Mani pirmie starti maij? Mani pirmie starti maijā
SK Curland (CUR)
Grobiņa, from 28-05-2017 to 28-05-2017
Mani pirmie starti maij?
Class & Division Result List - Individual
 
Rekursīvais loks - Bērni 7-9
Pos.
Athlete
Country or State Code
10m-1
10m-2
Total
10+X
X
1SPIĢĒNS RobertsLAT12Archery Liepāja338/ 1342/ 16803713
Rekursīvais loks - Jaunieši 10-12
Pos.
Athlete
Country or State Code
20m-1
20m-2
Total
10+X
X
1SPĀĢE MadaraLAT00Viesis321/ 1321/ 1642213
2GĀRDE EmīlijaLAT12Archery Liepāja284/ 2296/ 258072
3VOROBJOVS NikitaLAT12Archery Liepāja278/ 3272/ 355051
Rekursīvais loks - Jaunieši 13-14
Pos.
Athlete
Country or State Code
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1SERGEJEVS RomansLAT01Amazones309/ 1292/ 1601130
2ROSVALDS RaivoLAT12Archery Liepāja277/ 2267/ 354471
3VALDMANIS JānisLAT01Amazones270/ 3233/ 550380
4SAVINA MadlenaLAT01Amazones247/ 5248/ 449581
5DZILNIŅA KitijaLAT01Amazones251/ 4232/ 648330
6SIKSNA EvijaLAT01Amazones203/ 6269/ 247243
7REIJERE AnnijaLAT08Curland91/ 7122/ 721300
Rekursīvais loks - Jaunieši 15-17
Pos.
Athlete
Country or State Code
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1BUBLAUSKIS ArtursLAT00Viesis277/ 1275/ 155291
2TRINKŪNA Kintija LaimaLAT00Viesis264/ 2261/ 352520
3KAĻĪŅINA Nikola AretaLAT12Archery Liepāja239/ 3262/ 250162
4PUŠKEIRE KristiānaLAT14AiM Archery212/ 4244/ 445641
5FROLOVA KarolinaLAT07Fram178/ 5178/ 535620
6SISENE AmandaLAT10Dr Lšsk145/ 7156/ 630110
7DENISOVS ArtjomsLAT14AiM Archery146/ 6134/ 728020
Rekursīvais loks - Jaunieši 18-20
Pos.
Athlete
Country or State Code
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1OZOLIŅŠ KristiansLAT11Ķekavas šautra134/ 1013411
Rekursīvais loks - Pieaugušie
Pos.
Athlete
Country or State Code
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1KARULE GitaLAT12Archery Liepāja307/ 1311/ 2618166
2RUŠKO PaulsLAT01Amazones303/ 3315/ 1618156
3SKELTONA MaijaLAT01Amazones303/ 2309/ 3612135
4ČERTKOVS ViktorsLAT01Amazones289/ 4294/ 5583131
5PELNS AigarsLAT12Archery Liepāja279/ 7300/ 457994
6LINDE MārtiņšLAT01Amazones288/ 5279/ 6567105
7SEDIHS IļjaLAT07Fram280/ 6273/ 755364
8FROLOVS MihailsLAT07Fram266/ 8266/ 853281
9DZILNIŅA AivaLAT01Amazones253/ 9260/ 951330
10MKRJANA KarineLAT01Amazones249/10245/1049453
11KROTOVS AleksejsLAT07Fram226/11244/1147041
12RABKEVIČA ZandaLAT01Amazones224/12220/1344452
13RABKEVIČS IvarsLAT01Amazones209/13231/1244020
14SIKSNA IngaLAT01Amazones200/14210/1441021
Rekursīvais loks - Jaunās cerības
Pos.
Athlete
Country or State Code
60m-1
60m-2
Total
10+X
X
1SKELTONA VendijaLAT01Amazones275/ 1273/ 154894
2SIŅŅIKOVS NikolajsLAT14AiM Archery272/ 2254/ 2526103
Rekursīvais loks - Meistarklase
Pos.
Athlete
Country or State Code
70m-1
70m-2
Total
10+X
X
1LAPSIŅŠ EduardsLAT01Amazones271/ 1283/ 155483
2RJABKOVA MarinaLAT14AiM Archery264/ 2275/ 253951
3BĀRENE IrīnaLAT01Amazones252/ 3259/ 351131
4DEŅISENOKA Līga IlonaLAT01Amazones244/ 4254/ 449832
5MOROZKOV SamirLAT01Amazones130/ 5150/ 528022
Kompaktloks - Meistarklase
Pos.
Athlete
Country or State Code
50m-1
50m-2
Total
10+X
X
1KIRILOVSKIS AleksandrsLAT07Fram308/ 1296/ 1604228
Neaprīkots loks - Bērni 7-9
Pos.
Athlete
Country or State Code
10m-1
10m-2
Total
10+X
X
1CEĻDOMA PaulīneLAT12Archery Liepāja329/ 1334/ 16632710
2GALZONE MadaraLAT01Amazones322/ 2312/ 2634228
3REIJERS MarkussLAT08Curland287/ 3275/ 356292
4ANDERSONS RihardsLAT01Amazones261/ 4266/ 452772
Neaprīkots loks - Jaunieši 10-12
Pos.
Athlete
Country or State Code
20m-1
20m-2
Total
10+X
X
1VANAGS ArvilsLAT12Archery Liepāja316/ 1292/ 3608113
2RONE NoraLAT08Curland302/ 2295/ 2597104
3VITKUSS RainersLAT08Curland297/ 3290/ 4587126
4SALNA ArtisLAT08Curland274/ 4296/ 157082
5VALDMANIS TomassLAT12Archery Liepāja264/ 5272/ 553670
6STRAZDĪTIS VernersLAT12Archery Liepāja259/ 6248/ 750741
7BURKEVICS AleksisLAT08Curland185/ 7262/ 644750
Neaprīkots loks - Jaunieši 13-14
Pos.
Athlete
Country or State Code
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1BLŪMS MārtiņšLAT00Viesis194/ 1225/ 141921
2KURŠIS ReinisLAT12Archery Liepāja67/ 286/ 215300
Neaprīkots loks - Pieaugušie
Pos.
Athlete
Country or State Code
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1KANTS JānisLAT04Savage Archer264/ 2258/ 152210
2RONIS JānisLAT08Curland281/ 1239/ 352020
3GŪTMANIS RaimondsLAT12Archery Liepāja234/ 3255/ 248971
4SVIRSKIS MārtiņšLAT01Amazones209/ 4203/ 441261
5GŪTMANE SigitaLAT12Archery Liepāja179/ 5186/ 536530
6SAVČENKO OdarkaLAT07Fram115/ 7107/ 622200
7UKAVICS RaimondsLAT12Archery Liepāja115/ 667/ 718211