World Archery Festival 2014 World Archery Festival 2014
NFAA (NFAA)
Las Vegas (NV - USA), from 07-02-2014 to 9-02-2014
World Archery Festival 2014
Participant List group by Country
 
ARGARGENTINA
Athlete
Target
Event
Ses.
FUENTES Maximiliano147CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AUSAUSTRALIA
Athlete
Target
Event
Ses.
ASKEW Ben92DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BROSNAN Michael148BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
CARSON Dennis89DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CRATCHLEY Stephen112AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FEENEY Alexandra145DRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HANSON Jason88DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HAY Debra114DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
HULBERT Marie87DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HYDE Fiona90DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JENSEN Stefan111AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KNEEBONE Jarrod86DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
KNIGHT Joel159DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KNIGHT Wayne132DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
LARVEN James113AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NGUYEN Viet Thai114AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PARK James93DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ROWSON David91DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TAGUDIN Eric111CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TYACK Ryan160DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
WILLIAMSQ Jo138BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BARBARBADOS
Athlete
Target
Event
Ses.
HAGLEY Dwight146DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BELBELGIUM
Athlete
Target
Event
Ses.
CAUWE Michael127DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DELIVEYNE Frederic130DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MERTENS Ernest148CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MESTDAGH Sven131DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
OOSTERLINCK Chris126DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
PRIEELS Philippe129DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
PRIEELS Sarah129BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VANDEKERKHOF Peter128DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
VERDEYEN Luc125DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WILLEMS Gladys130BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BULBULGARIA
Athlete
Target
Event
Ses.
NIKOLAEV Aleksandar69CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CANCANADA
Athlete
Target
Event
Ses.
ARSENAULT Serge79DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BALL Jarrod103ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BREHAUT Jamie65DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BRESLER Leon159DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BROWN Keenan139DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BUCK Chris85DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BURTON-DALLAIRE Victor88DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CARGILL Greg104ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CHATTEN Allen66DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHÉNIER Virginie140DRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
CURRIE Archie67DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CUTHBERTSON Leslie112DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CUTHBERTSON Rick116CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEAN Darby27DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DIETZEN Remington75DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DUENAS Crispin157DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ELLIS Rod48DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FILION Lucie141DRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GALE Lucille64BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GRANT Cameron62BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GRANT Landyn77DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GUSTAFSON Colton39DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HARPER Bryan80DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HATHAWAY Kurtus50DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HEWTON Darryl69DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
IMBROGNO Sam76DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JAMPEN Rudy72DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JEFFREY George62DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JOHNSON Nolan64AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KAUN Diana100ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KIEFER Herwig84DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LEBEL Tristan63AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LEE Ji Dam47BRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LEIBMAN Lucian46DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LYON Jay158DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MARCH Jason101ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MARTIN Jim70DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MASON Lucia49DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MCGINNIS Hunter41DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCKAY Jeff63BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MEIER Leon83DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MYERS Patricia64DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NASI Mark68DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
O'BRIEN Al78DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PARENTEAU Benny158DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
PERKINS Christopher140DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
POTREBKA Simon40DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
REIMER Kevin113BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROTH Katie63CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROUSSEAU Simon141DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCAMMELL Richard81DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SCHINA Sonia73DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SCHOUWENBURG Mya56DRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHOUWENBURG Spencer89DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHAULE Benjamin63DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SMANDYCH Cory47DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SZOO Basil71DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THIFFEAULT PICARD Georcy-Stéphanie142DRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
THORNTON Dean160DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
TRILLUS Dietmar147DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
TUSON Ron74DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
VALLIÈRES Cassandra52CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
VAN DER SPEK David156DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VAN GYLSWYK Bernie51DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
VAN TASSEL Paul62CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
VOORN Craig62AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WEST Jonathan48BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WILLIAMS Donald82DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WILLS Al64CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CHNCHINA
Athlete
Target
Event
Ses.
SUN Qixiong161DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
COLCOLOMBIA
Athlete
Target
Event
Ses.
LOPEZ Sara126BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MARCEN Maja127BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
RENDON Ana147BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ROJAS Francisco149CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
USQUIANO Alejandra128BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
DENDENMARK
Athlete
Target
Event
Ses.
BANG Jan137CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BANG Margaret130DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
DAMSBO Martin141BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DARUM Andreas147DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HANSEN Stephan140BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SELCH OLESEN Maria Louise99BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SOEMOD Camilla129DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ESAEL SALVADOR
Athlete
Target
Event
Ses.
HERNANDEZ Roberto147BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
ESPSPAIN
Athlete
Target
Event
Ses.
HOLGADO Juan Carlos117BRecurve FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FINFINLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
JARVENPAA Erja135DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
JARVENPAA Marko145DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JUUTILAINEN Mikko143BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MÄKI Juuso90DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MÄKI Jyrki144DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
RAJAHUHTA Markku144BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
FRAFRANCE
Athlete
Target
Event
Ses.
AUBERT Thomas161BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BARET Benjamin94CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BARET Thierry93CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BIDAULT Jerome152DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BRASSEUR Sebastien139DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BUTHIAUX Eric97CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DE GRANDIS Jocelyn144CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DELOBELLE Fabien141DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DELOCHE Pierre-Julien138DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DUPUIS Anthony115BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FAUCHERON Thomas150DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GILBERT Jacques95CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LEBECQUE Pascale133DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
PEINEAU Sebastien140DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
RUBBEN Guillaume143CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
TAVERNIER Olivier149DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
TERRIER Constance75CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
VALLADONT Jean-Charles151DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VIALETAY Antoine96CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GBRGREAT BRITAIN
Athlete
Target
Event
Ses.
BARBY Stuart111ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BARBY Victoria109ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BRIDGMAN Alex97BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FOLKARD Naomi146BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GALES Andrea131BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HORAN Chris98BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JAMES Peter151ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
JARDINE Douglas L110ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
JONES Naomi132BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MITCHELL Jordan140CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NESBITT Mark112ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RIKUNENKO Andy139CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
THOMAS Geraint138CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
THOMPSON Tracey113CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WHITE Chris145DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WHITTINGHAM Alistair96BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GERGERMANY
Athlete
Target
Event
Ses.
ASBACH Jens144DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
HOERR Klaus Peter143DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
HONDL-MEYER Annett117CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KLINKE Jochen117BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
STERNHEIM Sarah Mareike136DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
TAPAN Erdal142DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
INDINDIA
Athlete
Target
Event
Ses.
KESINENI Swetha Chowdary135BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
NACHUPALLY Arun Kumar52DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
IRLIRELAND
Athlete
Target
Event
Ses.
CONVERY Alan98DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SMITH John97DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ITAITALY
Athlete
Target
Event
Ses.
FISSORE Matteo159BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
FRANGILLI Michele158BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
LIONETTI Pia Carmen Maria147CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
PAGNI Sergio148DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SINAPI Valter105ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
STEFANIA Monzani107ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TOSCANI Attilio Maria Leopoldo106ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
VIGANO' Luciano108ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
JPNJAPAN
Athlete
Target
Event
Ses.
ANJI Naoto137DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
KAKUTANI Akihiko114ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KAZUI Mickie135DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
KNALL Philipp99CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
KOBAYASHI Sota136DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MAKITA Toshifumi113ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MORIMOTO Hirofumi133DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MOTOYA Akira98CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NAKAMURA Kazune153DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
NAKAMURA Shinya155DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ODA Ichiro154DRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
OHKUMA Naoto132DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
OTSUKA Tadatsugu70CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SHIMADA Takayuki143DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TAKENAGA Yosuke142DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TENJIN Satoko137BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
YABANA Masayoshi134DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
KORKOREA
Athlete
Target
Event
Ses.
CHANG Hye Jin142BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
JEON Sung Eun144BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KIM Min Jong141BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KIM Yu Mi143BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
PARK Se Hui140BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
LATLATVIA
Athlete
Target
Event
Ses.
OLEKSEJENKO Jelena133BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
OLEKSEJENKO Julija134BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MEXMEXICO
Athlete
Target
Event
Ses.
