Indoor Archery World Cup 2016-17 Stage 3 Indoor Archery World Cup 2016-17 Stage 3
World Archery (WA)
Nimes (FRA), from 20-01-2017 to 22-01-2017
Indoor Archery World Cup 2016-17 Stage 3
Entries by Event
 
RMRecurve Men
Target
Rank
Name
Ses.
BELBELGIUM
019CDESHORME MichelQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CHNPR CHINA
020BWANG HongshengQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021BZHANG HeQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CZECZECH REPUBLIC
066B388BERANEK RadekQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESPSPAIN
027C10ALVARINO GARCIA MiguelQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016BAMAT REMIREZ EugenioQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017BCASTILLO PALOMINO DomingoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055DDEL OLMO SergioQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014BGAZTELUA JavierQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063DGOMEZ GUTIERREZ JoseQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028CGONZÁLEZ ESPINILLA JorgeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062DRIBAS ErfanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015BSANCHEZ MUÑOZ PedroQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018BSANZ AlfonsoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025CSIMO AlvaroQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026CVEIRA MORENO Vicente EnriqueQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
050CALONSO SebastianQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055A281ANTOINE ThomasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051CAPPIETTO ChristianQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026A214AUBERT ThomasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022ABELAY VincentQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055CBERGER ThomasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057CBERGUIN PhilippeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
067ABIDAULT JeromeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
058ABLANDIN ThomasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021ABOSSARD FlorianQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060CBOUTET AlainQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066ABRESCH Jean LouisQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054ABUREAU PierreQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062ACABOT AntoineQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053BCABREIRA ArmandoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054CCAILLET PhilippeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028ACHALDEBAS RonanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020ACHENEAU EmilienQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016ACHOLLEY AndreQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
067CCOLLARD RenaudQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062CCOLTEL NicolasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056ACORDEAU RichardQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014A34DANIEL LucasQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065ADELABROSSE SylvainQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025ADELMAS DenisQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017ADELOISON DanielQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061ADESBIEYS ChristopheQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054ADIAZ KévinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068CDOMITILE MaelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
058ADUCOS JohanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063ADUFOUR SébastienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
058CDULIN NicolasQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068AFAUCHERON ThomasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057AFICHET RomainQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051AFRICOTEAUX GermainQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056CGERZAIN PierreQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020A291GIROUILLE RomainQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053AGRAS JimmyQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065CHERMENT MickaelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069AHERNANDEZ GaëlQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056AHURSTEL GuillaumeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024CKREJ GregoryQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022CLEFEBVRE AnthonyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069CLEMAIRE GeraldQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053ALEON Jean-paulQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057ALIBERT EricQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061CLOPEO KevinQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027ALOUCHE BenjaminQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055AMACÉ GodefroiQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057CMALLART RomainQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056CMARIE ThibaultQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052CMARTINET StevenQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021AMASSON MartialQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053CMORFAUX ChristianQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053CMORTEMOUSQUE GeoffreyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052A126MULOT FlorentQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018ANAGLIERI ThomasQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055CNICOLINI HervéQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024APIGNOLY FranckQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
059APIGNOLY JérômeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021CPIRON BenjaminQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064A41PLIHON PierreQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015ARICQ SergeQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060A210SANNA MichaelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063CSCHNEIDER FlorentQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023ASEJOURNE DenisQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064CSEPTIER RomainQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
058CSERPI LuigiQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054CSINARDET JulienQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
059CSOLBACH JulienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019ATEISSIER PhilippeQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020C6VALLADONT Jean-CharlesQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066CVIALETAY PhilippeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023CVILFEU EmmanuelQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050AZOPFMANN MaximeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
060BCAINE AndyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062BHALL TomQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061B24HUSTON PatrickQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057BKANNAN Sathish KumarQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020CQADIR AdeelQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057DREID ChrisQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
059BSZE TonyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026DTHOMSON SteveQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GERGERMANY
023ABANNA BrahimQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027BFRANK GrimmQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061D383RIEGER CedricQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
059DTHOMAS OdonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060DTSCHERNITSCH EngelbertQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRIIR IRAN
069DEBRAHIMI SADRABADI OmidQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRLIRELAND
028DBANKS AdamQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065BYOURELL JasonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ISRISRAEL
058B294MATZKIN GuyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
020BBATTAGLIA GiulianoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022BBERTOLINI AlviseQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019DCARUSO PaoloQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053BDIANI FabrizioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055BFISSORE MatteoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024B138FRANGILLI MicheleQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053DFRASSONI AndreaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056BMAGRINI EmanueleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018D133MANDIA MassimilianoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050BMARENGO GianmariaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051BMARESCA AlfredoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017DMOLFESE FabioQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023B104MORELLO MarcoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021BPARIS TitoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054DPERABONI MarcoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054BRUOZI UberQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
