NK Indoor 2018 NK Indoor 2018
Nederlandse Handboog Bond (NHB)
’s Hertogenbosch, from 27-01-2018 to 28-01-2018
NK Indoor 2018
Entries by Name
 
A - B - C - D
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ACHTERSTRAAT Shauni12A1230ABC TAXUS ARNHEMRecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
AJODHIA Vikash2C1003ARC ROTTERDAMRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
ANGEVARE Tobias14C1243MBSOV NOORDKOP DEN HELDERRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BAETS Frank22A1342GRENSSCHUTTERSCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
BAKKER DE Mick5D1004ST SEBASTIAENRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BAKKER Willem13C1108DE VRIENDSCHAP WAALRERecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BECKERS Eefje22B1166OVU GRASHOEKCompound DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BEETSMA Elin17C1239CONCORDIA AMSTERDAMRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BENNE Paul20A1356AVALONSPORTS, APELDOORNCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
BERG VAN DEN Piet15B1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODERecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BERG VAN DEN Sjef5B1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODERecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
BESSEMS Yves12C1189HBS EIJSDENRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BEX Scott4B1171SINT HUBERTUS STRAMPROYRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BLINKHOF Freek17D1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BLOKLAND Mike3C1003ARC ROTTERDAMRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BOKHOVEN VAN Max7B1027DE WET ZONENRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BOKHOVEN VAN Robin8B1027DE WET ZONENRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BOS Jackson23B1312HBSACompound Heren, Compound CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BRAND VAN DEN Rob5D1045LANDMANS UNIE SCHIJNDELRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BRASSÉ Sam21B1203WILLEM TELL SC HOENSBROEKCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BRINK Raymond16D1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BROEKHOVEN VAN Emma21C1034SINT SEBASTIAAN GOIRLECompound Dames, Compound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BROEKHOVEN VAN Mark24B1034SINT SEBASTIAAN GOIRLECompound Heren, Compound CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BROEKSMA Gijs9B1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BROESS Sjef12B1087DE VRIENDENKRING 1897 SCHAIJKRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BROUWER Emily18C1098OGIO EINDHOVENRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
BUITENHUIS Richard10D1349A.C.E. X-CLUSIVE WAGENINGENRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
BUSSE VAN DER Machiel1A1312HBSARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
CAMP Marlon10A1174HBV ONTSPANNING WEERTRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
CLAESSENS Elina2A1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
COLSTERS Linda16A1120OEFENING EN UITSPANNING ESBEEKRecurve DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
COUWENBERG Martine18B1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
CROONEN Marck12A1309SINT BERNARDUS BERGEIJKRecurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
CRUCHTEN VAN Arno15B1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
DAKKUS Berry19B1241HANDBOOG SCHUTTERIJ HILVERSUMRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DALEN VAN Dennis2A1312HBSARecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
DEDEN Esther3A1312HBSARecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
DEELSTRA Anne-Brechtje6B1171SINT HUBERTUS STRAMPROYRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DEELSTRA Jaldert-Jetse5B1171SINT HUBERTUS STRAMPROYRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DIELEMANS Mitch16C1095ST. JOZEF DOELEN GELDROPRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DIEPSTRATEN Zeno12C1034SINT SEBASTIAAN GOIRLERecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DIJCK VAN Claire1D1130DE ZWARTMIKKERS MIDDELBEERSRecurve DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DIRKS Teun20A1098OGIO EINDHOVENRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DOLDERMAN Sander18D1170BATAVIEREN-TREFFERS WEERTCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
DONNERS Kyra17A1194HBS LINDENHEUVEL GELEENRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
DOORNBOSCH Geoffrey1C1003ARC ROTTERDAMRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
DORMANS Ivor13B1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
DRENT Joran18A1366AGON SAGITTA EMMENCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
E - F - G - H - J
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
EBERSON Michelle14A1185DE ALPENJAGERS SITTARDRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
EIJKEN VAN Guus12A1122ROZENJACHT BAARSCHOTRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
