781036338
11VUORINEN PekkaJJAJärvenpään Jousiampujat231146116900