NK Outdoor Jeugd 2017 NK Outdoor Jeugd 2017
Nederlandse Handboog Bond (NHB)
Landmans Unie 1843 Schijndel, from 03-09-2017 to 3-09-2017
NK Outdoor Jeugd 2017
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Recurve - Heren Junioren [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70m-1
70m-2
Totale score
10+X
X
1BROEKSMA Gijs1363Robin Hood Steenwijk326/ 1333/ 26592612
2TONGEREN VAN Jan1094Concordia Sint-Oedenrode322/ 3334/ 1656258
3WILTHAGEN Jonah1239K.N.H.S. Concordia Amsterdam325/ 2328/ 3653204
4CROONEN Marck1309Sint Bernardus Bergeijk317/ 4318/ 4635175
5ROOS Nick1244Saense Handboog Skutters312/ 5314/ 5626142
6LOON VAN Harvey1065HBV Nimrod Etten-Leur303/ 7308/ 6611164
7AMBACHTSHEER Dion1006HKS Zoetermeer297/ 9307/ 7604102
8BROEREN Mitchell1268Pr. Bernhard 's-Hertogenbosch307/ 6284/10591124
9OUDIJN Quinten1002Reineveld Delft298/ 8286/ 9584137
10DA GRACA Gabriel1003ARC Rotterdam265/12292/ 8557144
11DIRKS Teun1098Ogio Eindhoven281/11269/1155032
12BOUVY Berend1002Reineveld Delft283/10257/1254061
13JONG DE Thomas1248HBS De Waert Heerhugowaard228/13230/1445841
14BOERSBROEK Simon1099HBV Ontspanning Sint-Oedenrode195/14237/1343231
Recurve - Dames Junioren [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70m-1
70m-2
Totale score
10+X
X
1SMIT DE Fleur1057Vrolijke Schutters271/ 3281/ 155271
2STEENBAKKERS Lonneke1093H.B.V. De Bosjagers Best271/ 2275/ 254673
3HOUBIERS Ilse1342Grensschutters Reuver283/ 1252/ 653551
4SANDEN VAN DE Janna1065HBV Nimrod Etten-Leur256/ 6266/ 352262
5TROOST Nienke1006HKS Zoetermeer268/ 4254/ 452252
6PULLENS Kimbly1284De Meierijers Berkel-Enschot262/ 5248/ 751096
7PRINCIPAAL Annouk1312HBS Almere255/ 7227/1048251
8CLAESSENS Elina1284De Meierijers Berkel-Enschot236/ 8242/ 847831
9HANCOX Anasha1363Robin Hood Steenwijk220/11253/ 547321
10RAASTAD DAVIES Kristin1099HBV Ontspanning Sint-Oedenrode233/10234/ 946752
11BODEWES Isabel1045Landmans Unie Schijndel235/ 9200/1143541
12DRAGT Esmée1006HKS Zoetermeer206/12189/1239521
Recurve - Heren Cadetten [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60m-1
60m-2
Totale score
10+X
X
1GIEBELS Robin1342Grensschutters Reuver325/ 3330/ 16552811
2VAES Damian1142Strijd in Vrede Beek en Donk329/ 1326/ 2655287
3REINDERS Brian1203Willem Tell Sc Hoensbroek329/ 2315/ 5644207
4PLEITER Denzel1312HBS Almere320/ 5320/ 3640237
5GROOT WASSINK Chris1261De Gouden Treffer Ruurlo323/ 4311/ 6634165
6DEELSTRA Jaldert-Jetse1171St. Hubertus Stramproy308/ 6302/ 8610146
7VERDOES Koen1006HKS Zoetermeer294/12315/ 4609125
8VERBRAAK Jalmar1391Eemschutters Wedstrijd Soest297/ 9300/ 9597153
9KONING DE Tom1002Reineveld Delft303/ 8288/1259191
10VILE Simcha1237HBSV Brederode Haarlem283/16306/ 7589135
11BEX Scott1171St. Hubertus Stramproy307/ 7278/17585147
12ROUWET René1194HBS Lindenheuvel Geleen291/13294/11585122
13CAMP Marlon1174HBV Ontspanning Tungelroy288/14296/10584136
14BERKEL VAN Stan1088Doele Willem III Boekel297/10284/13581103
