Dansk Mesterskab for Ungdom Udendørs Fobundsmesterskab 2017 Dansk Mesterskab for Ungdom Udendørs Fobundsmesterskab 2017
Aalborg Bueskyttelaug (ABL)
Vissevej 151, Visse, 9210 Aalborg SØ, from 12-08-2017 to 13-08-2017
Dansk Mesterskab for Ungdom Udendørs Fobundsmesterskab 2017
Deltager liste i alfabetisk orden
 
A - B - C
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
AAE Gustav13CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Herre Aspirant
AGERHOLM Lena15BTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Dame Aspirant
ALBRECHTSEN Emil Malik6DKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Herre Kadet
AMHOLT Mikkel39CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Mini
ANDERSEN Line Milton38DNASNÆSTVED BUESKYTTELAUGCompound Dame Aspirant
ANDERSEN Rasmus Bramsen36CVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Herre Aspirant
ANDERSEN Sasha Haagen34DLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Dame Kadet
ANDERSEN Silke Victoria Husted25CESBESBJERG ARCHERYRecurve Dame Micro
ANDERSEN Theresa Haagen14CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
ANDERSEN Victor20CARCARCUSBarbue Herre Aspirant
ANDERSEN  Kirstine Danstrup3BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Dame Junior
ASTRUP-JENSEN Anton43ARANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Herre Micro
BACKER Tobias Fossum35CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Kadet
BAGER Magnus1BARCARCUSRecurve Herre Junior
BENKJER Gustav44BLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Micro
BERG Christoffer37ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Aspirant
BIK Christopher21ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGBarbue Herre Aspirant
BJARNARSON Tore Lindboe37CTIKTIK BUESKYDNINGCompound Herre Aspirant
BJØRN Anne-Sofie4AABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Junior
BOMHOLTZ Emilie Stokholm30ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGBarbue Dame Micro
BORGES Sarah von der Lippe22CFRSFREDERIKSSUND I.F. 1864Barbue Dame Kadet
BRUN Emilie29DSORSORØ BUESKYTTELAUGBarbue Dame Micro
BRUUN Rosa8CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
BRYNNING Rasmus6CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Herre Kadet
BUCHMANN Jonas Dahl16BKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Herre Mini
CARLSEN Pil Munk41CBRBBROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELINGCompound Dame Mini
CHRISTENSEN Christian Brendstrup12BTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Aspirant
CHRISTENSEN Emil Meldgaard16AESBESBJERG ARCHERYRecurve Herre Mini
CHRISTIANSEN Oliver38BLOBLAVIA ODENSE BUESKYTTERCompound Herre Aspirant
CLAUSEN Julie Gjerning22BARCARCUSBarbue Dame Aspirant
D - E - F - G - H
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
D NIELSEN Camilla2CMFYMIDTFYNS BUEKLUBRecurve Dame Junior
DAHLGAARD Julian43CTIKTIK BUESKYDNINGCompound Herre Micro
DALSGAARD Anders36DKOGKØGE BUESKYTTELAUGCompound Herre Aspirant
DIETRICH Noah17CTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Mini
DRACHMANN Tobias24BESBESBJERG ARCHERYRecurve Herre Micro
DUUS Tobias10CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Aspirant
DYREBORG HANSEN Erik32CODEODENSE BUESKYTTE KLUBCompound Herre Junior
EBBESEN Julia Holm15CESBESBJERG ARCHERYRecurve Dame Aspirant
EDELBERG Josefine7CESBESBJERG ARCHERYRecurve Dame Kadet
EGHOLM Aura28BESBESBJERG ARCHERYRecurve Dame Micro
EMANUELSEN Nellie19BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
ERDAL Mads34BTIKTIK BUESKYDNINGCompound Herre Kadet
ESTRUP Klara A.R.8ANYKNYKØBING F BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
FABER Tobias1AABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Junior
FAGERBERG Malte K.17BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Mini
FAGERBERG Pelle K.26AABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Micro
FARVOLLEN Asmus Juul22ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGBarbue Herre Aspirant
FULLERTON Mathias36ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Aspirant
GIANOLA Noah43BLAKLAVIA KØBENHAVN BUESKYTTEAFDCompound Herre Micro
GLITTEN Emma45BSORSORØ BUESKYTTELAUGLangbue Dame Micro
GRØN Niels42BHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue Herre Aspirant