JPNJAPAN
021DMIYAHARA MasashiQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
KORKOREA
016CGYE Dong HyunQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014CIM Ji WanQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015CKIM Joo WanQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018C1KU BonchanQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017C60OH Jin HyekQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
KSASAUDI ARABIA
067BALSABIE OsamahQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
LTULITHUANIA
028BSIGAUSKAS VladasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
LUXLUXEMBOURG
068BPOP RazvanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MARMOROCCO
054BELALAOUI IsmailQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055B392JELLOUN MohamedQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MEXMEXICO
058DALVAREZ MURILLO Luis AntonioQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NEDNETHERLANDS
064D364VAN DEN OEVER RickQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065D16VAN DER VEN RickQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
PORPORTUGAL
064BALVES JorgeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014DBEATO Rui PedroQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056BCORREIA DOS SANTOS PedroQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015DFONSECA DavidQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063BNOGUEIRA PedroQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016DSILVA PINTO Rui ManuelQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
RUSRUSSIA
022B99KOZHIN AlexanderQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025D173MAKHNENKO ArtemQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068D118POPOV VitaliiQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SLOSLOVENIA
067DKOSEC MihaelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SRBSERBIA
027DBRZAKOVIC DraganQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
057DAUBORT RémyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020DBOVISI MarcoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055DCAMESI RomanoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057BDANIEL AlainQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022ADE GIUSEPPE TimmyQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021DDIELEN TomQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054DDIMOV VelikoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
058DFABER DominikQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024DFRONTIERE DominiqueQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022DGARAVALDI AvioQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051D664KAUFMANN SimonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023DLETY BaptisteQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056DMARTI AndyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053D605RATHGEB BenjaminQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050D175RUFER ThomasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SVKSLOVAKIA
023B351HURBAN JR. VladimirQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
TUNTUNISIA
058B392BEN BRAHIM SaberQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
USAUSA
025B444DENTON DouglasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026B2ELLISON BradyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023C7GARRETT ZachQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066DSTEVENSON Thomas JRQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
RWRecurve Women
Target
Rank
Name
Ses.
DENDENMARK
048B164DEGN RandiQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESPSPAIN
031B132ALARCON TORRES MiriamQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007DBAREA UNZUETA Miren KoroQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050BKNÖRR IruriQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008DPALACIOS NievesQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009DSANCHEZ TeresaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESTESTONIA
074DKASAK BessiQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
075D111PARNAT ReenaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
073CABBOUDA KhadijaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072A251ADICEOM AudreyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070ABERLIOZ LaetitiaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
075ABROUSSE AurélieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051ACAZÉ AmélieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
012BCHOLLEY AnnieQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
077ACREMMYDAS AuroreQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050ADE GRANDIS MelinaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029ADUBORPER MarinaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071CESCOFFIER ChristineQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
075CFAYET Marie-NoëlleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049AFIALON SandrineQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
031AFOURMONT MagaliQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072CFOURNIER LydiaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030AGENTILE LisaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
074CHERMENT GaelleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
073AKLOEPPER AnastasiaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048A422LECOINTRE LaurieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029CMAIRE Anne-CatherineQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
074AMAUSSIERE FlorenceQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071A77RUGGIERI LauraQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
076A113THOMAS SolenneQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070CVARLET SandrineQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
010CBETTLES SarahQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009C25FOLKARD NaomiQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011C101PITMAN BryonyQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRLIRELAND
031CALEXANDRU AidaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007BFOLEY RachaelQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008BHEINZE ClaudiaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010BMOLONEY SarahQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009BWILLIAMS MichelleQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
074BALLIERI FrancescaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029D235FRANGILLI CarlaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
073BGENERO AnnamariaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
076BGOZZELINO Silvia RitaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070BLIONETTI PiaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010D65MANDIA ClaudiaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051CREDENTI CristinaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071BSCIPIONI LorenaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072B514SPERA LoredanaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
KORKOREA
007A4CHANG Hye JinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008AJIN YunQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011A30JU HyebhinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010AKIM Eun JungQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007CKIM HyejinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009AKIM MinjungQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
012APARK SehuiQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008CSIM YejiQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MEXMEXICO
030C40BAYARDO GabrielaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
076C21ROMAN AidaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NEDNETHERLANDS
077C172DEDEN EstherQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
PORPORTUGAL
073DGANKINA PolinaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
012CPINTO AnabelaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
RUSRUSSIA
048DBILTRIKOVA TatianaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SLOSLOVENIA
049B73UMER AnaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
049C91DE GIULI ValentineQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070D153DEINEKO IlianaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029B169DIELEN NathalieQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048CJOERIN FlorenceQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071DKLARER TanjaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030BSCHWAGER FrancoiseQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050CWIRTH VéroniqueQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
USAUSA
051D181BENNETT SHELTON LauraQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011BFORD-FAHERTY EileenQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030D24LORIG KhatunaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
077DSTEVENSON Kathleen RobertsQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
RJMRecurve Junior Men
Target
Rank
Name
Ses.
DENDENMARK
069DBAGER MagnusQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068DBRYNNING ChristianQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
067DBRYNNING RasmusQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018CRASMUSSEN Mikkel BerrigQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESPSPAIN
060DABAYÀ PALAU JaumeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014BBARCINA BeñatQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025DCASTAÑO RABASCO JorgeQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015BCASTRO DanielQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066DCOSTA AlejandroQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
012BCRISTEA Denis CatalinQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010BGÖKER SOLA BoraQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061DIGLESIAS CarlosQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064DMARI RIBAS Ivan MariQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065DMERCADER PabloQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009BOROZCO MENDEZ PabloQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
013BPRATS TORRES AdriàQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062DRAMÍREZ FERRER PauQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026DRÍPODAS AdriÁnQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016BURRETABIZKAIA JosuQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESTESTONIA
029DKIVILO KarlQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
074AALONSO MARTIN IvanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029CARMBRUSTER SylvainQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008CBAIN ThimoteQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008ABENACCHIO JulienQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070CBLANC MaximeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014ABOLLA BaptisteQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026ABRARD BastienQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015CCAMBAKIDIS NicolasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015ACARON TanguyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065ACARRERA AntoninQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068CCHIRAULT ThomasQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025ACOLLIN RemiQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
013ACONESA DanielQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062ACOQUET CorentinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069CCOUASNON AnatoleQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069ADEBRUYNE JacquesQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
073ADOMINGUEZ PierreQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061AFARNAUD VincentQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070AFLICK FrançoisQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065CFORET LiamQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014CFRANCOIS ClementQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063CGAUB JulesQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
074CGOSSET ValentinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
075AHERLICQ SamQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068AJACQUEY ClémentQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009CJAMOT MaxenceQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064AJEAN PierreQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063AJIMENEZ MathieuQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029AJULIEN JeromeQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018AKARDACZ IvanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062CKOENIG ThomasQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027AKRAUS StephaneQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028CLEVY-JAMET ValentinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071CLINARELLO QuentinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
067AMAGONNET HugoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066CMANIERO RomainQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
013CMASSE CédricQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071AMENARDO GUZMAN ZaoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011CMOLIS KillianQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030AMOREL DylanQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010AMOULIN LouisQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060CNATIVELLE LucienQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027COGER AdrienQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
012CPAUMIER LoanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017APIKE WilliamQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061CREYMONDIER CorentinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
012ARICHARD ThibaultQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009ARIPAUX ValentinQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016AROUQUET EmilianQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016CSIMOND MaëlQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072ASOREL QuentinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
073CSOULE QuentinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010CSTOVEN FlorentQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017CTAPIE JimQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011ATHIRION LouQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072CTISSEROND MaximeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025CTOURRIERE GuillaumeQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060AVALENTINI LudovicQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064CVOYEZ NathanaëlQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028AVUILLIN ChristopheQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026CWACOGNE HugoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066AWALTER JulienQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
071DHOLDEN RyanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008DMASEFIELD Jack AlexQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010DNAIRN ThomasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070DPERKINS Arron LouisQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072DQUINTON RomanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011DREID JacobQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009DTAYLOR RadleyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GERGERMANY
018BKUHRAU MarkusQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRIIR IRAN
029BHOSSEINI Seyed AbolfazlQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRLIRELAND
025BBIRKBY RichardQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028BMCCABE ShaneQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017BPOWER AdamQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027BVERJANS MACDERMOT FiachraQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
073DGOTTARDINI AndreaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
074DMUSOLESI FedericoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
LUXLUXEMBOURG
027DPOP NoahQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028DWELTER MaxQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NEDNETHERLANDS
016DGROOT WASSINK ChrisQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017DROOS NickQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
075CWILTHAGEN JonahQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NORNORWAY
074BKLINGSHEIM JoakimQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SLOSLOVENIA
014DBIZJAK NikQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015DJAGER MaticQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
075BJEZOVNIK MaksQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
070BBAUDIN JeffersonQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062BBONJOUR MickaelQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063BCAMESI DanielQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060BCHABIN KeziahQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069BCHOFFAT ValentinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
073BCOOKE InnesQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065BFABER FlorianQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068BGONZALEZ SimonQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
067BGUIDETTI JoanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071BMEYLAN EvanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064BMOEKLI FélixQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072BPAPILLOUD NathanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018DPENDVILLE CédricQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066BRENAUD ArnaudQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
RJWRecurve Junior Women
Target
Rank
Name
Ses.
