European Grand Prix Leg1 and EG CQT
WAE-World Archery Europe
Marathon (GRE) - 2015-03-24/2015-03-28
Select Match
Individual
Team
--
Compound Men
EG Final Qualification Tournament - Men
EG Final Qualification Tournament - Women
Compound Women
Recurve Men
Recurve Women
Secondary Tournament Men
--
1/48
1/24
1/12
1/8
1/4
Semi-Finals
Bronze Final
Gold Final
--
Adiceom Audrey (FRA) - ()
() - ()
Parnat Reena (EST) - Richardsen Wanja Marie (NOR)
Papandreopoulou Maria (GRE) - Pavlova Anastasia (UKR)
Anagoz Yasemin Ecem (TUR) - ()
Tomat Najka (SLO) - Guy Oceane (FRA)
Mayrhofer Gritsch Sabine (AUT) - Schobinger Celine (SUI)
() - Sichenikova Lidiia (UKR)
Marin Alicia (ESP) - ()
Stanieczek Anna (NOR) - Ridderstrom Line Blomen (NOR)
Dziominskaya Karyna (BLR) - Fazilova Leila (AZE)
Baloghova Paulina (SVK) - De Vries Shireen-Zoë (NED)
Lesniak Natalia (POL) - Agraggelou Maria (GRE10)
Deineko Iliana (SUI) - Chorti Ariadni (GRE)
() - ()
() - Violi Sara (ITA)
Alarcon Miriam (ESP) - ()
() - ()
Der Kinderen Annemarie (NED) - Lucanicova Zuzana (SVK)
Hadjierotocritou Christina (CYP) - Oliver Amy (GBR)
Jangnas Erika (SWE) - Mugabilzada Sughrakhanim (AZE)
Cuthbert Sinead (IRL) - Tolkach Alena (BLR)
Dunne Sarah (IRL) - Danailova Dobromira (BUL)
() - Valeeva Natalia (ITA)
Marchenko Veronika (UKR) - ()
Kourouna Michaela (CYP) - Martin Adriana (ESP)
Bancila Simona (ROU) - Zyzanska Sylwia (POL)
Tsouknaki Georgia (GRE13) - Sartori Guendalina (ITA)
Barakonska Milena (POL) - Matvejeva Rimma (LAT)
Reidy Maeve (IRL) - Dielen Nathalie (SUI)
() - ()
() - Plotnikova Tatiana (RUS)
Dashidorzhieva Tuyana (RUS) - ()
() - ()
Bozic Brina (SLO) - Ramazanova Yaylagul (AZE)
Simonova Svetlana (AZE) - Rodionova Polina (UKR)
Zuranska Adriana (POL) - ()
Longova Alexandra (SVK) - Boros Luminita (ROU)
Mandia Claudia (ITA) - Alieva Sabina (RUS)
() - Folkard Naomi (GBR)
Gkorila Anatoli Martha (GRE) - ()
Rzasa Joanna (POL) - Unsal Begunhan Elif (TUR)
Baldauff Laurence (AUT) - Yalcinkaya Mine (TUR)
Sahiti Lirije (KOS) - Esebua Kristine (GEO)
Gaubil Melanie (FRA) - Lapsina Elina (LAT)
Yavorska Kateryna (UKR) - Deden Esther (NED)
() - ()
() - Dambaeva Zhibzema (RUS)
Tonetta Elena (ITA) - ()
() - ()
Psarra Evangelia (GRE) - Androutsou Argyro (GRE)
Gullroos Johanna (SWE) - Aktuna Aybuke (TUR)
Timofeyeva Ekaterina (BLR) - Poimenidou Dorothea (GRE04)
Matiatou Eleftheria (GRE) - Romantzi Elpida (GRE)
Andreoli Tatiana (ITA) - Dashieva Ayana (RUS)
() - Lobzhenidze Yulia (GEO)
Marusava Hanna (BLR) - ()
Velieva Nurlana (AZE) - Myszor Wioleta (POL)
Kuzniatzova Alena (BLR) - Bjerendal Christine (SWE)
() - Nurmsalu Laura (EST)
Senyuk Olga (AZE) - Luik Siret (EST)
Kreicberga Anete (LAT) - Umer Ana (SLO)
() - ()
() - Narimanidze Khatuna (GEO)
Recurve Women - 1/48
BARAKONSKA Milena
(POL)
MATVEJEVA Rimma
(LAT)
Winner
End
Arrow
Set
Total
Set
Points
1
2
3
1
8
7
7
22
2
2
10
9
7
26
2
3
10
9
9
28
2
4
5
6
End
Arrow
Set
Total
Set
Points
1
2
3
1
X
4
4
18
0
2
7
7
7
21
0
3
8
6
6
20
0
4
5
0