European Club Team Cup European Club Team Cup
World Archery Europe (WAE)
Sofia (BUL), from 01-10-2016 to 2-10-2016
European Club Team Cup
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ADICEOM Audrey23AFRA02RIOMRecurve Bow WomenQualification Round
ALARCON TORRES Miriam24BESP02CLUB ES CUBELLSRecurve Bow WomenQualification Round
ANTOINE Thomas6CFRA02RIOMRecurve Bow MenQualification Round
ATIENZA PARDO Antonio7AESP03CLUB ARQUEROS SAN JORGERecurve Bow MenQualification Round
BANCHEV Ivan11DBUL01JAMBO 2006 RUSERecurve Bow MenQualification Round
BARBOSA Rachel22AFRA02RIOMRecurve Bow WomenQualification Round
BEZAULT Celine29DFRA10NEVILLY SUR MARNERecurve Bow WomenQualification Round
BLAZQUEZ MATEOS Maria26BESP06LA FLECHA DE SALAMANCARecurve Bow WomenQualification Round
BONNEAU Paul7CFRA02RIOMRecurve Bow MenQualification Round
BORODIN Alexey13BRUS01CHEETAHRecurve Bow MenQualification Round
BRIANNE Noemie26DFRA09SAINT AVERTIN CASASRecurve Bow WomenQualification Round
CALLEJA David10AESP05ROZAS ARCHERYRecurve Bow MenQualification Round
CANILLAS Enrique9AESP05ROZAS ARCHERYRecurve Bow MenQualification Round
CARRASQUER MONTUFO Alba22CESP08TIR AMB ARC PARDINYESRecurve Bow WomenQualification Round
CATOIS Johan14CFRA03ARC CLUB DE NIMESRecurve Bow MenQualification Round
CHIRAULT Thomas8CFRA04STADE CLERMONTOISRecurve Bow MenQualification Round
CHRISTODOULOU Christodoulos18DCYP01CENTAUR ARCHERY CLUBRecurve Bow MenQualification Round
CINCUNEGUI BARBADO Pere16AESP02CLUB ES CUBELLSRecurve Bow MenQualification Round
COSTA CARDONA Alejandro13AESP01CLUB S'ARC D'EIVISSARecurve Bow MenQualification Round
COURTEILLE Rodrigue18BFRA06CAMPIEGNERecurve Bow MenQualification Round
CREMMYDAS Aurora22DFRA08LES ARCHERS CATALANSRecurve Bow WomenQualification Round
CRISTEA Denis Catalin12AESP01CLUB S'ARC D'EIVISSARecurve Bow MenQualification Round
CUESTA Elias10CFRA04STADE CLERMONTOISRecurve Bow MenQualification Round
D - E - F - G - H - I - K - L
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DANIEL Lucas5CFRA02RIOMRecurve Bow MenQualification Round
DIEZ BULLO Sara B.23BESP02CLUB ES CUBELLSRecurve Bow WomenQualification Round
ELENKOVA Lilia27CBUL03ROBIN HOOD SOFIARecurve Bow WomenQualification Round
FAUCHERON Thomas19CFRA05ARCHERS DE RENNESRecurve Bow MenQualification Round
FERNÁNDEZ Antonio Fernández5AESP03CLUB ARQUEROS SAN JORGERecurve Bow MenQualification Round
FERNÁNDEZ Félix20AESP04ARQUEROS DE LEGANESRecurve Bow MenQualification Round
FERNANDEZ GONZALEZ Eva27BESP06LA FLECHA DE SALAMANCARecurve Bow WomenQualification Round
FERRION Carole31DFRA10NEVILLY SUR MARNERecurve Bow WomenQualification Round
FORNER FERRERES Alicia24CESP08TIR AMB ARC PARDINYESRecurve Bow WomenQualification Round
GARROTTE DE BARROS Alba25BESP06LA FLECHA DE SALAMANCARecurve Bow WomenQualification Round
GIOT Melody23DFRA08LES ARCHERS CATALANSRecurve Bow WomenQualification Round
GIROUILLE Romain18CFRA05ARCHERS DE RENNESRecurve Bow MenQualification Round
GOUTELARD Adrien13CFRA01CA BALMA TIR L'ARCRecurve Bow MenQualification Round
HRISTOV Hristo13DBUL01JAMBO 2006 RUSERecurve Bow MenQualification Round
IORIATTI Cristina32CITA01KAPPA KOSMO ROVERETORecurve Bow WomenQualification Round
KACZMARECK Elodie32AFRA07LA SENTINELLE DE BRIENONRecurve Bow WomenQualification Round
LACROIX Emilie27DFRA09SAINT AVERTIN CASASRecurve Bow WomenQualification Round
LATEV Asparuh9DBUL03ROBIN HOOD SOFIARecurve Bow MenQualification Round
LAURENT Royen7BBEL01FLECHE D'OR ANDERLECHTRecurve Bow MenQualification Round
LE VAN THOI Mathieu11CFRA01CA BALMA TIR L'ARCRecurve Bow MenQualification Round
LECHEV Slav15DBUL04PHENIX ARCHERYRecurve Bow MenQualification Round
LECOINTRE Laurie28DFRA09SAINT AVERTIN CASASRecurve Bow WomenQualification Round
LESNIAK NataliaPOL01LUCZNIC ZYWIECRecurve Bow Women
LOIZOU Konstatinos20DCYP01CENTAUR ARCHERY CLUBRecurve Bow MenQualification Round
M - N - P
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