ACEVEDO Jaime112CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ACOSTA Ian-Luiggi95DRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ADAME Carlos A.103DRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ADAME David90BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ADAME JR David45DRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AGUIRRE Martin109DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ALVARADO Gerardo131DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ALVAREZ Jesus66BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ALVAREZ Luis Antonio157BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ANCIRA Victor47DRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ARENAS Lilia Elena145CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
AREVALO JR Alberto87DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AREVALO SR Alberto74BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ARMENDARIS Carlos94BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ARMENDARIS Gilberto118ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ARRIETA Enrique72BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
AVITIA Mariana140CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BARTHEL Guillermo91BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BIGURRA Everardo81BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BIGURRA Jean-Carlo13DFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BOARDMAN JR Ernesto156BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BOARDMAN SR Ernesto71BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BRIONES Ingrid108CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CAMPOS Renata5DRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CARDOSO Mario80BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CASTANEDA Jorge108CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CASTILLO Ali79BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CASTRO BELTRAN Jesus Eduardo48DRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CASTRO BELTRAN Luis Daniel93BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CHONG Josue34DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DAVILA JR Jose Humberto38DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DE LA CONCHA Felissa Carmen127DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
DE LA GARZA Armando36DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DOMINGUEZ Rosalia123DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ELIZONDO Diego86DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ELIZONDO Jose G.32DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ESPINOZA Miguel95BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ESTRADA Chantal71DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FIERRO Julio132DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FLORES Eva65BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FLORES Oscar44DRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FUENTES Andre32AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FUENTES Enrique50BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FUENTES Jose Francisco82BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GARCIA Alfredo68BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GARCIA Sebastian85DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GONZALEZ Daris86BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GONZALEZ DE ALBA Rodolfo130DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GONZALEZ Gina Iizzet143CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GONZALEZ Ivan150BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GONZALEZ Ricardo33DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GUERRIERO Tania105CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GUEVARA Rodrigo129DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUITRON Jaasiel84BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
IGA Yelile6DRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
INFANTE Luis Esteban155BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
JASSO Samanta102ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LOPEZ Abril T.26DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LOPEZ Alejandro43DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LOPEZ Marcelo102DRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LOPEZ Natalia25DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LOPEZ Roberto Carlos118BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MACIEL Miguel110DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MACIEL Rosa126DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MARTINEZ Pedro Enrique70BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MENDOZA Jose Roberto133DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MERINO Brenda125DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MONTES Eduardo89BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MONTIEL Constanza128DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MONTIEL David128DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MORALES Jesus Israel83BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MOREIRA Alvaro77BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MUNGUIA Alexis105DRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MUÑOZ Angel37DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MUÑOZ Frida111DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
NOLAZCO Daniela146CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
NUNO Ignacio85BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
OCHOA Linda124DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
OCHOA Ruben88BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
OREA Aldo Sergio84DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
OREA Pablo46DRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ORIHUELA Gabriel35DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
QUEVEDO Cecilio127DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
RAMIREZ Angel92BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RODRIGUEZ Katya Sofia134DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
RODRIGUEZ Mayra93BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ROMAN Aida141CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SANCHEZ Juan C.78BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SANCHEZ Mara F99DRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SANCHEZ Maria F.105ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SANCHEZ Mariana142CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SANCHEZ Paola70DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SANFELICE Sophia73BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SANSORES Hector Eduardo154BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SERRANO Juan Rene153BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SNOWDEN Cristina73DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SOSA Joaquin G149BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
TREVINO Gabriela67BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
URIBE Orlando151BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VALENCIA Alejandra144CRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VAZQUEZ Ana Paula122DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VAZQUEZ Hugo76BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
VELEZ Luis Eduardo152BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
NEDNETHERLANDS
Athlete
Target
Event
Ses.
BLEYENDAAL Ruben146BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DOLDERMAN Sander145BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
ELZINGA Peter141CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MARKOVIC Irina131DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SCHLOESSER Mike142CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
VAN CASPEL Inge132DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VAN DER VEN Rick160BRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VAN DRUNEN Johan100BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NORNORWAY
Athlete
Target
Event
Ses.
AAMAAS Njaal135DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FIGVED Tommy136DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FYKSE Gunnar137DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NESE Oddgeir138DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TJENTLAND Oddmund134DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NZLNEW ZEALAND
Athlete
Target
Event
Ses.
LAINCHBURY Linda139BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
LAINCHBURY Mike69DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PURPUERTO RICO
Athlete
Target
Event
Ses.
BERMUDEZ Carlos53BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CARRION David53CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CINTRON Marla136BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
COLON Armando48BRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
COLON Ricardo42DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FARDONK Ramon51DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LATORRE Maria111DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PIZARRO Jean146CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
REYES Jose145CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
RIVERA Diego92DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
RIVERA Roberto116ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ROSARIO Jose Israel52AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RSASOUTH AFRICA
Athlete
Target
Event
Ses.
VAN TONDER Reon53CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RUSRUSSIA
Athlete
Target
Event
Ses.
LOGINOVA Albina139CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
PAVLOV Vadim115ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SEGINA Tatiana145BRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SLOSLOVENIA
Athlete
Target
Event
Ses.
JANEZIC Aja94DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JANEZIC Aleksander96DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JANEZIC Irena131DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
JANEZIC Nika134CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
KRAJNC Zarko95DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SUISWITZERLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
BURRI Kevin146DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DE GIULI Valentine143DRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
FEUCHT Lorenz115AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOFER Patrizio149DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHOBINGER Céline144DRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SVKSLOVAKIA
Athlete
Target
Event
Ses.
BOJCUN Miroslav110CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SWESWEDEN
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERSSON Annelie90CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ANDERSSON Lennart89CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HEDVALL Christian88CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JOHANSSON Hakan92CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LINDGREN Robert113DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LUNDIN Morgan146DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NILSSON Stefan112DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SKOTTLUND Micky5ACrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TONKONOGI Mikhail91CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
UKRUKRAINE
Athlete
Target
Event
Ses.
ATAMANIV Petro70DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
USAU.S.A.
Athlete
Target
Event
Ses.
AASE Daniel31AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ADAM Bailey69BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ADAM Steven25DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ADAM Taylor16CFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ADAM Travis16DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ADAMSON Kevin100AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ADKINS Carl144AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
ADKINS Michael107DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ADKINS Ty138BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
AHLGRIM Ashley49AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
AHLGRIM Brad50AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
AHMADI Nafiseh100DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
AHN Jenna53DRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AKINS Bobby49CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ALBRIGHT Adrian13CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ALDAPE Jess51BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ALEXANDER Katie91DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ALLEM Cameron102BRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ALLEN Brent105DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ALLEN Emily25CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ALLEN Ezekiel10AFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ALLEN Hana15BFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ALLEN Steve19ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ALLOSADA Fausto7BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ALZAMORA Daniel78AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AMARO Hollie64BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AMINPOUR Auri148BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AMNUAYPAYOAT Peter116BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
AMOS Charles149BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
AMRANI Regina122CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ANDERSON Courtney51DRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ANDERSON Darby Anderson98CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ANDERSON David68CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ANDERSON Jeff158CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ANDERSON Michael136AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
ANDERSON Philip10BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ANDERSON Steve125BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
ANDREWS Dylan59BFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ANDREWS Makayla106CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ANDREWS Shannon108DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
AOKI Noel82BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ARATOON Arnold22AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ARATOON Emily42CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ARCEO Arsi103CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ARCHER Tracie115DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
ARGYLE Lindsay50CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ARMENTROUT Ben80CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ARMSTRONG Garret28AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ARMSTRONG Hailey5BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ARNOLD Riley92AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ARTZBERGER Bill32ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ARTZBERGER Georgia56BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ARUNDEL Olivia5ARecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ARUNDEL Topher94ARecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ASAY Robert119BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
ASHBY Blake108ARecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ASHURST Kristn27CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ASHURST Lia68CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ATCHLEY Robert75BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
AUBREY Mary28BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
AUCKLAND Darrin77CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
AUDEH Maurice21AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
AULTMAN Bud40AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
AUSTIN Oliver73DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
AVAKIAN Gapriel79CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
AYERSMAN Garrett145BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BABCOCK Ron144CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BAILEY Joseph35CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BAILEY Ryan24CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BAILEY Timothy15DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BAIRD Carlton103BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BAIRD Darrin23DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BAIRD Kerry18BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BAIRD Kort29BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BAKER Rick129CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BALDWIN Douglas80ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BALDWIN Lucas49CRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BANKEY John35BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BARBER Nolen77BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BAREFOOT Thomas89DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BARKDULL Ryan29ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BARNARD Larry25DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BARNDT Ron142AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BARNSDALE Dave159AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BARRIENTOS Hugo150CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BARRS Janet97CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BARRS Jay78CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BARRY Michael116CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
BARTON Chris71AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BARTON Corey8AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BARTOS Hannah65BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BARTZ Don50ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BARTZ Hayden40BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BARTZ Jared85BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BASON Bryce115AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
BASS Henry145AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BATEMAN IV Earle/ Bubba127BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
