Sunes Minne Sunes Minne
Skogens IF (7880)
Fredriksberg, from 10-07-2017 to 10-07-2017
Sunes Minne
Resultatlista Skjutstil och åldersklass - individuell
 
Recurve - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
40m-1
40m-2
Total
10+X
X
1MOSÉN Jacob7874Trelleborgs Bågskytteklubb294/ 2327/ 1621206
2OLSSON Elias39828Linköpings SKF313/ 1306/ 2619173
Recurve - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
40m-1
40m-2
Total
10+X
X
1EINARSSON Alva7880Skogens IF Korsvägen284/ 1301/ 15851515
2LUNDGREN Lovisa7880Skogens IF Korsvägen201/ 2257/ 245832
Recurve - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
70m-1
70m-2
Total
10+X
X
1NYBERG Sandra7885Vetlanda BSK279/ 2286/ 1565103
2LUNDBERG Markus41659Kalmar Bågskyttesällskap286/ 1265/ 355141
3JOHNSSON Börje4533Växjö AIS248/ 3280/ 252832
Recurve - Senior 21 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
50m-1
50m-2
Total
10+X
X
1NILSSON Karina7880Skogens IF Korsvägen276/ 2294/ 1570105
2LÖFROTH Marie7943Finspångs BSK292/ 1260/ 2552123
3NORTH Agnes41659Kalmar Bågskyttesällskap189/ 3211/ 340030
4WESTERLUND Liselott41659Kalmar Bågskyttesällskap172/ 4199/ 437120
5ANDERSSON JACOBSSON Jessica7880Skogens IF Korsvägen154/ 5191/ 534510
Barebow - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1STENBERG Liam7880Skogens IF Korsvägen212/ 1166/ 137822
Barebow - Junior 16 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
40m-1
40m-2
Total
10+X
X
1ELAMSSON Olivia7885Vetlanda BSK256/ 1297/ 155354
Barebow - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
50m-1
50m-2
Total
10+X
X
1LARSSON Magnus7880Skogens IF Korsvägen299/ 1262/ 3561124
2MODIG Ernst Anders Torbjörn7953Åtvidabergs BSK265/ 2279/ 154472
3ROBACK Peter7887Västerviks BSK263/ 3268/ 253192
4JOHANSSON Lotta41659Kalmar Bågskyttesällskap239/ 4250/ 448930
Barebow - Master 50 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
40m-1
40m-2
Total
10+X
X
1PETERSSON Tore1796Grimslövs AIF317/ 1336/ 16532614
2FREDRIKSSON Mats4533Växjö AIS279/ 2294/ 2573113
3KRONVALL Lars7880Skogens IF Korsvägen270/ 3256/ 3526114
Compound - Knatte 10 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
20m-1
20m-2
Total
10+X
X
1LÖVGREN Hannes7880Skogens IF Korsvägen335/ 1290/ 16252210
Compound - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1JOHANSSON Viggo41659Kalmar Bågskyttesällskap315/ 1303/ 1618121
Compound - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
50m-1
50m-2
Total
10+X
X
1JOHANSSON Håkan7880Skogens IF Korsvägen336/ 2340/ 56763619
2ANDERSSON Annelie7885Vetlanda BSK335/ 3340/ 46753713
3KULLBERG Alexander7880Skogens IF Korsvägen341/ 1334/ 76753511
4HELLMAN Martin7953Åtvidabergs BSK333/ 4341/ 26743717
5KULLBERG Andreas7880Skogens IF Korsvägen332/ 5340/ 36723512
6MOSÉN Peter7864BK Gripen327/ 7342/ 16693110
7CLAESSON Pierre38389Sävsjö BK323/ 9336/ 6659288
8EINARSSON Tobias7880Skogens IF Korsvägen330/ 6329/ 8659287
9ANDERSSON Lennart7885Vetlanda BSK325/ 8312/11637187
10OTTOSSON Christoffer7880Skogens IF Korsvägen310/11316/10626207
11JAKOBSSON Tomas7880Skogens IF Korsvägen299/13326/ 9625219
12JAMIL Pethra7880Skogens IF Korsvägen318/10303/12621182
13ANDERSSON Peder7880Skogens IF Korsvägen302/12292/13594145
Compound - Master 50 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
40m-1
40m-2
Total
10+X
X
1HADROUS Khalid7887Västerviks BSK341/ 1345/ 16864014
2GRANQUIST Mats7885Vetlanda BSK332/ 2342/ 26743419
3HÅKANSSON Bo7880Skogens IF Korsvägen328/ 3335/ 36632310
4JOHANSSON Lars7887Västerviks BSK323/ 4334/ 46572410
5JANSSON Åke46024Färjestadens Bågskytteklubb322/ 5319/ 5641269
6JOHANSSON Ann7880Skogens IF Korsvägen302/ 6293/ 659591
Longbow - Elit Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
40m-1
40m-2
Total
10+X
X
1KRONVALL Pia7880Skogens IF Korsvägen244/ 1222/ 146631