MAIRE Marine25AFRA06CAMPIEGNERecurve Bow WomenQualification Round
MAKHNENKO Artem11BRUS01CHEETAHRecurve Bow MenQualification Round
MARCOS Juan Carlos19AESP04ARQUEROS DE LEGANESRecurve Bow MenQualification Round
MARI RIBAS Ivan11AESP01CLUB S'ARC D'EIVISSARecurve Bow MenQualification Round
MARTINEZ Eloy18AESP04ARQUEROS DE LEGANESRecurve Bow MenQualification Round
MASCARIN Vincent12CFRA01CA BALMA TIR L'ARCRecurve Bow MenQualification Round
METZLAFF Arne14BGER01BLANKENFELDERSRecurve Bow MenQualification Round
MIRCHEV Miroslav12DBUL01JAMBO 2006 RUSERecurve Bow MenQualification Round
MISSOTTEN Ivan5BBEL01FLECHE D'OR ANDERLECHTRecurve Bow MenQualification Round
MITOV Ivan17DBUL04PHENIX ARCHERYRecurve Bow MenQualification Round
MONTIGIANI Daniele10BITA01KAPPA KOSMO ROVERETORecurve Bow MenQualification Round
MORAGO GARCIA Oceania31BESP07ARCOSOTORecurve Bow WomenQualification Round
MYSZOR WioletaPOL01LUCZNIC ZYWIECRecurve Bow Women
NIEVA GONZALEZ Sandra32BESP07ARCOSOTORecurve Bow WomenQualification Round
NIKOLAEV Aleksei12BRUS01CHEETAHRecurve Bow MenQualification Round
NIKOLOV Nikola6DBUL02TRAKIEC SADOVORecurve Bow MenQualification Round
PANTELIDES Thomas19DCYP01CENTAUR ARCHERY CLUBRecurve Bow MenQualification Round
PENDOV Todor7DBUL02TRAKIEC SADOVORecurve Bow MenQualification Round
PETROV Atanas10DBUL03ROBIN HOOD SOFIARecurve Bow MenQualification Round
PILHON Pierre15CFRA03ARC CLUB DE NIMESRecurve Bow MenQualification Round
PINOL BIFET Irene23CESP08TIR AMB ARC PARDINYESRecurve Bow WomenQualification Round
PLANEIX Sophie24AFRA02RIOMRecurve Bow WomenQualification Round
PUISEUX Ambre26AFRA06CAMPIEGNERecurve Bow WomenQualification Round
R - S - T
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
RIBAS GARCIA Vicent14AESP02CLUB ES CUBELLSRecurve Bow MenQualification Round
RODRIGUEZ Juan17CFRA05ARCHERS DE RENNESRecurve Bow MenQualification Round
RUGGIERI Laura29BFRA07LA SENTINELLE DE BRIENONRecurve Bow WomenQualification Round
SACH Peter16BGER01BLANKENFELDERSRecurve Bow MenQualification Round
SAINT-JAMES Hugo16DBUL04PHENIX ARCHERYRecurve Bow MenQualification Round
SAMPERIO CARDONA Lara22BESP02CLUB ES CUBELLSRecurve Bow WomenQualification Round
SANCHEZ Ken8AESP05ROZAS ARCHERYRecurve Bow MenQualification Round
SANNA Michael15BFRA04STADE CLERMONTOISRecurve Bow MenQualification Round
SCHATURSUNOW Richard17BGER01BLANKENFELDERSRecurve Bow MenQualification Round
SCHUH Berengere31AFRA07LA SENTINELLE DE BRIENONRecurve Bow WomenQualification Round
SERESIN Marco8BITA01KAPPA KOSMO ROVERETORecurve Bow MenQualification Round
SOLERA SANCHEZ Sonsoles30BESP07ARCOSOTORecurve Bow WomenQualification Round
SOULE Puentin16CFRA03ARC CLUB DE NIMESRecurve Bow MenQualification Round
TABARD Sebastien20BFRA06CAMPIEGNERecurve Bow MenQualification Round
TAVERNIER Olivier19BFRA06CAMPIEGNERecurve Bow MenQualification Round
TEJADA RODRIGUEZ Rafael6AESP03CLUB ARQUEROS SAN JORGERecurve Bow MenQualification Round
TEMELKOV Atanas8DBUL03ROBIN HOOD SOFIARecurve Bow MenQualification Round
THOMAS Solenne27AFRA06CAMPIEGNERecurve Bow WomenQualification Round
TODOROV Vasko5DBUL02TRAKIEC SADOVORecurve Bow MenQualification Round
TONETTA Elena31CITA01KAPPA KOSMO ROVERETORecurve Bow WomenQualification Round
TORRES Sandra24DFRA08LES ARCHERS CATALANSRecurve Bow WomenQualification Round
TUR ALVAREZ Antoni15AESP02CLUB ES CUBELLSRecurve Bow MenQualification Round
V - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
VALOUR Delphine30DFRA10NEVILLY SUR MARNERecurve Bow WomenQualification Round
VAN BULCK Mathias6BBEL01FLECHE D'OR ANDERLECHTRecurve Bow MenQualification Round
VASILEVA Radka28CBUL03ROBIN HOOD SOFIARecurve Bow WomenQualification Round
VELIKOVA Nina25CBUL03ROBIN HOOD SOFIARecurve Bow WomenQualification Round
VIOLI Sara29CITA01KAPPA KOSMO ROVERETORecurve Bow WomenQualification Round
ZAFFONI Piero9BITA01KAPPA KOSMO ROVERETORecurve Bow MenQualification Round
ZYZANSKA SylwiaPOL01LUCZNIC ZYWIECRecurve Bow Women