Hyundai Archery World Cup - Stage 1 Hyundai Archery World Cup - Stage 1
World Archery (WA)
Shanghai (CHN), from 26-04-2016 to 1-05-2016
Hyundai Archery World Cup - Stage 1
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
BRICE Scott4ACompound MenQualification Round RW & CM
BROSNAN Michael2ACompound MenQualification Round RW & CM
BYRNE Stella52ARecurve WomenQualification Round RW & CM
FERGUSON Semra51ARecurve WomenQualification Round RW & CM
GRABS Chloe50ARecurve WomenQualification Round RW & CM
GRAY Matthew23BRecurve MenQualification Round RM & CW
INGLEY Alice53ARecurve WomenQualification Round RW & CM
MILNE Jonathon5ACompound MenQualification Round RW & CM
MORGAN Rachel17CCompound WomenQualification Round RM & CW
OLEXIENKO Justin1ACompound MenQualification Round RW & CM
POTTS Alec26BRecurve MenQualification Round RM & CW
REDMAN Louise18CCompound WomenQualification Round RM & CW
TYACK Ryan24BRecurve MenQualification Round RM & CW
WORTH Taylor25BRecurve MenQualification Round RM & CW
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ACKX Enzo18DCompound MenQualification Round RW & CM
KOOLS Jonathan17DCompound MenQualification Round RW & CM
KOOLS Reginald19DCompound MenQualification Round RW & CM
MEYNEN DEGRYSE Saskia17ACompound WomenQualification Round RM & CW
PRIEELS Sarah18ACompound WomenQualification Round RM & CW
VAN BULCK Mathias32DRecurve MenQualification Round RM & CW
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
DALIDOVICH Pavel30DRecurve MenQualification Round RM & CW
DZIOMINSKAYA Karyna36ARecurve WomenQualification Round RW & CM
KAROUKIN Anton28DRecurve MenQualification Round RM & CW
KUZNIATZOVA Alena35ARecurve WomenQualification Round RW & CM
LIAHUSHEV Alexander31DRecurve MenQualification Round RM & CW
MARUSAVA Hanna37ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PRILEPOV Anton29DRecurve MenQualification Round RM & CW
TIMOFEYEVA Ekaterina34ARecurve WomenQualification Round RW & CM
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
DUENAS Crispin41BRecurve MenQualification Round RM & CW
RIVEST-BUNSTER Patrick40BRecurve MenQualification Round RM & CW
SORLEY Conner42BRecurve MenQualification Round RM & CW
XUEREB Brandon43BRecurve MenQualification Round RM & CW
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
CAO Hui35CRecurve WomenQualification Round RW & CM
CUI Yuanyuan34CRecurve WomenQualification Round RW & CM
GU Xuesong42CRecurve MenQualification Round RM & CW
QI Yuhong36CRecurve WomenQualification Round RW & CM
REN Jinke44CRecurve MenQualification Round RM & CW
WANG Dapeng45CRecurve MenQualification Round RM & CW
WU Jiaxin37CRecurve WomenQualification Round RW & CM
XING Yu43CRecurve MenQualification Round RM & CW
COLCOLOMBIA
Name
Target
Event
Session
AGUIRRE Carolina49CRecurve WomenQualification Round RW & CM
BETANCUR Daniel46BRecurve MenQualification Round RM & CW
LOPEZ Sara19BCompound WomenQualification Round RM & CW
MUNOZ Daniel16DCompound MenQualification Round RW & CM
PILA Andres45BRecurve MenQualification Round RM & CW
PINEDA Daniel Felipe44BRecurve MenQualification Round RM & CW
RAMIREZ Estiven47BRecurve MenQualification Round RM & CW
RENDON Ana Maria48CRecurve WomenQualification Round RW & CM
SANCHEZ Natalia46CRecurve WomenQualification Round RW & CM
SEPULVEDA Maira Alejandra47CRecurve WomenQualification Round RW & CM
USQUIANO Alejandra18BCompound WomenQualification Round RM & CW
