NK Indoor 2018 NK Indoor 2018
Nederlandse Handboog Bond (NHB)
’s Hertogenbosch, from 27-01-2018 to 28-01-2018
NK Indoor 2018
Start List by Target
 
Sessie 1: 9.00 - 12.00 uur
Target
Name
NOC
Country
Category
1ATILBORG VAN Robin1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Heren Junioren
1BNISPEN VAN Jeroen1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren Cadetten
1CNIJSSEN Willem1094CONCORDIA SINT-OEDENRODERecurve Heren
1DDIJCK VAN Claire1130DE ZWARTMIKKERS MIDDELBEERSRecurve Dames
2BSMEETS Yaël1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren, Recurve Heren Cadetten
2ACLAESSENS Elina1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Dames Junioren
2COEVER VAN DEN Rick1094CONCORDIA SINT-OEDENRODERecurve Heren
3BHENDRIKS Quin1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren, Recurve Heren Cadetten
3CTONGEREN VAN Jan1094CONCORDIA SINT-OEDENRODERecurve Heren, Recurve Heren Junioren
3ALANDZAAT Stephan1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Heren Cadetten
4APULLENS Tjarina1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Dames Cadetten
4BBEX Scott1171SINT HUBERTUS STRAMPROYRecurve Heren Cadetten
4CFAES Jörgen1142STRIJN IN VREDE BEEK EN DONKRecurve Heren
5AOUDIJN Reinier1002REINEVELD DELFTRecurve Heren
5BDEELSTRA Jaldert-Jetse1171SINT HUBERTUS STRAMPROYRecurve Heren Cadetten
5CLIESHOUT VAN Tom1142STRIJN IN VREDE BEEK EN DONKRecurve Heren
5DBAKKER DE Mick1004ST SEBASTIAENRecurve Heren
6CVAES Damian1142STRIJN IN VREDE BEEK EN DONKRecurve Heren, Recurve Heren Cadetten
6AKONING DE Tom1002REINEVELD DELFTRecurve Heren Junioren
6BDEELSTRA Anne-Brechtje1171SINT HUBERTUS STRAMPROYRecurve Dames Cadetten
7AOUDIJN Quinten1002REINEVELD DELFTRecurve Heren, Recurve Heren Junioren
7BBOKHOVEN VAN Max1027DE WET ZONENRecurve Heren Junioren
7CSMOLDERS Miriam1309SINT BERNARDUS BERGEIJKRecurve Dames Junioren
8ASCHEPERS Johan1102ROZENJAGERS EERDERecurve Heren
8BBOKHOVEN VAN Robin1027DE WET ZONENRecurve Dames Cadetten
8CLAARHOVEN VAN Kay1309SINT BERNARDUS BERGEIJKRecurve Heren Cadetten
9BBROEKSMA Gijs1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren, Recurve Heren Junioren
9AROELOFS Tim1102ROZENJAGERS EERDERecurve Heren Cadetten
9CTIEL VAN Bart1085VZOD VOLKELRecurve Heren Junioren
10ALELIEVELD Cheyenne1006HKS ZOETERMEERRecurve Dames Cadetten
10BKONING Jordy1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren Cadetten
10CGRINSVEN VAN Marit1085VZOD VOLKELRecurve Dames Cadetten
10DJONG DE Nigel1230ABC TAXUS ARNHEMRecurve Heren Cadetten
11AWINKLER Yael1006HKS ZOETERMEERRecurve Dames, Recurve Dames Cadetten
11BROMMENS Robert1010CONCORDIA FLOREBITH OUDENBOSCHRecurve Heren Cadetten
11CKINDEREN DER Annemarie1034SINT SEBASTIAAN GOIRLERecurve Dames
12BJETTEN Lotte1203WILLEM TELL SC HOENSBROEKRecurve Dames, Recurve Dames Cadetten
12AEIJKEN VAN Guus1122ROZENJACHT BAARSCHOTRecurve Heren Cadetten
12CDIEPSTRATEN Zeno1034SINT SEBASTIAAN GOIRLERecurve Heren Cadetten
13AFOGET Koen1334ARC ROTTERDAMRecurve Heren Cadetten
13BPRIJT VAN DER Nanne1191EENDRACHT ST. SEBASTIAAN MAASTRecurve Dames Cadetten
13CREUS DE Sean1356AVALONSPORTS, APELDOORNRecurve Heren Cadetten
14AVILE Simcha1237BREDERODE HAARLEMRecurve Heren Cadetten
14BRADEMAKERS Magali1172GRENSJAGERS BUDELRecurve Dames Junioren
14CANGEVARE Tobias1243MBSOV NOORDKOP DEN HELDERRecurve Heren Cadetten
15BBERG VAN DEN Piet1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODERecurve Heren, Recurve Heren Junioren
15DLOON VAN Harvey1065NIMROD ETTEN-LEURRecurve Heren, Recurve Heren Junioren
15AZANDEN VAN DER Wendy1088DOELE WILLEM III BOEKELRecurve Dames Junioren
