WAE Junior Cup Leg 2 WAE Junior Cup Leg 2
World Archery Europe (WAE)
Bucharest (ROU), from 15-07-2013 to 20-07-2013
WAE Junior Cup Leg 2
Entries by Country
 
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
GSTOETTNER Andreas27BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
IRRASCH Dominik26BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
STEINLECHNER Lukas25BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
USCHOUNIG Daniel Sebastian6BCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
AZEAZERBAIJAN
Name
Target
Event
Session
GAHRAMANOV Zaur26CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
HUSEINOV Ahmad31ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
MUGABILZADA Sughra45ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ADRIAENSEN Ben30CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
ANSIAUX Olivier20ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
DECKERS Eline42BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DECKERS Michael21ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
DOMANSKI Ludovic3BCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
DOMANSKI Renaud8BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
KOOLS Reginald1BCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
MEYNEN DEGRYSE Lena11BCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
RAMAEKERS Robin18ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
SCARCERIAUX Baptiste2BCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
VAN HOUTVEN Joris19ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
VAN HOUTVEN Karianne45BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
VERMEIREN Rika11BCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
ANISHKEVICH Maksim14CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
BAHHIUK Darya38ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DZIOMINSKAYA Karyna37ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
FIRSAU Kiryl17BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
HARZHANAU Anton16BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
KARDZIALIUK Uladzimir16CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
KAROUKIN Anton17CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
KAZANSKAYA Sviatlana43CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
KRUPKO Darya39ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MULIUKOU Pavel14BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
PIVAVAROV Stanislav15CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
RAKU Ivan15BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SHVETS Lidziya41CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
ZDZITAVETSKAYA Hanna42CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
BOZHILOV Antonio19CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
DACHEV Damyan20CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
DANAILOVA Dobromira42DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
GENCHEVA Ralitsa44DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
ILIEVA Ralitsa43DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SAINT-JAMES Hugo21CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
VLADEV Georgi18CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
VAN DER SPEK David31BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj6ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
ORLIC Maja9DCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
ORLIC Vedran25DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
VAVRO Mario5ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANKOVA Eliska42ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
HLAHULEK Michal25BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
HORACKOV Marie41ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SINDLEROVA Lucie43ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
ZIZKOVA Klara43CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
JAATMA Lisell12CCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
KIVILO Karl29BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
NURMSALU Laura34DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
OJAMAE Pearu Jakob25CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
PARNAT Reena35DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
SAKS Helena33DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
BRIANNE Noemie38BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
CARLIER Aurelie40CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
CHEVREAU Marie37BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
FICHET Romain27ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
GAUBIL Melanie37CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
JIMENEZ Mathieu26ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
KOENIG Thomas25ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
MAIRE Marine39CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
RUGGIERI Laura38CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
THOMAS Solenn39BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BLEWETT Rebecca8CCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
BROWN Georgina10CCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
BULL Jonathan1ACompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
BURN Jake3ACompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
CLARK Daisy9CCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
GEORGE Kirsten11CCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
GROGAN Jack24ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
HENDERSON-HIRST Marsie10CCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
HOWELL James6BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
HOWSE Thomas30BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
INGRAM Matthew5BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LENNON Rebecca9CCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MITCHELL Jordan2ACompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
MORGAN Ashe23ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
PASSINGHAM James4BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
PITMAN Bryony44CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SLATER Kieran22ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ABULADZE Medea35BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
ARJEVANIDZE Teona38DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
CHITISHVILI Levan23BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
DEVADZE Nino36DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DUMBADZE Ana36BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
GORGOSHADZE Diana34BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
KUTALADZE Teona37DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
LEKVEISHVILI Akaki17ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
MESTVRISHVILI Zurab15ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
MOSESHVILI Jaba22BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
PARSENADZE Archil14ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
PHUTKARADZE Tsiala33BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
PKHAKADZE Lasha24BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
VLADIMER Dolidze16ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
BAUER Katharina40DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