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj7CCompound MenQualification Round RW & CM
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
HEINRICH Petr37CRecurve MenQualification Round RM & CW
REITMEIER Filip11DCompound MenQualification Round RW & CM
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANEAR Erika15DCompound WomenQualification Round RM & CW
BAGER Dennis31BRecurve MenQualification Round RM & CW
DAMSBO Martin15BCompound MenQualification Round RW & CM
DARUM Andreas12BCompound MenQualification Round RW & CM
DEGN Randi47ARecurve WomenQualification Round RW & CM
HANSEN Stephan13BCompound MenQualification Round RW & CM
JAGER Maja48ARecurve WomenQualification Round RW & CM
JENSEN Tanja16DCompound WomenQualification Round RM & CW
LAURIDSEN Casper28BRecurve MenQualification Round RM & CW
LAURSEN Anne Marie46ARecurve WomenQualification Round RW & CM
LAURSEN Bjarne Marius29BRecurve MenQualification Round RM & CW
LAURSEN Patrick14BCompound MenQualification Round RW & CM
ROSENVINGE Carina49ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SONNICHSEN Sarah Holst17DCompound WomenQualification Round RM & CW
WEISS Johan30BRecurve MenQualification Round RM & CW
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
HERNANDEZ Roberto6ACompound MenQualification Round RW & CM
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ALVARINO GARCIA Miguel24DRecurve MenQualification Round RM & CW
BLAZQUEZ Alberto11ACompound MenQualification Round RW & CM
CASTANOS Celia37DRecurve WomenQualification Round RW & CM
ETXEBERRIA FERRER Mirene34DRecurve WomenQualification Round RW & CM
FERNANDEZ Antonio25DRecurve MenQualification Round RM & CW
MARCOS Andrea8DCompound WomenQualification Round RM & CW
MARIN Alicia35DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MARTIN Adriana36DRecurve WomenQualification Round RW & CM
PIFARRE Miguel Angel23DRecurve MenQualification Round RM & CW
RODRIGUEZ Juan I.26DRecurve MenQualification Round RM & CW
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
PARNAT Reena33BRecurve WomenQualification Round RW & CM
FIJFIJI
Name
Target
Event
Session
ELDER Robert27DRecurve MenQualification Round RM & CW
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
JUUTILAINEN Mikko6BCompound MenQualification Round RW & CM
PIIPPO Samuli38DRecurve MenQualification Round RM & CW
SISTONEN Antero39DRecurve MenQualification Round RM & CW
TEKONIEMI Antti37DRecurve MenQualification Round RM & CW
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
BOULCH Jean Philippe18BCompound MenQualification Round RW & CM
BURNET Lucie19DCompound WomenQualification Round RM & CW
DANIEL Lucas53CRecurve MenQualification Round RM & CW
GENET Dominique19BCompound MenQualification Round RW & CM
PEINEAU Sebastien17BCompound MenQualification Round RW & CM
PLANEIX Sophie32BRecurve WomenQualification Round RW & CM
PLIHON Pierre50CRecurve MenQualification Round RM & CW
RUGGIERI Laura31BRecurve WomenQualification Round RW & CM
SANCENOT Amelie21DCompound WomenQualification Round RM & CW
SANNA Michael51CRecurve MenQualification Round RM & CW
SCHUH Berengere30BRecurve WomenQualification Round RW & CM
THOMAS Solenne29BRecurve WomenQualification Round RW & CM
VALLADONT Jean-Charles52CRecurve MenQualification Round RM & CW
VANDIONANT Sandrine20DCompound WomenQualification Round RM & CW