BATES Katie106BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BATES Thomas60BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BATINICH Thomas94ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BATTLESON Alexander30DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BATTLESON Daniel26DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BATY Jolie21AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BAUMER Doug10CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BAZA David60CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BEARD Jeremy143BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BEARDSWORTH Doug28ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BEAUBOUEF Chance131BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BEAUCHAINE Coby38DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BEAUCHAINE Jenne97BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BEAVIN Jerry17CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BECHTOLD Greg48DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BECK Brice39DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BECK Garry19CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BECK Judi32DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BECK Robert Paul94AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BECKER Dave48DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BEDONT Adam34BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BEE Chris17BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BEE Christopher139BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BEE Emily134CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BELL Jimmy28AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BELL Mi'Kale90AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BELL Rebecca55DRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BELZNER Catherine11DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BELZNER Steven24DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BENNER Greg102CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BENNET Tommy R158AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BENNETT Cloudia29AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BENNETT Eric148AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BENNETT Laura146ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BENTLEY Brad49DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BERENS Mark24ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BERG Mark20BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BERGMAN Lesley26BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BERRY Chris142CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BESCH-STOKES Jake58BFreestyle Limited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BESEMER Caden13CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BESEMER Nick88CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BEST Gavin75BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BETHEA Joe19DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BETHEL Justin126CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BETTS Rick91CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BILLINGTON Holly96DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BIRD JR Kenneth18AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BIRKLAND Mike44DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BISHOP Levi104DRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BIXLER David24CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BLACKMON Ginger72DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BLAINE Chris69DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BLAIR Jake89AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BLANKINSHIP Charles149BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BLAZEK Allie24AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BLAZEK Steve25CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BLIZZARD Kaelyn56CRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BODNAR Happy72CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BOHLANDER Eric9AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BOIES Tyler81AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BONHAM Torrey142AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BOORMAN Ron28BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BORETSKY Cody82DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BORG Don153BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BORGES Bob133CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
BORGES Taylor110BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BOSSON Steven109BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BOUCHILLON Rachel77ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BOWERMAN Noah11CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BOWSER Jessica82BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BOYD Bill45ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BOYD Sarah20AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BOYER Jeremy115CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BOYER John30DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BOYER John D24AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BOYER Rebecca45CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BOYER Tressa12DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BOYLE Chandra104CRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BOYLE Maya1ARecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BOYLES Sam72BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BRABEC Randy130BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BRACE ILLS Sweeney49BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BRADEN Michael132CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BRANCH James154AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BRAY Matt31DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BRAZELL Glen143AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BRENZEL Kyle77CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BRETL Kai83CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BRETSCH Ross136AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BRIGGS Natalie51BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BROADWATER Jesse127CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BROCK Easter123AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BRODERICK Mike77DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BRODIE Leanne73CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BROOKER Chris76DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BROOKS Joe159BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BROOKS Nathan139BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BROOKSHIER Billy65CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BROWN Brent21AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BROWN Mackenzie144ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BROWN Pat2AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BROWN Roger30BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BROWN Roger85ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BRUCE Nathan65AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BRUMMEL Justin4AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BRUNETTA Allen18CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BRYAN Robert83CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BUCHANAN Mike17BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BUCKINGHAM Jacob113BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BUCKINGHAM Samantha45DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BUISO Chris106DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BULLARD Matt107CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BULLIS Brian100ARecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BULTEN Caleb89CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BUNKER Logan74DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BUNTEN Merlin80CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BUNTJER Zoey99CRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BUONACCORSI Elizabeth70CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BURDICK Brady41ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BURKE Jeanne29CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BURKHEAD Melody51BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
BURKS Rebecca128CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
BURLEY Alyssa24BFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BURLEY Isabelle15CFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BURNETT Tim37CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BURNSIDE Scott150AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
BUSBY Kevin131ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
BUTCHER Brandon93CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BUTCHER Brenda17AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BUTCHER Kara39CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BUTEMEYER Ethan159ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
BUTLER Blakelee K.61BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BUTLER Tanner104BRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
BUTLER Todd101CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BUTTERFIELD Larry E23AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
BUTTNER Richard156AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
BUTTON Danny48CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BUTTON Jeff121BFreestyle Unlimited Championship SeniorYellow Line (SAT 7:00 am)
BUTTON Jessica75CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
BUTTS James153AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
CABRINHA II Arlen96DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CACOPARDO Taylor128BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
CAHOON Aaron100BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CAIN Gary114BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
CAIOPOULOS Athena63BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CALLAWAY Andrew136BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CALLAWAY Richard152CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
CALLOWAY Connie122AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
CAMERON Greg69BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CAMERON Theodore87DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CAMPANELLI Rima109DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CAMPBELL Glenn152BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
CANADAY Allie26CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CANEDO Raja13BFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CANNON Morgan6CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CANTU Francisco90CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CARAMONTE Rowland53DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CARLETTO Jeremy15AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CARLINE Nathan74CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CARLISE Adam45BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CARLSON John80AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CARLSON Kyle73DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CARLSON Sid153DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
CARLSON Ted154BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
CARLTON Hunter37CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CARPENTER Sharon125CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
CARROLL Barb48CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CARROLL Bob69AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CARROLL Marcus34BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CARTER Christopher140AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
CARTER Forrest144AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CARTER Gavin59AFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CARTER Jamie50CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CARTER Jennifer76BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CARTER Justin133AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
CARTER Scott87AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CARTIA Joe130AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CASSADY Jason21DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CASSADY Jessaca10ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CASSIDY Kirsten52ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CASTELEYN Brian44BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CATES Austin34AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CAWLEY Sawyer10BFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CEMBALISTY Chris49CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CHAMBERS Julie6BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CHAMBERS Marty110DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CHANG Sean49DRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CHAPMAN Bill78DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CHARETTE Philip93AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHAVEZ Martha114CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CHECKEROSKI Tim89DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CHENG Stanley12DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHESSER Garvin37BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHIN Andrew14CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CHLEBOWSKI Stephen141DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
CHO Elliot45ARecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CHRETIEN James88AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CHRISTENBERRY Darrin126AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CHRISTENSEN Benton155AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
CHRISTENSEN Jory46DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHRISTENSEN Kaden74CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CHRISTENSEN Makenna15DFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CHRISTENSEN Sherri36CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHRISTIANSEN Austin11BFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CHRISTIANSEN Craig101BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHRISTIANSON Trevor22DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHRISTLE Robert152BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
CHRISTMAN Edward44DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CHUNG Daniel10BRecurve FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CIAK Tom Big Bird84DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CIBERT Ryan46BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CIBERT Rylee13AFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CIVELLO Michael34CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CLARK Cody29DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CLARK David76CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CLARK Evan84CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CLARK Jonathan149BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
CLAYTON Jesse86CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CLELAND Eric43DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CLELAND John Michael81CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CLEM Anthony142CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
CLEM Tanner39AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CLYDE Micah39BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
COBLENTZ Tom157DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
COCHRAN Carli130CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
COGAR Mike141BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
COLE Donnie85DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
COLETTI Morgan58DFreestyle Limited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
COLIN Christie123BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
COLIN Joshua17ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
COLIN Kelly53CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
COLIN Terry151CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
COLLINS Darren145AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
COLLINS Michael27BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
COMBS Resa Combs12BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CONLEY Hunter49ARecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CONRAD Danny76AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CONRAD Dean64CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
COODY Chad125ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
COOK Tipton160BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
COOPER Sebastian33BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
COPELAND Greg105DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
COPPOCK Dwight21ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CORNELIUS Eric8AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CORREA Stephanie112CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CORRIDORI Jeremy75CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CORSIATTI Scott13DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
COTONUTS Kursh92BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
COTONUTS Zachary26DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
COUSINS Brenda69CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
COUSINS Dave126BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
COUTURE Shawn113CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
COUTURE Wendy112AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
COVERT Tyler79AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
COWART Gary98AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
COX Casey38BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
COX Cassidy25AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
COX Diane110BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
COX Dick21DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CRAN Meletta93DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CRAN Scott43CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CRANE Daniel99ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CRAWFORD Brian83BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CRAWFORD Jeffrey10BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CRAWFORD Peter15ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CREWS Mercy55BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CRIDER Slaton74CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CRINKLAW Jill68BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CRINKLAW Scott5BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CRISSMAN James67BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CRITES Byron104DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CROCKER Casey118AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
CROMWELL Paul101DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CROOK Dahlia66BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CROWE Thomas145AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
CROY Bert110DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
CRUZ Kc52BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CUEBAS Jordan77CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CULL Elliot30BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CULLINGS Donovan80AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
CUMMINGS Aaron77AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CUMMINGS Greg34BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CUMMINGS Matthew2CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
CUNNINGHAM, JR. Daniel102BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CURRY Wendy130ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
CUSICK Jeremiah160CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
CUVIN Angelica Marie76DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
CYPRET Troy134AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
CZAKO Johana44AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DALEY Aiden9AFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DALEY Spencer81BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DALEY Thomas18DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DALEY Tom126CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
DAVIS Aaron37BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
DAVIS James20BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DAVIS William92ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
