45. Jrvakandi Open / 6. Toomas Kivilo Memorial 45. Järvakandi Open / 6. Toomas Kivilo Memorial
Archery Club ILVES (EST) (ACI)
Järvakandi, Estonia, from 22-08-2014 to 24-08-2014
Participant List in Alphabetical Order
 
A - D - E - G - H - I
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
AAS Artur1CESTESTONIACompound MenQualification
ALLIK Taavo13CESTESTONIARecurve MenQualification
APSITIS Janis17ALATLATVIARecurve MenQualification
DUBKEVIČŠ Inārs19ALATLATVIARecurve MenQualification
EKHOLM Pyry19CFINFINLANDRecurve MenQualification
ENNEMUIST Taavi11CESTESTONIARecurve MenQualification
GROSS Jaanus12AESTESTONIARecurve MenQualification
GROSS Mike10CESTESTONIARecurve MenQualification
HÄTÖNEN Seppo17DFINFINLANDRecurve MenQualification
HÕIM Emily5CESTESTONIACompound WomenQualification
ILVES Kristi4AESTESTONIACompound WomenQualification
J - K
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
JÄÄTMA Lisell5AESTESTONIACompound WomenQualification
JUOZAITIS Valdas14BLITLITHUANIARecurve MenQualification
KAASIK Tanel10BESTESTONIARecurve MenQualification
KARVONEN Jukka13AFINFINLANDRecurve MenQualification
KASK Renet1BESTESTONIACompound MenQualification
KAUNIS Marta8AESTESTONIARecurve Cadet WomenQualification
KISKONEN Aleksander2CESTESTONIACompound MenQualification
KIVILO Karl9CESTESTONIARecurve Cadet MenQualification
KONONOVA Jelena20CLATLATVIARecurve WomenQualification
KREICBERGA Anete22BLATLATVIARecurve WomenQualification
KULL Krista4CESTESTONIACompound WomenQualification
L - M - N - O
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
LANK Eva23DESTESTONIARecurve WomenQualification
LILIENTHAL Kadri7AESTESTONIARecurve Cadet WomenQualification
LILIENTHAL Triiinu6AESTESTONIARecurve Cadet WomenQualification
LOTT Jaan16AESTESTONIARecurve MenQualification
MÄNDMETS Rait9AESTESTONIARecurve Cadet MenQualification
MASIULIS Mantas3CLITLITHUANIACompound MenQualification
MORLEY Steve10AESTESTONIARecurve MenQualification
NURMSALU Laura21DESTESTONIARecurve WomenQualification
OJAMÄE Pearu Jakob18AESTESTONIARecurve MenQualification
OONA Märt14CESTESTONIARecurve MenQualification
OTS Rait14AESTESTONIARecurve MenQualification
P - R - S
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
PÄRNAT Reena22CESTESTONIARecurve WomenQualification
PELTONIEMI Antti15AFINFINLANDRecurve MenQualification
PÖLKKI Annika22AFINFINLANDRecurve WomenQualification
PREIMANN Anneli20AESTESTONIARecurve WomenQualification
PUUSEPP Kristjan1AESTESTONIACompound MenQualification
RIST Martin15CESTESTONIARecurve MenQualification
RJABKOVA Marina23CLATLATVIARecurve WomenQualification
ROPINA Digna21CLATLATVIARecurve WomenQualification
RÖSLER Jaan18BESTESTONIARecurve MenQualification
RUUS Villem11DESTESTONIARecurve MenQualification
SAKS Helena21AESTESTONIARecurve WomenQualification
SETÄLÄ Jaakko13DFINFINLANDRecurve MenQualification
SETÄLÄ Reena23AFINFINLANDRecurve WomenQualification
SIEVINEN Pauli16BFINFINLANDRecurve MenQualification
SIGAUSKAS Vladas15DLITLITHUANIARecurve MenQualification
SIRKIÄ Marko12BFINFINLANDRecurve MenQualification
STANKUS Alfredas2ALITLITHUANIACompound MenQualification
T - V - W
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
TASA Romet8CESTESTONIARecurve Cadet MenQualification
TETSMANN Maris6CESTESTONIARecurve Cadet WomenQualification
TOMSON Henn12CESTESTONIARecurve MenQualification
TOMSON Mihkel17CESTESTONIARecurve MenQualification
TUKK Laura7CESTESTONIARecurve Cadet WomenQualification
VAHTRA Gunnar3AESTESTONIACompound MenQualification
VESANEN Juho18CFINFINLANDRecurve MenQualification
VIHER Priit16CESTESTONIARecurve MenQualification
VIRULA Katrin20BESTESTONIARecurve WomenQualification
WAHLROOS Mikael11AFINFINLANDRecurve MenQualification