15CLEY VAN DER Thijs1355VVAS TYTSJERKSTERADIELRecurve Heren Junioren
16ACOLSTERS Linda1120OEFENING EN UITSPANNING ESBEEKRecurve Dames
16BVEN VAN DER Rick1087DE VRIENDENKRING 1897 SCHAIJKRecurve Heren
16CDIELEMANS Mitch1095ST. JOZEF DOELEN GELDROPRecurve Heren
17ADONNERS Kyra1194HBS LINDENHEUVEL GELEENRecurve Dames, Recurve Dames Cadetten
17BPRINCIPAAL Annouk1312HBSARecurve Dames Junioren
17CBEETSMA Elin1239CONCORDIA AMSTERDAMRecurve Dames Junioren
18BWILTHAGEN Jonah1239CONCORDIA AMSTERDAMRecurve Heren, Recurve Heren Junioren
18APLEITER Denzel1312HBSARecurve Heren Cadetten
18CBROUWER Emily1098OGIO EINDHOVENRecurve Dames Cadetten
19BDAKKUS Berry1241HANDBOOG SCHUTTERIJ HILVERSUMRecurve Heren
19CKRIJGSMAN Kristian1312HBSARecurve Heren Cadetten
20DSMIT DE Fleur1057DE VROLIJKE SCHUTTERS ROSMALENRecurve Dames, Recurve Dames Junioren
20ADIRKS Teun1098OGIO EINDHOVENRecurve Heren Junioren
20CENGELEN Arjan1342GRENSSCHUTTERSRecurve Heren Cadetten
21AWIEL VAN DER Bert1055L`UNION LIEMPDECompound Heren
21BWIJGERDE Sjors1003ARC ROTTERDAMCompound Heren
21CVERMEULEN Jody1098OGIO EINDHOVENCompound Dames
22AHOLSKEN Lowie1055L`UNION LIEMPDECompound Heren Junioren
22BBECKERS Eefje1166OVU GRASHOEKCompound Dames
22CHILFERINK Stijn1356AVALONSPORTS, APELDOORNCompound Heren Cadetten
23BBOS Jackson1312HBSACompound Heren, Compound Cadetten
23AHAARMAN Alysha1198AVALONSPORTS APELDOORNCompound Dames Cadetten
23CSCHUIT Martijn1098OGIO EINDHOVENCompound Heren Junioren
24BBROEKHOVEN VAN Mark1034SINT SEBASTIAAN GOIRLECompound Heren, Compound Cadetten
24ASCHREUDERS Colann1243MBSOV NOORDKOP DEN HELDERCompound Heren
Sessie 2: 12.15 - 15.30 uur
Target
Name
NOC
Country
Category
1AKUIPERS Michel1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Heren
1BWIJLER Steve1342GRENSSCHUTTERSRecurve Heren
1CDOORNBOSCH Geoffrey1003ARC ROTTERDAMRecurve Heren
1DLAAN Sarina1312HBSARecurve Dames
2BGIEBELS Robin1342GRENSSCHUTTERSRecurve Heren, Recurve Heren Junioren
2AVERSTEGEN Frank1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Heren
2CAJODHIA Vikash1003ARC ROTTERDAMRecurve Heren
2DPANHUIJSEN Rens1312HBSARecurve Heren Cadetten
3BHOUBIERS Ilse1342GRENSSCHUTTERSRecurve Dames, Recurve Dames Junioren
3ALAAR VAN Trudy1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Dames
3CBLOKLAND Mike1003ARC ROTTERDAMRecurve Heren
3DSCHWEIGER Jurre1312HBSARecurve Heren Cadetten
4DPOST Jasmijn1312HBSARecurve Dames, Recurve Dames Cadetten
4ASON-PAAP VAN Debbie1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Dames
4BWILLEMSEN Stan1342GRENSSCHUTTERSRecurve Heren Cadetten
4CMOMIC Grozdana1003ARC ROTTERDAMRecurve Dames
5ALAAR VAN Jan Jaap1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Heren, Recurve Heren Cadetten
5BSIMONS Michael1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren, Recurve Heren Junioren
5CGOG VAN Roland1003ARC ROTTERDAMRecurve Heren Cadetten
5DBRAND VAN DEN Rob1045LANDMANS UNIE SCHIJNDELRecurve Heren
6AVRENHOVEN VAN Sharon1093BOSJAGERS BESTRecurve Dames Cadetten
6BSIJBERS Mike1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren Cadetten
6CMES Jan1046HBV NIMROD ROSMALENRecurve Heren Cadetten
6DGROOT DE Shakira1045LANDMANS UNIE SCHIJNDELRecurve Dames Cadetten
7AWINKEL VAN DER Laura1093BOSJAGERS BESTRecurve Dames, Recurve Dames Cadetten
7BSIJBERS Olga1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Dames, Recurve Dames Cadetten
7CGOEREE Aniek1046HBV NIMROD ROSMALENRecurve Dames Cadetten
7DWOLTERS Manou1199HBS DE ROZENJAGERS STEINRecurve Dames Junioren
8BSANDEN VAN DE Janna1065NIMROD ETTEN-LEURRecurve Dames, Recurve Dames Junioren
