NM-Felt 2015 NM-Felt 2015
Sp.Kl. Vidar Bueskyttergruppa (Vidar)
Sørmarka , Oslo (NOR), from 12-09-2015 to 13-09-2015
NM-Felt 2015
Deltakere i alfabetisk rekkefølge
 
A - B - D - E - F
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ANTONSEN Marius5DKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
AVDAL Siw Caroline13CHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifisering 24 mål lørdag
BAGINSKI Linda J8CULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve DamerKvalifisering 24 mål lørdag
BAKKE Terje22CBERGEBERGEN BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
BLOMÉN RIDDERSTRÖM Line8DSANDESANDEFJORD BUESKYTTERERecurve DamerKvalifisering 24 mål lørdag
BØRRUD Tor19ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
DUBEC Tomas René2DFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
DØRUM Bjørn Trygve21BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
EDVARDSEN Rune15CHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ERIKSEN Arnt Marius24DTINDETINDEN BUESKYTTERKLUBBRecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ERKINHARJU Taisto2BBERGEBERGEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
EVENSEN Ragnar24BTØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERECompound Herrer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
FIGVED Even19DKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound Rekrutt GutterKvalifisering 24 mål lørdag
FIGVED Sander Berner20DKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound Rekrutt GutterKvalifisering 24 mål lørdag
FJELDHAUG Bjørn Otto15ADRAMMDRAMMEN BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
FJELSTAD EDVARDSEN Inger13AHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifisering 24 mål lørdag
FYKSE Gunnar2AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
G - H
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
GRYDELAND Astrid Nina7BROANROAN PISTOLKLUBB - BUESKYTTERGCompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
GRYDELAND Runa7CYRJARIL YRJAR - BUESKYTTERGRUPPACompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
HAGERUP Kristin23CLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBInstinktiv DamerKvalifisering 24 mål lørdag
HAGERUP Trond22ALAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HALVORSEN Marius12ALARVILARVIK BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HELFREDSEN Henrik1DFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HELLAND Atle1BBERGEBERGEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HELLAND Hans9CHORTEHORTEN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HJELLE Petter4CVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HOGRENNING Jan Ove12BLOENLOEN IL - BOGESKYTTERGRUPPARecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HOLTE Ole Jørgen10DBERGEBERGEN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HOLTE Ragnar14AHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HUMLEKJÆR Jan - Erik10CFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HUMLEKJÆR Lars Erik9AFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
J - K - L - M
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
JOHNSEN Jon William6CULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
JUL-LARSEN Vetle23BHORTEHORTEN BUESKYTTERECompound Rekrutt GutterKvalifisering 24 mål lørdag
JYSTAD Siv8ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve DamerKvalifisering 24 mål lørdag
KLINGSHEIM Joakim14CKLEPPKLEPP BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
KNUTSEN Bjørn-Cato12CFLØYAIF FLØYA - BUESKYTTERGRUPPERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
KVITNES Trond21AMOSSMOSS BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LARSEN Øystein22BSOLORSOLØR BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LEIFSEN Trond G.9DULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LIE Eivind5CVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LILLESÆTER Odd5ALAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LILLEÅSEN Robert19BSOLORSOLØR BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LINDBERGET Sigmund11CELVERELVERUM BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
MIKALSEN Bjørn3CVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
N - O - P - R - S
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
NEERGAARD Knut19CDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NESE Oddgeir4AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NESSET Jon Ivar11AØRJEØRJE IL - BUESKYTTERGRUPPERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NYHUS Gunnar15BØRJEØRJE IL - BUESKYTTERGRUPPEBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NÆRI Rune14BVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NÆRSNES Hege8BHORTEHORTEN BUESKYTTERERecurve DamerKvalifisering 24 mål lørdag
OLSSON LØNES Benedicte13BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve Kadett JenterKvalifisering 24 mål lørdag
ORSTEEN Lene Christin7DDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
PEDERSEN Cato Conan6BÅSÅS BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
RUSÅS Martine23DSARPSSARPSBORG BUESKYTTERELangbue DamerKvalifisering 24 mål lørdag
RUSÅS Per-Olav10ASARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SANDA-JENSSEN Jon S. Reigstad3DSOLORSOLØR BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SANDEN-JENSEN Fredrik21CVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTLangbue RekruttKvalifisering 24 mål lørdag
SANNERUD Stian24CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SELJEVOLD Bjørn Inge20BSOLORSOLØR BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SJØTUN Odin Foss23ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve Rekrutt GutterKvalifisering 24 mål lørdag
SKYTTERUD BURHOL Simen11BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
STEINE Ole Kristian6ATØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
STENVIK Jaran1CVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SVENSEN June7ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
SYVERSEN Bjørn4DSOLORSOLØR BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SØGNEN Bjørn Reinhardt20CULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBLangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SØRENSEN Ingar10BHORTEHORTEN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
T - W - Ø - Å
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
THORBJØRNSEN HASTHI Sander9BSARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
TJENTLAND Oddmund3AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
TRETLI Tor Solve2CVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
TVEITEN Bjørn Sanchai3BDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
WESTBY Frank4BDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ØKERN Harald20ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ØSTENGEN VIK-STRANDLI Hedvig Martine12DULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve DamerKvalifisering 24 mål lørdag
ØSTENGEN VIK-STRANDLI Maria Kristina11DULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve Damer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
ØYEN Eddie Asgeir24AVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ÅMÅS Njål1AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag