KEJOHANAN MEMANAH SELANGOR JUNIORS - SMAPK - MALAYA ARCHERY SIRI 3/2017 KEJOHANAN MEMANAH SELANGOR JUNIORS - SMAPK - MALAYA ARCHERY SIRI 3/2017
MALAYA ARCHERY (MA)
SEKOLAH MENENGAH AGAMA PERSEKUTUAN KAJANG, from 01-12-2017 to 3-12-2017
KEJOHANAN MEMANAH SELANGOR JUNIORS - SMAPK - MALAYA ARCHERY SIRI 3/2017
Recurve Junior Women [After 72 Arrows]
 
Recurve Junior Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country
.1.
.2.
Tot.
10+X
X
1LISHA NATALIE Md AliBJBJ Wolfpack2751270154571
2WAN NASRYAH MaisarahBJBJ Wolfpack2732258353182
3UMMIE SAKINAH MahidanSASARTeam SAS-Ar2576262251991
4SUCI DAREEN ALTHEA Shahrul NizamSMKDUSMK Damansara Utama2547258451250
5NUR SUMAIYYAH NazriASJASJ Archery2409256549641
6NURUL NAJIHA Mohd FairulzamanSASARTeam SAS-Ar27232171248962
7NOR MAISARA LaminSASARTeam SAS-Ar27042141548472
8NUR IEKA HARIESYA Zainal HabsahliTKACThe Kilau Archery Club23610245748162
9NUR AUJI HamkaDUARCD' United Archers23312242847540
10AINA SYAZWANA Abdul MuhaiminSSNPSekolah Sukan Negeri Selangor24882251047342
11ADHWA KHALILAH KoddasASJASJ Archery22115249647030
12NUR AMIESYA ADLINA Nor AzmiSASARTeam SAS-Ar233112251045872
13ATHIRAH SURAYA MohamadSSNPSekolah Sukan Negeri Selangor224132151343941
14NURIN BATRISYIA IsmailBJBJ Wolfpack222142141443640
15NUR SYAKIRAH RachmatSSNPSekolah Sukan Negeri Selangor218162121643043
16CHOW Yuen TingDUARCD' United Archers18418238942210
17ALYA BATRISYA RedzuanMAHAMaha Archery26551532141851
18NURUL HANNA HazuilMAHAMaha Archery210171891939910
19NUR ALYA BATRISYIA Daeng MalibukFUNFun Archery182191961737820
20NUR SYAMILAH BistariASJASJ Archery159211951835400
21ANGELA YAW Wen YanDUARCD' United Archers154221782033230
22NUR NASUHA IshahanMAHAMaha Archery176201442332011
23SYAHIELA Mohd DinGATGolden Arrows Team138241382427620
24RACHEL NG Qian YingPIXIEPixie Dust129271442227320
25LAILA NAJWA Mohd ShaMAHAMaha Archery133261042623722
26ANISA FARHANA Rudin ShahSASARTeam SAS-Ar15023793322900
26MASSYAFINA RosmainiSSNPSekolah Sukan Negeri Selangor13425952822900
28ELLIS IrdeenaFUNFun Archery12528962722110
29NUR AINA NAJIHA Mohd HafeezMAHAMaha Archery114291052521900
30FATIN HANA SOLEHAH ShuhardiSASARTeam SAS-Ar9130923018311
31BALQIS KaharSMKTDKelab Memanah SMK Taman Desa 28331753415800
32ANIS SORFINA Mohd ShaharulSMKTDKelab Memanah SMK Taman Desa 26533922915711
33JASMINE NG Qian RuPIXIEPixie Dust5835913114910
34ALIAH ZAATY HUSNA ZuhaimiSASARTeam SAS-Ar5636823213800
35ANIS ILLYANA NordinSMKTDKelab Memanah SMK Taman Desa 26732523611900
36AISHAHTUN NAAJIHAH Azman ShahSMAPKSma Persekutuan Kajang4938593510800
37FEDELIN IsamSSNPSekolah Sukan Negeri Selangor5934433710200
38SHUHAIDATUN HANNANI Ahmad AzamiruddinSMKTDKelab Memanah SMK Taman Desa 2533738389110
39NUR IZZATI Mohd AfandiFURQKelab Memanah Furqan423937397910
40AINNUR SYAFIAH ZainySMKBSSMK Bandar Seri Putra224029405111
41ANIS SUFIA Padzli YusofSMAPKSma Persekutuan Kajang84116412400
42FARAH NADHIRAH RazaliMAMalaya Archery0012421200