ESPSPAIN
007DBEATRIZ Perez GarciaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039BBLAZQUEZ MATEOS MariaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035BCANALES MARTÍN ÈliaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006DCANTOS-FIGUEROLA LeticiaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004DCASTRO BARCALA Maria CristinaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
002DDIEZ BULLO Sara BeatrizQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037BFERNANDEZ GONZALEZ EvaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046BGALERA LOPEZ DE FELIPE JuliaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005DGARCIA MaiderQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036BGARROTE DE BARROS AlbaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038BLOPEZ AinhoaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040BLOPEZ SylviaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005BMIGUEL BERIAIN IratiQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044BMORAGO GARCIA OceaniaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042BNIEVA SandraQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041BPITARCH LAGUNA MariaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045BPLA MANJAVACAS AdrianaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043BPLA MANJAVACAS AinaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004BZURBANO IratiQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003BZUZA SERRANO MartaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESTESTONIA
005DPOLLUMAE AlexandraQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
035AATCHY KinjalaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043ABAILLION LaureQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007ABARBELIN LisaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005ABASTERGUE ChloéQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040CBERGUIN ManonQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005ABLONDEL ElisaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042ACHAZELET LéaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006BCLAVEL-FOULQUIER HéloïseQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003ACONSTANTIN AlizéeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040ADA FONSECA EmmaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
002BDELTORT DorianeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004AFERRAUD AlexiaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038CFILIPOWICZ AlixQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042CHATTENBERGER EléonoreQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038AKACZMARECK ElodieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039CLAFUITTE MaudeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004BLANGLAIS ClaraQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
002CLESTURGEON SarahQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044ALOUIS MathildeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006AMAIRE MarineQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007BMASSERET JuliaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003CMEDIONI JulietteQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003AMINATO AlineQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037CPICQUART ZoeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041CPLANEIX SophieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045AROBINSON MeghanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041AROYER ManonQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004ARUCHON RomaneQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003BSACO VirginieQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
002ASEBASTIAN VictoriaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036ASOENEN LisaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005BTAVARES InesQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035CTELLIER ClémenceQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046ATOSOLINI JulieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039ATWARDAWA CoralieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036CVACHERAND GaëlleQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
003DBRYANT EmilyQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045CLLEWELLYN-SMITH CharlotteQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043CROGERS TheaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044CTROMANS-ANSELL AlyssiaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
004CNARDINOCCHI LiviaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MEXMEXICO
006CCONTRERAS LuciaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NEDNETHERLANDS
046CDESOUSA GiselleQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NORNORWAY
044DHILLESTAD KathrineQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SLOSLOVENIA
004CJURCA NalaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045DTEVZ SanjaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SRBSERBIA
046DSIKIRUS KatarinaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
041DBÉTRISEY AliceQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040DBLANC VivianeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037DFONTANELLAZ MichèleQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035DFUSEK OlgaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043DGRANGER LeelooQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039DGRBIC AlbertineQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036DMARMY AudreyQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005CPEPPICELLI MaraQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038DPICHONNAZ MaxineQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SWESWEDEN
005CSNÄCKERSTRÖM EbbaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CMCompound Men
Target
Rank
Name
Ses.