DAVISON Mckenzi68BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DE VRIES Randy82CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEATON Bridger127AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DEDRICK David105CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEDRICK Tammy38AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEGOTT Frank38CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEHART Steve67AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEJANE Zachary50CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DEL VALLE Matthew101CRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DEMARCO Max78BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DEMERS Michelle3ARecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DENNING Kenneth70AFreestyle Unlimited Championship SeniorYellow Line (SAT 7:00 am)
DENTON Christopher "Colt"31CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DENTON Douglas117ARecurve FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DENTON Morris70CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEPALMA Alessandro R.94BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEPRIEST Keegan32AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DEPRIEST Kevin20AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DERUS Mike16CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DESLAURIERS Davide88BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DESTON Chris114AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
DEVONO Robin103BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DIAB Bernadette129CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
DIAS Joseph76DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DIERKER Matt19DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DILLMAN Susan A.70CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DOITCH Eran80BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
DONAHUE John80BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DONALDSON Ralph129BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DORAMUS Jennifer25AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DORAMUS Smoky43BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DORENBOSCH Alexis73AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DORIGATTI Pat137BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
DOUGLAS Kolt89BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DOUGLAS Kyle28CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DOWNEY Logan29DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DRAEVING Larry39AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DREYER Thomas101DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DUARTE Ray67CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DUDLEY Myra47DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DUFEK Pete39DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DUKES Leroy86AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
DUNAWAY Alanna26BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
DUPRE Todd146AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
DUTTON Colby59DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DUTTON Kylee72DFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
DYER Harold140BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
DYER Tim36BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
DYKMAN Gary12CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
EAGLETON Alan132ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
EAST Dale71AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
EBERHART Cal11DFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ECKENBURG Rich127ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
EILINGER Hayden30AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
EISENMANN Ethan12DFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ELIASON Edwin114CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ELLIOTT Jane107CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ELLIS Robert52BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ELLIS Zane41DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ELLISON Brady149CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ELZA Sean38DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
EMERSON Bryan32BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
EMERSON Eric13ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
EMERSON George17AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ENGLISH Ben149AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
ENGLISH Mindi81BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ERLEI Barabara73CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ERLEI Quinten72AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ERWIN Mark52DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ESCARCEGA Chris22CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ESCKELSON Roy31AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ESCKELSON Seth86AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ESPINOSA Erik108BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ESPINOSA Kyra107AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ESPINOZA Carlos51AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ESPITIA Gus25CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
EVANGELISTA Adrian38AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
EVOLA Michael93BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
EVRIDGE Zebulun134BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
EWERS Tim42BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FABRY Jeff72AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FAHLING Jim84CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FAMULSKI Robert11DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FANCHIN Joe150ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
FARNSWORTH Grace64AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FAULCONER Richard2BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FAULKNER Erica43CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FEATHER Erica109BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FEDIRKO Daniel40CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FEESE Ed12AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FEI Brian106CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FERKO Kate52CRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FERNANDEZ Cara126CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
FERNANDO Velez73CFreestyle Unlimited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FERRY Jacob89AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FESMIRE Chris46CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FETTIG Austin30CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FEVELLA Jason89CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FIALA Doug81AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FICARRA Jack41BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FINCH Chase38CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FISCHER Sam80BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FISHER Nicholas27DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FLADZINSKI Katherine101AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FLETCHER Dave64BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FLORES Evan75AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FLORES James92CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FLORES Joshua39AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
FLORES Micah48ARecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FOLAJTAR Lisa65CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FOOTE Curtis81CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FORBES Willie35DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FORD Lee117ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FOREMAN Tom44ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FORSYTHE Randy42ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FOSS Paul10DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FOWLE Brandon102CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FRANCHOW Kaje79AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FRANCIS Seneca127CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
FRANKLIN Brent77AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FRANKLIN Conor86BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FRANKLIN Mark127BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FRANKLIN Morgan23DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FRASER Jill93CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FREESE Walter108BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FREID Kira19DFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FRISBIE Kody49BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FRITZ Nathan42BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
FROMM Whitney37CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
FULROTH Christopher87BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
FURTNER Jason90DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GAGLIANO Lia65DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GAGLIARDO Laura38CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GAGNON James150BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
GALLAGHER Jack12BFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GALVEZ Joshua60AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GALVEZ Tito4AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GAMBY Mark17DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GAPINSKI Gary82AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GARCIA Erica30DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GARDNER Andrew22CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GARLICK Colton36ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GARLICK Marty65CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GAROFALO Christopher41CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GARRETT Bill66CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GARRETT Michael66DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GARRETT Tina13AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GARRETT Zachary78ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GATTO Steven137CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GAUVIN Crystal133AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GAUVIN Rich86BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GAYLOR Dan160CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
GEIGLE Kellie63DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GEIST Anne110AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
GEIST Kaylee23CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GEIST Kurt29CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GELLENTHIEN Braden131AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
GENTNER Kimberly102DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GERIG Guy99CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GERIG Sonia93ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GERIG Valerie92CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GERRELLS Blain46BRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GESELL Travis25BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GETTLE Corey107CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GHIZZI Roberto116CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GIANOS Sarah117AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
GIANOS Tina79BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GIBBS Phoebe98BRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GIBILARO Ariel76BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GILBERT Michelle140ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GILLESPIE Arthur21CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GILLIAM Alex101BRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GILLINGHAM Timothy139AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GILMORE Brandon28CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GINGERICH Gary49CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GODDARD Gene67AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GOLD Brian125CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GOMEZ Thomas126CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GONITZKE Jesse109BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GONZALES Annette72AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GONZALES Ron102BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GONZALES Santos97DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GONZALEZ Adrian14CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GOODING David92BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GOODMAN Forrest24BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GOODRICH Lauren91AFreestyle Limited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GORE Heather69BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GORE Jared34BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GOSLIN Goose29BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GOSLIN Justin37BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GOULD Miles76CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GOULD Trevor87DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GRACE Nathaniel118DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
GRANT Yuhuan95AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GRAPENTIEN Tim100CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GREATHOUSE Shawn100CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GREEN Annalesha11DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GREEN Keith102AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GREEN Larry66AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GREENLIEF Ryan147AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
GREENWOOD Caleb37DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GREG Poole153DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
GREGORY Daniel78CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GRELLNER Gene41CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GRELLNER Janis142ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
GRENIER Mike43BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GRESHOCK Jedd146AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GRIGGS Eric148CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
GRIJAK Noah102DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GRIMES Ronald107BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GROGAN Troy22BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GROSS Alyssa62AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GROVER Michael95CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GROVER Stacy50DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GRUBBS Ryan10DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
GRUBER Marc148AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GUERRA Isabelle96CRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GUEST Tereasa50BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GUEST Todd38BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GUIANG Jonathan44ARecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GUNN Danielle22BFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GUTOWSKI Justin47CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GUTOWSKI Kelly116AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GUTOWSKI Ray95AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GUTOWSKI Tyler78DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
GUY Billy79DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
GUY Paul66AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
GUYETT Sean30DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HABRUKOWICH Jean17DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HABRUKOWICH Phil30ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HAGANS Brett9BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HAINES Ramie105BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HAKL Bill148CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
HAKL Julene99AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HALE Jason8CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HALEY Cassandra93BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HALFMANN Harold104BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HALL John77CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HAMILTON Claude66CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HAMILTON Colton127CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HAMILTON John11BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HAMMONS Gary145DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
HANEY Shawn82CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HANSEN Buckey110CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HANSEN Dorian42DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HANSEN Ethan105BRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HANSON Larry14AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HANSON Mark6CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HARBAUGH Tony147BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
HARBIN Jeremy16DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HARDIN Hannah27AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HARDY Jennifer145ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HARE Thomas95DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HARRELSON Christine136AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HARRIS Cooper93CFreestyle Limited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HARRIS Jeff34DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HART Lindsay35CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HARTIN Daniel97ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HASLAM Dixon36DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HASLEM Kent73AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HATFIELD Rebecca23AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HAVEL Lou13CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HAYDEN Jay140CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
HAYES Larry20DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HAYES Susan21CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HAYS Andrew91AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HEDRICK Dana125AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HEFFELFINGER Chip13DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HEFFELFINGER John L107DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HEILANDT Matt150CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HEISLER Ray19BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HEMSTOCK Annie115CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
HEMSTOCK Jacob134AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
HENDRICKS John16AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HENSBERRY Kevin107AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HERBER Cameron78BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HERGENRADER Jared118BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
HERNANDEZ Mike28AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HERNANDEZ Oscar111BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HERRERA Tim134BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