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BRIDGEWATER Neil13ACompound MenQualification Round RW & CM
BUSBY Duncan15ACompound MenQualification Round RW & CM
CLARK Daisy12ACompound WomenQualification Round RM & CW
DENNY Bradley26CRecurve MenQualification Round RM & CW
FOLKARD Naomi38DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GALES Andrea11ACompound WomenQualification Round RM & CW
GODFREY Larry24CRecurve MenQualification Round RM & CW
HOWSE James12ACompound MenQualification Round RW & CM
HUNT Nicky39DRecurve WomenQualification Round RW & CM
HUSTON Patrick23CRecurve MenQualification Round RM & CW
JONES Naomi9ACompound WomenQualification Round RM & CW
O' SULLIVAN Lucy10ACompound WomenQualification Round RM & CW
PITMAN Bryony40DRecurve WomenQualification Round RW & CM
RAVENSCROFT Adam14ACompound MenQualification Round RW & CM
SLATER Kieran25CRecurve MenQualification Round RM & CW
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ESEBUA Kristine43ARecurve WomenQualification Round RW & CM
LOBZHENIDZE Yulia44ARecurve WomenQualification Round RW & CM
MOSESHVILI Jaba37ARecurve MenQualification Round RM & CW
NARIMANIDZE Khatuna45ARecurve WomenQualification Round RW & CM
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
FLOTO Florian49BRecurve MenQualification Round RM & CW
HAIDN TSCHALOVA Veronika42ARecurve WomenQualification Round RW & CM
HEIGENHAUSER Kristina21ACompound WomenQualification Round RM & CW
KAHLLUND Florian51BRecurve MenQualification Round RM & CW
LAUBE Marcus16BCompound MenQualification Round RW & CM
MEISSNER Janine19ACompound WomenQualification Round RM & CW
RICHTER Elena40ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SCHALL Velia20ACompound WomenQualification Round RM & CW
SCHMITZ Carlo50BRecurve MenQualification Round RM & CW
UNRUH Lisa39ARecurve WomenQualification Round RW & CM
WEISS Christian48BRecurve MenQualification Round RM & CW
WINTER Karina41ARecurve WomenQualification Round RW & CM
HKGHKG
Name
Target
Event
Session
CHAN Sze Man14CCompound WomenQualification Round RM & CW
HUI Sing Man5BCompound MenQualification Round RW & CM
LEE Wai Hong16CCompound WomenQualification Round RM & CW
LO Wai Tsan3BCompound MenQualification Round RW & CM
SHUM Kit Pui15CCompound WomenQualification Round RM & CW
SO Chun Ngai27BRecurve MenQualification Round RM & CW
TSUI Wai Hung4BCompound MenQualification Round RW & CM
YEN Ka King1BCompound MenQualification Round RW & CM
INAINDONESIA
Name
Target
Event
Session
CHOIRUNISA Diananda44DRecurve WomenQualification Round RW & CM
EGA AGATHA Riau24ARecurve MenQualification Round RM & CW
PURNAMA Hendra25ARecurve MenQualification Round RM & CW
ROCHMAWATI Ika Yuliana41DRecurve WomenQualification Round RW & CM
SAFITRI Erwina43DRecurve WomenQualification Round RW & CM
WARDANI Titik Kusuma42DRecurve WomenQualification Round RW & CM
WIJAYA Muhammad Hanif23ARecurve MenQualification Round RM & CW
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
BANERJEE Rahul36DRecurve MenQualification Round RM & CW
BURIULY Rimil48DRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHAMPIA Mangal Singh35DRecurve MenQualification Round RM & CW
DAS Atanu34DRecurve MenQualification Round RM & CW
DHAYAL Khushbu6ACompound WomenQualification Round RM & CW
KAUR Prabhjot5ACompound WomenQualification Round RM & CW
KUMARI Deepika47DRecurve WomenQualification Round RW & CM