ANDANDORRA
049CVIVE ALDAMA LluísQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
BELBELGIUM
043BALLIANCE JordanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044BDE VOGELAERE JochemQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040BDELIVEYNE FredericQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045BDEMEY DominiekQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066D195DEPOITIER JulienQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041BVAN POTTELBERG GiovanniQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042BVERDEYEN LucQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
BIHBOSNIA AND HERZEGOVINA
066CMICO CavicQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065B612VUKELIC DamirQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
BLRBELARUS
047D119LAVRENTIEV OlegQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CHNPR CHINA
040BZHANG ZhifengQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CROCROATIA
057D6BUDEN DomagojQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056D52MARKES IvanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055D125PUTRIĆ VjekoslavQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048C33VAVRO MarioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
047CVRLEC LovroQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
DENDENMARK
041D8DAMSBO MartinQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043D54DARUM AndreasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042D2HANSEN StephanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESPSPAIN
048BÁLVAREZ RODRÍGUEZ JoséQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
033DBARREDO Juan JoséQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057BBARREDO PONCELAS FernandoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049BBERRIDI GENUA AitorQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056B28BLAZQUEZ AlbertoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030D320CANALEJAS VictorQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052BCANEDO RubenQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029DCASILLAS DEL MONTE DanielQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039DDE CIA GALLEGO ArturoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050BDEACON MickQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014DFERNANDEZ GONZALEZ Miguel AngelQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053BGARCÍA LUZÓN José AntonioQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015DGOMEZ ORTEGA AngelQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027DHERNANDEZ GARRIDO RaulQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028DHERRAIZ OSUNA JordiQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
058BJORGE JULIO Perez DiazQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016DLOPEZ RamonQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055BMARTINEZ ORTIZ BorjaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
031DMEDINA LUCHENA Lorenzo ManuelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037DMERIDA RODRIGUEZ JoaquinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054BPÉREZ CERVINO FélixQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
032DRODRÍGUEZ ROJAS MauricioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
034DTORRÓ JoséQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESTESTONIA
048B468RESSAR EvertQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FINFINLAND
053DJARVENPAA MarkoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043C109JUUTILAINEN MikkoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054DLAAKSO TuomoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052DLOITOKARI PekkaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FPOTAHITI
065CBUREAU MiguelQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
020CADALBERT DavidQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
032CALOUI HoussamQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022ABABOU EricQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020CBAIL JoséQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051ABARAER QuentinQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038ABARBIER ThierryQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040ABARET BenjaminQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019CBERAIL PierreQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
031CBERTIN GregoryQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041ABOISSAU StephaneQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016CBONDON MorganQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018CBONVALET FrédéricQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035A66BOULCH Jean PhilippeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
033A373BRASSEUR SebastienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024CBRAULT ThomasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015CBRUNSTEIN ClaudeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015ABURRUS RaphaelQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017BCAPPELAERE AdrienQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014CCARISTO ClaudeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015CCASTALION SebastienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018ACHAMBOLERON LucQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048ACLAPIÉ SébastienQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052ACOLLARD LaurentQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025CCOPIN FrédéricQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014ACORBEZ CharlesQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014ACORTESE Jean - BaptisteQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029ACROSSIN JimmyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043ACVEJIC AlexandreQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030C468DAULEU LudovicQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022CDE GRANDIS JocelynQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062ADEBIÉE AlainQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018ADELHAYE AurélienQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023C93DELOBELLE FabienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040C59DELOCHE Pierre-JulienQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049ADERONZIER SimonQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016ADONNIOU YannickQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018CDORGET Jean PhilippeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
031ADOUMINGE DavidQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027A76DOUSSOT ChristopheQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016ADUBOIS ReginaldQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060ADUCROT HervéQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049ADUHEZ PhilippeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056ADUPUIS AnthonyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046ADURIVAUD ManuelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
032AFEYBESSE Jean FrançoisQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050AFORMAUX EricQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045AFOUASSIER XavierQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
033CGASSE NicolasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028C16GENET DominiqueQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054AGERARD NathanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061AGODALLIER FredericQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014BGRZEMSKI CedricQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063AHAAG NiklasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014CHAYNES EricQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025AHUMETZ GuillaumeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
034CHUON GuyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019ALALLEMANT JulienQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015BLAMBERT DavidQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039ALECOMTE DavidQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017CLEFEUVRE CamilleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018BLEGER ChristopheQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028ALEREBOURS BorisQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021ALESAGE Jean MarieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016CLESAGE Jean OlivierQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026CLESAGE JulienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038CLIENARD SébastienQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042AMARIE PascalQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019AMARINI CedricQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
059AMARTIN AngelQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037AMAZÉ BenoîtQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
047AMAZÉ TanguyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053AMAZEAU EricQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017AMEDEIROS RafaelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015AMENARD FabriceQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044AMORICE AlexandreQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039CMURAILLE-MEDER KevinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020ANECTOUX CédricQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026APAUNER JoanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016BPEYRONDET FrancoisQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057APOPPING DamienQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036AQUIQUERE AntoineQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030ARIBERO ThierryQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023AROGER SebastienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