KAHLLUND Florian20CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
KOMISCHKE Konrad16DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LEMKE Jana39DRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MAIER Lukas21CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
MAYR Andreas14DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
RUDOW Marc19CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
SCHMITZ Carlo17DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SCHUETTENBERG Hendric15DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
WIESER Felix18CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
GREGREECE
Name
Target
Event
Session
BAROUNI Polyxeni45CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
BALLA ZSOLT Martin4BCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
BANDA Arpad27ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
OROSZ Viktor7ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
ISRISRAEL
Name
Target
Event
Session
COHEN Inbar Miriam42DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
RAYSIN Maya41DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SHANNY Itay26CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SPEKTOR Yuli27CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
VULF Kevin25CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ALLEGRA Carmelo6ACompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
BARADEL Simone1CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
GALFIONE Marco25ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
GIACCHERI Tanya37BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
GRILLO Deborah12BCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
LANDI Vanessa39BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MAMMI Giulia38BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MARAN Luca26ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
MERCURI Manuela34ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MONEGO Andrea25DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
NENCIONI Michele5ACompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
PARDINI Leonardo4ACompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
PASQUALUCCI David26DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
POLLARA Alessandro2CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
RET Sara40BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
ROMANO Chiara35ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
ROTA Althea12BCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
ROTA Gaia33ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
SPERA Loredana36ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
SUT Jesse3CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LATLATVIA
Name
Target
Event
Session
BERZINA Santa44ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
GRIBULIS Karlis Akots31CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEGA Timo22BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
BENTZ Luc24BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
KLEIN Pit23BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
BULIGA Artur28CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CHIRICENCO Irina39ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
CIRMANU Victoria40ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
GUSTINOVICI Roman22CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
LACUTCO Oleg23CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
MIRCA Alexandra43BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
OLARU Dan29CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
RUBAILO Arcadii24CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
VOROBIOVA Valeria38ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ALFARO Fernanda8ACompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
ARELLANO Humberto14CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
BAYARDO Gabriela43ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
BOARDMAN Ernesto Horacio14DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
CASTILLO Ali Citlalli10ACompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
CRUZ REYES Jose Miguel16DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
GONZALEZ D. Ricardo3DCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
INFANTE Luis Esteban16CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LOPEZ Abril9ACompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MADERA Andrea M.34DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MARQUEZ RODRIGUEZ Rebeca35DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MEDINA Adolfo2DCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
MERINO Brenda11ACompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MONTIEL David1DCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
NOLAZCO DURON Daniela G.36DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
PEREZ Gabriel17CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
QUEVEDO Cecilio E.2DCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
QUINTANILLA Eduardo3DCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
RIVERA Alexa I.33DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
RODRIGUEZ C. Edwin Aaron17DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
RODRIGUEZ Katya Sofia10ACompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
ROMERO LAZCANO Juan Pablo1DCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SALINAS Stephanie Sarai11ACompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
SANCHEZ U. Karin M.9ACompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SANDOVAL Fernanda Del Rocio12ACompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
TAPIA N. Luis Angel15CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
ZAMORA Oldair15DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
DE VRIES Shireen38CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DEDEN Esther39CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DER KINDEREN Annemarie37CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DIELEMANS Mitch27CRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
SMULDERS Jeroen29ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
VAN DEN BERKMORTEL Niels28ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
DELERUD SVENSEN Julie11CCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
FJELDSTAD JERNSLETT Henrik26DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
GRYDELAND Runa12CCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
HAUGSETH Mads6CCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
MOLSLETT Oda10DCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
NIKOLAISEN Kristoffer28BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
RICHARDSEN Wanja Marie40BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
RIDDERSTROM Line Blomen41BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
WINJE SKAR Solve8ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
AIRINEI Eduard Iulian21ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CIRDEIU Teodora33ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
CONSTANTINESCU Catrinel10BCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
CUCOS Alina41ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DANILA Andrei21DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