LAISHRAM Bombayla Devi45DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MAJHI Laxmirani46DRecurve WomenQualification Round RW & CM
PAONAM Lily Chanu4ACompound WomenQualification Round RM & CW
PAREEK Sarvesh10CCompound MenQualification Round RW & CM
SHENDE Purvasha Sudhir7ACompound WomenQualification Round RM & CW
SINGH Gurwinder9CCompound MenQualification Round RW & CM
SRITHER Chinna Raju11CCompound MenQualification Round RW & CM
TALUKDAR Jayanta33DRecurve MenQualification Round RM & CW
VERMA Abhishek8CCompound MenQualification Round RW & CM
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ABDOLKARIMI Melika50DRecurve WomenQualification Round RW & CM
DEHGHANABNAVI Zahra52DRecurve WomenQualification Round RW & CM
EBADI Esmaeil18ACompound MenQualification Round RW & CM
GHEIDI Majid17ACompound MenQualification Round RW & CM
GHORBANI Fereshteh8ACompound WomenQualification Round RM & CW
MAHMOODISERESHT Maryam49DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MIRRAHIMI Majid34CRecurve MenQualification Round RM & CW
NEMATI Zahra53DRecurve WomenQualification Round RW & CM
PIRALI NAJAFABADI Amin33CRecurve MenQualification Round RM & CW
RIYAZIMEHR Keyvan36CRecurve MenQualification Round RM & CW
TAHERI Omid19ACompound MenQualification Round RW & CM
VAZIRI TEYMOORLOOEI Milad35CRecurve MenQualification Round RM & CW
ISLICELAND
Name
Target
Event
Session
DAXBOCK Astrid13CCompound WomenQualification Round RM & CW
GUDJONSSON Gudmundur Orn11BCompound MenQualification Round RW & CM
GUDJONSSON Gudmundur Orn32ARecurve MenQualification Round RM & CW
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
PAGNI Sergio21CCompound MenQualification Round RW & CM
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
FURUKAWA Takaharu45ARecurve MenQualification Round RM & CW
HAYASHI Yuki49BRecurve WomenQualification Round RW & CM
KAWANAKA Kaori48BRecurve WomenQualification Round RW & CM
MUTO Hiroki48ARecurve MenQualification Round RM & CW
NAGAMINE Saori50BRecurve WomenQualification Round RW & CM
OHI Kazuki46ARecurve MenQualification Round RM & CW
ONIYAMA Naoya47ARecurve MenQualification Round RM & CW
SUGIMOTO Tomomi51BRecurve WomenQualification Round RW & CM
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ABDRAZAK Aruzhan52CRecurve WomenQualification Round RW & CM
DUZELBAYEV Sultan33ARecurve MenQualification Round RM & CW
GANKIN Artyom36ARecurve MenQualification Round RM & CW
GANKIN Denis34ARecurve MenQualification Round RM & CW
KARABAYEV Akbarali20DCompound MenQualification Round RW & CM
LI Yelena50CRecurve WomenQualification Round RW & CM
MIRSULTANOV Rozmat21DCompound MenQualification Round RW & CM
SAIDIYEV Oibek35ARecurve MenQualification Round RM & CW
SAIDIYEVA Luiza53CRecurve WomenQualification Round RW & CM
TUKEBAYEVA Farida51CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KGZKYRGYZSTAN
Name
Target
Event
Session
SHARBEKOVA Asel33CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHOI Yong Hee9BCompound MenQualification Round RW & CM
HAN Jaeyeop43DRecurve MenQualification Round RM & CW
JO Areum32CRecurve WomenQualification Round RW & CM
JU Hyebhin31CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KIM Chaeyun30CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KIM Jongho10BCompound MenQualification Round RW & CM
KIM Taeyoon8BCompound MenQualification Round RW & CM
KIM Yun Hee6DCompound WomenQualification Round RM & CW
KO Soyoung7DCompound WomenQualification Round RM & CW
LEE Seongjun41DRecurve MenQualification Round RM & CW
PARK Seong Cheol40DRecurve MenQualification Round RM & CW
SEO Junhyeok42DRecurve MenQualification Round RM & CW
SEOL Dayeong4DCompound WomenQualification Round RM & CW
SONG Jiyung29CRecurve WomenQualification Round RW & CM
SONG Yun Soo5DCompound WomenQualification Round RM & CW
YANG Youngho7BCompound MenQualification Round RW & CM
LIELIECHTENSTEIN
Name
Target
Event
Session
GRISCHKE Marvin27CRecurve MenQualification Round RM & CW
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
ABDUL HALIL Nur Afisa44CRecurve WomenQualification Round RW & CM
AZHAR Farah Amalina45CRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHAM NONG Saritha12DCompound WomenQualification Round RM & CW
GHAPAR Nur Aliya43CRecurve WomenQualification Round RW & CM
HASHIM Norhayati Al-madihah9DCompound WomenQualification Round RM & CW
ISHAK Nor Rizah11DCompound WomenQualification Round RM & CW
JONI Muhammad Ikram47CRecurve MenQualification Round RM & CW
KAMARUDDIN Haziq48CRecurve MenQualification Round RM & CW
LEE Kin Lip4DCompound MenQualification Round RW & CM
MAT SALLEH Fatin Nurfatehah10DCompound WomenQualification Round RM & CW
MAZUKI Mohd Juwaidi3DCompound MenQualification Round RW & CM
MISBAN Danial2DCompound MenQualification Round RW & CM
MOHAMAD Khairul Anuar49CRecurve MenQualification Round RM & CW
NOR HASRIN Muhammad Akmal46CRecurve MenQualification Round RM & CW
RUSLAN Zulfadhli5DCompound MenQualification Round RW & CM
MAWMALAWI
Name
Target
Event
Session
ARENEO David27ARecurve MenQualification Round RM & CW
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ALVAREZ Luis39ARecurve MenQualification Round RM & CW
BAYARDO Gabriela32ARecurve WomenQualification Round RW & CM
BOARDMAN Ernesto Horacio41ARecurve MenQualification Round RM & CW
CARDOSO Mario16CCompound MenQualification Round RW & CM
DOMINGUEZ Rosalia12BCompound WomenQualification Round RM & CW
ESMERALDA G. Sanchez M.9BCompound WomenQualification Round RM & CW
HINOJOSA Karla30ARecurve WomenQualification Round RW & CM
OCHOA-ANDERSON Linda11BCompound WomenQualification Round RM & CW
ROMAN Aida31ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SALINAS Stephanie Sarai10BCompound WomenQualification Round RM & CW
SERRANO Juan Rene38ARecurve MenQualification Round RM & CW
VALENCIA Alejandra29ARecurve WomenQualification Round RW & CM
ZAMORA Oldair40ARecurve MenQualification Round RM & CW
MGLMONGOLIA
Name
Target
Event
Session
BAASANKHUU Adiyasuren31CRecurve MenQualification Round RM & CW
BAATARKHUYAG Otgonbold29CRecurve MenQualification Round RM & CW
CHIMEDTSEREN Oyuntungalag40CRecurve WomenQualification Round RW & CM
DANZANDORJ Miroslava41CRecurve WomenQualification Round RW & CM
GOMBODORJ Gan Erdene30CRecurve MenQualification Round RM & CW
JANTSAN Gantugs28CRecurve MenQualification Round RM & CW
JARGALSAIKHAN Dagiijanchiv42CRecurve WomenQualification Round RW & CM
NYAMJARGAL Ariunbileg39CRecurve WomenQualification Round RW & CM
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
COUWENBERG Martine14ACompound WomenQualification Round RM & CW
DE BAKKER Mick44DRecurve MenQualification Round RM & CW
DIELEMANS Mitch47DRecurve MenQualification Round RM & CW
ELZINGA Peter19CCompound MenQualification Round RW & CM
MARKOVIC Irina16ACompound WomenQualification Round RM & CW
SCHLOESSER Mike17CCompound MenQualification Round RW & CM
VAN CASPEL Inge15ACompound WomenQualification Round RM & CW
VAN DEN BERG Sjef45DRecurve MenQualification Round RM & CW
VAN DER VEN Rick46DRecurve MenQualification Round RM & CW
VAN EIL Thomas18CCompound MenQualification Round RW & CM
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
HAUGSETH Mads12CCompound MenQualification Round RW & CM
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
FULLER Sarah33DRecurve WomenQualification Round RW & CM
QATQATAR
Name
Target
Event
Session
AL-MOHANADI Ibrahim32CRecurve MenQualification Round RM & CW
RSASOUTH AFRICA
Name
Target
Event
Session
BADENHORST Gabriel10DCompound MenQualification Round RW & CM
CILLIERS Seppie8DCompound MenQualification Round RW & CM
DE KLERK Vivien39BRecurve MenQualification Round RM & CW
DE WET Koos9DCompound MenQualification Round RW & CM
DI MATTEO Marco38BRecurve MenQualification Round RM & CW
KUSCHKE Lizl12CCompound WomenQualification Round RM & CW
ROUX Gerda10CCompound WomenQualification Round RM & CW
ROUX Patrick7DCompound MenQualification Round RW & CM
VAN KRADENBURG Jeanine11CCompound WomenQualification Round RM & CW
VAN MOERKERKEN Terence37BRecurve MenQualification Round RM & CW
WENTZEL Danelle9CCompound WomenQualification Round RM & CW
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia16BCompound WomenQualification Round RM & CW
BALDANOV Arsalan40CRecurve MenQualification Round RM & CW
DAMBAEV Alexander13DCompound MenQualification Round RW & CM
DASHIDORZHIEVA Tuiana37BRecurve WomenQualification Round RW & CM
KALASHNIKOV Viktor15DCompound MenQualification Round RW & CM
KOZHIN Alexander38CRecurve MenQualification Round RM & CW
LOGINOVA Albina15BCompound WomenQualification Round RM & CW
MAKHNENKO Artem41CRecurve MenQualification Round RM & CW
PAVLOV Asim14DCompound MenQualification Round RW & CM
PEROVA Ksenia34BRecurve WomenQualification Round RW & CM
POPOV Vitalii39CRecurve MenQualification Round RM & CW
RINCHINO Chingese12DCompound MenQualification Round RW & CM
STEPANOVA Inna36BRecurve WomenQualification Round RW & CM
VINOGRADOVA Mariia17BCompound WomenQualification Round RM & CW
ZHARGALOVA Ariuna35BRecurve WomenQualification Round RW & CM
SINSINGAPORE
Name
Target
Event
Session
ANG Han Quan49ARecurve MenQualification Round RM & CW
ANG Hwee Ying14BCompound WomenQualification Round RM & CW
LEE Alan1CCompound MenQualification Round RW & CM
LOH Contessa13BCompound WomenQualification Round RM & CW
PANG Toh Jin20CCompound MenQualification Round RW & CM
TAN Silie51ARecurve MenQualification Round RM & CW
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
CERNE Toja8BCompound WomenQualification Round RM & CW
SITAR Dejan16ACompound MenQualification Round RW & CM
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
DIELEN Nathalie38CRecurve WomenQualification Round RW & CM
FABER Florian42ARecurve MenQualification Round RM & CW
RATHGEB Benjamin43ARecurve MenQualification Round RM & CW
RUFER Thomas44ARecurve MenQualification Round RM & CW
THATHAILAND
Name
Target
Event
Session
ANUTARAPORN Suvaporn14DCompound WomenQualification Round RM & CW
JANTIMA Natthakan38BRecurve WomenQualification Round RW & CM
NAKWONG Boonyanuch13DCompound WomenQualification Round RM & CW
PHUSAWAT Natthapoom35BRecurve MenQualification Round RM & CW