EIL VAN Thomas24D1060ALLIANCE D'AMITIÉ ULVENHOUTCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
ELBERTS Rick16A1120OEFENING EN UITSPANNING ESBEEKCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
ELZINGA Peter22B1312HBSACompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ENGELEN Arjan20C1342GRENSSCHUTTERSRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ENGELEN VAN Magchiel20B1363ROBIN HOOD STEENWIJKCompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
ENTHOVEN Inge16A1004ST SEBASTIAENCompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ENTHOVEN Jan14A1004ST SEBASTIAENCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
EVERAERS Jean Pascal14B1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
FAES Jörgen4C1142STRIJN IN VREDE BEEK EN DONKRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
FOGET Koen13A1334ARC ROTTERDAMRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
GESTEL VAN Ton23A1060ALLIANCE D'AMITIÉ ULVENHOUTCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
GIEBELS Robin2B1342GRENSSCHUTTERSRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GIELEN Davy8A1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
GOEREE Aniek7C1046HBV NIMROD ROSMALENRecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GOG VAN Roland5C1003ARC ROTTERDAMRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GORT Mark21A1016OUDE DOELEN ROOSENDAALCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
GOSTYNSKI Jacek17A1003ARC ROTTERDAMCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
GRINSVEN VAN Marit10C1085VZOD VOLKELRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
GROOT DE Shakira6D1045LANDMANS UNIE SCHIJNDELRecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
GROOT WASSINK Chris11A1261DE GOUDEN TREFFER RUURLORecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HAARMAN Alysha23A1198AVALONSPORTS APELDOORNCompound CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
HANCOX Anasha9A1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HANSEN Ancilla19A1366AGON SAGITTA EMMENCompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HANSEN Ceona20A1366AGON SAGITTA EMMENCompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HENDRIKS Quin3B1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
HEYBROEK Brian5A1356AVALONSPORTS, APELDOORNRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
HILFERINK Stijn22C1356AVALONSPORTS, APELDOORNCompound CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
HOLSKEN Lowie22A1055L`UNION LIEMPDECompound JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
HOUBIERS Ilse3B1342GRENSSCHUTTERSRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
HUIJER Joris21B1349A.C.E. X-CLUSIVE WAGENINGENCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
JACOBS Thea24C1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
JACOBS Ton24A1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
JETTEN Lotte12B1203WILLEM TELL SC HOENSBROEKRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
JEURISSEN Damiaan10B1003ARC ROTTERDAMRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
JILESEN Nikki11B1088DOELE WILLEM III BOEKELRecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
JONG DE Nigel10D1230ABC TAXUS ARNHEMRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
K - L - M - N - O
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
KERKHOF VAN DE Maikel23B1088DOELE WILLEM III BOEKELCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
KERKHOF VAN DE Melvin23B1088DOELE WILLEM III BOEKELCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KINDEREN DER Annemarie11C1034SINT SEBASTIAAN GOIRLERecurve DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
KLEIJNJANS Jos16B1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KONING DE Tom6A1002REINEVELD DELFTRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
KONING Jordy10B1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
KOONINGS Dylan19B1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KOONINGS Mariska20B1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
KRIJGSMAN Kristian19C1312HBSARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
KROL Matthijs15D1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
KUIPERS Michel1A1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
KWAKS Sarah7A1244SAENSE HANDBOOG SKUTTERS ZAANDRecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
LAAN Sarina1D1312HBSARecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LAAR VAN Jan Jaap5A1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LAAR VAN Trudy3A1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LAARHOVEN VAN Kay8C1309SINT BERNARDUS BERGEIJKRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LAAT DE Sanne14C1098OGIO EINDHOVENCompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LANDZAAT Stephan3A1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LAZAREVIC Danijel17C1312HBSACompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LEERTOUWER Jos17B1003ARC ROTTERDAMCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LELIEVELD Cheyenne10A1006HKS ZOETERMEERRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LEY VAN DER Thijs15C1355VVAS TYTSJERKSTERADIELRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LIESHOUT VAN Tom5C1142STRIJN IN VREDE BEEK EN DONKRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LOBBIA Marco2B1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