GUDBERGSEN Benedicte38CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Dame Mini
HANSEN Emma Busk18DKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
HANSEN Sara Nørgård33DHINHINNUM HUTCompound Dame Kadet
HANSEN Stina Hjortlund14BSONSØNDERBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
HAUGAARD Christian Emil21BSORSORØ BUESKYTTELAUGBarbue Herre Aspirant
HENRIKSEN Ludvig Njor16DTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Mini
HURVITZ Emily8BARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
HUYNH Jonathan Holt24CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Micro
I - J - K
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
ILUM Josefine28AABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Micro
JACOBSEN Balder Tore11ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Aspirant
JAKOBSEN Nanna7BSIFSILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELIRecurve Dame Kadet
JAKOBSEN Victor Berg23BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Herre Mini
JENSEN Cecilie29AKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Dame Micro
JENSEN Kirstine27BESBESBJERG ARCHERYRecurve Dame Micro
JENSEN Mai3CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Junior
JENSEN Marcus39BSORSORØ BUESKYTTELAUGCompound Herre Mini
JENSEN Nicklas23CSORSORØ BUESKYTTELAUGBarbue Herre Mini
JENSEN Nicklas F.12AARCARCUSRecurve Herre Aspirant
JENSEN Niclas12CARCARCUSRecurve Herre Aspirant
JENSEN Svante5AKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Herre Kadet
JENSEN Valdemar Astrup37DRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Herre Aspirant
JÓNSDÓTTIR  Sóley35DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Dame Kadet
JUEL Johannes42ASIFSILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELILangbue Herre Aspirant
JUHL Andreas29BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Herre Micro
JUHL Lasse30CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Herre Micro
JUUL Karl6AARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Herre Kadet
JØRGENSEN Julie27CGONGØNGEN BUESKYTTEKLUBRecurve Dame Micro
JØRGENSEN Oscar Sandahl13DESBESBJERG ARCHERYRecurve Herre Aspirant
JØRGENSEN Rasmus10AARCARCUSRecurve Herre Aspirant
KARLSEN  Casper G.10DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Herre Aspirant
KJELDSEN  Xandra12DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Dame Aspirant
KNUDSEN Mathias Roland25BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Micro
KRISTENSEN Benjamin36BTIKTIK BUESKYDNINGCompound Herre Aspirant
KRISTENSEN Christoffer32DSONSØNDERBORG BUESKYTTELAUGCompound Herre Junior
KRISTENSEN  Emilie Storgaard17DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Dame Mini
KRUSE Katrine9BARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
L - M - N
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
LADEFOGED Clara16CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
LANGE Signe15ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
LARSEN Signe Elisabeth8DKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
LAURIDSEN Jakob5CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Herre Kadet
LERCHE Sara7AKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
LOHMANN Kitt45ALOBLAVIA ODENSE BUESKYTTERLangbue Dame Micro
LUI Danna18ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
LUNDE-JØRGENSEN Caroline Frederikke44CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Dame Micro
LUTHERSON Clara3DABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Junior
MADSEN Johannes Hedegaard26BESBESBJERG ARCHERYRecurve Herre Micro
MADSEN Maya Stangbye30BGONGØNGEN BUESKYTTEKLUBBarbue Dame Micro
MARCKMANN Marie Flindt28CKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Dame Micro
MARQUARDT Markus Gantzel10BTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Aspirant
MARTINSEN Alexander25ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Herre Micro
MASTRUP Frida9ASORSORØ BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
MATHIESEN Kasper Holm19DFRSFREDERIKSSUND I.F. 1864Barbue Herre Kadet
MECK Liv13AHADHADERSLEV BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
MERABET Malik38ATIKTIK BUESKYDNINGCompound Herre Aspirant
MIKKELSEN Jakob Bentin11BARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Herre Aspirant
