Jousiammunnan halli-SM2018 Jousiammunnan halli-SM2018
Oulun Jousimiehet ry (OJM)
Ouluhalli, from 24-03-2018 to 25-03-2018
Jousiammunnan halli-SM2018
Seniorit 60 Tähtäin [60:n nuolen jälkeen]
 
Seniorit 60 Tähtäin [60:n nuolen jälkeen]
Sija
Kilpailija
Maan lyhenne
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Tulos
10
9
1LEINO JussiPOJOPohjan Jousi273127215452223
2OLLAKKA TeuvoLJLapin Jousi265325965241722
3TUONONEN PekkaKO-SUKoillis-Savon Sulka263525875211028
4AALTONEN TapioJYSUJyväs-Sulka264425595191722
5MAUNULA IlkkaKO-SUKoillis-Savon Sulka252926725191420
6LEINO IlmoJO-JUJousi-Jussit256626235181521
7KUIVALAINEN PenttiJO-JUJousi-Jussit2692247155161919
8SUNNARI MattiOJMOulun Jousimiehet255726155161618
9TAURIAINEN JormaFU-47Fiskarin Urheilijat -47253826245151326
10MARTIKAINEN PerttiPUIJOPuijon Jousi2461225585011519
11VALKAMA JuhaTJATampereen Jousiampujat24710254105011215
12LAAKSO ArtoKY-JOKymen Jousi24711253115001321
13NEVALAINEN JukkaKY-JOKymen Jousi2431325012493922
14ISSAKAINEN HannuPUIJOPuijon Jousi24314249134921017
15AURA Antti-PekkaPJAPorin Jousiampujat2421524914491919
16SÄRKIPAJU MarkkuPOJOPohjan Jousi2421523519477814
17MÖTTÖNEN JuhaniSULKAOulaisten Sulka2291723916468713
18SIMANAINEN JarmoPOJOPohjan Jousi2291923717466614
19KIVISTÖ Juha-MattiLJLapin Jousi2291823518464520
20ISOPAHKALA VeijoACHAchilles2182022820446812
21VAINIONPÄÄ EliasKU-RYKurikan Ryhti167211952136246