8AZANDBERG Ester1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Dames Junioren
8CVERBRAAK Jalmar1391EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV SOESRecurve Heren Junioren
9CVOORBIJ Cheyenne1391EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV SOESRecurve Dames, Recurve Dames Junioren
9AHANCOX Anasha1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Dames Junioren
9BWILDE DE Davy1065NIMROD ETTEN-LEURRecurve Heren Cadetten
10DBUITENHUIS Richard1349A.C.E. X-CLUSIVE WAGENINGENRecurve Heren, Recurve Heren Cadetten
10ACAMP Marlon1174HBV ONTSPANNING WEERTRecurve Heren Cadetten
10BVOORTMAN Emilia1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERKRecurve Dames Cadetten
10CLUGERS Rick1366AGON SAGITTA EMMENRecurve Heren
11AGROOT WASSINK Chris1261DE GOUDEN TREFFER RUURLORecurve Heren, Recurve Heren Cadetten
11BVOS Julle1268PRINS BERNHARD 'S HERTOGENBOSCRecurve Heren
11CROMMERS Menno1018L'UNION FAIT LA FORCE ROOSENDARecurve Heren Cadetten
12ACROONEN Marck1309SINT BERNARDUS BERGEIJKRecurve Heren Junioren
12BBROESS Sjef1087DE VRIENDENKRING 1897 SCHAIJKRecurve Heren Cadetten
12CBESSEMS Yves1189HBS EIJSDENRecurve Heren Cadetten
12DVISSER Sietske1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDRecurve Dames
13APOLS Jennifer1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve Dames, Recurve Dames Junioren
13CBAKKER Willem1108DE VRIENDSCHAP WAALRERecurve Heren, Recurve Heren Junioren
13BSLOTEN VAN Cor1338HBS EMMELOORDRecurve Heren
14AEBERSON Michelle1185DE ALPENJAGERS SITTARDRecurve Dames, Recurve Dames Cadetten
14BREINDERS Brian1203WILLEM TELL SC HOENSBROEKRecurve Heren, Recurve Heren Junioren
14CLAAT DE Sanne1098OGIO EINDHOVENCompound Dames
14DPAASMAN Vincent1268PRINS BERNHARD 'S HERTOGENBOSCCompound Heren
15ATONNAER Bas1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound Heren
15BLUIJENDIJK Nick1003ARC ROTTERDAMCompound Heren
15CMEULEN VAN DER Roy1312HBSACompound Heren
15DKROL Matthijs1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDCompound Heren
16AELBERTS Rick1120OEFENING EN UITSPANNING ESBEEKCompound Heren
16BVERBURG Koen1003ARC ROTTERDAMCompound Heren
16CWINKEL VAN DER Muriel1093BOSJAGERS BESTCompound Dames Cadetten
16DBRINK Raymond1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDCompound Heren
17APATER Sil1243MBSOV NOORDKOP DEN HELDERCompound Heren
17BLEERTOUWER Jos1003ARC ROTTERDAMCompound Heren
17CLAZAREVIC Danijel1312HBSACompound Heren
17DBLINKHOF Freek1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDCompound Heren
18ADRENT Joran1366AGON SAGITTA EMMENCompound Heren
18BTAX Ronald1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound Heren
18CWARNARS Casper1312HBSACompound Heren Cadetten
18DDOLDERMAN Sander1170BATAVIEREN-TREFFERS WEERTCompound Heren
19BTAX Collin1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound Heren, Compound Junioren
19AHANSEN Ancilla1366AGON SAGITTA EMMENCompound Dames
19CTJIN A DJIE Jay1312HBSACompound Heren Cadetten
19DLOOIJ VAN DER Sandra1170BATAVIEREN-TREFFERS WEERTCompound Dames
20AHANSEN Ceona1366AGON SAGITTA EMMENCompound Dames Junioren
20BENGELEN VAN Magchiel1363ROBIN HOOD STEENWIJKCompound Heren Junioren
20CVEN VAN DE Pim1102ROZENJAGERS EERDECompound Heren
20DSNELDER Rik1230ABC TAXUS ARNHEMCompound Heren Cadetten
21CBROEKHOVEN VAN Emma1034SINT SEBASTIAAN GOIRLECompound Dames, Compound Cadetten
21AUDEN VAN Joe1045LANDMANS UNIE SCHIJNDELCompound Heren Cadetten
21BBRASSÉ Sam1203WILLEM TELL SC HOENSBROEKCompound Heren Cadetten
21DVRASDONK Huub1234ACHILLES ALKMAARCompound Heren Cadetten
22AVLIELAND Jordi1237BREDERODE HAARLEMCompound Heren Junioren