LOOIJ VAN DER Sandra19D1170BATAVIEREN-TREFFERS WEERTCompound DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LOON VAN Harvey15D1065NIMROD ETTEN-LEURRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
LUGERS Rick10C1366AGON SAGITTA EMMENRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
LUIJENDIJK Nick15B1003ARC ROTTERDAMCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MES Jan6C1046HBV NIMROD ROSMALENRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MEULEN VAN DER Roy15C1312HBSACompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MOMIC Grozdana4C1003ARC ROTTERDAMRecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
MOURIK VAN Barry4B1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
NIJSSEN Willem1C1094CONCORDIA SINT-OEDENRODERecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
NISPEN VAN Jeroen1B1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
NOEST Chantal15A1004ST SEBASTIAENCompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
OEVER VAN DEN Rick2C1094CONCORDIA SINT-OEDENRODERecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
OUDIJN Quinten7A1002REINEVELD DELFTRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
OUDIJN Reinier5A1002REINEVELD DELFTRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
P - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
PAASMAN Vincent14D1268PRINS BERNHARD 'S HERTOGENBOSCCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PANHUIJSEN Rens2D1312HBSARecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PASSIER Theo23C1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODECompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PATER Sil17A1243MBSOV NOORDKOP DEN HELDERCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PETRUCCI Luigi11A1002REINEVELD DELFTRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
PLEITER Denzel18A1312HBSARecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
POLS Jennifer13A1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
POST Jasmijn4D1312HBSARecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
PRIES Richard9A1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
PRIJT VAN DER Nanne13B1191EENDRACHT ST. SEBASTIAAN MAASTRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
PRINCIPAAL Annouk17B1312HBSARecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
PULLENS Tjarina4A1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
RAASTAD DAVIES Kristin6B1099HBV ONTSPANNING SINT-OEDENRODERecurve DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
RADEMAKERS Magali14B1172GRENSJAGERS BUDELRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
REINDERS Brian14B1203WILLEM TELL SC HOENSBROEKRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
RENNER Suzan12B1010CONCORDIA FLOREBITH OUDENBOSCHCompound DamesSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
REUS DE Sean13C1356AVALONSPORTS, APELDOORNRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ROELOFS Tim9A1102ROZENJAGERS EERDERecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ROMMENS Robert11B1010CONCORDIA FLOREBITH OUDENBOSCHRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ROMMERS Menno11C1018L'UNION FAIT LA FORCE ROOSENDARecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
ROOS Nick6A1244SAENSE HANDBOOG SKUTTERS ZAANDRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
SANDEN VAN DE Janna8B1065NIMROD ETTEN-LEURRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SCHEPERS Johan8A1102ROZENJAGERS EERDERecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SCHREUDERS Colann24A1243MBSOV NOORDKOP DEN HELDERCompound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SCHUIT Martijn23C1098OGIO EINDHOVENCompound JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SCHWEIGER Jurre3D1312HBSARecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SIEVINEN Pauli7B1232GERONIMO ZEISTRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
SIJBERS Mike6B1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SIJBERS Olga7B1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SIMONS Michael5B1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SLOTEN VAN Cor13B1338HBS EMMELOORDRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SMEETS Yaël2B1289HBV MIDDEN LIMBURG VLODROPRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SMIT DE Fleur20D1057DE VROLIJKE SCHUTTERS ROSMALENRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SMOLDERS Miriam7C1309SINT BERNARDUS BERGEIJKRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
SNELDER Rik20D1230ABC TAXUS ARNHEMCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
SON VAN Jeroen3B1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
SON-PAAP VAN Debbie4A1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