ENACHE Radu1ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
FORRAY Emilia Georgiana42ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
GIRLA DUMITRESCU Alexandru Cristian4ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
GORONGEA Camelia8BCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
HRIHORCIUC Calin20ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
IOSUB Patricia36ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MIHALACHE Adina34ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MITRIC Melania40ARecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
POPESCU Alexandru Ionut19DRecurve Bow Junior MenCompound and Recurve Juniores
PRELIPCEAN Florin20DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
PRICOP Costel Lucian18DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
RADOI Alexandru5CCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
ROBU Ruxandra Maria9BCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
RUSU Valentin3ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SCUTARU Alexandru18ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SOARE Sebastian4CCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
TEODORESCU Mircea2ACompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
TRESTIAN Sebastian19ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
VLAD Maria35ARecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
ALIEVA Sabina35BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
BALDANOV Arsalan21BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
BAZARZHAPOV Galsan17BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
BOLOTOVA Oyuna33BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
BORONOEV Zandan20BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
BULAEV Anton5DCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
DAMBAEVA Zhibzema37DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
DASHIDORZHIEVA Tuyana39DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
DASHIEVA Ayana36BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DUGAROV Zhargal18BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
FEDEROV Aiaal19BRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
FEDOSEEV Pavel3CCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
KHLYSTOVA Sofia9BCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
LEMEZA Anna8DCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MAKHNENKO Artem16BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
MYLNIKOVA Valeria38DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
OSIPOVA Elena34BRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
OSTAPENKO Konstantin4DCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
POLIATINSKIY Ivan1CCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
RYMSHINA Yulia40DRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SAVENKOVA Alexandra10BCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SELYUKOVA Victoria10DCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
TSYBZHITOV Bolot15BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
TSYNGUEV Beligto14BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
VINOGRADOVA Mariia9DCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
ZUEV Evgenii2CCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BAUER Kristjan24DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
BESAL Sara41BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
BIZJAK Rok22CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CERNE Arne5CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CERNE Toja11DCompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
KOROSEC Vili4CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LAHARNAR Ivana43BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
MODIC Stas6CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
POZAR Peter24CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
RIJAVEC Jan22DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
STOSEVSKI Luka5DCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
STRAJHAR Gasper23CRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
STRAJHAR Klemen23DRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
VARDIC GRAHEK Stella42BRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
FABER Adrian27BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
FABER Florian30ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BALAZ Boris23DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
DUCHON Juraj26BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
HONZIK Filip22DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
HURBAN JR. Vladimir24DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LONGOVA Alexandra40CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
LUCANICOVA Zuzana41CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MICHLIK Tomas7BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
BORGSTROM Hampus3BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
CARLSSON Isak2BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
FLINK Ludvig24ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
HEDENVANG Robin23ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
LINDBERG Marcus22ARecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
STROMBERG Linus1BCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKTUNA Aybuke42CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
CAGIRAN Evren4DCompound Junior MenCompound and Recurve Juniores
COSKUN Ecem Cansu12ACompound Junior WomenCompound and Recurve Juniores
DAGITMAC Kubilay28DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
GAZOZ Mete27DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
GULACAR Ibrahim Ethem14ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
KIRSEVER Kerem17ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
TANDOGAN Baris8CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
YANGOZ Ali Osman15ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
YILMAZ Yagiz16ARecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
ANTONOVA Ksenya35CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
CHERKEZ Vlad21DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
GNYP Solomiya36CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
HOVIADOVSKYI Roman7CCompound Cadet MenCompound and Recurve Cadets
KOMAR Anton19DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
KOMONYUK Vitaliy19BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
KUTSYY Valentyn21BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
LUKYANOVA Nataliya33CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MALYK Mykhaylo-Yaroslav20DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
MARCHENKO Veronika36CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
MATSEKH Marta33CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
OLEKSIYK Viktoria34CRecurve Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
OMELCHENKO Ihor18BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
OSTROVKY Mykhaylo18DRecurve Cadet MenCompound and Recurve Cadets
RODIONOVA Polina34CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores
SHKOLNA Mariya11DCompound Cadet WomenCompound and Recurve Cadets
SOBKO Valentyn20BRecurve Junior MenCompound and Recurve Juniores
STRUK Maryana35CRecurve Junior WomenCompound and Recurve Juniores