2. kolo kvalifika?nho preteku SP pre regin 2 2. kolo kvalifikačného preteku SP pre región 2
REFLEX Žilina (REF)
Športová hala ŽSK, Rosinská cesta 4, Žilina, from 11-02-2018 to 11-02-2018
2. kolo kvalifika?nho preteku SP pre regin 2
Seznam účastníků podle oddílů
 
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BEIER Ferdinand7AOlympijský luk VeterániSk. 1
HH3HORNÉ HÚŠČIE 3D
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
CHUDÍK Marián12BHolý luk Starší žiaciSk. 2
KONIG Radek8BDlhý luk MužiSk. 2
MÁLEK Jakub10AHolý luk KadetiSk. 2
MÁLEK Peter4DHolý luk MužiSk. 2
MÁLKOVÁ Erika6BHolý luk ŽenySk. 2
KSLKŠL ROBIN ZVOLEN
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BINDER Dušan8CDlhý luk MužiSk. 2
BINDEROVÁ Tatiana7CHolý luk ŽenySk. 2
KUBIŠOVÁ Daniela6CHolý luk ŽenySk. 2
MYŠIAK Štefan5CHolý luk MužiSk. 2
ORLAI Jozef17BHolý luk ChrobáciSk. 2
LBBLUKOSTRELEC BB
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BEŇO Marek17AHolý luk ChrobáciSk. 2
BUKOVÁ Daniela16COlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
BUKOVÁ Jana7DHolý luk ŽenySk. 2
BUKOVÝ Filip9AOlympijský luk JunioriSk. 1
BURIAN Filip4CKladkový luk KadetiSk. 1
DÁVID Alex12COlympijský luk Starší žiaciSk. 1
DRÁBIK Igor19COlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
GIERTLIOVÁ Samanta10AOlympijský luk KadetkySk. 1
HANZELOVÁ Júlia15COlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
HOLKA Peter11AHolý luk Starší žiaciSk. 2
JASNÝ Martin4BHolý luk JunioriSk. 2
KAŇA Peter8COlympijský luk VeterániSk. 1
KLAČANOVÁ Klára13AHolý luk Staršie žiačkySk. 2
KLIMENT Igor3BHolý luk MužiSk. 2
KNIŽKA Ján2BHolý luk MužiSk. 2
KUBIŠOVÁ Barbora10DOlympijský luk KadetkySk. 1
MIKLOŠKOVÁ Sára14AHolý luk Staršie žiačkySk. 2
MIŠURA Lukáš15AHolý luk Mladší žiaciSk. 2
MURČEKOVÁ Ema16AHolý luk Mladší žiaciSk. 2
NERADNÝ Max9BOlympijský luk KadetiSk. 1
ORAVEC Matúš11CHolý luk Starší žiaciSk. 2
PEŤKO Matúš14COlympijský luk Starší žiaciSk. 1
RAKYTA Martin12AHolý luk Starší žiaciSk. 2
ŠIDLOVÁ Kristína17COlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
SLIAČAN Matej13COlympijský luk Starší žiaciSk. 1
SLIAČANOVÁ Viktória10COlympijský luk KadetkySk. 1
ŠOGANIČOVÁ Veronika13CHolý luk Staršie žiačkySk. 2
SZATMÁRIOVÁ Lýdia14CHolý luk Staršie žiačkySk. 2
VAJSOVÁ Ingrid9CDlhý luk ŽenySk. 2
ZAVADIL Vratislav8ADlhý luk MužiSk. 2
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
MACHÁN Maroš14BOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
NEMEČKAYOVÁ Stela16BHolý luk Mladší žiaciSk. 2
ŠÍPOŠ Pavel7BOlympijský luk VeterániSk. 1
LKPLK ELÁN
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
POKORÁDI Viktória15DOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BUZEK Alex11AKladkový luk Starší žiaciSk. 1
GÁL Peter2DKladkový luk VeterániSk. 1
GÁLOVÁ Barbora3BKladkový luk ŽenySk. 1
KUBÍČEK ML. Libor1BKladkový luk MužiSk. 1
KUBÍČEK ST. Libor2BKladkový luk VeterániSk. 1
KVALTÍN Anton2AKladkový luk MužiSk. 1
ŠÁLEK Tobias19BKladkový luk Mladší žiaciSk. 1
ŠEDIVÁ Elizabeta11DKladkový luk Staršie žiačkySk. 1
ŠEDIVÝ Šimon11BKladkový luk Starší žiaciSk. 1
ŠEDIVÝ Vladimír1DKladkový luk MužiSk. 1
LKTLUKOSTRELECKÝ KLUB TURIEC
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
DUREC Pavol1CHolý luk MužiSk. 2
ELIÁŠOVÁ Miriam6AHolý luk ŽenySk. 2
FŰLŐP Martin2CHolý luk MužiSk. 2
JAVORNÍCKY Martin5BHolý luk MužiSk. 2
KAŠUBOVÁ Alexandra11CKladkový luk Staršie žiačkySk. 1
KELEMEN Martin3DHolý luk MužiSk. 2
KOŠARIŠŤANOVÁ Ema16AOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
REŤKOVSKÁ Adriana7BHolý luk ŽenySk. 2
REŤKOVSKÝ Radovan3CHolý luk MužiSk. 2
RYCHTÁRECH Juraj15CHolý luk Mladší žiaciSk. 2
ZRUBEK Tomáš4CHolý luk MužiSk. 2
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BRASO Pavel8DOlympijský luk VeterániSk. 1
