NK Indoor 2018 NK Indoor 2018
Nederlandse Handboog Bond (NHB)
’s Hertogenbosch, from 27-01-2018 to 28-01-2018
NK Indoor 2018
Entries by Country
 
1001FREDERIK HENDRIK DELFT
Name
Target
Event
Session
LOBBIA Marco2BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
POLS Jennifer13ARecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
STRATING Matthijs1BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1002REINEVELD DELFT
Name
Target
Event
Session
KONING DE Tom6ARecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
OUDIJN Quinten7ARecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
OUDIJN Reinier5ARecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
PETRUCCI Luigi11ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1003ARC ROTTERDAM
Name
Target
Event
Session
AJODHIA Vikash2CRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BLOKLAND Mike3CRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
DOORNBOSCH Geoffrey1CRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GOG VAN Roland5CRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GOSTYNSKI Jacek17ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
JEURISSEN Damiaan10BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
LEERTOUWER Jos17BCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LUIJENDIJK Nick15BCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MOMIC Grozdana4CRecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VERBURG Koen16BCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VERHOEFF Stijn19ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
WIJGERDE Sjors21BCompound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ZIELINSKI Michal18ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1004ST SEBASTIAEN
Name
Target
Event
Session
BAKKER DE Mick5DRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ENTHOVEN Inge16ACompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ENTHOVEN Jan14ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
NOEST Chantal15ACompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
VLODROP VAN Olaf13ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
WALLNER Stefan9BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1006HKS ZOETERMEER
Name
Target
Event
Session
LELIEVELD Cheyenne10ARecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
WINKLER Yael11ARecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1010CONCORDIA FLOREBITH OUDENBOSCH
Name
Target
Event
Session
RENNER Suzan12BCompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ROMMENS Robert11BRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1016OUDE DOELEN ROOSENDAAL
Name
Target
Event
Session
GORT Mark21ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1018L'UNION FAIT LA FORCE ROOSENDA
Name
Target
Event
Session
ROMMERS Menno11CRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1027DE WET ZONEN
Name
Target
Event
Session
BOKHOVEN VAN Max7BRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BOKHOVEN VAN Robin8BRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1034SINT SEBASTIAAN GOIRLE
Name
Target
Event
Session
BROEKHOVEN VAN Emma21CCompound Cadetten, Compound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BROEKHOVEN VAN Mark24BCompound Cadetten, Compound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DIEPSTRATEN Zeno12CRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
KINDEREN DER Annemarie11CRecurve DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1045LANDMANS UNIE SCHIJNDEL
Name
Target
Event
Session
BRAND VAN DEN Rob5DRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GROOT DE Shakira6DRecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
UDEN VAN Joe21ACompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1046HBV NIMROD ROSMALEN
Name
Target
Event
Session
GOEREE Aniek7CRecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MES Jan6CRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1055L`UNION LIEMPDE
Name
Target
Event
Session
HOLSKEN Lowie22ACompound JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VELDEN VAN DER Kim22BCompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WIEL VAN DER Bert21ACompound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1057DE VROLIJKE SCHUTTERS ROSMALEN
Name
Target
Event
Session
SMIT DE Fleur20DRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VEN VAN DER Geert10ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1060ALLIANCE D'AMITIÉ ULVENHOUT
Name
Target
Event
Session
EIL VAN Thomas24DCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GESTEL VAN Ton23ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1065NIMROD ETTEN-LEUR
Name
Target
Event
Session
LOON VAN Harvey15DRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SANDEN VAN DE Janna8BRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WILDE DE Davy9BRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1076CONCORDIA ZEELAND
Name
Target
Event
Session
TIEL VAN Mark8BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1079LANDMANS EENDRACHT WANROIJ
Name
Target
Event
Session
VERWOERDT Max23ACompound Heren, Compound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1085VZOD VOLKEL
Name
Target
Event
Session
GRINSVEN VAN Marit10CRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
TIEL VAN Bart9CRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1087DE VRIENDENKRING 1897 SCHAIJK
Name
Target
Event
Session
BROESS Sjef12BRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VEN VAN DER Rick16BRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1088DOELE WILLEM III BOEKEL
Name
Target
Event
Session
JILESEN Nikki11BRecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KERKHOF VAN DE Maikel23BCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
KERKHOF VAN DE Melvin23BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ZANDEN VAN DER Wendy15ARecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1093BOSJAGERS BEST
Name
Target
Event
Session
VRENHOVEN VAN Sharon6ARecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WINKEL VAN DER Laura7ARecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WINKEL VAN DER Muriel16CCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1094CONCORDIA SINT-OEDENRODE
Name
Target
Event
Session
NIJSSEN Willem1CRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
OEVER VAN DEN Rick2CRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
