Mani pirmie starti janv?ris 2017 Mani pirmie starti janvāris 2017
SK "Curland" (CUR)
M.Namiķa ielā 2b, Grobiņa, from 08-01-2017 to 8-01-2017
Mani pirmie starti janv?ris 2017
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Rekursīvais loks - Pieaugušie iesācēji, 21+
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1KRŪZE ValdisLAT06Bandavas Strēlnieki234/ 3252/ 1486816
2SIŅICINS UldisLAT02Odisejs242/ 1237/ 3479916
3SEDIHS IljaLAT09Fram226/ 4233/ 4459614
4KRŪZE Liene AdrianaLAT06Bandavas Strēlnieki225/ 5230/ 545588
5SPĀĢIS AigarsLAT06Bandavas Strēlnieki205/ 8246/ 24511215
6CERTKOVS ViktorsLAT01Amazones220/ 6212/ 743269
7VAŽA KristapsLAT03Archery Liepāja205/ 9226/ 6431211
8SKELTONA MaijaLAT01Amazones208/ 7209/ 8417412
9MKRJANA KarineLAT01Amazones204/10199/ 940339
10KROTOVS AleksejsLAT09Fram241/ 2122/14363812
11LŪCIŅŠ MārtiņšLAT03Archery Liepāja171/11153/1032415
12SIKSNA IngaLAT01Amazones155/12145/1130010
13KALLINGS KristiānsLAT07Curland145/13128/1227333
14DZILNIŅA AivaLAT01Amazones129/14128/1325711
15LIVANOVS AleksejsLAT09Fram54/1581/1513503
Rekursīvais loks - Jaunieši 15-17 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1SKELTONA VendijaLAT01Amazones234/ 1236/ 1470614
2SAKNE LuīzeLAT02Odisejs155/ 3171/ 232608
3MEĻŅIKOVA JekaterinaLAT09Fram162/ 2152/ 331422
4FROLOVA KarolinaLAT09Fram66/ 4148/ 421433
Rekursīvais loks - Jaunieši 13-14 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1ARETA KAĻĪŅINA NikolaLAT03Archery Liepāja216/ 1237/ 1453612
2LANDMESERE Paula HelēnaLAT01Amazones190/ 2206/ 2396312
3ŠAVŠAJEVS TimursLAT02Odisejs182/ 3129/ 431105
4JAUNSKALŽE AnceLAT03Archery Liepāja146/ 4155/ 330113
5BABAŠS NikitaLAT02Odisejs100/ 5110/ 521015
6ĶERUŽE Sofija BellaLAT08Drlšsk92/ 6104/ 619602
7BĒRZIŅA Amanda SabīneLAT03Archery Liepāja82/ 753/ 813502
8REIJERE AnnijaLAT07Curland61/ 861/ 712200
Rekursīvais loks - Jaunieši 10-12 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1SIKSNA EvijaLAT01Amazones212/ 1211/ 2423314
2SERGEJEVS RomansLAT01Amazones198/ 2214/ 141248
3ŠAVŠAJEVA AnnaLAT02Odisejs193/ 3176/ 336954
4BOBRIHINS AndrejsLAT02Odisejs182/ 4166/ 534856
5KLESTROVS Kārlis ErnestsLAT03Archery Liepāja175/ 5171/ 434654
6VOROBJOVS NikitaLAT03Archery Liepāja150/ 7158/ 630813
7DZILNIŅA KitijaLAT01Amazones140/ 8152/ 729227
8VALDMANIS JānisLAT01Amazones152/ 6139/ 829111
9JEKSTE JurģisLAT03Archery Liepāja113/ 9108/ 922122
10GĀRDE EmīlijaLAT03Archery Liepāja74/1084/1015804
Rekursīvais loks - Bērni 7-9 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
10m - 1
10m - 2
Kopā
10
9
1GIŅKO AngelinaLAT02Odisejs292/ 1294/ 15864515
2VITKUS RainersLAT07Curland286/ 2289/ 25753819
3ŠAVŠAJEVS MaratsLAT02Odisejs256/ 3251/ 45071122
4SPIĢĒNS RobertsLAT03Archery Liepāja233/ 4254/ 3487826
Rekursīvais loks - Jaunās cerības
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1LAGZDIŅŠ LaurisLAT07Curland263/ 1271/ 15341918
2SMELOV PhilippLAT05AJR Ltd247/ 4267/ 25141717
3BĀRENE IrīnaLAT01Amazones253/ 3259/ 35121520