034ARONDELOT CyrilQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041CROUGIER MathieuQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027CRUBBEN GuillaumeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037CSCHRYVE Jean-loicQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048ASEGRET GuillaumeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029CSTEFFANN Pierre-AlainQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021CTHIEFFINE JulienQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021ATHIERRY JeremieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024ATURC YannQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017CVAN DERCAMERE MaximeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055AVEDOVOTTO FranckQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
034B86BUSBY DuncanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063DFOLEY JohnQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038B432FROGGATT SimonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036BHOLMES SimonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064DLU GuanlinQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043AMCLEAN ChrisQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039BNOTT JonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
033B19RAVENSCROFT AdamQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035BRICHARDS CarlQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037BSCOTT SimonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020BTAYLOR ChrisQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019BWHITTINGHAM AllistairQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GERGERMANY
045CASBACH JensQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060DHARTMANN DanielQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046CKONTSCHAK TobiasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044C70LAUBE MarcusQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017DLUEPKEMANN HenningQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062DSANDL LukasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018DTHRUN FriedhelmQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
HUNHUNGARY
042B50OROSZ ViktorQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRLIRELAND
039BBANKS ChristyQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037BJUDGE FiachraQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062CKEENAN JohnQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061CMURPHY HughQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060CROGERS MACRUAIDHRI EamonQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038BSHARVIN MarkQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
024BBELLOMETTI DevidQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
031BBENEDINI FabioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025B284BOVINI MauroQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026BCANCELLI GianpaoloQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021BCARMINIO AntonioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018BCECCARINI LeonardoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021DDELLA STUA ValerioQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015B99DI MICHELE LuigiQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016BLAZZATI GabrieleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014BLEOTTA AndreaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023B26NENCIONI MicheleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017B12PAGNI SergioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027B22PAGNONI FedericoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028BPALUMBO MicheleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
030BPETTENAZZO FedericoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019BPOMPEO AntonioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022BRISINI AlessandroQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048DSALIMBENI EzioQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
060BSCHIARI SilvioQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050DSEIMANDI GiuseppeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
059BSIMONELLI AlbertoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020BTORTORE ClaudioQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049DTOSO FedericoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
029BTULLINI MicheleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
032BVERSACE DavideQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
LUXLUXEMBOURG
047BBEGA PatrickQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MEXMEXICO
064A25CARDOSO MarioQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NEDNETHERLANDS
040D165BLEYENDAAL RubenQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036DDOLDERMAN SanderQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039D5ELZINGA PeterQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038DKIRCHNER DennisQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041DKROL MatthijsQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
064C1SCHLOESSER MikeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035DSTAS HareldQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040DTONNAER BasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063CVAN DE VEN PimQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037D42VAN EIL ThomasQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
PORPORTUGAL
041CALMEIDA JoãoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042CBAPTISTA CarlosQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043CFÉLIX NunoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044BOLIVEIRA NunoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
RUSRUSSIA
046BBASHKIREV AlexeyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SLOSLOVENIA
064B41SITAR DejanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
035C80BURRI KevinQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038C46HAEFELFINGER RomanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
061BHÉRITIER PascalQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039CJAECKY GregorQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040CPETRAGLIO MarcoQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051DPYTHON ChristopheQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
063BPYTHON RolandQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
062BRUIZ OlivierQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021CSANTARELLI RobertoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037CSCHMIDT AlainQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036CVIEILLE ThierryQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SWESWEDEN
042CANDERLE MikaelQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044DLEIJON PeterQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
UKRUKRAINE
049DKISHCHAK BohdanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021B173VINOGRADOV RomanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
USAUSA
059C15ANDERSON SteveQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044AAYERSMAN GarrettQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052C181BASS HenryQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
017DBEAUBOUEF ChanceQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
066ABEAUDRY EricQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
067CBENTCIK JaysonQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
015D63BROADWATER JesseQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
040ACHECKEROSKI TimothyQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
057CCHRISTENBERRY DarrinQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049CCLAYTON JesseQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024DCOUSINS DaveQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
020D31DEATON BridgerQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055C373DESTON ChrisQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
056C21GELLENTHIEN BradenQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
019D112GILLINGHAM TimothyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039A580GOMEZ ThomasQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042A261HOUSER DavidQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
067AHOWARD JeffQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
044C181MANFULL StevenQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038A213MORGAN TateQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065AOHMAN DavidQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023DPOLLARD MichaelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
018DREYES BrandonQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
058C373RYALS GeorgeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
050CSABOL JustinQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054C116SCHAFF KristoferQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043BSCHLANGEN JakeQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037ASINAL PatrickQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
016D373SORRELLS CalebQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
014D84SULLIVAN MattQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026DTEDFORD AaronQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
021D36TEDFORD PaulQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
022DTHACKER DonnieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041A241VINCENT ShawnnQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025D35WIFLER AlexQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
051C300WILDE LoganQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048C3WILDE ReoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043DWILKEY KevinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
065DWILLIAMS EvanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CWCompound Women
Target
Rank
Name
Ses.
