Stockholmspilen 2018 Stockholmspilen 2018
Stockholms Bågskjutningsklubb (SBK)
Högdalshallen, from 24-02-2018 to 24-02-2018
Stockholmspilen 2018
Participant List group by Country
 
1470EKERÖ IK
Athlete
Target
Event
Ses.
SAND Isaa19CInstinctive Elit HerrarHuvudtävling
3818STOCKHOLMS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
ÅSELL Fredrik9CBarebow Elit HerrarHuvudtävling
ÅSÉLL Stine14CBarebow Elit DamerHuvudtävling
BROBERG Mats4BCompound Elit HerrarHuvudtävling
FORSSELL Paulina13BBarebow Junior 16 DamerHuvudtävling
HASSILA Joakim8BBarebow Elit HerrarHuvudtävling
HEGEDUS Alexander2CCompound Elit HerrarHuvudtävling
HOLA Dawid3BCompound Elit HerrarHuvudtävling
IRIGOYEN-RODRIGUEZ Gonzalo5BRecurve Elit HerrarHuvudtävling
NYGREN Patrik12CBarebow Elit HerrarHuvudtävling
OLSONI Ian11CBarebow Elit HerrarHuvudtävling
RONKAINEN Kristoffer21BCompound Cadet 13 HerrarHuvudtävling
3993SÖDERTÄLJE BF
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERSSON Linus7DRecurve Elit HerrarHuvudtävling
ANDERSSON Rolf3CCompound Elit HerrarHuvudtävling
BORÉN Sofia6BRecurve Junior 16 DamerHuvudtävling
ERIKSSON Eva1BCompound Elit DamerHuvudtävling
GRAPE Arent6CRecurve Elit HerrarHuvudtävling
HÖLAAS Vegard18BLongbow Elit HerrarHuvudtävling
LEPPÄNEN Marko20BLongbow Elit HerrarHuvudtävling
MALMSTRÖM Yngve18CLongbow Elit HerrarHuvudtävling
ÖSTLUND Albin17CLongbow Elit HerrarHuvudtävling
PRENTZAS Sofie13DBarebow Elit DamerHuvudtävling
SJÖGREN Lars19BLongbow Elit HerrarHuvudtävling
7888BK DANAPILEN
Athlete
Target
Event
Ses.
DENNIUS Niki22ARecurve Cadet 13 DamerHuvudtävling
7895TYRESÖ BS
Athlete
Target
Event
Ses.
BERGH Göran19ALongbow Elit HerrarHuvudtävling
BLANK Bruno16DBarebow Elit HerrarHuvudtävling
BLANK Rasmus21DBarebow Cadet 13 HerrarHuvudtävling
BREWITZ Kenneth2DCompound Elit HerrarHuvudtävling
CLEMENTS Christine16BBarebow Elit DamerHuvudtävling
HUZELIUS Elisabeth15ABarebow Elit DamerHuvudtävling
HUZELIUS Jan10CBarebow Elit HerrarHuvudtävling
PALMÉR Andreas11DBarebow Elit HerrarHuvudtävling
SKOG Philip5ARecurve Junior 16 HerrarHuvudtävling
THOMASSON Marianne15DBarebow Elit DamerHuvudtävling
7896UPPLANDS VÄSBY BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
RÄFSBÄCK Roger8CRecurve Elit HerrarHuvudtävling
SENTELL Ken16ABarebow Master 50 HerrarHuvudtävling
7903STALLARHOLMENS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
LÖNNKVIST Karl-Erik8DBarebow Master 50 HerrarHuvudtävling
SANDGREN Per12ABarebow Elit HerrarHuvudtävling
7904STRÄNGNÄS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
OLSSON Lennart15CBarebow Master 50 HerrarHuvudtävling
7908BSK STURARNA