15ROMMERS Menno1018L'Union Fait La Force Roosenda296/11280/1657660
16HENDRIKS Quin1289HBV Midden Limburg Vlodrop265/21283/1454852
17KRIJGSMAN Kristian1312HBS Almere266/20280/1554681
18BROESS Sjef1087De Vriendenkring 1897 Schaijk269/18268/1853761
19LAARHOVEN VAN Kay1309Sint Bernardus Bergeijk288/15243/23531104
20MESU Floris1099HBV Ontspanning Sint-Oedenrode280/17250/2253040
21TILBORG Robin1284De Meierijers Berkel-Enschot264/22261/2152581
22SCHWEIGER Jurre1312HBS Almere267/19240/2450751
23JONG DE Nigel1230ABC Taxus Arnhem226/23265/1949150
24VOSKAMP Bryan1305Odysseus Dordrecht221/24263/2048410
25JAK Menno1349ACE-Xclusive Wageningen190/27229/2541992
26VERKOULEN Michael1174HBV Ontspanning Tungelroy207/25167/2737421
27ROELOFS Tim1102De Rozenjagers Eerde189/28173/2636210
28VERKOULEN David1174HBV Ontspanning Tungelroy202/26146/2934852
29ASLANIAN Hovik1087De Vriendenkring 1897 Schaijk142/29163/2830500
30HOGEN VAN DEN Martin1081Ons Genoegen Nistelrode131/30013100
Recurve - Dames Cadetten [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60m-1
60m-2
Totale score
10+X
X
1DONNERS Kyra1193HBS Lindenheuvel Geleen327/ 1317/ 1644259
2RADEMAKERS Magali1172Grensjagers Budel300/ 4314/ 2614132
3JETTEN Lotte1203Willem Tell Sc Hoensbroek306/ 2296/ 6602111
4WINKLER Yael1006HKS Zoetermeer298/ 5302/ 4600156
5EBERSON Michelle1185De Alpenjagers Sittard305/ 3284/ 9589156
6POLS Jennifer1001Frederik Hendrik Delft291/ 7298/ 5589101
7POST Jasmijn1312HBS Almere291/ 6288/ 7579123
8MESU Dione1099HBV Ontspanning Sint-Oedenrode271/12303/ 3574112
9DEELSTRA Anne-Brechtje1171St. Hubertus Stramproy280/11288/ 856882
10SIJBERS Olga1289HBV Midden Limburg Vlodrop282/10275/1155782
11BEETSMA Elin1239K.N.H.S. Concordia Amsterdam289/ 8264/1655392
12WINKEL VAN DER Laura1093H.B.V. De Bosjagers Best284/ 9265/1554983
13SMOLDERS Miriam1309Sint Bernardus Bergeijk265/13273/1253850
14LELIEVELD Cheyenne1006HKS Zoetermeer262/15270/1353241
15PULLENS Tjarina1284De Meierijers Berkel-Enschot248/18281/1052921
16BROUWER Emily1098Ogio Eindhoven265/14259/1752410
17LEYDEKKER Zoë1312HBS Almere250/17245/1949540
18BERK VAN DEN Sheila1094Concordia Sint-Oedenrode252/16242/2049462
19DUIJNHOVEN VAN Lonneke1088Doele Willem III Boekel246/19248/1849440
20GROOT DE Shakira1045Landmans Unie Schijndel198/22265/1446342
21JONG Tara1065HBV Nimrod Etten-Leur210/21197/2140730
22VROENHOVEN VAN Sharon1093H.B.V. De Bosjagers Best179/23187/2336610
23BOKHOVEN VAN Robin1027De Wet's Zonen Drunen175/24189/2236410
24DESOUSA Giselle1239K.N.H.S. Concordia Amsterdam244/2019/2426342
Recurve - Heren Aspiranten [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
30m-1
30m-2
Totale score
10+X
X
1SMEETS Yaël1289HBV Midden Limburg Vlodrop339/ 1345/ 16844218
2KOLLARD Stan1194HBS Lindenheuvel Geleen328/ 2331/ 26592911
3MEIJER Mitch1285H.B.S. Pijlsnel Landsmeer318/ 3315/ 4633217
4PIJL VAN DER Tobias1103Rozen Van Oranje Heeze313/ 4319/ 3632174
5PANHUIJSEN Rens1312HBS Almere300/ 6307/ 5607132