TONGEREN VAN Jan3CRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1095ST. JOZEF DOELEN GELDROP
Name
Target
Event
Session
DIELEMANS Mitch16CRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1098OGIO EINDHOVEN
Name
Target
Event
Session
BROUWER Emily18CRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DIRKS Teun20ARecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LAAT DE Sanne14CCompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SCHUIT Martijn23CCompound JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VERMEULEN Jody21CCompound DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODE
Name
Target
Event
Session
BERG VAN DEN Piet15BRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BERG VAN DEN Sjef5BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
PASSIER Theo23CCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
RAASTAD DAVIES Kristin6BRecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1102ROZENJAGERS EERDE
Name
Target
Event
Session
ROELOFS Tim9ARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SCHEPERS Johan8ARecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VEN VAN DE Pim20CCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1103ROZEN VAN ORANJE HEEZE
Name
Target
Event
Session
COUWENBERG Martine18BCompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
STAS Hareld17BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1108DE VRIENDSCHAP WAALRE
Name
Target
Event
Session
BAKKER Willem13CRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1120OEFENING EN UITSPANNING ESBEEK
Name
Target
Event
Session
COLSTERS Linda16ARecurve DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ELBERTS Rick16ACompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1122ROZENJACHT BAARSCHOT
Name
Target
Event
Session
EIJKEN VAN Guus12ARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1130DE ZWARTMIKKERS MIDDELBEERS
Name
Target
Event
Session
DIJCK VAN Claire1DRecurve DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1140RECHT DOOR ZEE HELMOND
Name
Target
Event
Session
WALLEN VAN DER Edwin22DCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1142STRIJN IN VREDE BEEK EN DONK
Name
Target
Event
Session
FAES Jörgen4CRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LIESHOUT VAN Tom5CRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VAES Damian6CRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYN
Name
Target
Event
Session
JACOBS Thea24CCompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
JACOBS Ton24ACompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
KOONINGS Dylan19BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KOONINGS Mariska20BCompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
TONNAER Bas15ACompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1166OVU GRASHOEK
Name
Target
Event
Session
BECKERS Eefje22BCompound DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1170BATAVIEREN-TREFFERS WEERT
Name
Target
Event
Session
DOLDERMAN Sander18DCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LOOIJ VAN DER Sandra19DCompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1171SINT HUBERTUS STRAMPROY
Name
Target
Event
Session
BEX Scott4BRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DEELSTRA Anne-Brechtje6BRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DEELSTRA Jaldert-Jetse5BRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1172GRENSJAGERS BUDEL
Name
Target
Event
Session
RADEMAKERS Magali14BRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1174HBV ONTSPANNING WEERT
Name
Target
Event
Session
CAMP Marlon10ARecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1178VRIENDSCHAP EN STRIJD HUNSEL
Name
Target
Event
Session
ZIJTVELD Stan22CCompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1185DE ALPENJAGERS SITTARD
Name
Target
Event
Session
EBERSON Michelle14ARecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1189HBS EIJSDEN
Name
Target
Event
Session
BESSEMS Yves12CRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1191EENDRACHT ST. SEBASTIAAN MAAST
Name
Target
Event
Session
PRIJT VAN DER Nanne13BRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1194HBS LINDENHEUVEL GELEEN
Name
Target
Event
Session
DONNERS Kyra17ARecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1198AVALONSPORTS APELDOORN
Name
Target
Event
Session
HAARMAN Alysha23ACompound CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1199HBS DE ROZENJAGERS STEIN
Name
Target
Event
Session
CRUCHTEN VAN Arno15BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
DORMANS Ivor13BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
EVERAERS Jean Pascal14BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KLEIJNJANS Jos16BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
TAX Collin19BCompound Heren, Compound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
TAX Ronald18BCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WOLTERS Manou7DRecurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1203WILLEM TELL SC HOENSBROEK
Name
Target
Event
Session
BRASSÉ Sam21BCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
JETTEN Lotte12BRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
REINDERS Brian14BRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1230ABC TAXUS ARNHEM
Name
Target
Event
Session
ACHTERSTRAAT Shauni12ARecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
JONG DE Nigel10DRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SNELDER Rik20DCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1232GERONIMO ZEIST
Name
Target
Event
Session
SIEVINEN Pauli7BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1234ACHILLES ALKMAAR
Name
Target
Event
Session
VRASDONK Huub21DCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERK
Name
Target
Event
Session
VOORTMAN Emilia10BRecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1237BREDERODE HAARLEM
Name
Target
Event
Session
VILE Simcha14ARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VLIELAND Jordi22ACompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1239CONCORDIA AMSTERDAM
Name
Target
Event
Session
BEETSMA Elin17CRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
WILTHAGEN Jonah18BRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1241HANDBOOG SCHUTTERIJ HILVERSUM
Name
Target
Event
Session
DAKKUS Berry19BRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1243MBSOV NOORDKOP DEN HELDER
Name
Target
Event
Session
ANGEVARE Tobias14CRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