22BVELDEN VAN DER Kim1055L`UNION LIEMPDECompound Dames Junioren
22CZIJTVELD Stan1178VRIENDSCHAP EN STRIJD HUNSELCompound Heren Junioren
22DWALLEN VAN DER Edwin1140RECHT DOOR ZEE HELMONDCompound Heren
23AVERWOERDT Max1079LANDMANS EENDRACHT WANROIJCompound Heren, Compound Junioren
23BKERKHOF VAN DE Maikel1088DOELE WILLEM III BOEKELCompound Heren
23CPASSIER Theo1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODECompound Heren
24AJACOBS Ton1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound Heren
24CJACOBS Thea1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound Dames
24DEIL VAN Thomas1060ALLIANCE D'AMITIÉ ULVENHOUTCompound Heren
Sessie 3: 15.45 - 18.00 uur
Target
Name
NOC
Country
Category
1ABUSSE VAN DER Machiel1312HBSARecurve Heren
1BSTRATING Matthijs1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve Heren
2ADALEN VAN Dennis1312HBSARecurve Heren
2BLOBBIA Marco1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve Heren
3ADEDEN Esther1312HBSARecurve Dames
3BSON VAN Jeroen1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Heren
4AVELDHUIS Raymond1356AVALONSPORTS, APELDOORNRecurve Heren
4BMOURIK VAN Barry1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Heren
5AHEYBROEK Brian1356AVALONSPORTS, APELDOORNRecurve Heren
5BBERG VAN DEN Sjef1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODERecurve Heren
6AROOS Nick1244SAENSE HANDBOOG SKUTTERS ZAANDRecurve Heren
6BRAASTAD DAVIES Kristin1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODERecurve Dames
7AKWAKS Sarah1244SAENSE HANDBOOG SKUTTERS ZAANDRecurve Dames
7BSIEVINEN Pauli1232GERONIMO ZEISTRecurve Heren
8AGIELEN Davy1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren
8BTIEL VAN Mark1076CONCORDIA ZEELANDRecurve Heren
9APRIES Richard1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren
9BWALLNER Stefan1004ST SEBASTIAENRecurve Heren
10AVEN VAN DER Geert1057DE VROLIJKE SCHUTTERS ROSMALENRecurve Heren
10BJEURISSEN Damiaan1003ARC ROTTERDAMRecurve Heren
11APETRUCCI Luigi1002REINEVELD DELFTRecurve Heren
11BJILESEN Nikki1088DOELE WILLEM III BOEKELRecurve Dames
12AACHTERSTRAAT Shauni1230ABC TAXUS ARNHEMRecurve Dames
12BRENNER Suzan1010CONCORDIA FLOREBITH OUDENBOSCHCompound Dames
13AVLODROP VAN Olaf1004ST SEBASTIAENCompound Heren
13BDORMANS Ivor1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound Heren
14AENTHOVEN Jan1004ST SEBASTIAENCompound Heren
14BEVERAERS Jean Pascal1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound Heren
15ANOEST Chantal1004ST SEBASTIAENCompound Dames
15BCRUCHTEN VAN Arno1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound Heren
16AENTHOVEN Inge1004ST SEBASTIAENCompound Dames
16BKLEIJNJANS Jos1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound Heren
17AGOSTYNSKI Jacek1003ARC ROTTERDAMCompound Heren
17BSTAS Hareld1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound Heren
18AZIELINSKI Michal1003ARC ROTTERDAMCompound Heren
18BCOUWENBERG Martine1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound Dames
19AVERHOEFF Stijn1003ARC ROTTERDAMCompound Heren
19BKOONINGS Dylan1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound Heren
20ABENNE Paul1356AVALONSPORTS, APELDOORNCompound Heren
20BKOONINGS Mariska1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound Dames
21AGORT Mark1016OUDE DOELEN ROOSENDAALCompound Heren
21BHUIJER Joris1349A.C.E. X-CLUSIVE WAGENINGENCompound Heren
22ABAETS Frank1342GRENSSCHUTTERSCompound Heren
22BELZINGA Peter1312HBSACompound Heren
23AGESTEL VAN Ton1060ALLIANCE D'AMITIÉ ULVENHOUTCompound Heren
23BKERKHOF VAN DE Melvin1088DOELE WILLEM III BOEKELCompound Heren