HERRLEIN Danielle68AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HERSCHELL Vince114CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
HERSHBERGER Joseph132BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HERSHEY-VANHORN Katie89CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HESS D'Arce38BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HEUSI Kellie51ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HEUSI Kellie76CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HEUVEL John40BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HEWES Bill115BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
HEWES William43BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HICKEY Kelly26AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HICKS Brendan47ARecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HICKS Kimberly61AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HIGGINS Howard53BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HILL Chris153CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HILL Paige50DRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HILLIAR Ronald14DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOBBS Tony27BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HOCKETT Freddy99AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HODA Samar98CRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HODGES Jt53ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HODGES Troy13BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HODGINS Kevin107CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HOEFT John126ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
HOEFT Michael46CRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HOFFMAN Chris100AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOFFMAN Jim84AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOLLABAUGH Greg141AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
HOLLABAUGH Josh35BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HOLLAND Mike29CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOLLMIER Andrew52AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOLLMIER Cheryl24CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOLMES Brant25BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HOLMES Mitchell29BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HOMAN Joseph18AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HONG Audrey4CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HONG Christina99BRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HONG Sungho38AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HOON Katie54ARecurve FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOON Sean54CRecurve FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOOVER Michael109AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOPKINS Craig44BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HOPKINS Jeff135CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HORN Ed148BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
HORN Rick15CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HORNYAK Julie15AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HORTON Billy27AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HOSSACK Holt31DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HOSTUTLER Brian15BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HOUK Henry18BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HOUSER David36AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HOWARD Amy101CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HOWELL Marty71CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HROMADA Ken26CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
HUARD Hannah26BFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUARD Jonathan88CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUBER Kristin67BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUDSON James103CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HUDSON Mike18BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HUFF Gavin34CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUFFER Olivia5CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUFFMAN Paige23BFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUGHES Jerry3CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HULL Karina62BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HULM Sammie94CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HULM Todd38DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HUMAN Jeff48BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HUNHOFF Kendra54DRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUNT Dj146BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUNT Steven152CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
HUNTON Irina84BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
HUNTZINGER Dave141AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
HUNTZINGER Tina131CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
HUTESON Tom37BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
HUYNH Tom78AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
IRLBECK Cheri45CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
IRLBECK Clint18DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
IYO Jolene85CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JACKSON Hunter138DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
JACOBSEN Bob147DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
JAIME Carmen105CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JAIME Hafid145CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
JAMES Jerrica47BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JAMES Rex8BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JAMISON Carl43DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JAMISON Jame151BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
JASA Dan129AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
JAVATE Faith98ARecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JENKINS Barrett73BFreestyle Unlimited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
JENKINS Steven129DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
JENNIGES Jamie93AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JENNIGES Kimberly17BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JENSEN Darin69AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JOHNSON Brady49BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JOHNSON Bruce41CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JOHNSON Cabe139CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
JOHNSON Chadrick16DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JOHNSON Cody84AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JOHNSON Dana43ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
JOHNSON Hailey18DFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JOHNSON Jacob8DFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JOHNSON Jesse19AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JOHNSON Jonpaul68CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JOHNSON Kelsey128CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
JOHNSON Tom125DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
JOHNSON Travis131CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JOHNSTON Kailey124AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
JOLLEY Lucas151CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
JONES Colin126BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JONES Erika122BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
JONES Lewis E51CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JONES Randall146DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
JONES Scott88DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
JORGENSEN Michael75BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
JOUFLAS Petra108DRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
JOYCE Doug42CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
JURENKA Jahna126AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KALAL Matthew93DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KAMINSKI Jake156CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KAPP Joe147AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
KARSTETTER Chad18ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KATES Lauren88DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KATHRINS Alex82DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KATHRINS Lauren66CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KATO Mark28BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KATSUI Tianna34AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KAUFMAN Ben102CRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KAYE Kristina97AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KEDELTY Sterling95CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KEISER Gabby106DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KEITH Cheryl128CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KEITH David158BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
KEITH Mark91CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KELLER Dawn139AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KELLER Lexi133CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KELLER Paeton43CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KELLY Connor133CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
KELLY Daniel7AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
KENASTON Dennis23DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KENNEDY Jason12BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KENNEDY Sandra1CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KHATCHADOURIAN Richard21DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
KIBEL Michelle34CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KIBEL Teddy131BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
KIKO Leanne119DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
KIKO Steve110CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
KIM Christine95BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KIM Dong Myung100BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KIM Geun80DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KIM Grace7BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KIM Jin105BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KIM Linsey52DRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KIM Minsoo103ARecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KIM Stephanie109CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KIMBERLY Shawn33CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KING Kelly137AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
KING Mark48ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KINSEL Kelly3BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KINSEL Shane85AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KINZER Reyna20BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KIRKWOOD Hunter92AFreestyle Limited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KIRKWOOD Johnny134ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
KIRTLEY Jack133ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
KISER Jessica27CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KITE Layton70BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KLATT Jessarae16AFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KLEEBERGER Trent140BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KLIMITCHEK Collin103BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KLINE Braden43AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KLOOSTRA Ashlley70AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KLUS, JR. John100BRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KLUS, SR. John33DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KOCH Kevin140CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
KOCH Zelenda108BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KOCHERSBERGER Al86CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KOCHERSBERGER Larry53DFreestyle Unlimited Championship SeniorYellow Line (SAT 7:00 am)
KOCOL Kody35CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KOCOL Kody40CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KOEHL Heather147DRecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KOLB Dan121CFreestyle Unlimited Championship SeniorYellow Line (SAT 7:00 am)
KOLKER Riley12CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KONG George36DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KOOPMANN Randy130DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
KOSTRZEWSKI Dewey22DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KOUNS Donald79CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KRAMER Adam17DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KRAUSE Christopher73AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
KRECK Blake82DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KRECK Tammy91BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KRISCHAN Kyle74AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
KROLL Karen87ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KRONENGOLD David154ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
KRUEGER Jordan27BFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KU Jisoo94CRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KUHL Jeff16BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
KUHL Rodger84AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
KULP Greg42BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KUNTUSH Edward J35BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
KURTZHALS Zak147BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KUSEK Noel1DRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
KWON Oh Hyang110AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LABLUE Tatyana6ARecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LACSON-VILLAFUERTE Cassidy Anne96BRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LAITY Scott113AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
LANCE Sarah125BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
LANCE Sherry109AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LANDIS Jeffrey65AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LANDSINGER Dustin64AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LANE Dan106BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LANE Kevin29AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LARKINS Benjamin30CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LARSEN Alyssa67DFreestyle Unlimited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LARSEN Norman30CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LAUGHLIN Bill129ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
LAWS John106DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LAWTON Ralph96BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LAZAROFF Brett155ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
LEAR Chuck71BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LEDBETTER Gary3DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LEE Christian36BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LEE Kristy89BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LEE Tararose18BFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LEFLER Blake128AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LEITER Mike149DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
LEMAY Scott41DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LEMMON Mark27BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LEROY Laurie129AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
LEVARIO Travis10CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LEVENGOOD Rick85CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LEWIS Bill22BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LEWIS Kelly96ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LEWIS Tony28DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LEWIS Wesley31DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LEWKOWICZ Paul67AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LIAPIS Steven39BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LIM Rebecca56ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LIMBOURNE Scott135CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
LIND Bryan37DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LIND Taylor52CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LINDSAY Jeff149AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
LINSDAU Abigail2DRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LITZELMAN Mark33AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LIZZIO Al153ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
LLOYD-MASSEY Jacob6DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LOCKE Ryan113BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
LOCKWOOD George103AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LOGSDON Dale99DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LOGSDON Nicole67DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LOHR Loren157AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
LONGBONS Hayden74AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LONGO Barrot77DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LONGSHORE Steve68DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LOPEZ Megan22AFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LOPEZ Samuel81DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LORD Kimberly63CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LORD Nicole61DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LORIG Khatuna70BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LOUDERMILK Thomas31BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LOYNES Timothy154DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
LUALLEN Brian11CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LUCAS Cody80AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LUCERO Lily4ARecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
LUCK Maclain34DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LUMAN Chris98ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LUMAYAG Jonas25DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
LUMAYAG Steve91BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
LUONGO Frederick J.92DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
LUPO Thomas107AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MA Koko75ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MACIAS Paul135AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MACIE Brandon20DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MADDOX Willie65BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MAITLAND Pamela82ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MAKA Jozef16ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MALANE Sean23DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MALHI Tarranum21BFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MALKASIAN Vartan138AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
MALONE James132AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MALTBIE Benjamin29CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MANFULL Ray143DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