PATER Sil17ACompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SCHREUDERS Colann24ACompound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1244SAENSE HANDBOOG SKUTTERS ZAAND
Name
Target
Event
Session
KWAKS Sarah7ARecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ROOS Nick6ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1247VZOS SANTPOORT-NOORD
Name
Target
Event
Session
KUIPERS Michel1ARecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LAAR VAN Jan Jaap5ARecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LAAR VAN Trudy3ARecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MOURIK VAN Barry4BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
SON VAN Jeroen3BRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
SON-PAAP VAN Debbie4ARecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VERSTEGEN Frank2ARecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARD
Name
Target
Event
Session
BLINKHOF Freek17DCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BRINK Raymond16DCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
KROL Matthijs15DCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VISSER Sietske12DRecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1261DE GOUDEN TREFFER RUURLO
Name
Target
Event
Session
GROOT WASSINK Chris11ARecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1268PRINS BERNHARD 'S HERTOGENBOSC
Name
Target
Event
Session
PAASMAN Vincent14DCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VOS Julle11BRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOT
Name
Target
Event
Session
CLAESSENS Elina2ARecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LANDZAAT Stephan3ARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
PULLENS Tjarina4ARecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
TILBORG VAN Robin1ARecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROP
Name
Target
Event
Session
GIELEN Davy8ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
HENDRIKS Quin3BRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
NISPEN VAN Jeroen1BRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SIJBERS Mike6BRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SIJBERS Olga7BRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SIMONS Michael5BRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SMEETS Yaël2BRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1309SINT BERNARDUS BERGEIJK
Name
Target
Event
Session
CROONEN Marck12ARecurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LAARHOVEN VAN Kay8CRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SMOLDERS Miriam7CRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1312HBSA
Name
Target
Event
Session
BOS Jackson23BCompound Cadetten, Compound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BUSSE VAN DER Machiel1ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
DALEN VAN Dennis2ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
DEDEN Esther3ARecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ELZINGA Peter22BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KRIJGSMAN Kristian19CRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LAAN Sarina1DRecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LAZAREVIC Danijel17CCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MEULEN VAN DER Roy15CCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PANHUIJSEN Rens2DRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PLEITER Denzel18ARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
POST Jasmijn4DRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PRINCIPAAL Annouk17BRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SCHWEIGER Jurre3DRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
TJIN A DJIE Jay19CCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WARNARS Casper18CCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1334ARC ROTTERDAM
Name
Target
Event
Session
FOGET Koen13ARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1338HBS EMMELOORD
Name
Target
Event
Session
SLOTEN VAN Cor13BRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1342GRENSSCHUTTERS
Name
Target
Event
Session
BAETS Frank22ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ENGELEN Arjan20CRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
GIEBELS Robin2BRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HOUBIERS Ilse3BRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WIJLER Steve1BRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WILLEMSEN Stan4BRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1349A.C.E. X-CLUSIVE WAGENINGEN
Name
Target
Event
Session
BUITENHUIS Richard10DRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HUIJER Joris21BCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1355VVAS TYTSJERKSTERADIEL
Name
Target
Event
Session
LEY VAN DER Thijs15CRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
1356AVALONSPORTS, APELDOORN
Name
Target
Event
Session
BENNE Paul20ACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
HEYBROEK Brian5ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
HILFERINK Stijn22CCompound CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
REUS DE Sean13CRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VELDHUIS Raymond4ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
1363ROBIN HOOD STEENWIJK
Name
Target
Event
Session
BROEKSMA Gijs9BRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ENGELEN VAN Magchiel20BCompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HANCOX Anasha9ARecurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
KONING Jordy10BRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
PRIES Richard9ARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ZANDBERG Ester8ARecurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1366AGON SAGITTA EMMEN
Name
Target
Event
Session
DRENT Joran18ACompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HANSEN Ancilla19ACompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HANSEN Ceona20ACompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LUGERS Rick10CRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
1391EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV SOES
Name
Target
Event
Session
VERBRAAK Jalmar8CRecurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VOORBIJ Cheyenne9CRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur