European Youth Cup-1st leg European Youth Cup-1st leg
WAE (WAE)
Klagenfurt (AUT), from 19-05-2015 to 23-05-2015
European Youth Cup-1st leg
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ACHENBACH Jeremy32CGERGERMANYCompound Junior MenQualification Round Juniors
ADICEOM Audrey24AFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Round Juniors
ADRIAENSEN Ben13CBELBELGIUMRecurve Junior MenQualification Round Juniors
ANAGOZ Yasemin Ecem23ATURTURKEYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
ANDERSEN Kirstine24BDENDENMARKRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
ANDERSSON Moa38BSWESWEDENCompound Cadet WomenQualification Round Cadets
ANDREOLI Tatiana20CITAITALYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
ATANASOVA Yordanka27ABULBULGARIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
BALAZ Boris7CSVKSLOVAKIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
BALDANOV Arsalan10BRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
BALDANOVA Tse-Dulma22ARUSRUSSIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
BALLA Martin36CHUNHUNGARYCompound Junior MenQualification Round Juniors
BANDA Arpad16AHUNHUNGARYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
BARADEL Simone30BITAITALYCompound Junior MenQualification Round Juniors
BAUDIN Jefferson15ASUISWITZERLANDRecurve Junior MenQualification Round Juniors
BAUER Katharina22BGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
BAYAZIT Burcu27BTURTURKEYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
BECKERS Viveca27BLUXLUXEMBOURGRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
BEGA Timo33ALUXLUXEMBOURGCompound Cadet MenQualification Round Cadets
BELLI Yuri3CITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
BENVEGNU Gianluca5CITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
BIELA Dariusz6APOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
BILLOUE Florian14CFRAFRANCERecurve Cadet MenQualification Round Cadets
BIZJAK Rok6BSLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
BIZON Kacper3BPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Juniors
BOARI Lucilla18CITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
BOLSHAKOV Vlad37BUKRUKRAINECompound Junior MenQualification Round Juniors
BORGSTROM Hampus30ASWESWEDENCompound Junior MenQualification Round Juniors
BOSTAN Yesim40ATURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Juniors
BUCHNER Erwin33AAUTAUSTRIACompound Junior MenQualification Round Juniors
BUDAEV Sodnom8ARUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
BUDEN Domagoj36ACROCROATIACompound Junior MenQualification Round Juniors
CADER Tomas12ASVKSLOVAKIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
CARLSSON Isak31ASWESWEDENCompound Junior MenQualification Round Juniors
CATOIS Johan33CFRAFRANCECompound Cadet MenQualification Round Cadets
CHOCHOLA Vojtech9BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
CHROSTOWSKA Maria18APOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
CLARK Daisy40BGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenQualification Round Juniors
COSKUN Gulnaz Busranur24ATURTURKEYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
D - E - F - G
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DACHEV Damyan14CBULBULGARIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
DAL Erdal Meric11CTURTURKEYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
DAMBAEVA Zhibzema23CRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Juniors
DANAILOVA Dobromira27ABULBULGARIARecurve Junior WomenQualification Round Juniors
DASHIDORZHIEVA Tuyana24CRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Juniors
DE STROOPER Charlotte18CBELBELGIUMRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
DEINEKO Iliana26BSUISWITZERLANDRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
DERNEKLI Furkan34BTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Juniors
DUCHON Juraj6CSVKSLOVAKIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
DUMBADZE Ana25CGEOGEORGIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
ERKUS Emre30BTURTURKEYCompound Cadet MenQualification Round Cadets
FARASIEWICZ Karolina21APOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
FESTI Manuel31BITAITALYCompound Junior MenQualification Round Juniors
FICHET Romain12BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Juniors
FLINK Ludvig11ASWESWEDENRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
FREGNAN Elia2CITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
FREYWALD Cynthia23BGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
GARIP Mert32BTURTURKEYCompound Cadet MenQualification Round Cadets
GAUBIL Melanie22AFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Round Juniors
GAZOZ Mete12CTURTURKEYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
GEORGE Aalin Elisse41BGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenQualification Round Juniors
GEORGE Kirsten42BGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenQualification Round Juniors
GIACCHERI Tanya22CITAITALYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
GJURIN Luka7BSLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
GLAS Lucas3BAUTAUSTRIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
GOLOVKO Marko3CUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Round Cadets
GOMBOZHAPOV Aldar7ARUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
GONCHAROV Anton34BUKRUKRAINECompound Cadet MenQualification Round Cadets
GONCHAROVA Valeria39AUKRUKRAINECompound Cadet WomenQualification Round Cadets
GRASCELLI Giulia41CITAITALYCompound Junior WomenQualification Round Juniors
GSTOETTNER Andreas11AAUTAUSTRIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
GUERRA Simone9CITAITALYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
GUMRUKCU Aybuke25ATURTURKEYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
GUNERI Muhammed Bilal9CTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
GUY Oceane25BFRAFRANCERecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
GYS Lenthy12CBELBELGIUMRecurve Junior MenQualification Round Juniors
H - I - J - K - L
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HEINCZ Stefan35AAUTAUSTRIACompound Junior MenQualification Round Juniors
HEINKEL Yannic11BGERGERMANYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
HELBIN Kasper2BPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Juniors
HEYKANTS Julia19CBELBELGIUMRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
HLAHULEK Michal7ACZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenQualification Round Juniors
HNYP Solomiya21BUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Juniors
HOLLAS Leon31CGERGERMANYCompound Junior MenQualification Round Juniors
HORACKOVA Marie26ACZECZECH REPUBLICRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
HOVIADOVSKYI Roman36BUKRUKRAINECompound Junior MenQualification Round Juniors
HOWELL James35CGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenQualification Round Juniors
HOWSE James32AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet MenQualification Round Cadets
HUNSPERGER Janine39BSUISWITZERLANDCompound Cadet WomenQualification Round Cadets
HURBAN JR. Vladimir8CSVKSLOVAKIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
IRDYNEEV Erdem10ARUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
IRRASCH Dominik10AAUTAUSTRIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
IVANOVA Taisiya16BUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
JAATMA Lisell36CESTESTONIACompound Cadet WomenQualification Round Cadets
JAROCH David6ACZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenQualification Round Juniors
JERAM Samual34CGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenQualification Round Juniors
JURZAK Adam5BPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Juniors
JUSZCZUK Gloria16APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
KLEBEK Konrad5APOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
KLEIN Joe14ALUXLUXEMBOURGRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
KOBZA Martin38BSVKSLOVAKIACompound Junior MenQualification Round Juniors
KOENIG Thomas14BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Juniors
KOZHOKAR Ivan5CUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Round Cadets
KRAUS Stephane13BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Juniors
KREUZBERGER Julia43BAUTAUSTRIACompound Junior WomenQualification Round Juniors
KROPPEN Michelle24BGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
KURUS Mert11CTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
KUTSYY Valentyn3AUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Juniors
LAHARNAR Ivana26BSLOSLOVENIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
LANDI Vanessa19CITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
LANG Max5BAUTAUSTRIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
LANGERS Mike15BLUXLUXEMBOURGRecurve Junior MenQualification Round Juniors
LAPENNA Nicolo7CITAITALYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
LENNON Rebecca37AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenQualification Round Cadets
LINDBERG Marcus16BSWESWEDENRecurve Junior MenQualification Round Juniors
LUKYANOVA Nataliya19BUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Juniors
LUVISETTO Alberto8CITAITALYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
M - N - O - P - R
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
MACHIKHA Sofiya20BUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Juniors
MAGLIA Nina26AAUTAUSTRIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
MAIER Johannes13AGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
MAKAREVYCH Sergii4AUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Juniors
MAKHNENKO Artem9BRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
MALYK Mykhaylo-Yaroslav2AUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Juniors
MARAS Serdar Bortay31BTURTURKEYCompound Cadet MenQualification Round Cadets
MASON Lucy38AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenQualification Round Cadets
MAZORCHUK Kateryna19BUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
MIHALIC Matija15CCROCROATIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
MIOR Viviano32BITAITALYCompound Junior MenQualification Round Juniors
MLINARIC Amanda36BCROCROATIACompound Cadet WomenQualification Round Cadets
MODIC Stas31CSLOSLOVENIACompound Cadet MenQualification Round Cadets
MOELLER Katja Ree37BDENDENMARKCompound Cadet WomenQualification Round Cadets
MONEGO Andrea4CITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
MUSIIAKA Ivan6CUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Round Cadets
MYLNIKOVA Valeria22CRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Juniors
NAPLOSZEK Kamila19APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
NIELSEN Camilla23BDENDENMARKRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
ORLIC Maja43ACROCROATIACompound Junior WomenQualification Round Juniors
