NM-Felt 2015 NM-Felt 2015
Sp.Kl. Vidar Bueskyttergruppa (Vidar)
Sørmarka , Oslo (NOR), from 12-09-2015 to 13-09-2015
NM-Felt 2015
Deltakere sortert etter skive
 
Compound Herrer Eliminasjonsrunde bane 1, søndag 09:45 (2 elim. runde)
Skive
Skytter
Klubb
Land
Klasse
1-ATJENTLAND OddmundKLEPPKlepp BueskyttereCompound Herrer
1-BHJELLE PetterVIDARSportsklubben Vidar - BueskyttCompound Herrer
1-CJOHNSEN Jon WilliamULLENUllensaker BueskytterklubbCompound Herrer
1-DTRETLI Tor SolveVIDARSportsklubben Vidar - BueskyttCompound Herrer
2-AÅMÅS NjålKLEPPKlepp BueskyttereCompound Herrer
2-BLIE EivindVIDARSportsklubben Vidar - BueskyttCompound Herrer
2-CNESE OddgeirKLEPPKlepp BueskyttereCompound Herrer
2-DLILLESÆTER OddLAUGELaugen BueskytterklubbCompound Herrer
Recurve Herrer Eliminasjonsrunde bane 1, søndag 09:45 (2 elim. runde)
Skive
Skytter
Klubb
Land
Klasse
3-ANESSET Jon IvarØRJEØrje IL - BueskyttergruppeRecurve Herrer
3-BHUMLEKJÆR Lars ErikFREDRFredrikstad BueskyttereRecurve Herrer
3-CHALVORSEN MariusLARVILarvik BueskyttereRecurve Herrer
3-DKLINGSHEIM JoakimKLEPPKlepp BueskyttereRecurve Herrer
4-ALINDBERGET SigmundELVERElverum BueskyttereRecurve Herrer
4-BRUSÅS Per-OlavSARPSSarpsborg BueskyttereRecurve Herrer
4-CKNUTSEN Bjørn-CatoFLØYAIF Fløya - BueskyttergruppeRecurve Herrer
4-DHUMLEKJÆR Jan - ErikFREDRFredrikstad BueskyttereRecurve Herrer
Langbue Herrer Eliminasjonsrunde bane 2, søndag 09:45 (2 elim. runde)
Skive
Skytter
Klubb
Land
Klasse
5-ANEERGAARD KnutDRAMMDrammen BueskyttereLangbue Herrer
5-BLILLEÅSEN RobertSOLORSolør BueskyttereLangbue Herrer
5-CDØRUM Bjørn TrygveLILLELillestrøm & Omegn BueskyttereLangbue Herrer
5-DSØGNEN Bjørn ReinhardtULLENUllensaker BueskytterklubbLangbue Herrer
6-ABØRRUD TorLILLELillestrøm & Omegn BueskyttereLangbue Herrer
6-BØKERN HaraldLILLELillestrøm & Omegn BueskyttereLangbue Herrer
6-CSELJEVOLD Bjørn IngeSOLORSolør BueskyttereLangbue Herrer
Recurve Damer Eliminasjonsrunde bane 2, søndag 09:45 (2 elim. runde)
Skive
Skytter
Klubb
Land
Klasse
7bis-AJYSTAD SivLILLELillestrøm & Omegn BueskyttereRecurve Damer
7bis-BBAGINSKI Linda JULLENUllensaker BueskytterklubbRecurve Damer
7-ABLOMÉN RIDDERSTRÖM LineSANDESandefjord BueskyttereRecurve Damer
7-BNÆRSNES HegeHORTEHorten BueskyttereRecurve Damer
7-CØSTENGEN VIK-STRANDLI Hedvig MartineULLENUllensaker BueskytterklubbRecurve Damer
Barebow Herrer Eliminasjonsrunde bane 2, søndag 09:45 (2 elim. runde)
Skive
Skytter
Klubb
Land
Klasse
7bis-CHOLTE RagnarHVALEHvaler IL - BueskyttereBarebow Herrer
7bis-DNÆRI RuneVIDARSportsklubben Vidar - BueskyttBarebow Herrer
8-ANYHUS GunnarØRJEØrje IL - BueskyttergruppeBarebow Herrer
8-BFJELDHAUG Bjørn OttoDRAMMDrammen BueskyttereBarebow Herrer
8-CEDVARDSEN RuneHVALEHvaler IL - BueskyttereBarebow Herrer