MANFULL Steve36BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MANN Carter80DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MANN Luke9DFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MANNING Tammy51DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MANSFIELD Tony46AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MARINO Anthony112BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MARINO Jeff11ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MARINO Traci69CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MARKS Debra Rose128DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MARKT Kyle116DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
MARLOW Jacob142AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MARLOW Michael103AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MARQUEZ III Max33AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MARSH David44CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MARSH Steven44CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MARSHALL Jim31ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MARTIN Craig42CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MARTIN Dan78BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MARTIN Jeff110DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MARTIN John35CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MARTIN Larry26CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MARTIN Sara62DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MARTINELLI Jennifer130CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MARTINELLI Michael125CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MARTINEZ John84CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MATEVOSYAN Boris67DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MATHISON Hannah62CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MATTES Kristin61CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MATTES Scott101AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MATUSZAK Jeff98BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MAXWELL Barbara13BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MAY Charles68AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MAYER Jarod112DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
MC LOUGHLIN Max100CRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCADAMS Monica80DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCCAIN Gary132BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MCCARTHY Dan130AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MCCARTNEY Sam68DFreestyle Unlimited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MCCOMBS Amber5AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCCONNELL Jeremiah127AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCCONNELL Tracy99DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MCCOY James47ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MCCRAW Nanette105DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCCUBBINS Kris132CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MCCUBBINS Shane133DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MCCULLOUGH Mike25CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MCCUNE Matthew24BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MCCURDY Dani107BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCCURDY Scott45CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCDONALD Chris33CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCGEE Bobby143CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCGLYN Joseph158ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MCGOVERN Bob94AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MCGRATH Megan84ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MCGRATH Nancy112CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCGRATH Tom113DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCGUIRE Jeff106AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MCKINNEY Mark81ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MCLACHLAN Tyler45CRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCLAUGHLIN Daniel152CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MCLAUGHLIN Sean149ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MCLEAN Autumn91CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCLEOD Rebekah141ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MCMAHAN Tom105AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCMENAMY Dillon160ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MCMILLEN Morgan11AFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCNEELY Bryan96AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCNEIL Larissa7ARecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCNEIL Roweina51CRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCNULTY Samuel39CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MCQUESTION Scott70AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MCROY Steve27CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MEINEKE Scott89BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MELIUS Rachel71BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MENZER Rod125CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MERRITT Ashlyn64DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MERTZ Steven27ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
METCALF Vern104BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MEYER Alexzandrea72AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MEYER Gregary66AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MEYER Jeff97CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MEYERS Eric16CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MICHEL Lindsay22DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MIDDLETON Moseley27DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MIDEL Richard129BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MILANESI Lou40DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MILES Paige21CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MILLER Ariel53ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MILLER Caleb92BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MILLER David155CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
MILLER Euphoria99ARecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MILLER Heath47CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MILLER Joshua41AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MILLER Kathy9BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MILLER Lane16CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MILLER Mark76CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MILLER Maya14AFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MILLER Paul131AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MILLER Rhonda45AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MILNE Tom75DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MILYARD Jeff65AFreestyle Unlimited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MIRACLE Rocky45AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MIRANDA Benjamin7AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MISCIONE Anna91ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MISCIONE Anthony106AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MISCIONE James10DFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MISNER Greg64DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MITCHELL Julianna17CFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MITCHELL Robert14CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MITCHNER Jeff28DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MIYASHIRO Denise17CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MIZE Jonathan66BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MOLLENHAUER Serena128AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
MONDAY Harold34ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MONEY Nicholas79BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MONKARSH Bryan71CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MONKARSH Tina101CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MONTES-MALDONADO Leonel131CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
MONTEZ Patrick88AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MOODY Bryce31BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MOORE Jeremy31CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MOORE Josh97AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MOORE Lillian37CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MOORE Nick131BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MOORE Sean104ARecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MORAN Bret22DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MORAN Tim18CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MORENO Joel5DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MORGAN Bob153AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
MORGAN Chad53AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MORGAN Levi146CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MORGAN Rick48AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MORGAN Rob133CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MORGAN Shauna105AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MORGAN Tate139AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MORNINGSTAR Glenn107BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MOROZOV Denise74DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MOSCOWITZ Coby44CRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MOSSER Frank63BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MOULTON Jack11AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MOUNTAIN Joelie58CFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MOUSNER Johnny79AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MUGAVERO Don31BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MULL Daniel131CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MUNDELL Matthew48AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
MUNKRES Emerson41AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MUNSON Bill130CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
MUNSON Gary40DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
MURPHY Carolina4BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
MURPHY Rachael94DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
MYER Jarod44AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NACHTRIEB Addison17DFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NAKANO Gary142DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
NATHE Eric24BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NAUMAN Tom12BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NAZARETIAN Haik25AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NEAL Samantha131AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
NEALIS Michael8DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NEASE Harold90CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NED Andrew87CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
NEE Kevin103CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NEIGEBAUER Paul80CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NEILD Daniel86AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NEILSON Sean34AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NEILSON Shawna15BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NEILSON Tamara32DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NEILSON Zachary8BFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NELLESSEN Isaac128AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
NELSON Jeffrey39CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NELSON Mary66AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NELSON Taylor54ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NELSON Todd150DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
NEWMAN Norm69BFreestyle Unlimited Championship SeniorYellow Line (SAT 7:00 am)
NIBBE Brett135AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
NICHOLLS Paul111AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
NICHOLS Haywood13AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NICHOLS Wade126DFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NICHOLSON Julian36AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NICHOLSON Kirk W.79BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
NICHOLSON Zach128BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
NIEBLA Pablo87BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NIELSEN Heather109CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NIELSEN Patrick59CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NIELSEN Ryan14BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
NITTA Kent103BRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NORBOE George130BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
NORED Nathan102ARecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NORTH Luke82AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NORTHROP Logan57BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NULL Chelsea35AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NULL Jason19AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NUNES Cory112BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
NUNLEY Wyatt88AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
NUNN Daniel12ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
O'RAHILLY Brandon57AFreestyle Limited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
O'ROURKE Grace24CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
O'STEEN Kim49ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
O'STEEN Steve33BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
OAKES Danny8AFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
OAKES Harley107DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
OBLANDER Devin103CRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
OBLANDER Dylan95BRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
OHLENDORF Jake95ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
OHLSEN Fran41CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
OHNSTAD Johan145BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
OKINAKA Lawrence104BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
OKITA Karl86CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
OLES Jeff83CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
OLGUIN Mark37DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
OLGUIN Matthew108AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
OLORES Christopher67BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
OLSEN Judd20CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
OLSON Daniel24DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
OLSON Michael19BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
OLUFS Hans6DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ORR Gary17CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ORR Nichole11BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ORTH Richard26DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ORTIZ Bernie149AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
OWENS Troy45DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PACE Dan25ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PACE Jadon12AFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PACHECO Kit14AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PAGANO Avery28DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PAGNELLA Pat90AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PAGUIA Raymond116BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PAINTER Matthew47CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PALMER Don9CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PALMER Doug75CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PALMER Karen106DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PALMER Kevin26CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PALMER Mike35ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PALOMAKI Douglas23CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PALOMO Peter71CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PARKER David39BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PARKER Linda63CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PARKER Susan39CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PARKER Warren96BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PARKS Kaylin2CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PARRIOTT Ashlynne24DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PARRIOTT Daisy68DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PARSHEN Larry20CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PARTLOW, JR. David D.10DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PASCHALL Jacob81DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PASMORE Mark134CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PASS Greg46ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PAVLIK Kali25BFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PAYNE Russell125AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
PEACOCK Seth81CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PEARCE Kevin144BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
PEARCE Paige138CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
PEARCE Stacy103DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PEARSON Becky42BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PEARSON Frank42DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PEDERSEN Erik86BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PELLEGRINO William157BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
PELOSI Carol6CCrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PENNYPACKER Stan5CCrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PENROD Paul78AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PERGSON Bob123DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
PERKOVICH Kimberly84BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PERREGO Jonathan38BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PERREGO Mike41DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PERREGO Olivia2ARecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PERRONE Ashley16DFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PERRY Bryan141CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
PERRY David74BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PERRY Robert76ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PETERS Brittany98DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PETERS Todd65BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PETERSON Dennis83CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PETERSON William133BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
PETTIT Jacob57DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PEVER Inga3DRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PEVER Inga118CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PHELPS Eric40AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PHETTEPLACE Enoch A21BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PHETTEPLACE Stacey C138AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
PHILLIPS Ethan36CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PHILLIPS Joe23ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PHILLIPS Larry109CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PHILLIPS Teko6AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PHLIEGER Kenyan42AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PHLIEGER Michael104AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PHLIEGER Rowan1BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PIMENTEL Ryan21BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PIMM William8CCrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PINE Glen24DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PITTS Deana40AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PITTS Lystra40BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PITTS Weldon90BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PITTS Zenobia14BFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PLATT Tony90DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PLUMEAU Chris102DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
POLE Lisa32BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
POLING Mark156CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
POLLARD Michael133BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
POLLEI Tom36CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
POORE Harry106BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
PORTER Steven92AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PORTUESI Rit46CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
POSPISHEK Philip51CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
POTTER David72CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
POTTER Richard138AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
POUNDS Andre'78CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
POWERS Dusty103DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
POWERS John96AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
POWERS Matthew13BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PREIS Corbin83BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
PREIS Don107DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PRICE Duane148DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
PRICHARD-BELLER Lori128ABarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
PRINGLE Jason51ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PRITCHARD Lanola79ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PROL Delia101DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PRUETT Shawn30AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PUNZALAN Bernie101BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
PYLYPCHUK Eileen6ACrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
PYLYPCHUK Gerald7CCrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
QAZI Ahmad95CRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
QAZI Furqaan94BRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
QAZI Ibrahim95ARecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
QAZI Maryam4DRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
QUEEN Gene85BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
QUEROL Gabriel77DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RABSKA Don117CRecurve FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
RABY Josh99BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RAIZEN Zachary95DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RAMEY Isabella70BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
RANDALL Tim107BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RANDI Luca8DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RANK Haley88CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RAPER Will136CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
RAU Jim37AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RAY Todd147CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
RAYMOND Darren71DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
RAYOW Devin49DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
READY Zoey54CRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
REBER Matthew35DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
REED Daniel140AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
REGOJO Robert88ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
REICHERT Ed102AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
REINOSO Garrett60DFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
REINWAND Giovanni105CRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
REINWAND Jeff81DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RELPH Nathan58AFreestyle Limited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
REMUND Danny10CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RENNER Dan155DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
REQUA Matthew104CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
REYES Brandon135BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
REYNOLDS Danielle137AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
REYNOLDS Emmitt46DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
RICE Zack47BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
RICH Yumi16AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RICHARDSON Max101ARecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
RICHARDSON Russ28CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RIDENOUR Marc137BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
RIFKIN Susan38ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RISSINGER Scott83DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ROBBETT Billy81AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ROBBINS Dennis104AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROBERTS-OLSEN Christian20DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ROBERTSON Kaylee69CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ROBINSON Amilya98DRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ROBISON Jason143AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ROBISON Ray7DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROBISON Stormy28CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROCKY Kline43AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RODRIQUEZ Derick23BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ROGERS Amber20CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ROGERS Ben126BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
ROGERS Jessica2BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ROGERS Justin31DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ROGERS Kayleigh127AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ROGERS Kimberly124BFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ROGERS Tobi132CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ROLLS Thomas9BFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ROMBALSKI Rochelle45BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ROOF Charles136BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
ROOF Frank4DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROSE Guy70AFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ROSENFIELD Alan E.126DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
ROSLEWICZ Andrew98CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROSS Casey78DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROSS Maurice36BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROTH David140AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ROWLAND Jay30BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROWLAND Lisa85DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ROYBAL Emma113CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ROYBAL Ricardo101BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RUBIO Mark24AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RUDAI Alfred46AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RUDDOCK Allan142BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
RUE Logan52BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RUEBUSH Neal26ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RUGRODEN Rick16BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
RUIZ Alexis72CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
RUIZ Eugene89ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
RUS Jody28DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RUSSELL Brandel8CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
RYALS IV George137CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SABATINO Jaime14BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SABOL Justin23BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SACKSCHEWSKY Dylan38CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SADLER Joshua129CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
SAKON Alexender94DRecurve Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SALAZAR Christhian79CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SALETTA Steven48CRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SALGADO Raul47AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SAMELSON Gary116BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
SANCHEZ Daniel42CRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SANDERS James26AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SANDERS Mike39DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SANDOVAL Dana100DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SANDOVAL JR Rudy11CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SANDQUIST Darrel68AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SANTOS Althea Gabrielle97BRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SANTOS Dean Alexander101DRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SARGENT Tim49AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SARNS Reynold127DBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
SARTE Gaby53CRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SASAI Gabi97ARecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SATO James110CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SAUNDERS Thomas156ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SAXWOLD Shelley132AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SCHAAF Zachary29AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHAFF Haylee14BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SCHAFF Josh134CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SCHAFF Kris138BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHAFF Mike33BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SCHERER Gregory149CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SCHETTLER-JEHL Barbara115BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SCHEUNEMANN Travis96CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SCHLEUSNER Grant130BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHLEUSNER Mitchell43BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHLIEF Madison72BFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHLUND Mark4BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SCHMIDT Diana46BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SCHMIDT John47BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SCHMITZ Matt151DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SCHOOLEY Scott45BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SCHULTZ Dave118CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCHWARTZ Erik125BBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
SCHWARTZSTEIN Robert158CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SCOTT Dawnel4CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SCOTT Douglas106CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SCOTT Jonathan149DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SCOTT Sienna97CRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SCOTT Steve138BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SEBERT Aliyah15AFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SEBERT Ashlyn14DFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SEELEY Josh82AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SEKORA Keith51AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SENA Jeff6BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SENATRO Steven57CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SETHER Dillon126AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SEVERTSON Matt11BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SEVERTSON Pam22BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SEWALL JR Arthur29DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SEXTON Cinder65AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SEXTON Ryland92CFreestyle Limited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SEYMER Francis50DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SHAHBAZIAN Vigen89AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SHARPE Victoria21DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHAW Dillon30CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHAW Jeremy35AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHAW Kenneth75AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SHAW Kevin134BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHELDON Daniel90AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SHELDON Matt19DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SHELFER Charlene86CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SHELFER Robert106BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SHEPHERD Caitlyn20DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHEPLEY Pete144DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SHEPPARD Gwendolyn79CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SHEWCHUK John94BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SHILOFF Forrest9DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SHIPMAN Brian23AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SHIPMAN Phyllips114DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SHIVE Corey129AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHOCKEY Brad Jr.3AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SHOCKEY Jasmine68BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SHOCKEY SR. Brad26BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SHOJINAGA Brandon41AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHUERE Rebecca106AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHUEY Brandon84BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SHULTZ Todd150CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SIEMERING Ken153CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SILVERSON Tim14DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SIMPSON Chris98BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SIMPSON Jack46BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SIMPSON Terry32CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SIMS Hubert157CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SINCLAIR Abigail3BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SINGH Jaswinder152ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SINGH Matthew108CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SINGLETON Josh54BBowhunter FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SISK Cody40ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SIZEMORE Jacob33DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SIZEMORE Mary71AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SKARVAN Kathleen85AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SKARVAN Tristan135CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SKELTON Hala63AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SKINNER Larry111CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SLACK Marc155CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
SMILEY Charlie30AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SMITH Aleksandria18AFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SMITH Brooke18CFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SMITH Cheryl27CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SMITH Ches72BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SMITH Christina32AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SMITH Gary37ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SMITH Jessey41BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SMITH Joshua103DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SMITH JR Gary144CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
SMITH Mason144BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SMITH Megan87CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SMITH Michael42AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SMITH Richard146BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SMITH Ricky135BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SMITH Tracy105BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SMITH Tyler100DRecurve Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SMITH Walter149CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SNIPES Donald102BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SNYDER Andrew37AFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SNYDER David16BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SNYDER Travis106CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SONG Jorrin79DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SORRELLS Caleb28BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SOWELL Kenny133AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SPANFELLNER Randy53AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SPEAKMAN Carl22AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SPEAKMAN Justin20CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SPEAKMAN Monty34DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SPECK Michael10AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
SPENCER Russell14ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SPITZNOGLE Jesse39BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SPORE Sidney50BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SPRAY Randy145CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
SPRINGER Dale67CFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SPRINGER Michael85CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SPRINKLE Dan130CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SQUIBB Greg136CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
STACY Michele104CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STANFORD Richard B33AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STANWOOD Thomas157ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
STARK Richard127CBarebow ChampionshipRed Line (SAT 4:00 pm)
STARNES Dee137CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
STARNES Scott132BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
STAUB Michelle35AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STAUFFER David6AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STEBNER Dean67CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STELTZNER Ken36DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STEPANEK Bill23BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STEPHENS Doug4CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STEPHENS Elliott12DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STEPHENS Paul150AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
STEPHENSON Zackariah104DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STERCK Sara82CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
STEVENS Bradley110BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STEVENS Dennis31AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STEVENS Eric50BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