ČERMANOVÁ Katarína17DOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
ČERMANOVÁ Michaela20BOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
CILLER Tibor7DOlympijský luk VeterániSk. 1
GARČÁR Šimon Daniel18DOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
HUDEC Jakub19DOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
HUDEC Martin2DHolý luk MužiSk. 2
MICHÁLEK Jakub14DOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
MICHÁLEK Samuel21BOlympijský luk ChrobáciSk. 1
MICHÁLKOVÁ Zuzana9DOlympijský luk ŽenySk. 1
MINTÁL Richard13DOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
PLAVÝ František6BOlympijský luk MužiSk. 1
SCHMIESTER Alfréd1AHolý luk MužiSk. 2
SCHMIESTEROVÁ Kamila14BHolý luk Staršie žiačkySk. 2
SIBILA Andrej12DOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
ŠURIMOVÁ Zuzana21DOlympijský luk ChrobáciSk. 1
LSLLŠ LUKOSTRELECKÝ KLUB LM
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BALÁŽ Marek12BOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
BENDÍKOVÁ Elena15BOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
DURNÝ Matúš2CKladkový luk MužiSk. 1
KUSÁ Daniela16BOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
MAJERÍK Andrej13BOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
MOKRIŠ Igor7COlympijský luk VeterániSk. 1
PAVELLOVÁ Anna9COlympijský luk ŽenySk. 1
PETI. SŠLK PETRŽALKA
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BALCO Michal15BHolý luk Mladší žiaciSk. 2
BYSTRICKÝ Šimon11BHolý luk Starší žiaciSk. 2
LENDELOVÁ Ema10CHolý luk KadetkySk. 2
NÉMETHOVÁ Nina13BHolý luk Staršie žiačkySk. 2
TEMEŠI Peter1BHolý luk MužiSk. 2
REFREFLEX ŽILINA
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BRESTOVANSKÝ Alexej18COlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
DRDÁKOVÁ Kristína10BOlympijský luk KadetkySk. 1
DRUSKOVÁ Kristína15AOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
FILIP Ján8AOlympijský luk VeterániSk. 1
FIŤMOVÁ Ivana3CKladkový luk ŽenySk. 1
HABRÚN Michal4AHolý luk MužiSk. 2
HANULIAK Ján6AOlympijský luk MužiSk. 1
HANULIAK Ján Jakub5AOlympijský luk MužiSk. 1
HANULIAKOVÁ Viera3AKladkový luk ŽenySk. 1
JAKUBOVÁ Magdaléna20COlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
KAJABA Jozef4DOlympijský luk MužiSk. 1
KOČÚTOVÁ Lucia17BOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
KUBÁŇOVÁ Sofia17AOlympijský luk Staršie žiačkySk. 1
KÚDELČÍK Ján13AOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
KÚDELČÍK Jozef3AHolý luk MužiSk. 2
LAZAROVÁ Tereza17CHolý luk ChrobáciSk. 2
MITRINGOVÁ Anna4AKladkový luk VeteránkySk. 1
MOLNÁR Štefan5AHolý luk MužiSk. 2
PAGÁČIK Filip19AOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
PETRÁŇ Karel2AHolý luk MužiSk. 2
POBIJÁK Marek14AOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
PRAŽENICA Ján1AKladkový luk MužiSk. 1
ŠČEPKOVÁ Lucia21COlympijský luk ChrobáciSk. 1
ŠČERBÁKOVÁ Diana17DHolý luk ChrobáciSk. 2
ŠČERBÁKOVÁ Sofia20DOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
ŠIMANSKÝ Miroslav1CKladkový luk MužiSk. 1
ŠUTEK Adam12AOlympijský luk Starší žiaciSk. 1
ŠUTEK Ján6COlympijský luk MužiSk. 1
TARJÁNYI Peter21AOlympijský luk ChrobáciSk. 1
URBÁNEK Milan5COlympijský luk MužiSk. 1
VAVROVÁ Ľubomíra9ADlhý luk ŽenySk. 2
ZAUŠKA Dávid18AOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
BEJTIC Róbert13DHolý luk Starší žiaciSk. 2
ČABALA Milan11DHolý luk Starší žiaciSk. 2
ĎUROVIČ Ján10BHolý luk KadetiSk. 2
GEORGIEV Igor12CHolý luk Starší žiaciSk. 2
REPKA Ján1DHolý luk MužiSk. 2
SÁDECKÝ Samuel Sebastián18BOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
ŠIAGI Peter20AOlympijský luk Mladší žiaciSk. 1
VICIANOVÁ Daniela16DHolý luk Mladší žiaciSk. 2
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
Sportovec
Terč
Událost
Sk.
CÁDER Tomáš5BOlympijský luk MužiSk. 1
PLEVZA Jozef8BOlympijský luk VeterániSk. 1