MOGREE Noah41AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Herre Aspirant
MYRUP Sander20DLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGBarbue Herre Aspirant
MØLLER Katja Ree3ASORSORØ BUESKYTTELAUGRecurve Dame Junior
NIELSEN Maja Clausen9CSIFSILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELIRecurve Dame Kadet
NIELSEN Martin37BRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Herre Aspirant
NIELSEN Martin Kanstrup35ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Junior
NISSEN Lea Mogree2DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Dame Junior
NORDSTRØM Oliver11CKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Herre Aspirant
O - P - R - S
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
OLSEN Johanne26CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Micro
OLSEN Laura Borup20BSORSORØ BUESKYTTELAUGBarbue Dame Aspirant
OLSEN Lauritz43DVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGCompound Herre Micro
OLSEN Simon33AVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGCompound Herre Junior
PEDERSEN Jonathan Ørsted Otezia1CKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Herre Junior
PETERSEN Casper40ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Mini
POULSEN Sebastian5DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Herre Kadet
RAASMUSSEN Mikkel Berrig2ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Junior
RADOOR Morten5BESBESBJERG ARCHERYRecurve Herre Kadet
RASMUSSEN Andreas11DESBESBJERG ARCHERYRecurve Herre Aspirant
RASMUSSEN Sasha Victoria33BTIKTIK BUESKYDNINGCompound Dame Junior
RASMUSSEN Sif4BMFYMIDTFYNS BUEKLUBRecurve Dame Junior
RASMUSSEN Sune32BTIKTIK BUESKYDNINGCompound Herre Kadet
RINGGAARD Nicolaj35BARHAARHUS BUESKYTTELAUGCompound Herre Kadet
RÖSSEL Johanna14DABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
RUNDSTRØM Gustav25DTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Micro
SCHÄFFER Silke40DVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Dame Mini
SCHIERBECH Marius40BMFYMIDTFYNS BUEKLUBCompound Herre Mini
SCHULTZ Mads24DARCARCUSRecurve Herre Micro
SEHESTED Marcus32AVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGCompound Herre Junior
SLOTT Mathias Maj9DTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Kadet
SPEDSBJERG Hans39DVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Herre Mini
SPORRING Kasper24ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Herre Micro
STABELL Victoria40CRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Dame Aspirant
STAGE Michael19CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue Herre Kadet
STAUDT Oliver6BLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Herre Kadet
STOKHOLM Maja14AHADHADERSLEV BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
STOSIEK Felix42CTHYTHY BUESKYTTELAUGLangbue Herre Aspirant
STOUGAARD Ileane21CARCARCUSBarbue Dame Aspirant
STRATEN Søren Hviid Van23AHINHINNUM HUTBarbue Herre Mini
STRØMAARD Simon21DTHYTHY BUESKYTTELAUGBarbue Herre Aspirant
STÃœTZ Natacha39ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Dame Aspirant
SØRENSEN Jens26DARCARCUSRecurve Herre Micro
SØRENSEN Karla A.18CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
SØRENSEN Lykke20AVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue Dame Kadet
SØRENSEN Naja7DABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
SØRENSEN Signe2BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Dame Junior
V - W - Ø
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
VALGRIND Freja27DKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Dame Micro
VANGAA Filuca27AABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Micro
VESTERGAARD Holger22DSORSORØ BUESKYTTELAUGBarbue Herre Mini
VESTERGAARD Mia18BESBESBJERG ARCHERYRecurve Dame Mini
VESTERGAARD Tim41BESBESBJERG ARCHERYCompound Herre Mini
VILLUMSEN Caisa19ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
VUJIC Marko1DTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Herre Junior
WIETH-KNUDSEN Livia Haals44ALYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Dame Micro
WINKEL Irene13BESBESBJERG ARCHERYRecurve Dame Aspirant
ØSTRUP Tobias Busk17AVIBVIBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Mini