Mani pirmie starti septembr? Mani pirmie starti septembrī
Archery club „Amazones” (ACA)
Babītes novada, Salas pag., pie mājām „Babītes” (LAT), from 06-09-2014 to 6-09-2014
Mani pirmie starti septembr?
Class & Division Result List - Individual
 
Olimpic Bow - Adults 21+
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1MISNIKA LuīzeAMAAmazones277/ 1263/ 254000
2VĪTOLS MārtiņšCURCurland268/ 2260/ 352800
3TARAŅENKO AleksandrsFRMFram228/ 4274/ 150200
4KAĻVANS AigarsAMAAmazones257/ 3235/ 449200
5LOGVINENKO MaksimsAMAAmazones204/ 6212/ 541600
6ORLOVA VladaFRMFram207/ 5197/ 640400
7EMMERS DāvidsCURCurland170/ 7181/ 735100
8KORSAKA OlgaFRMFram122/ 8151/ 827300
Olimpic Bow - Juniors 18-20
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1LEITIS ImantsSTIStiegra258/ 1210/ 146800
2ONUFRIJEVA JekaterinaAMAAmazones190/ 2180/ 237000
3LOSEVS DenissFRMFram67/ 3115/ 318200
Olimpic Bow - Juniors 15-17
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1ALIŠAUSKS RaivoAMAAmazones176/ 2125/ 130100
2ONUFRIJEVA KsenijaAMAAmazones181/ 194/ 127500
Olimpic Bow - Juniors 13-14
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1CVETKOVA JekaterinaODIOdisejs281/ 1285/ 256600
2GURINOVIČA JūlijaODIOdisejs272/ 2293/ 156500
3SOŅECA JekaterinaODIOdisejs203/ 3229/ 343200
Olimpic Bow - Cubs 10-12
Pos.
Athlete
Country
10m-1
10m-2
Total
10+X
X
1LAURINOVIČA AnnaAMAAmazones344/ 1333/ 167700
2PULLE TomsAMAAmazones305/ 2328/ 263300
Olimpic Bow - Cubs 7-9
Pos.
Athlete
Country
10m-1
10m-2
Total
10+X
X
1ČAŠČINOVS DaņilaODIOdisejs317/ 1291/ 160800
Olimpic Bow - New hope
Pos.
Athlete
Country
70m-1
70m-2
Total
10+X
X
1STEPANOVS DmitrijsODIOdisejs258/ 1260/ 151800
2BĒRZIŅŠ JUN. JānisSTIStiegra229/ 2240/ 246900
3BERJOZA AleksejsFRMFram173/ 3160/ 333300
4KANCLERIS AleksandrasAMAAmazones136/ 4118/ 425400
Compact Bow - Adults 21+
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1GAILIS KasparsODIOdisejs306/ 1327/ 163300
Compact Bow - Juniors 15-17
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1KĀRKLIŅŠ DevaršiSTIStiegra137/ 1123/ 226000
Compact Bow - Juniors 13-14
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1BOĻŠAKOVA KsenijaODIOdisejs310/ 1303/ 161300
Compact Bow - Cubs 7-9
Pos.
Athlete
Country
10m-1
10m-2
Total
10+X
X
1EISAKA AnceAMAAmazones294/ 1306/ 160000
Traditional Bow - Adults 21+
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1EISAKS JānisAMAAmazones183/ 2206/ 138900
2MELNIS ArvīdsSAVSavage Archers184/ 1158/ 234200
Traditional Bow - Juniors 18-20
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1VARPUCINSKA LaumaAPNAizputes novads033/ 13300
Traditional Bow - Cubs 10-12
Pos.
Athlete
Country
10m-1
10m-2
Total
10+X
X
1SIKSNA EvijaAMAAmazones275/ 1296/ 157100
2PERMINOVS Reinis MikusAPNAizputes novads66/ 2162/ 222800
Traditional Bow - Cubs 7-9
Pos.
Athlete
Country
10m-1
10m-2
Total
10+X
X
1VALDMANIS JānisAMAAmazones321/ 1332/ 165300
2SERGEJEVS RomansAMAAmazones320/ 2311/ 263100
3STRUKOVA DarjaAMAAmazones304/ 3307/ 361100
4DZILNIŅA KitijaAMAAmazones258/ 4282/ 454000
5BLUNAVS Pauls ViljamsAMAAmazones197/ 5174/ 537100
6AKMENTIŅA TīnaAMAAmazones197/ 5169/ 636600
Barebow - Adults 21+
Pos.
Athlete
Country
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1LUTERS KasparsCURCurland173/ 1222/ 139500
2KANGISERS ĢirtsCURCurland118/ 291/ 320900
3KANTS JānisAPNAizputes novads23/ 3146/ 216900