NM Innendřrs 2017 NM Innendørs 2017
Lillestrøm & Omegn Bueskyttere (LOB)
Skedsmohallen, Lillestrøm, from 31-03-2017 to 2-04-2017
NM Innendřrs 2017
Recurve Rekrutt Jenter [Etter 60 piler]
 
Recurve Rekrutt Jenter [Etter 60 piler]
Pl.
Skytter
Klubbkode
Klubb
18m-1
18m-2
Tot. dist.
10
9
1JOHANSEN Bettina MobergFANAFana Bueskytterklubb273127815512131
2STORELV AmalieTINDETinden Bueskytterklubb255327025251818
3EIDE SaraFØRDEFørde Bogeskyttarklubb24762465493524
4EVANG SaraULLENUllensaker Bueskytterklubb23882494487924
5KLINGENBERG LinneaRANARana Bueskytterklubb23492523486924
6MOSBAKK GydaULLENUllensaker Bueskytterklubb25042349484518
7THORVIK SofieLILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere2485232114801117
8BLINDHEIMSVIK Ida LinneaVIGRAVigra IL - Bueskyttere234102446478315
9SÆLE KristinaBERGEBergen Bueskyttere241723310474119
10STENSTAVOLD IngeborgBÆRUMBærum og Omegn Bueskyttere2321123784691212
11RUUD Sara MatildeSARPSSarpsborg Bueskyttere2702197154671319
12BRODSHAUG Aino LeiraSKREISkreia IL - Bueskyttere211132397450413
13THORSEN RikkeULLENUllensaker Bueskytterklubb2221221212434610
14RIIS Celine Isabell ElsteinLILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere206152081341456
15LIEN HennieTINDETinden Bueskytterklubb210141941640448
16HANSEN Tilde WahlASKIMAskim Bueskytterklubb162182071436956
17VÅGSHOLM Margaret SynesVIGRAVigra IL - Bueskyttere179171821736116
18RINGSØ Emilie HansenELVERElverum Bueskyttere157191761833341
19ROALD MariaVIGRAVigra IL - Bueskyttere1931612720320411
20ANDERSEN Rebecca SjølieULLENUllensaker Bueskytterklubb103201341923723