PORNSUKSAWANG Kataphol21BCompound MenQualification Round RW & CM
RUANGKRIENGSIN Waranya39BRecurve WomenQualification Round RW & CM
SRI-ON Boonyarit20BCompound MenQualification Round RW & CM
THAI-UEA Itsarin34BRecurve MenQualification Round RM & CW
THAMWONG Witthaya36BRecurve MenQualification Round RM & CW
THEPNA Denchai33BRecurve MenQualification Round RM & CW
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Pei-Shan8CCompound WomenQualification Round RM & CW
JAO Ting-Yu48DRecurve MenQualification Round RM & CW
KAO Hao-Wen53BRecurve MenQualification Round RM & CW
LE Chien-Ying29DRecurve WomenQualification Round RW & CM
LIN Che-Wei21ACompound MenQualification Round RW & CM
LIN Chia-En31DRecurve WomenQualification Round RW & CM
LIN Shih-Chia32DRecurve WomenQualification Round RW & CM
TAN Ya-Ting30DRecurve WomenQualification Round RW & CM
WEI Chun-Heng52BRecurve MenQualification Round RM & CW
WENG I-Cheng20ACompound MenQualification Round RW & CM
YU Guan-Lin49DRecurve MenQualification Round RM & CW
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKTUNA Aybuke41BRecurve WomenQualification Round RW & CM
ANAGOZ Yasemin Ecem40BRecurve WomenQualification Round RW & CM
BOSTAN Yesim21CCompound WomenQualification Round RM & CW
BOZLAR Fatih52DRecurve MenQualification Round RM & CW
COMEZ Emre15CCompound MenQualification Round RW & CM
COSKUN Gulnaz Busranur42BRecurve WomenQualification Round RW & CM
ELMAAGACLI Demir13CCompound MenQualification Round RW & CM
GAZOZ Mete53DRecurve MenQualification Round RM & CW
GUNERI Muhammed Bilal51DRecurve MenQualification Round RM & CW
SAGLAM Evrim19CCompound WomenQualification Round RM & CW
SUZER Ayse Bera20CCompound WomenQualification Round RM & CW
UNSAL Begunhan Elif43BRecurve WomenQualification Round RW & CM
YAKALI Samet Can14CCompound MenQualification Round RW & CM
YILMAZ Yagiz50DRecurve MenQualification Round RM & CW
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve2CCompound MenQualification Round RW & CM
BROWN Mackenzie44BRecurve WomenQualification Round RW & CM
CROOK Dahlia6BCompound WomenQualification Round RM & CW
ELLISON Brady30ARecurve MenQualification Round RM & CW
GARRETT Zach28ARecurve MenQualification Round RM & CW
GAUVIN Crystal5BCompound WomenQualification Round RM & CW
GELLENTHIEN Braden4CCompound MenQualification Round RW & CM
GIBILARO Ariel45BRecurve WomenQualification Round RW & CM
KELLER Lexi4BCompound WomenQualification Round RM & CW
LORIG Khatuna46BRecurve WomenQualification Round RW & CM
MCLAUGHLIN Sean31ARecurve MenQualification Round RM & CW
PRITCHARD La Nola47BRecurve WomenQualification Round RW & CM
REYNOLDS Danielle7BCompound WomenQualification Round RM & CW
WIFLER Alex3CCompound MenQualification Round RW & CM
WILDE Reo6CCompound MenQualification Round RW & CM
WUKIE Jacob29ARecurve MenQualification Round RM & CW
VIEVIETNAM
Name
Target
Event
Session
LE NGOC Huyen6CCompound WomenQualification Round RM & CW
MAI Xuan Duc9ACompound MenQualification Round RW & CM
NGUYEN Kim Anh4CCompound WomenQualification Round RM & CW
NGUYEN THANH Tuan8ACompound MenQualification Round RW & CM
NGUYEN THI Nhat Le7CCompound WomenQualification Round RM & CW
NGUYEN Thi Thanh Thao5CCompound WomenQualification Round RM & CW
NGUYEN Tien Cuong10ACompound MenQualification Round RW & CM
THACH Phi Hung7ACompound MenQualification Round RW & CM
TO Anh Khoa32BRecurve MenQualification Round RM & CW