STAS Hareld17B1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
STRATING Matthijs1B1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
T - U - V - W
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TAX Collin19B1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound Heren, Compound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
TAX Ronald18B1199HBS DE ROZENJAGERS STEINCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
TIEL VAN Bart9C1085VZOD VOLKELRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
TIEL VAN Mark8B1076CONCORDIA ZEELANDRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
TILBORG VAN Robin1A1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
TJIN A DJIE Jay19C1312HBSACompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
TONGEREN VAN Jan3C1094CONCORDIA SINT-OEDENRODERecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
TONNAER Bas15A1153ONS GENOEGEN YSSELSTEYNCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
UDEN VAN Joe21A1045LANDMANS UNIE SCHIJNDELCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VAES Damian6C1142STRIJN IN VREDE BEEK EN DONKRecurve Heren, Recurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VELDEN VAN DER Kim22B1055L`UNION LIEMPDECompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VELDHUIS Raymond4A1356AVALONSPORTS, APELDOORNRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
VEN VAN DE Pim20C1102ROZENJAGERS EERDECompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VEN VAN DER Geert10A1057DE VROLIJKE SCHUTTERS ROSMALENRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
VEN VAN DER Rick16B1087DE VRIENDENKRING 1897 SCHAIJKRecurve HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VERBRAAK Jalmar8C1391EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV SOESRecurve Heren JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VERBURG Koen16B1003ARC ROTTERDAMCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VERHOEFF Stijn19A1003ARC ROTTERDAMCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
VERMEULEN Jody21C1098OGIO EINDHOVENCompound DamesSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VERSTEGEN Frank2A1247VZOS SANTPOORT-NOORDRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VERWOERDT Max23A1079LANDMANS EENDRACHT WANROIJCompound Heren, Compound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VILE Simcha14A1237BREDERODE HAARLEMRecurve Heren CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
VISSER Sietske12D1248HBS DE WAERT HEERHUGOWAARDRecurve DamesSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VLIELAND Jordi22A1237BREDERODE HAARLEMCompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VLODROP VAN Olaf13A1004ST SEBASTIAENCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
VOORBIJ Cheyenne9C1391EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV SOESRecurve Dames, Recurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VOORTMAN Emilia10B1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERKRecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VOS Julle11B1268PRINS BERNHARD 'S HERTOGENBOSCRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VRASDONK Huub21D1234ACHILLES ALKMAARCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
VRENHOVEN VAN Sharon6A1093BOSJAGERS BESTRecurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WALLEN VAN DER Edwin22D1140RECHT DOOR ZEE HELMONDCompound HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WALLNER Stefan9B1004ST SEBASTIAENRecurve HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
WARNARS Casper18C1312HBSACompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WIEL VAN DER Bert21A1055L`UNION LIEMPDECompound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
WIJGERDE Sjors21B1003ARC ROTTERDAMCompound HerenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
WIJLER Steve1B1342GRENSSCHUTTERSRecurve HerenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WILDE DE Davy9B1065NIMROD ETTEN-LEURRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WILLEMSEN Stan4B1342GRENSSCHUTTERSRecurve Heren CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WILTHAGEN Jonah18B1239CONCORDIA AMSTERDAMRecurve Heren, Recurve Heren JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
WINKEL VAN DER Laura7A1093BOSJAGERS BESTRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WINKEL VAN DER Muriel16C1093BOSJAGERS BESTCompound CadettenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
WINKLER Yael11A1006HKS ZOETERMEERRecurve Dames, Recurve Dames CadettenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
WOLTERS Manou7D1199HBS DE ROZENJAGERS STEINRecurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ZANDBERG Ester8A1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Dames JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur
ZANDEN VAN DER Wendy15A1088DOELE WILLEM III BOEKELRecurve Dames JuniorenSessie 1: 9.00 - 12.00 uur
ZIELINSKI Michal18A1003ARC ROTTERDAMCompound HerenSessie 3: 15.45 - 18.00 uur
ZIJTVELD Stan22C1178VRIENDSCHAP EN STRIJD HUNSELCompound JuniorenSessie 2: 12.15 - 15.30 uur