NM Innendřrs 2017 NM Innendørs 2017
Lillestrøm & Omegn Bueskyttere (LOB)
Skedsmohallen, Lillestrøm, from 31-03-2017 to 2-04-2017
NM Innendřrs 2017
Brackets
 
Recurve Rekrutt Gutter
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Ludviksen TorjeTINDETinden BueskytterklubbBye
 
Ludviksen Torje7
Ovedal Torjus1
17Myrstad NikolaiLILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere3
16Ovedal TorjusSTAVAStavanger Bueskyttere7
Ludviksen Torje6
Aune Sander Espeseth4
9Sørhøy Skagemo JonasSVERRSverresborg BueskyttereBye
 
Sørhøy Skagemo Jonas57
Aune Sander Espeseth6*9
 
8Aune Sander EspesethASKIMAskim BueskytterklubbBye
Ludviksen Torje6
Heier Elias Fagerbakken2
5Heier Elias FagerbakkenASKIMAskim BueskytterklubbBye
 
Heier Elias Fagerbakken6
Roald Magnus Lagabø4
21Backlund SindreDRAMMDrammen Bueskyttere0
12Roald Magnus LagabøVIGRAVigra IL - Bueskyttere6
Heier Elias Fagerbakken6*9
Langdal Halvor58
13Estensen Oscar AlexanderBÆRUMBærum og Omegn Bueskyttere6
20Lüngsveds Martin FisketjønnSTAVAStavanger Bueskyttere2
Estensen Oscar Alexander3
Langdal Halvor7
 Finale
4Langdal HalvorHUNDEHundeidvik IL - BueskyttergrupByeLudviksen Torje6
Synnes Isak HusevĂĽg2
Bronse
3Orvedal Asbjørn OlavFANAFana BueskytterklubbByeHeier Elias Fagerbakken4
 Tøsdal Karl-Ludvik6
Orvedal Asbjørn Olav6
Dammen-dahl Ingar0
19Østensen HenrikDRAMMDrammen Bueskyttere0
14Dammen-dahl IngarBÆRUMBærum og Omegn Bueskyttere6
Orvedal Asbjørn Olav4
Tøsdal Karl-Ludvik6
11Laurent-Gonnet AlrickHORTEHorten BueskyttereBye
 
Laurent-Gonnet Alrick2
Tøsdal Karl-Ludvik6
 
6Tøsdal Karl-LudvikFANAFana BueskytterklubbBye
Tøsdal Karl-Ludvik4
Synnes Isak HusevĂĽg6
7Synnes Isak HusevĂĽgVIGRAVigra IL - BueskyttereBye
 
Synnes Isak HusevĂĽg6*9
Fagerheim August Brian Hagen5M
 
10Fagerheim August Brian HagenVIGRAVigra IL - BueskyttereBye
Synnes Isak HusevĂĽg6
Padderud Thor Erik4
15Nordhagen-Martinsen FilipULLENUllensaker Bueskytterklubb6
18Lindstad MatiasASKIMAskim Bueskytterklubb2
Nordhagen-Martinsen Filip0
Padderud Thor Erik6
 
2Padderud Thor ErikHVALSHvalstad IL - BueskyttergruppeBye