CHNPR CHINA
047BZHANG LinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CROCROATIA
045B378PUTRIC JosipaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
DENDENMARK
012A32ANEAR ErikaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011D31JENSEN TanjaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011A3SONNICHSEN SarahQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESPSPAIN
044ABEGOÑA Molina RodriguezQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041ABERMUDEZ RebecaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009DCEDILLO DÍAZ Eva MaríaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042ADEACON KathyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045AGOMEZ MariaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043A9MARCOS AndreaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010DMARTINEZ CALVO RaquelQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046CMERIDA MORENO ShenaidaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008DTRIGUERO DE LA JARA CintiaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
047CURRESTARAZU ARINA LetiziaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESTESTONIA
013C125JAATMA LisellQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FINFINLAND
013A204LANTEE AnneQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
047ABENAYED-DUHEZ SalimaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011ABONDON AngeliqueQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048ABOURELLY AnneQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042CBOUTELEUX MyleneQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003A120BURNET LucieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046ACHESSE JoannaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004ACHUPIN JulieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049ACONESA AnnaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010A26DE MATOS LaureQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
001AGALVEZ ElodieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041CGRAVERON LydieQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010AHERVE CatherineQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007AHERVE SandraQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009ALABOUYRIE MichelleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
002ALEBECQUE PascaleQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006ALEGER PatriciaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008AMOISAN LauraQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043CMONTAGNE ElodieQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005APAJOT SophieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
005CBROWN HannahQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007C108CLARK DaisyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008CCORLESS SusanQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
001C115GALES AndreaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
045DGREENWOOD HopeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
002CHOLDERNESS LucyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003C29JONES NaomiQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048B17PRIEELS SarahQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004CROBB KirstyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006CSIMPSON NicholaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GERGERMANY
007DENDLICHER MelanieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
049BJANKER KarinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005D28MEISSNER JanineQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006D44SCHALL VeliaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRIIR IRAN
044C77GHASEMPOUR SakinehQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRLIRELAND
041DQUINN AdriaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042DROGERS MHICRUAIDHRI DeirdreQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
049C79ANASTASIO AnastasiaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
042BFINESSI MonicaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043B337FOGLIO AlessiaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
041B51FRANCHINI IreneQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
012BMENEGOLI ElenaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011B4TONIOLI MarcellaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
KORKOREA
047DSO Chae WonQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046D56SONG Yun SooQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
LTULITHUANIA
044BBABININA JelenaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MEXMEXICO
044D260MERINO BrendaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
043D8OCHOA-ANDERSON LindaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NEDNETHERLANDS
002B59COUWENBERG MartineQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004B150DE LAAT SanneQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007BELZINGA VanessaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
001BFREDERIKS SybrenneQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
003B30MARKOVIC IrinaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005B11VAN CASPEL IngeQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
008BVAN DER LOOY SandraQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006B150VERMEULEN JodyQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
POLPOLAND
012C82SHKOLNA MariyaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
PORPORTUGAL
045CSANTOS CristinaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
RUSRUSSIA
010C13AVDEEVA NataliaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
048C61KOROLEVA ElizavetaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010B23LOGINOVA AlbinaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009B6VINOGRADOVA MariiaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SLOSLOVENIA
013DCEKADA DoloresQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046C10ELLISON TojaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SRBSERBIA
046A167LJUBINKOVIC MarijaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
010B106DE GIULI ClementineQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
UKRUKRAINE
011C63BORYSENKO OlenaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
009C49DIAKOVA ViktoriiaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
010C75POZNIAKOVA TetianaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
011C244SHKLIAR KseniyaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
USAUSA
003DCOLIN ChristieQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
046B120COX CassidyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
001D15CROOK DahliaQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
002D47KELLER LexiQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004D225PAVLIK KaliQualification session 4: Saturday at 11:30 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CJMCompound Junior Men
Target
Rank
Name
Ses.