4DEŅISENOKA Līga IlonaLAT01Amazones259/ 2248/ 55071318
5BORGS KasparsLAT07Curland241/ 5249/ 44901211
6MIĻČS SergejsLAT05AJR Ltd205/ 6195/ 6400313
7JĒKABSONE SarmīteLAT08Drlšsk134/ 7167/ 730156
Kompaktloks - Pieaugušie iesācēji, 21+
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1KIRILOVSKIS AleksandrsLAT09Fram248/ 1262/ 1510732
2VAGANOVS RobertsLAT01Amazones203/ 2221/ 2424111
Kompaktloks - Jaunieši 10-12 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1RADKO KirilsLAT02Odisejs258/ 1242/ 15001118
Kompaktloks - Jaunās cerības
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1NORENBERGS MārisLAT03Archery Liepāja268/ 1273/ 15411638
Neaprīkots loks - Pieaugušie iesācēji, 21+
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1RONIS JānisLAT07Curland227/ 1187/ 441479
2RIEKSTIŅŠ KārlisLAT10Lindales uguns213/ 2201/ 141459
3GŪTMANE SigitaLAT03Archery Liepāja177/ 6200/ 237738
4ŠPORS OskarsLAT07Curland202/ 3175/ 737718
5GANSONS EdgarsLAT03Archery Liepāja191/ 5181/ 637239
6KANTS JānisLAT11Savage Archer156/11197/ 335348
7KAULIŅŠ ĢirtsLAT10Lindales uguns193/ 4156/ 934918
8GŪTMANIS RaimondsLAT03Archery Liepāja164/ 9162/ 832614
9LINDE MārtiņšLAT01Amazones165/ 7153/1131817
10VIDĒJS ElmarsLAT10Lindales uguns159/10155/1031425
11KĻAVA IgorsLAT06Bandavas Strēlnieki123/12181/ 530432
12RABKEVIČS IvarsLAT01Amazones165/ 8133/1329805
13CEĻDOMS KristapsLAT03Archery Liepāja112/14138/1225011
14ŠPĒRA - ŠPORA BaibaLAT01Amazones112/1378/1519003
15SAVČENKO OdarkaLAT09Fram85/15100/1418504
Neaprīkots loks - Jaunieši 15-17 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1TRINKŪNA Kintija LaimaLAT10Lindales uguns136/ 2174/ 131006
2BUBLAUSKIS ArtursLAT10Lindales uguns146/ 1140/ 228625
3SILIŅA EvelīnaLAT10Lindales uguns121/ 3108/ 322914
Neaprīkots loks - Jaunieši 13-14 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1KANGISERS GvidoLAT10Lindales uguns102/ 196/ 119802
Neaprīkots loks - Jaunieši 10-12 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1SPĀĢE MadaraLAT10Lindales uguns95/ 2110/ 120521
2BLŪMS MārtiņšLAT10Lindales uguns88/ 396/ 218403
3STRAZDĪTIS VernersLAT03Archery Liepāja69/ 479/ 314810
4ROBERTS AlensLAT03Archery Liepāja96/ 146/ 414212
Neaprīkots loks - Bērni 7-9 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
10m - 1
10m - 2
Kopā
10
9
1RONE NoraLAT07Curland276/ 1276/ 15522132
2SALNA ArtisLAT07Curland268/ 2273/ 25412515
3CEĻDOMA PaulīneLAT03Archery Liepāja266/ 3261/ 35271030
4VĒRDIŅA GerdaLAT03Archery Liepāja251/ 4259/ 45101225
5GALZONE MadaraLAT01Amazones249/ 5243/ 6492820
6REIJERS MarkussLAT07Curland237/ 6246/ 5483722
Tradicionālais loks - Pieaugušie iesācēji, 21+
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1MOROZKOV SamirLAT01Amazones188/ 1187/ 137576
2SERGEJEVA JeļenaLAT01Amazones90/ 277/ 216710
Tradicionālais loks - Jaunieši 10-12 gadi
Poz.
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1VALDMANIS JānisLAT01Amazones44/ 149/ 19300