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERLE Mikael2BCompound Elit HerrarHuvudtävling
ANDERSSON Leif7CRecurve Elit HerrarHuvudtävling
BLOM Emil23BLongbow Cadet 13 HerrarHuvudtävling
BLOM Maja23CLongbow Knatte 10 DamerHuvudtävling
BLOM Pernilla17BLongbow Elit DamerHuvudtävling
DAHLÉN Maria12BBarebow Elit DamerHuvudtävling
DOVERSTÅL Kim7ARecurve Junior 16 DamerHuvudtävling
HALLBERG Patrik21CBarebow Cadet 13 HerrarHuvudtävling
HEDLUND Josefine22BRecurve Cadet 13 DamerHuvudtävling
HJERPE Jari4ACompound Elit HerrarHuvudtävling
JANSSON Anna10ABarebow Elit DamerHuvudtävling
JOHANSSON Maria1CCompound Elit DamerHuvudtävling
KARLSSON Anna5CRecurve Junior 16 DamerHuvudtävling
KARLSSON Kjell16CBarebow Master 50 HerrarHuvudtävling
KARLSSON Tobias11ABarebow Elit HerrarHuvudtävling
LILJESTRÖM Sara13ABarebow Junior 16 DamerHuvudtävling
LINDBERG Johan6DRecurve Elit HerrarHuvudtävling
LUCAS Daniel9BRecurve Elit HerrarHuvudtävling
LUNDMARK Fredrik20DInstinctive Elit HerrarHuvudtävling
OLOFSSON Ingrid1DCompound Elit DamerHuvudtävling
SCUKA Axel3DCompound Junior 16 HerrarHuvudtävling
SKÖRD Anders20ALongbow Elit HerrarHuvudtävling
SUNDBAUM Birgitta18ALongbow Elit DamerHuvudtävling
SUNDBAUM Saga14ABarebow Junior 16 DamerHuvudtävling
7948MJÖLBY BS
Athlete
Target
Event
Ses.
FREDRIKSSON David7BRecurve Junior 16 HerrarHuvudtävling
LINDBERG Alva4DRecurve Junior 16 DamerHuvudtävling
NILSSON Sara6ARecurve Junior 16 DamerHuvudtävling
31583BK FISKGJUSEN
Athlete
Target
Event
Ses.
BEXANDER Roland20CInstinctive Elit HerrarHuvudtävling
GERNANDT Maria19DInstinctive Elit HerrarHuvudtävling
LILJEGREN Jan13CBarebow Master 50 HerrarHuvudtävling
LINDBERG Bo18DInstinctive Elit HerrarHuvudtävling
NILSSON Anton23AInstinctive Cadet 13 HerrarHuvudtävling
NILSSON Magnus10DBarebow Elit HerrarHuvudtävling
PETERSSON FORS Samuel3ACompound Junior 16 HerrarHuvudtävling
39815IF ULVARNA BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
ENERHOLM Anders15BBarebow Elit HerrarHuvudtävling
LOHMANN Mark9DBarebow Elit HerrarHuvudtävling
MÖRLIN Peter5DRecurve Elit HerrarHuvudtävling
OLSSON Sonny14BBarebow Elit HerrarHuvudtävling
PERSSON Malin22CBarebow Cadet 13 DamerHuvudtävling
PETTERSSON Leo21ABarebow Cadet 13 HerrarHuvudtävling
SJÖLUND Alexander8ARecurve Junior 16 HerrarHuvudtävling
THORSLUND Urban11BBarebow Elit HerrarHuvudtävling
TIMMIN Cecilia12DBarebow Elit DamerHuvudtävling
ZELMERLÖÖV Mikael10BBarebow Elit HerrarHuvudtävling
ZIPLIES Hartmut14DBarebow Elit HerrarHuvudtävling
40185NYKVARNS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
GINGBORN Petra2ACompound Elit DamerHuvudtävling
LONG Eino9ABarebow Master 50 HerrarHuvudtävling
SAVILUOTO Kaarina17ALongbow Elit DamerHuvudtävling