STEVENS Jeff15DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STEVENS Joshua7CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STEVENSON, JR. Kathleen143ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
STEVENSON, JR. Thomas159CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
STEWART Karen36CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
STILSON Mckenna3CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
STOLIKER Paul148AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
STORTS Brad81CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STOWE Lyle87BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STRALEY Frank33CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STRASSMAN Erica63DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
STRASSMAN Mike42AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STRICKLAND Ashley147ARecurve Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
STRICKLAND Timothy151DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
STRICKLER Andrew49BRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
STROTHER Ethel19BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
STRYCHALSKI Ted87CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
STUTZMAN John90ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
STUTZMAN Matthew125BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
STYHL Nick33BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
STYVE Dalton82CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SULLIVAN Matthew142BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SULLIVAN Ryan41BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SULLIVAN Shayne76AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SUPNET Dominic79DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SUSEN Andrew73BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SUTTON Victoria94CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SWANSON Keith119CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
SWANSON Kylen67AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SWANSON Liam32CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
SWANSON Rob15BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
SYKORA Kathleen47AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
SYKORA Ron36AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TACHIBANA Brian39ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TAJIRI Bruce25BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TAKO Meir77BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TALBO Abel20BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TAMAYO Amanda100CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TANIGUCHI Sonia Mayu91DFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TASKER John47DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TASKER Sue45DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TASKER Tim84CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TAYLOR Bradley52ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TAYLOR Dacota40CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TAYLOR Gale117DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
TAYLOR James141BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
TAYLOR Mckenzie19ARecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TAYLOR Rose117CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
TAYLOR Samantha22CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TEDFORD Aaron150DFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
TEDFORD Paul138AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TEKMITCHOV George151CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
TENBROOK Ray71BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TENBROOK Tyler18CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TENNER Brandon97BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TERHUNE Jeremy150BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
TERKILDSEN Darrel87AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THACKER Donnie128BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
THEILIG Richard155BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
THEODORE Breanna66DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
THEODORE Mike32CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
THOMAS Cecil8ACrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
THOMAS Glen46CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THOMAS Kinzie64CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
THOMAS Mike91DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
THOMAS Timmy D31CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THOMPSON Benjamin5CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
THOMPSON Brian48BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
THOMPSON Cody152AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
THOMPSON Dennis108DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
THOMPSON Jack80CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THOMPSON Joe26AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THOMPSON Nshan132CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
THOMPSON Peter100DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THOMPSON Robert111CFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
THOMPSON Rocky44BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THOMPSON Sam23CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THOMPSON Terry114BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
THORNBERRY Dave66BFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
THURMAN Bob52BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
THURMAN Larry14DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
THURSTON Broder85AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TIFFANY GOLDSTEIN Stefanie19CFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TODISCO Andrew69AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TOLEN Wilson53DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TOLENTINO Thomas Brandon68CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TOPHAM Tyler83AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TORRES Albert30BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TORRES Cecili7CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TOWNSEND David73CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TRAHAN Seth75AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TRAIL Keith128CFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TRIPLETT James11CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TRUITT Wendy32DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TSAI Chelsie6CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TSAI Nancey96CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TSENG Eddie31BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TSENG Ryan44BRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TUCKER Randy147CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
TURINA Nicole53BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TURMEL Kevin95BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
TURNER Lee40DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
TURNER Nicolas46ARecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
TURNER Randel86DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TURONEK Philippa115CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TWOMBLY Gregory88BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
TYLER Russel70DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ULMER Levi31CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ULMER Randy143BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
UNDERWOOD James51CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
UPCHURCH Logan75DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
URADOMO Jason99CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
VAINAUSKAS Adam115DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
VALENCIA Favian161CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VAN NATTA Jamie124CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VANDERHEIDEN Samuel83AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
VANLENT Jamie23CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
VANMETER Kyle52CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
VARGAS Bobby41BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
VARMA Tejive157CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VAUGHN Carl20AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
VAUGHN Jason42DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
VAUGHN Joey52DFreestyle Unlimited Championship SeniorYellow Line (SAT 7:00 am)
VEIDMARK Abagail19BFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
VELASQUEZ Jeff33ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
VELASQUEZ Johnny112BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
VELASQUEZ Kala110BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
VEYNA Emily137DFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
VILLA Pedro78CFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
VILLALOBOS Joee6BRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
VILLEGAS Luz19CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
VINCENT Shawnn137AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
VISCO Brian133BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
VON SCHNACKENBERG Mikaela55ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
VOZZY John151AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WAGNER David53BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WAGNER Kenneth12CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WAGNER Mark40CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WAGNER Steve129BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WAGNER Thompson76AFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WAGONER Dennis19CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WALKER Alexander76BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WALKER Bobby44CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WALKER David98DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WALKER Joshua108CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WALKER Noel69AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WALLACE Dennis65DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WALLACE Jack129CFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WALLER Kent34CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WALLIN Joshua74BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WALTER Lynn97DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WALTH Courtney81BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WALTH Janice5BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WALTON JR Ted18DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WANNAMAKER David66CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WAPNIARSKI Zoey7CRecurve Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WARD Andrew27DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WARD Arlo98AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WARD Don152AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WARD Keith109DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WARD Kelly136CFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
WARD Larry22ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WARD Paul (Tim)43DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WARDA Zia102CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WARNSTROM Ralph146AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WARREN Owen8CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WATERS Frankie97DRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WATFORD Jake43CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WATHEN Judd12AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WATSON George94DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WATSON Patty117BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
WATSON Shelby54BRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WATTS Vicky114BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WEATHERSPOON Lindsay67CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WEATHERSPOON Makenzie16BFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WEAVER Jon141AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WEBSTER Josiah9DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WEIBLEY Jon44DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WEILER Austin45BRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WEILER Heather50CRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WEINSTEIN Matthew82BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WEISER Colette90BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WELLINGS Randall141CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WELLINGTON Justin83DFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WENG Jason108AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WENK Carl152DFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WENTZEL Dougo146CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WESLEY Troy159CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WEST Ronald121AFreestyle Unlimited Championship SeniorYellow Line (SAT 7:00 am)
WETZEL Benton43AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WHALEY Chad87CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WHALEY Lesley12CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WHALEY Ryan4BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WHEELER Fredreka17AFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WHITE Billie S22CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WHITE Jackie138CFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WHITE Larry119AFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
WHITELEY-MOHR Jayla15CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WHYTE Clyde72DFreestyle Limited FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WICKLIFFE Bryce153BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WIEDENFELD Brian J20ABowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WIESE Justin10CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WIFLER Alex90BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WILCOX Claudia69DFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WILDE Dee160AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WILDE Logan132AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WILDE Reo127BFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WILDES Heath50AFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WILDES Ray88BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WILHELM Connor93AFreestyle Limited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WILKEY Kevin147AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WILKIN Joe125AFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WILLETT Rodger143AFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WILLIAMS Aren32CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WILLIAMS Brogan134AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
WILLIAMS Karen83ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WILLIAMS Lloyd9CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WILLIAMSON Brandon144AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WILLIAMSON Charles83DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WILLS Shane137BFreestyle Unlimited Championship MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WILPER Eric99BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WILSON Bob11AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WILSON Chase86DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WILSON Jan15DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WILSON John13DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WILSON Paige65CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WILSON Tony29DBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
WILSON Tyson35DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
WINKER John10AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WINKER Lesley37AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WINN Kelly21CFreestyle Unlimited Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WINN Wandal33CFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WINTERS Walter104CFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WINTERTON Bart111BFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
WITKOWSKI Mike83AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WOLFRAM Robert156BFreestyle Unlimited Championship SeniorRed Line (SAT 4:00 pm)
WOLTHUIS Sam151AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WONG Peye (Alexandra)55CRecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WOODIE Danielle71CFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WOODROME Bryce32BFreestyle Unlimited Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WOODY Kendall137AFreestyle Unlimited Championship MaleGreen Line (SAT 10:00 am)
WORGUM Emma17BFreestyle Unlimited Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WORMER Matthew104DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WUNDERLE Vic154CRecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
WYATT Chloe96DRecurve Cub FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
WYRICK Larry7BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
WYSOCK Brittany8BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
YACINO Christopher7ACrossbow FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
YAMAGUCHI Gary111BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
YAMAGUCHI Karissa108BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
YAMAGUCHI Nathan92DRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
YANEZ Juan87AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
YARNELL Christopher48CFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
YATES Tom90CRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
YEE Spencer77BFreestyle Unlimited Youth MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
YOSHIDA Hanna50ARecurve Young Adult FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
YOST Marissa108DFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
YOUNG Ken110AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
YOUNG Timothy15CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
YOUNGER Dan33DFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
YOUNGER Nick9CFreestyle Unlimited Cub MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
YU Aileen86ARecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
YUN Samuel47CRecurve Young Adult MaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ZAFFT Joe111DFreestyle Unlimited FlightsBlue Line (SAT 1:00 pm)
ZECHMANN Eric29BFreestyle Unlimited FlightsYellow Line (SAT 7:00 am)
ZECHMANN Eriska71AFreestyle Unlimited Youth FemaleBlue Line (SAT 1:00 pm)
ZECHMANN Tracey85BFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ZENGER Andrea83BRecurve FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ZHOU Judy130AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ZITTLE Chris13CBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ZITTLE Margaret40BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ZITTLE Tim21BBowhunter FlightsRed Line (SAT 4:00 pm)
ZUMBACH Lindsay135AFreestyle Unlimited Championship FemaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ZUMBO Matthew161ARecurve Championship MaleYellow Line (SAT 7:00 am)
ZWEIFEL Johnathon D.68AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)
ZWEYGARDT Johnnie74AFreestyle Unlimited FlightsGreen Line (SAT 10:00 am)