6SNIJDERS Bram1249Waterlandschutters Purmerend291/ 7292/ 658382
7BRUNENBERG Ivo1174HBV Ontspanning Tungelroy301/ 5279/ 7580164
8BERK VAN DEN Tristan1094Concordia Sint-Oedenrode248/ 9270/ 851843
9OTTERLO VAN Bodhi1249Waterlandschutters Purmerend243/10265/ 950810
10POOL Justin1285H.B.S. Pijlsnel Landsmeer258/ 8247/1050572
11DE BIE Jelt1099HBV Ontspanning Sint-Oedenrode209/11225/1143450
12MORTEL VAN DE Rick1099HBV Ontspanning Sint-Oedenrode161/12199/1236052
Recurve - Dames Aspiranten [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
30m-1
30m-2
Totale score
10+X
X
1ROEFFEN Quinty1155De Schutroe Horst329/ 1332/ 1661278
2STRUIJK Esmeralda1022De Heerlijkheid Ammerzoden303/ 5314/ 2617167
3HEST VAN Nikki1194HBS Lindenheuvel Geleen308/ 2302/ 4610145
4VRIES DE Shannon1285H.B.S. Pijlsnel Landsmeer307/ 4303/ 3610126
5PRIJT VAN DER Nanne1191Eendracht St Sebastiaan Maastr308/ 3299/ 5607165
6VOORTMAN Emilia1236Assumburg Heemskerk284/ 6290/ 6574123
7PANHUIJSEN Annick1312HBS Almere202/ 8254/ 745660
8DAATZELAAR Marcha1072L'arc Cuijk226/ 7184/ 941031
9VROENHOVEN VAN Samantha1093H.B.V. De Bosjagers Best162/ 9189/ 835111
Compound - Heren Aspiranten [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
30m-1
30m-2
Totale score
10+X
X
1WILMS Lucas1241HS Hilversum317/ 1320/ 1637162
2LANTANG DE GROOT Senna1098Ogio Eindhoven296/ 2311/ 2607123
3BAARS Hessel1312HBS Almere284/ 3282/ 356661
Compound - Dames Aspiranten [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
30m-1
30m-2
Totale score
10+X
X
1DAATZELAAR Marit1072L'arc Cuijk303/ 1303/ 1606102
Compound - Dames en Heren Junioren [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
50m-1
50m-2
Totale score
10+X
X
1GROENEVELD Evelien1003ARC Rotterdam330/ 1339/ 1669307
2VERKAIK Sven1285H.B.S. Pijlsnel Landsmeer328/ 2331/ 2659259
3TAX Collin1199Rozenjagers292/ 6325/ 3617187
4HUIJER Joris1349ACE-Xclusive Wageningen312/ 3305/ 4617155
5ZIJTVELD Stan1178Vriendschap en Strijd Hunsel310/ 4299/ 5609112
6SIEBEN Kim1095Sint Jozef Doelen Geldrop295/ 5298/ 6593153
Compound - Dames en Heren Cadetten [Na 72 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
50m-1
50m-2
Totale score
10+X
X
1VERWOERDT Max1079Lew329/ 3333/ 1662257
2BROEKHOVEN VAN Emma1034Sint Sebastiaan Goirle331/ 1327/ 3658277
3SNELDER Rik1230ABC Taxus Arnhem329/ 2324/ 46532311
4VLIELAND Jordi1237HBSV Brederode Haarlem323/ 4321/ 66442311
5TJIN A DJIE Jay1312HBS Almere323/ 5317/ 8640163
6BOS Jackson1312HBS Almere311/ 8328/ 2639192
7BOGAARD Mick1312HBS Almere313/ 7319/ 7632177
8BROEKHOVEN VAN Mark1034Sint Sebastiaan Goirle314/ 6317/ 9631175
9DOEKSEN Tom1241HS Hilversum291/11323/ 5614205
10SCHUIT Martijn1098Ogio Eindhoven304/ 9294/1159892
11ENGELEN VAN Magchiel1363Robin Hood Steenwijk285/12285/1257081
12WINKEL VAN DER Muriel1093H.B.V. De Bosjagers Best293/10276/13569102
13HANSEN Ceona1366Agon Sagitta/Sagittarius Emmen269/14300/1056992
14UDEN VAN Joe1045Landmans Unie Schijndel270/13269/1553964
15BAARS Jort1312HBS Almere245/15276/1452151