OROSZ Viktor34AHUNHUNGARYCompound Cadet MenQualification Round Cadets
PALAMARCHUK Tamara17BUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
PEDERSEN Jonathan13ADENDENMARKRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
PEET Kristel23CESTESTONIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
PENDOV Todor14BBULBULGARIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
PLANEIX Sophie23AFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Round Juniors
PLOTNIKOVA Tatiana21ARUSRUSSIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
POPLAWSKA-WALUSIAK Emilia18APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
POPOV Vitalii11BRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
POPOVYCH Maksym5AUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Juniors
PUUSEPP Kristjan32CESTESTONIACompound Cadet MenQualification Round Cadets
RABSKI Szymon4APOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
RALLS Luke31AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet MenQualification Round Cadets
RAVNIKAR Ziga13CSLOSLOVENIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
REMAR Alen13BCROCROATIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
RET Sara21CITAITALYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
RINCHINTCYNGEEVA Ariuna20ARUSRUSSIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
RUDOW Marc14AGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
S - T - U - V
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
SAGLAM Evrim42ATURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Juniors
SANTORO Federica21CITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
SCHEIDING Adrian12BGERGERMANYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
SCHWEIGHOFER Julian6BAUTAUSTRIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
SEVINDIK Dilara41ATURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Juniors
SHKOLNA Mariya40CUKRUKRAINECompound Junior WomenQualification Round Juniors
SHMULSKA Iryna18BUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
SIMIC Filip33BCROCROATIACompound Cadet MenQualification Round Cadets
SINDLEROVA Lucie25ACZECZECH REPUBLICRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
SMIALKOWSKA Magdalena20APOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
SMITH Hollie36AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenQualification Round Cadets
SPERA Loredana20CITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
STARZYCKI Piotr3APOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
STEGNER Daniella17CBELBELGIUMRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
STEINLECHNER Lukas9AAUTAUSTRIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
STOSEVSKI Luka38ASLOSLOVENIACompound Junior MenQualification Round Juniors
STRAJHAR Gasper8BSLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Round Juniors
STROMBERG Linus32ASWESWEDENCompound Junior MenQualification Round Juniors
SUT Jesse34CITAITALYCompound Cadet MenQualification Round Cadets
TANDOGAN Baris35BTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Juniors
TARTLER Elisa21BGERGERMANYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
TETSMANN Maris24CESTESTONIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
TEZEL Onur10CTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
TOBOLEWSKA Anna17APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
TOZZI Aurora37CITAITALYCompound Cadet WomenQualification Round Cadets
TRACHSEL Marcel30CGERGERMANYCompound Junior MenQualification Round Juniors
TRAPEZNIKOVA Solomiya18BUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Juniors
TSYRENDORZHIEV Buianto9ARUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
TUCKNOTT Phillip33CGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenQualification Round Juniors
TUKK Laura25BESTESTONIARecurve Junior WomenQualification Round Juniors
TUOKKOLA Mirjam25CFINFINLANDRecurve Junior WomenQualification Round Juniors
UREM Yahya Dogan10CTURTURKEYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
VAN NOTEN Liesbeth16CBELBELGIUMRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
VAVRO Mario37ACROCROATIACompound Junior MenQualification Round Juniors
VEJRAZKA Vit8ACZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenQualification Round Juniors
VITOVEC David7BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
VRSALOVIC Lucija26CCROCROATIARecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
VYNOHRADOV Artem4CUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Round Cadets
W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
WALSH Jake30AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet MenQualification Round Cadets
WECKMUELLER Maximilian12AGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Juniors
WEH Marius10BGERGERMANYRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
WIENER Nico34AAUTAUSTRIACompound Junior MenQualification Round Juniors
WLECKE Celina20BGERGERMANYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
WOJCIK Rafal4BPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Juniors
YAKALI Samet Can33BTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Juniors
ZACHARIAS Stefan30CLIELIECHTENSTEINCompound Cadet MenQualification Round Cadets
ZIEGLER Milena22BGERGERMANYRecurve Cadet WomenQualification Round Cadets
ZIKA Alexander4BAUTAUSTRIARecurve Cadet MenQualification Round Cadets
ZMELIK Ales8BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet MenQualification Round Cadets
ZYZANSKA Sylwia19APOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Juniors