BIHBOSNIA AND HERZEGOVINA
074DDJUKIC BozidarQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESPSPAIN
070CBERMUDEZ EduardoQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071CCALDERON SergioQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072CCEREZO BERNET JavierQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068CGARCIA EndikaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069CLINARES GonzaloQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
073CMARI MARI CarlosQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028CSORRIBES ORTIZ JorgeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESTESTONIA
068BAAS ArturQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069BKAND CaiusQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070BPUUSEPP KristjanQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
027BALOUANI NeilQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
073ABECQUET LucasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053ACADRONET NathanQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
069ACHARTRAIN AxelQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028BCHAUVEAU BaptisteQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068ADELAVAULT NicolasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052AGARDEUR AntoninQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
072AGIRARD NicolasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
075DGUY TimothéQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055AHAUDIQUET YannQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
074ASIRUGUET GaldricQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070ATABARIES ChristopheQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071ATAVARES JoachiMQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054ATOMBUL AlexisQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
071DBOURNE OliverQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023ACAINE JacobQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026CCARPENTER AdamQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
028ACLAYTON-SMITH OliverQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024AHOLMES AlexQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025CHOWSE JamesQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026AJONES GriffQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023CRALLS LukeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027CTAYLOR DavidQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025ATHOMAS NathanQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024CTHOMAS-PRAUSE KaiQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
027AWALSH JakeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
070DWISEMAN LukeQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055CWONG MatthewQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRLIRELAND
052CBEN MerrimanQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053CFOLEY DanielQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
025BFESTI ManuelQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
026BMIOR VivianoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024BRANDAZZO FabioQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023BSUT JesseQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
KORKOREA
054CHONG Sung HoQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
LUXLUXEMBOURG
028DBEGA TimoQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MEXMEXICO
072BBECERRA MiguelQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
071BLUIS CuburuQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
055BSEBASTIAN GarciaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
PORPORTUGAL
052DGANKIN NikitaQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SLOSLOVENIA
074CMODIC StasQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
026DDIRREN ArthurQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
024DOBERSON LucaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
025DVALLARO AndreaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
023DVARONE JustinQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SWESWEDEN
073BBORGSTROM HampusQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
052BKVALÖY MarcusQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
053BLUND ElvinQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
USAUSA
069DGREEN III RoyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
068DHUGHES EliQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
054BSAPP CarsonQualification session 1: Friday at 14:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
CJWCompound Junior Women
Target
Rank
Name
Ses.
BELBELGIUM
006DPARENT CoralieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038CSCHOEL LucieQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESPSPAIN
035AALVAREZ COLLADA MariaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037ACEREZO BERNET TeresaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
039ACHAMARRO EvaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
038AFERRANDEZ TEJERO ClaudiaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036AVICTORIA Perez GarciaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ESTESTONIA
038BHOIM EmilyQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
037BPAAS Meeri-MaritaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
FRAFRANCE
004BBARSSE DorianeQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007BGRANDJEAN LolaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005BMINOT JULIE JulieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004DSANCENOT AmelieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006BSANCHEZ AnaisQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
GBRGREAT BRITAIN
005ABRYAN JennyQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
007ACARPENTER IsabelleQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006AMASON LucyQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004CMOON SarahQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
006CSARGEANT BayleyQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
005CSMITH HollieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
004ASPINKS AbbieQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
IRLIRELAND
039BMURPHY SharonQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
ITAITALY
005DRONER ElisaQualification session 3: Saturday at 07:45 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
MEXMEXICO
037CBECERRA ARIZAGA Andrea MQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036CMELLADO FLORES FatimaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035CZEPEDA P. FernandaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NEDNETHERLANDS
035DGROENEVELD EvelienQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
036DKAMPSTRA MarinkaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
NORNORWAY
039CLISLEVAND SunnivaQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
SUISWITZERLAND
037DHUNSPERGER JanineQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
TURTURKEY
038DTOPKARCI BegumQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
USAUSA
036BBARTOS HannahQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)
035BMCCRACKEN CarolineQualification session 2: Friday at 18:00 (Parnasse & Parc-Expos Hall)